KantorKanga.pl

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: GetBitCoin_pl » poniedziałek, 3 maja 2021, 19:23

@kanga.exchange Dlaczego kurs USDT do wymiany w kantorze w apce skacze w ciągu dnia o nawet 6 groszy? Kurs na rynku zmienia się o 1-2 grosze a u was rano 3,70zł a po południu 3,64zł za USDT... Trochę to niepoważne.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

KantorKanga.pl

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 3 maja 2021, 20:30

@GetBitCoin_pl rynek o zerowej płynności, dziwisz się? XD
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: GetBitCoin_pl » poniedziałek, 3 maja 2021, 23:27

@rav3n_pl ale to kantor, nie giełda, a USDT jest stałe i ma dużą płynność na giełdach.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

KantorKanga.pl

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 3 maja 2021, 23:56

@GetBitCoin_pl no 4% musi zarobić tak czy inaczej :)
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

KantorKanga.pl

Postautor: WitoldC » wtorek, 4 maja 2021, 06:18

GetBitCoin_pl pisze: poniedziałek, 3 maja 2021, 23:27ma dużą płynność na giełdach
Na jakich giełdach jest USDT do PLN? Na Bitbay jest taki sam rozrzut.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » piątek, 7 maja 2021, 10:31

Cześć! Wreszcie piątek (po majówce zawsze marzę o nim jakby mocniej ;)) i z tej okazji mam dla Was same dobre wiadomości!

Do naszej sieci partnerskich kantorów Kanga dołącza nowy kantor z niebylejaką lokalizacją, bo w samej Łodzi, a dokładnie w łódzkiej Manufakturze! Przywitajmy go ciepło, bo to pierwszy z wielu kantorów marki EXG, o którą wkrótce powiększy się sieć naszych kantorów :)

A im więcej kantorów Kanga na mapie Polski tym więcej okazji do korzystnych wymian dla Was!

Pamiętaj, że w kantorach Kanga możesz sprzedać krypto niezależnie od tego, czy masz konto na Kanga Exchange, czy tego konta nie masz. Obiecujemy, że tak jak obsługa kantorów jest na najwyższym poziomie, tak i kursy Was zachwycą - przeganiamy konkurencję na każdym kroku. Dodatkowo, jeśli masz obawy, nigdy nie robiłeś transakcji w kantorze i chciałbyś, żebyśmy przeprowadzili Cię przez nią za rękę to JASNA SPRAWA, że to dla Ciebie zrobimy. Zadzwoń do nas +48 58 573 36 33 i dowiedz się, gdzie i w jaki sposób sprzedać krypto za gotówkę! Jeśli wolisz pisać niż rozmawiać to także mamy dla Ciebie wsparcie - skontaktuj się z nami poprzez maila na adres kantor[at]kanga.exchange lub na Telegramie @KantorKanga

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » piątek, 7 maja 2021, 14:26

Nowe kantory w Małopolsce! Mam ogromną przyjemność napisać, że dołączyła do nas kolejna Sieć, tym razem Moneo z południa Polski. Na początek dwa kantory (lada dzień będą kolejne, obiecuję!). Poniżej dane punktów:

Moneo Skawina
ul. Adama Mickiewicza 19e
82-050 Skawina
tel: 12 333 71 73

i

Moneo Mszana Dolna
Starowiejska 2N
34-730 Mszana Dolna
tel: 12 333 71 73

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 27 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: delsol » sobota, 8 maja 2021, 18:11

Obsługa na najwyższym poziomie, wypłacałem trochę usdt przez Blika w bankomacie i jestem mega zadowolony, kurs też jak najbardziej na plus. Polecam!


Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » poniedziałek, 10 maja 2021, 11:22

delsol pisze: sobota, 8 maja 2021, 18:11Obsługa na najwyższym poziomie, wypłacałem trochę usdt przez Blika w bankomacie i jestem mega zadowolony, kurs też jak najbardziej na plus. Polecam!

dzięki za opinię!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » poniedziałek, 10 maja 2021, 14:44

Mamy nowe kantory w Tychach i Białymstoku!

Kantor w Tychach znajdziecie pod adresem:
Piłsudskiego 8/71
Tychy
tel: +48 509 246 888, +48 32 217 80 50


a ten w Białymstoku pod adresem:
Legionowa 9/1 lok.139
15-281 Białystok
tel: +48 85 744 16 56


Dajcie znać, w jakim mieście brakuje Wam naszych kantorów, będziemy działać :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » piątek, 21 maja 2021, 13:20

Gniezno, Gliwice, Grudziądz, Innowrocław, Kalisz, Katowice, Łódź, Olkusz, Piotrków Trybunalski, Płock, Sieradz, Toruń, Tychy, Września, Żory. To lista miast, w których pojawiły się nowe kantory Kanga!

Szczegółowa lista naszych punktów na stronie: https://kangakantor.pl/

ZAWSZE też możecie do nas zadzwonić (+48 58 573 36 33)

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 3 lipca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: snow0 » sobota, 3 lipca 2021, 14:44

Witam
Orientuje sie ktos jaka prowizje od sprzedazy (chce sprzedac) nalicza tzw. punkt kantor kanga exchange PHU Adam Wojtuch Gorzów Wielkopolski ul. Swietlana 70A ?

Niestety na numer tel. ww. wlasciciela nie idzie sie dodzwonic , czy ten kantor wogole funkcjonuje ?!
Ew. czy sa moze jakies inne kantory w tym miescie ?
Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 225
Rejestracja: 18 października 2020
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: Dar0 » sobota, 3 lipca 2021, 18:15

@kanga.exchange "Podane ceny obowiązują w bankomatach i wpłatomatach na terenie całej Polski. W kantorach stacjonarnych kurs ustalany jest indywidualnie. Zachęcamy do negocjacji cen."

W kantorach stacjonarnych kurs jest przeważnie gorszy czy lepszy od podawanego na waszej stronie?
Jeśli gorszy to mniej więcej o ile % ?

Chciałbym wstępnie się zorientować.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » wtorek, 6 lipca 2021, 18:05

snow0 pisze: sobota, 3 lipca 2021, 14:44 Witam
Orientuje sie ktos jaka prowizje od sprzedazy (chce sprzedac) nalicza tzw. punkt kantor kanga exchange PHU Adam Wojtuch Gorzów Wielkopolski ul. Swietlana 70A ?

Niestety na numer tel. ww. wlasciciela nie idzie sie dodzwonic , czy ten kantor wogole funkcjonuje ?!
Ew. czy sa moze jakies inne kantory w tym miescie ?
Pozdrawiam
Cześć :) Kantor jak najbardziej działa, telefony także są odbierane, być może trafiłeś na jakąś przerwę :) Prowizja z tym kantorze to 1% pobierane przez Kanga Exchange i 2% prowizji kantoru (łącznie 3% od ceny giełdowej z kanga.exchange) A na przyszłość, gdyby jakiś kantor nie odpowiadał daj nam znać telefonicznie (+48 58 573 36 33) ogarniemy temat :)

Dodano po 2 minutach 46 sekundach:
Dar0 pisze: sobota, 3 lipca 2021, 18:15 @kanga.exchange "Podane ceny obowiązują w bankomatach i wpłatomatach na terenie całej Polski. W kantorach stacjonarnych kurs ustalany jest indywidualnie. Zachęcamy do negocjacji cen."

W kantorach stacjonarnych kurs jest przeważnie gorszy czy lepszy od podawanego na waszej stronie?
Jeśli gorszy to mniej więcej o ile % ?

Chciałbym wstępnie się zorientować.
hej, kurs w naszych kantorach to najczęściej 3% od ceny giełdowej. Napisałam najczęściej, bo o ile prowizja Kangi jest stała (1%) to kantory, które z nami współpracują, mają dowolność w ustalaniu swojej prowizji i zwykle jest to 2%. Warto zapytać przed transakcją o wysokość prowizji, a w przypadku większych kwot także ją negocjować.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

KantorKanga.pl

Postautor: Kutalisk » wtorek, 6 lipca 2021, 20:13

kanga.exchange pisze: wtorek, 6 lipca 2021, 18:08Warto zapytać przed transakcją o wysokość prowizji, a w przypadku większych kwot także ją negocjować.
Jak definiujesz "większe kwoty" ?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » piątek, 9 lipca 2021, 12:49

Kutalisk każdy kantor pewnie ma własną definicję :) ale i bez negocjacji mamy bardzo konkurencyjne ceny :)

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 9 lipca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: Józefik51 » piątek, 9 lipca 2021, 17:04

Jeden z najgorszych kantorów w Polsce!!!
Wpłaciłem przelewem bankowym 1000 PLN, wymieniłem na BTC zatym spróbowałem wypłacić na swój inny kryptoportfel.
Co wymagają? Wymagają weryfikacji KYC. Okej, wysłałem wszystkie dokumenty, ale to dla nich nie jest wystarczająco, zaprosili jeszcze selfie z dokumentami. Okej, to też zrobiłem. Co dalej? Przysłali mi maila że moja weryfikacja tożsamości przebiegła sukcesem. Myślę HURA, WYPROWADZĘ SWOJĄ WALUTĘ... ale nie, zablokowali mi przelew, wymagają video weryfikacji. ???????????
Według Regulaminu na stronie weryfikacja KYC wymaga się jeżeli kwota przelewu przekracza 4000 zł (moja kwota 1000 zł). Limit dzienny na wypłatę kryptowaluty 1 BTC/50 ETH. Wypłacam 0.007006 BTC. To z jakiej przyczyny wymaga się weryfikacja???
Gdzie w Regulaminie pisze się o weryfikacji w trybie video???
Kanga Exchange nie uczciwa giełda! Blokują transakcje nie podając żadnych przyczyn. Jak tylko napisałem parę maile że bez przyczyn blokują moje przelewy zaczęli ignorować moje maile.
Najgorsza obsługa! Swykle SCAMERZY

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

KantorKanga.pl

Postautor: rav3n_pl » piątek, 9 lipca 2021, 18:15

@Józefik51 KAŻDA giełda która ma podejrzenia co do przesłanych dokumentów będzie żądać połączenia video.
Widocznie są ślady obróbki zdjęć i/lub niezgodność danych przelewu z danymi podanymi.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 9 lipca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: Józefik51 » piątek, 9 lipca 2021, 18:41

@rav3n_pl
Moje dokumenty zostały zaakceptowane za pierwszym razem, miałem tylko problem z autoportretem (mam już swoje lata, więc było ciężko ale się udało). Weryfikacja KYC odbyła się poprawnie, potwierdzenia czego mam na mailu. Zadnej informacji na temat weryfikacji w formacie video nie było zamieszczono na stronie w zakładce Regulamin. Co dotyczy danych przelewu to ja wysyłałem potwierdzenie opłaty na maila i otrzymałem od Kangi maila że moje konto bankowe zostało zweryfikowane

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 9 lipca 2021, 19:05

@rav3n_pl :
Józefik51 pisze: piątek, 9 lipca 2021, 17:04Przysłali mi maila że moja weryfikacja tożsamości przebiegła sukcesem
Przecież mu raz potwierdzili, ktoś tu kogoś w ch#ja robi, żeby było śmieszniej to na taką kwotę.

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości