KantorKanga.pl

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: devega » piątek, 20 września 2019, 09:58

Tak, chyba nie doczekamy się obiecanych odpowiedzi. Mieliśmy je dostać przesło miesiąc temu.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

KantorKanga.pl

Postautor: Kutalisk » niedziela, 22 września 2019, 23:42

Zapomniałem dodać w poprzednim poście, że prowizja co prawda 3% ale bardzo duży spread. W momencie wykonania transakcji na ETH to było coś ok. 40-50PLN, podczas gdy np. na BB to wynosił ok.2-3 PLN. Wyszło więc realnie jakoś 5%.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

KantorKanga.pl

Postautor: Kutalisk » piątek, 13 grudnia 2019, 22:51

@kanga.exchange Ostatnio aktywny:
środa, 27 listopada 2019, 11:55

Brak odpowiedzi na pytania @devega

Ja też ponawiam pytanie. Jak wygląda sprawa z bezpieczeństwem tych czeków? Przecież generowany jest on-line w przeglądarce. Jaka jest gwarancja, że nikt nie ma możliwości skopiowania mojego wygenerowanego czeku? (należy zawsze zakładać, że PC/drukarka którą się obsługuje może być dostępna dla osób trzecich). Wiadomo, że jest on jednorazowy, środki wysyłamy od siebie i natychmiast wypłacamy w kantorze stacjonarnym ale jeśli ktoś będzie szybszy w innym punkcie?

Dla mnie to duża luka w bezpieczeństwie i nadaje się tylko do małych kwot.

Skoro oficjalny przedstawiciel się nie wypowiada, to może ktoś bardziej techniczny z forum?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: devega » piątek, 13 grudnia 2019, 23:40

Skoro oficjalny przedstawiciel od kilku miesięcy nie odpowiada na pytania zwiazane z przejrzystością struktury i bezpieczeństwem środków, na które inne giełdy dawno temu odpowiedziały, to też jest jakiś sygnał...

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

KantorKanga.pl

Postautor: Kutalisk » piątek, 27 grudnia 2019, 23:23

Zacytuję sam siebie ale ciągle mnie nurtuje temat bezpieczeństwa generowania tego czeku.@rav3n_pl @Bit-els @ShadowOfHarbringer ?
Kutalisk pisze: piątek, 13 grudnia 2019, 22:51a też ponawiam pytanie. Jak wygląda sprawa z bezpieczeństwem tych czeków? Przecież generowany jest on-line w przeglądarce. Jaka jest gwarancja, że nikt nie ma możliwości skopiowania mojego wygenerowanego czeku? (należy zawsze zakładać, że PC/drukarka którą się obsługuje może być dostępna dla osób trzecich). Wiadomo, że jest on jednorazowy, środki wysyłamy od siebie i natychmiast wypłacamy w kantorze stacjonarnym ale jeśli ktoś będzie szybszy w innym punkcie?

Dla mnie to duża luka w bezpieczeństwie i nadaje się tylko do małych kwot.

Skoro oficjalny przedstawiciel się nie wypowiada, to może ktoś bardziej techniczny z forum?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

KantorKanga.pl

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 28 grudnia 2019, 00:03

Kutalisk pisze: piątek, 27 grudnia 2019, 23:23Zacytuję sam siebie ale ciągle mnie nurtuje temat bezpieczeństwa generowania tego czeku.@rav3n_pl @Bit-els @ShadowOfHarbringer ?

Hmmm wygląda mi to na taką samą politykę bezpieczeństwa co w Bitomatach.

Dzisiejsze Bitomaty też często działają w ten sposób, że online przelewasz im jakieś pieniądze i potem dostajesz czek(kod) do odbioru.

Poza oczywistym zagrożeniem, że serwis jest scentralizowany jak bank i może pewnego dnia stracić pieniądze i zbankrutować jak bank czy giełda, nie widzę tutaj drastycznego zagrożenia. Jednakże z tego co zrozumiałem, czeki nie mają 2FA, więc są mniej bezpieczne od zwykłej giełdy.

Generalnie każdy komputer, na którym używasz kryptowalut powinien być z natury bezpieczny (osobny laptop tani z Linuksem lub osobny tani telefon), jeżeli używasz tego samego komputera na którym grasz i ściągasz cracki do gier, to prosisz się o kradzież wszystkich pieniędzy.

Stworzenie sobie bezpiecznego środowiska do pracy na kryptowalutach to podstawa, bez tego nawet 2FA może Ci nie pomóc jak ktoś Cię zhakuje i odpowiednio dobrze Tobą pokieruje.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

KantorKanga.pl

Postautor: Kutalisk » piątek, 7 lutego 2020, 00:09

Info z pierwszej ręki - istnieje problem wypłaty środków z kantoru na wallet, jeżeli ma się konto zarejestrowane na maila na portalach WP.pl lub tlen.pl. Kumpel dostaje wiadomości Confirm your withdrawal request po kilku/nastu godzinach (link jest aktywny 30 minut). Temat ciągnie się już kilka dni, wymiana maili trwa, a środki leżą "bezpiecznie" ;) na kanga.exchange.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witamy,

Według posiadanych przez nas informacji, na skutek działań operatora poczty Wirtualna Polska wiadomości z serwisu Kanga Exchange docierają do skrzynek w domenach wp.pl i o2.pl z wielogodzinnym opóźnieniem. Próbujemy obecnie wyjaśnić sprawę. W międzyczasie prosimy o zgłoszenie problemu na stronie https://pomoc.o2.pl/

Pozdrawiamy,
Zespół Kanga Exchange

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dzień dobry,
dziękujemy za kontakt z zespołem Postmaster.

Uprzejmie informujemy, że wiadomości wysyłane za pośrednictwem Sendgrid mogą być dostarczane z opóźnieniem lub oznaczane jako spam.

Wirtualna Polska wprowadziła narzędzie chroniące użytkowników Poczty WP i Poczty o2 przed niezweryfikowaną korespondencją. W związku z tym, wiadomości wysyłane za pośrednictwem Sendgrid mogą być dostarczane z opóźnieniem lub oznaczane jako spam.

Ze względu na zaistniała sytuację, sugerujemy, aby administrator świadczący usługi Sendgrid skontaktował się bezpośrednio z Wirtualną Polską.

Pozdrawiamy,
Artur Król
Postmaster

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

KantorKanga.pl

Postautor: Kutalisk » poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 21:12

@kanga.exchange
devega pisze: piątek, 2 sierpnia 2019, 13:39@kanga.exchange czy moglibyście podać info dot. Waszej giełdy na wzór podawanych przez inne giełdy po upadku bitmarket? Np.:
https://bithub.pl/wiadomosci/podajemy-o ... yptowalut/
devega pisze: piątek, 16 sierpnia 2019, 12:02kanga.exchange pisze: ↑ piątek, 2 sierpnia 2019, 14:05
odpowiemy w przyszłym tygodniu
"przyszły tydzień" dawno minął... kiedy możemy spodziewać się odpowiedzi istotnych z pkt widzenia przejrzystości / bezpieczeństwa giełdy?
Widzę aktywność na forum, widocznie Wam umknęło, więc przypominam...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » wtorek, 8 września 2020, 16:02

Cześć! Rzeczywiście nam to umknęło, dzięki za wywołanie.
Swego czasu przygotowaliśmy taki materiał na medium, zapraszam do zapoznania się:

Kanga Medium, jak również na YT Kanga You Tube

Gwoli wyjaśnienia dodam, że jakkolwiek (niezamierzenie!) trochę po macoszemu potraktowaliśmy to forum to nie były to w żadnym wypadku uniki. Wręcz przeciwnie, mimo mocno obłożonego pracą zespołu staramy się być obecni zarówno w social mediach jak również w grupach tematycznych - mam tu na myśli choć prowadzoną przez nas grupę na FB i telegramie, w których staramy się na bieżąco komunikować z użytkownikami naszych narzędzi. Zapraszamy serdecznie!

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

KantorKanga.pl

Postautor: Kutalisk » sobota, 12 września 2020, 15:30

@kanga.exchange materiał rozjaśnia pewne sprawy, trochę szkoda, że tak późno " po macoszemu".

Jak rozwiązaliście sprawę z pocztą wp.pl i o2.pl ? Środki udało się wypłacić, ponieważ poczta przychodziła po północy, więc zlecenie wypłaty ustawialiśmy 23:50-55 (link jest aktywny 30 min.). Od tego momenty ani kumpel ani ja nie korzystamy z wymiany u Was. Do dzisiaj nie ma odzewu od supportu czy problem został rozwiązany. A testować tego swoim kosztem nie mamy zamiaru.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » poniedziałek, 14 września 2020, 08:35

Kutalisk jasne, będziemy śledzić wpisy na forum, żeby móc w porę reagować :)

Co do problemów z pocztą wp.pl i o2.pl to tak, zostały już rozwiązane, wystarczyło zmienić dostawcę, co też zrobiliśmy. Zachęcamy do ponownych testów, a w razie jakichkolwiek problemów do kontaktu z naszym supportem (support@kanga.exchange) dokładamy starań, żeby wszelkie problemy były rozwiązywane z myślą o satysfakcji użytkownika :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » środa, 30 września 2020, 11:30

W Kanga Exchange deklarujemy:
Operacje kupna i sprzedaży kryptowalut we wpłatomatach oraz bankomatach są najtańsze w Polsce. Gwarantujemy najkorzystniejszy kurs.

Które bankomaty i wpłatomaty obsługiwane są przez Kanga Exchange?

Wszystkie te, które umożliwiają transakcje BLIK'iem.

Na ten moment są to bankomaty:
🟠 PKO Bank Polski,
🟠 Pekao,
🟠 Alior Bank,
🟠 Santander Bank Polska,
🟠 Bank Millennium
🟠 oraz bankomaty należące do sieci #Euronet i #PlanetCash.

Szczegółowe instrukcje znajdziecie na naszej stronie www.kantorkanga.pl, a jeśli macie jakieś pytania - dajcie znać - z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » czwartek, 4 lutego 2021, 12:20

Super wieści są takie, że wracamy z kantorem w Warszawie! Więcej szczegółów wkrótce :)

A tymczasem chciałam przypomnieć, że jeśli w Twoim mieście nie ma naszego kantoru, to zawsze możesz skorzystać z naszej usługi wypłat krypto w bankomacie. Aby wynagrodzić niedogodność wynikającą z braku kantoru ;) przy tego rodzaju transakcjach GWARANTUJEMY najlepszy kurs :) Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » czwartek, 18 lutego 2021, 12:37

Hura hura :)
Nowy kantor w Warszawie już wystartował i jest to Kantor Saska na ulicy Wandy 16/5.

Pamiętajcie, że w partnerskich kantorach Kanga wymienicie nie tylko bitcoina, ale
także szereg innych kryptowalut, takich jak:
🟠 ETH
🟠 TETHER
🟠 USDC
🟠 LINK
🟠 i USDT.


Sam proces kupna i sprzedaży jest prosty i bezpieczny, a z aplikacją Kanga Wallet (Android i iOS) także bardzo wygodny. W razie pytań zapraszam do kontaktu :) .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: mecenas » czwartek, 18 lutego 2021, 12:38

kanga.exchange pisze: czwartek, 18 lutego 2021, 12:37🟠 ETH
🟠 TETHER
🟠 USDC
🟠 LINK
🟠 i USDT.
- Wszystko na najdroższym (fee) blockchainie świata. :(
Dodajcie USDN, BCH, DASH, NANO to pogadamy, powymieniamy się.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » piątek, 19 lutego 2021, 14:46

mecenas wszystko w swoim czasie ;) Póki co wiem, że pojawienie się USDT w kantorach stacjonarnych spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Ale oczywiście nie jest to nasze ostatnie słowo :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » środa, 24 lutego 2021, 15:56

Kolejne kantory w Warszawie!

Do kantoru Saska dołączyły 4 kolejne punkty. Są to:

🟠 Inter Lombard, ul. Grochowska 207,
🟠 Kantor Profit, ul. Chmielna 27/31 lok. 78
🟠 Kantor Cerber, ul. Jana Pawła II 41 A lok. U14
🟠 Kantor Plac Hallera, ul. Skoczylasa 9a.

Dajcie znać, czy byliście już w którymś z naszych punktów i czy skorzystaliście z usługi kupna/sprzedaży krypto za gotówkę? A jeśli macie jakieś uwagi, to tym bardziej dajcie znać, reagujemy na sugestie zmian i ulepszeń.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » piątek, 26 lutego 2021, 13:11

Nasza sieć kantorów stacjonarnych powiększyła się o kolejne placówki w Warszawie i teraz mamy ich aż sześć! Do wyzej wymienionych dołączył wczoraj Lombard Targówek, ul. Kondratowicza 25.

Od wczoraj mamy też nowy kantor w Świnoujściu i jest to Gold Kantor przy Plac Słowiański 15.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: jantymczasowy » sobota, 27 lutego 2021, 08:16

Witam,

Jakieś przewidywania kiedy https://bon.kangakantor.pl/ zacznie ponownie działać?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » sobota, 27 lutego 2021, 10:47

Pracujemy nad tym, więc lada chwila.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-N960F przy użyciu Tapatalka



Dodano po 18 minutach 28 sekundach:
Już działa (w razie gdyby nie, pomoże wyczyszczenie cache przeglądarki) :)

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości