KantorKanga.pl

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » wtorek, 1 lutego 2022, 18:02

Nic nam dawno nie przyniosło takiej reklamy, jak wpis na listę KNF ;) Informujemy, że prowadzimy postępowanie w kierunku wyklarowania opinii, a jednocześnie działamy jak dotąd, może nawet bardziej prężnie, bo zmotywowani przez oddaną społeczność.
bodo pisze: piątek, 14 stycznia 2022, 00:13 Z Kangą jest jeszcze jeden problem, przy zamianie krypto na fiaty na giełdzie nie wystawiają żadnego potwierdzenia transakcji i może być później problem w US. Co ciekawe przy zamianie fiatów na krypto nie mają problemu wystawić faktury potwierdzającej taką transakcje. W tym przypadku ewidentnie łamią przepisy Ordynacji podatkowej.
"Jeżeli z odrębnych przepisów nie wynika obowiązek wystawienia faktury, podatnicy prowadzący działalność gospodarczą są obowiązani, na żądanie kupującego lub usługobiorcy, wystawić rachunek potwierdzający dokonanie sprzedaży lub wykonanie usługi."
W systemie dostępna jest lista wszystkich transakcji, którą użytkownik w każdej chwili może pobrać na poczet potwierdzenia transakcji.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 417
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 310
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: KamilZ » niedziela, 6 lutego 2022, 12:05

M.P. pisze: piątek, 14 stycznia 2022, 16:26Sławomir Zawadzki przyznaje publicznie, obracamy środkami klientów
Szanowny Panie M.P., mogę prosić o więcej szczegółów? W podanej przez Pana informacji brakuje mi stwierdzeń "nielegalnie", "wbrew umowie" itp, aby przedstawiała ona rzeczywiste uchybienia Kangi.
Tymczasem naprawdę dziwnym i podejrzanym byłoby gdyby Kanga obiecywała procenty od środków którymi nie obraca!


Proszę selekcjonować podawane informacje i ograniczyć się do tych naprawdę ważnych i potwierdzonych.
Robi Pan trochę krecią robotę podobnie jak osoba wywołujące fałszywe alarmy.
Może Pan nieświadomie szkodzić użytkownikom tego kantoru, bo kiedy, nie daj Boże, będą z nim już prawdziwe i poważne nieprawidłowości, to nikt kto miał styczność z Pańską pracą nie będzie na nie należycie reagował, bo "przecież było już tyle fałszywych alarmów, to ten może też jest fałszywy".

Weteran
Posty: 2379
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3718
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: BitBoy » sobota, 5 marca 2022, 11:48

@kanga.exchange

Generowanie adresów BTC dla bonów na waszej stronie przestało działać czy tylko ja tak mam?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

KantorKanga.pl

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 28 marca 2022, 21:13

@kanga.exchange
Moglibyście te swoje pieski zabrać z naszych social mediów?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » czwartek, 7 kwietnia 2022, 10:39

BitBoy nie, bony działają bez problemów, daj znać, czy problem się powtórzył.
FlyingAtom zdaje się, że już się doczekaliście odpowiedzi od Sławka, zatem nie będę się pastwić ;)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » czwartek, 18 sierpnia 2022, 12:48

Witajcie ;^)

Ostatnimi czasy zdaliśmy sobie sprawę, że fajnie byłoby wykorzystać możliwości, jakie daje nam blog. Chcemy dawać czytelnikom fajne i różnorodne tematycznie artykuły, a tym samym przyczyniać się do postępowania adopcji kryptowalut do życia codziennego.

W najnowszym wpisie (https://kangakantor.pl/czy-kryptowaluty ... cos-warte/) próbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy kryptowaluty faktycznie są coś warte? Dajcie znać, co sądzicie o takiej formie i, oczywiście, o samych wrażeniach płynących z obcowania z tym tekstem.

Trzymajcie się!

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 16 stycznia 2015
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: tutkarz » piątek, 19 sierpnia 2022, 14:30

Nikt się nie udziela w temacie to może ja coś napiszę. Akurat miałem chwilę czasu to założyłem i zweryfikowałem konto na Kanga Exchange. Wszystko przebiegło bez problemu, dzień czekania na weryfikację potem wpłata USDT, zmiana na PLN, wypłata na konto bankowe kolejny dzień. Jedyne to czego nie wiedziałem a trochę opóźniło całą operację to to, że żeby dodać konto bankowe na Kanga trzeba z niego najpierw zrobić przelew do serwisu, żeby można było z niego korzystać, ale rozumiem, że to ze względów bezpieczeństwa. To tak jakby ktoś chciał wiedzieć jak wygląda procedura. Na razie jestem zadowolony, zobaczymy jak dalej będzie się układać współpraca.
(to nie jest wpis sponsorowany, po prostu zazwyczaj jest tak, że jak ktoś coś pisze to negatywnego bo ma problem, ale jak wszystko działa to nikomu nic się nie chce napisać a to z kolei powoduje, że inni myślą, że tu nikogo nie ma).

Początkujący
Posty: 235
Rejestracja: 27 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: szulc » sobota, 20 sierpnia 2022, 09:54

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi na Kandze z wpłatą PLN? Czy ja dobrze rozumiem że muszę za PLN kupić PLN(0) - z jakimś zerem na górze? Co to wg za cudo PLN(0)?? to jakiś ich wymysł stabel koina??
Jak później wypłacić PLN na swoje konto. Najważniejsze bo nie mogłem tego znaleźć...jaki koszt wypłaty PLN na konto bankowe?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

KantorKanga.pl

Postautor: Kutalisk » sobota, 20 sierpnia 2022, 13:21

Tak to jest ich stablecoin gwarantowany przez KANGA. Z uwagi na ich dość "swobodne" podejście do procedur KYC/AML radzę nie trzymać środków na giełdzie ani w ich stablecoinie. Dziwię się, że jeszcze nie mieli kłopotów jak shitcoins ze służbami czy bitbay z bankami.

Żeby nie było, że tylko straszę kilkukrotnie kupiłem za ich pośrednictwem krypto bez weryfikacji dancyh ale to było zanim weszła ustawa o limicie 1k EUR. Tylko raz miałem (właściwie to kumpel ale byłem przy transakcji więc info z pierwszej reki) problem z wypłatą środków (zakupionych za FIAT w kantorze stacjonarnym) z giełdy za pomocą weryfikacji mailowej (nie obsługiwali interii czy tez onetu nie pamiętam dokładnie).

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 16 stycznia 2015
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: tutkarz » sobota, 20 sierpnia 2022, 13:25

Kutalisk pisze: sobota, 20 sierpnia 2022, 13:21Z uwagi na ich dość "swobodne" podejście do procedur KYC/AML radzę nie trzymać środków na giełdzie ani w ich stablecoinie.
możesz coś więcej napisać bo nie bardzo rozumiem jaki masz problem. Tak jak z każdą giełdą i ich tokenem, nie ma znaczenia czy token padnie czy giełda bo oba istnieją wspólnie. Jak jedno padnie to drugie też. A to, że środków nie należy trzymać na giełdzie to chyba każdej giełdy dotyczy, nie tylko tej.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

KantorKanga.pl

Postautor: Kutalisk » sobota, 20 sierpnia 2022, 13:32

@tutkarz mam taki problem, że ich CEO otwarcie opowiada w wywiadach jak za pomocą ich platformy omijać limity 1k EUR. TAkie heheszki mogą zwrócić uwagę regulatorów. A w PL można teraz zablokować konta bankowe bez wyroku. DLa takiego biznesu to może być gwóźdź do trumny nawet jak mają środki w krypto na pokrycie zobowiązań.

Początkujący
Posty: 235
Rejestracja: 27 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: szulc » sobota, 20 sierpnia 2022, 16:33

tutkarz pisze: sobota, 20 sierpnia 2022, 13:25Tak to jest ich stablecoin gwarantowany przez KANGA. Z uwagi na ich dość "swobodne" podejście do procedur KYC/AML radzę nie trzymać środków na giełdzie ani w ich stablecoinie. Dziwię się, że jeszcze nie mieli kłopotów jak shitcoins ze służbami czy bitbay z bankami.


czyli krótko mówiąc na Kandze nie można kupić bezpośrednio za PLN np BTC tylko pierw PLN (0)??
grubo...kupujesz jakiegoś stabel koina nigdzie nie notowanego oprócz kanga, a co jeśli za jakiś czas nie będzie możliwości zamienić PLN(0) na zwykłego PLN???

Wg ile później kosztuje wypłata PLN na konto bankowe??

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 16 stycznia 2015
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: tutkarz » niedziela, 21 sierpnia 2022, 17:58

Kutalisk pisze: sobota, 20 sierpnia 2022, 13:32mam taki problem, że ich CEO otwarcie opowiada w wywiadach jak za pomocą ich platformy omijać limity 1k EUR
a co twoim zdaniem nikt by na to sam nie wpadł, jakby o tym nie opowiedział na filmie? Przecież takie limity wypłat są wymuszane już teraz nawet przez bankomaty, że nie można z banku wypłacić więcej gotówki niż zadaną ilość na jeden raz i trzeba po kilka razy wypłacać, to do kogo ty masz pretensje, że są durne przepisy?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 10:24

szulc pisze: sobota, 20 sierpnia 2022, 16:33
tutkarz pisze: sobota, 20 sierpnia 2022, 13:25Tak to jest ich stablecoin gwarantowany przez KANGA. Z uwagi na ich dość "swobodne" podejście do procedur KYC/AML radzę nie trzymać środków na giełdzie ani w ich stablecoinie. Dziwię się, że jeszcze nie mieli kłopotów jak shitcoins ze służbami czy bitbay z bankami.


czyli krótko mówiąc na Kandze nie można kupić bezpośrednio za PLN np BTC tylko pierw PLN (0)??
grubo...kupujesz jakiegoś stabel koina nigdzie nie notowanego oprócz kanga, a co jeśli za jakiś czas nie będzie możliwości zamienić PLN(0) na zwykłego PLN???

Wg ile później kosztuje wypłata PLN na konto bankowe??
Aby kupić na Kandze kryptowaluty użytkownik musi najpierw zasilić swoje konto w oPLNy (dzieje się tak dlatego, że nie jesteśmy - z różnych przyczyn, o których nie będę się tutaj rozpisywać -małą instytucją płatniczą) przy czym - jak zostało wspomniane - Kanga składa deklarację odkupu oPLNów za równowartość PLNów w stosunku 1:1. Bezpośrednio za PLN możesz kupić krypto m.in. w naszych kantorach.

Nie wiem, co masz na myśli pisząc "dość swobodne podejście do procedur KYC/AML". Jako instytucja obowiązana mamy szczegółowo opisane procedury AML zgodnie z obowiązującymi w naszym kraju przepisami i jak najbardziej ich przestrzegamy. Wypowiedzi liderów Kangi z założenia mają charakter marketingowy, natomiast obok liderów mamy w Kandze jeszcze całą armię służb prawnych, które dbają o to, abyśmy nie wychodzili poza określone prawem ramy działania.

Początkujący
Posty: 235
Rejestracja: 27 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: szulc » poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 12:33

kanga.exchange pisze: poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 10:24Kanga składa deklarację odkupu oPLNów za równowartość PLNów w stosunku 1:1


deklaracja a obowiązek to dwie różne sprawy. Pewności raczej nikt z użytkowników nie ma. Swoją drogą...nawet rząd nie gwarancuje odkupu obligacji skarbowych ;)

Pytam chyba 3 raz i nikt nie może napisać a nie idzie tego znaleźć...jaki jest koszt wypłaty PLN na konto bankowe po sprzedaży krypto?

Czy zamiana PLN na PLN(0) jest tęż obarczona prowizją? Jaką?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 13:17

@kanga.exchange a takie pytanie. Zostaliście jedną z nielicznych giełd która jeszcze na Polskim rynku działa i brawo dla was. BB nie żyje a co zostało nie tykam - Na plus dla was
- wejście przez szybkie doładowanie kartą ZEN i błyskawiczne księgowanie ,w weekendy, szybko wysyłacie
- sporo kantorów, nawet takie małe - widziałem we Władysławowie jest z opcji półwysep
Na minus
Już pal diabli te wasze stable ,kolejne wynalazki syntetyczne zamiast operować na fiat PL (taka moda i mam nadzieje że to kiedyś zniknie i znowu wrócimy do fiat wyłącznie).... ale wasza strategia. O co mnie chodzi - jak już wpłacone PLN wchodzą zamiana jest skromny wybór z tych normalnych par tj. BTC/ETH/ETC (reszta to jakieś wynalazki z matplanety pi i sigmy) i znowu plus za opcję wysyłania siecią BEP20/Polygon ale (nie wszystkie giełdy to obsługują)...... muszę kupić ETH żeby po Poligonie wysłać na crypto.com /tam zaminić na LTC i wysłać na giełdę na której są coiny które mnie interesują. Masa z tym pie.nia szczerze powiedziawszy. Nie dałoby się wprowadzić czegoś normalnego w parze do PLN Z tanim fee :?: LTC/TRX/ZEC/XMR - cokolwiek co działa na większości giełd nie wymagając tych drugich warstw L2. Jakie macie plany odnośnie coinów do par PLN w tym roku
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 13:53

szulc pisze: poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 12:33
kanga.exchange pisze: poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 10:24Kanga składa deklarację odkupu oPLNów za równowartość PLNów w stosunku 1:1


deklaracja a obowiązek to dwie różne sprawy. Pewności raczej nikt z użytkowników nie ma. Swoją drogą...nawet rząd nie gwarancuje odkupu obligacji skarbowych ;)

Pytam chyba 3 raz i nikt nie może napisać a nie idzie tego znaleźć...jaki jest koszt wypłaty PLN na konto bankowe po sprzedaży krypto?

Czy zamiana PLN na PLN(0) jest tęż obarczona prowizją? Jaką?
Wpłata jest zawsze za darmo, wypłata na rachunek bankowy kosztuje 5 zł.

Dodano po 16 minutach 22 sekundach:
socjolog2008 pisze: poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 13:17 @kanga.exchange a takie pytanie. Zostaliście jedną z nielicznych giełd która jeszcze na Polskim rynku działa i brawo dla was. BB nie żyje a co zostało nie tykam - Na plus dla was
- wejście przez szybkie doładowanie kartą ZEN i błyskawiczne księgowanie ,w weekendy, szybko wysyłacie
- sporo kantorów, nawet takie małe - widziałem we Władysławowie jest z opcji półwysep
Na minus
Już pal diabli te wasze stable ,kolejne wynalazki syntetyczne zamiast operować na fiat PL (taka moda i mam nadzieje że to kiedyś zniknie i znowu wrócimy do fiat wyłącznie).... ale wasza strategia. O co mnie chodzi - jak już wpłacone PLN wchodzą zamiana jest skromny wybór z tych normalnych par tj. BTC/ETH/ETC (reszta to jakieś wynalazki z matplanety pi i sigmy) i znowu plus za opcję wysyłania siecią BEP20/Polygon ale (nie wszystkie giełdy to obsługują)...... muszę kupić ETH żeby po Poligonie wysłać na crypto.com /tam zaminić na LTC i wysłać na giełdę na której są coiny które mnie interesują. Masa z tym pie.nia szczerze powiedziawszy. Nie dałoby się wprowadzić czegoś normalnego w parze do PLN Z tanim fee :?: LTC/TRX/ZEC/XMR - cokolwiek co działa na większości giełd nie wymagając tych drugich warstw L2. Jakie macie plany odnośnie coinów do par PLN w tym roku
Dzięki za słowa uznania ;) co do zarzutów to tak, cały czas pracujemy nad wprowadzaniem nowych par walutowych. Nie ukrywamy, że ich kolejność dyktują często podejmowane przez nas współprace, stąd nie jestem w stanie precyzyjnie wskazać, jakie coiny dołączą w najbliższym czasie, tym bardziej, że Kanga to cały konglomerat usług i nie jest tak, że rozwijamy czy skupiamy się tylko na giełdzie, np. teraz rozwijamy bramkę płatności Kanga Pay. Spodziewam się, że udzielona odpowiedź może nie być satysfakcjonująca, ale pozostaje mi tylko napisać - follow the news ;)

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 16 stycznia 2015
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: tutkarz » poniedziałek, 5 września 2022, 12:48

No i niestety pośpieszyłem się z pozytywną oceną Kangi. Napisałem wcześniej, że założenie konta i weryfikacja poszła prosto i sprawnie, dlatego też poleciłem znajomej założenie konta. I tu zaczęły się schody. Przesłała wymagane we wniosku dokumenty, niestety bez podania przyczyny została poproszona o dosłanie selfie z dowodem osobistym. Musiałem do niej pojechać kawał drogi, żeby pomóc jej to zdjęcie zrobić. Po kilku dniach okazało się, że zdjęcie zostało odrzucone i miała przesłać kolejne. Tym razem sama próbowała przez 3 dni robić te cholerne zdjęcia i za każdym razem wychodziły nie dość wyraźne, ze względu na nie najnowszy aparat jakim dysponuje, dlatego postanowiła ostatecznie załatwić sprawę i poszła do profesjonalnego fotografa, który zrobił jej zdjęcie w maksymalnej rozdzielczości, gdzie nie było już żadnej wątpliwości, że wszystko jest wyraźne i czytelne. Kosztowało ją to dodatkowe 35zł i stracone już razem kilka dni czasu.

Jaką odpowiedź otrzymała? Że potrzebna jest jeszcze dodatkowa weryfikacja i ma się stawić na wideokonferencji przez aplikację zoom.
W tym momencie staram się nie używać przekleństw, dlatego, że to jest osoba w podeszłym wieku, nie ogarnia za bardzo nowoczesnych technologii, nie ma dobrego aparatu w telefonie, nie ma zooma i nie będzie go instalować. Ja też nie będę do niej jeździł co chwilę kilkadziesiąt kilometrów, żeby jej znowu pomóc.
No i jej konto zostało zawieszone bez dania racji.

Niestety jestem bardzo mocno rozczarowany taką postawą Kangi bo tak żadnej adopcji kryptowalut nie zbudujemy. I nie, nie interesuje mnie co sobie ubzdurali "regulatorzy" bo oni najwyraźniej jedyne co chcą zrobić to maksymalnie utrudnić normalnym ludziom życie. I o ile najwyraźniej nie mogą całkowicie oficjalnie zbanowac kryptowalut, zrobili to rękami (tfu) zondy i teraz Kangi poprzez takie utrudnienie korzystania z giełd, że praktycznie one są zabronione.

Nie mogę polecić serwisu, a że nie będę sprawdzał drugi raz, czy coś się poprawiło, no to raczej zdania nie zmienię i ode mnie nowych użytkowników nie zobaczycie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » poniedziałek, 5 września 2022, 13:38

Tutkarz przykro mi, że dodatkowa weryfikacja przysporzyła Twojej znajomej tyle trudności. Natomiast to, co mogę napisać na nasze usprawiedliwienie, wklejam poniżej:
- to właśnie tacy użytkownicy, których na potrzeby tej dyskusji określilibyśmy jako starszych i mniej obytych z technologiami, najczęściej padają ofiarami oszustów i naciągaczy - dobitnie pokazuje nam to doświadczenie nabyte przez kilka lat prowadzenia działalności kryptowalutowej (i mam tu na myśli zarówno działalność giełdową jak i kantorową);
- dzięki przesadnej być może - zwłaszcza w oczach użytkowników, których to dotyczy - weryfikacji udało nam się udaremnić wiele przestępczych działań, które były obliczone na wyłudzenie środków od użytkowników. I tutaj celem tego typu ataków najczęściej pada grupa wyżej opisanych użytkowników;
- może być tak, że taka dodatkowa weryfikacja może kogoś zniechęcić, niemniej wciąż - nie raz, nie dwa, uratowała ona czyjeś oszczędności i choćby dlatego wciąż uznajemy, że warto.

Trudno mi bez dokładnej wiedzy o konkretnym przypadku odnieść się do przedstawionej historii, niemniej jeśli mogę pomóc to proszę o kontakt na PW.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 16 stycznia 2015
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: tutkarz » poniedziałek, 5 września 2022, 21:19

Dziękuję za szybką odpowiedź. Rozmawiałem też z tą panią z pytaniem co zamierza dalej robić i stwierdziła, że nic więcej bo jest - jak się wyraziła - "strzępkiem nerwów" od tego czekania na odpowiedź. I wcale się nie dziwię bo skoro mieli państwo wątpliwości od razu można było powiedzieć o tej konferencji to by nie musiała robić tych całych korowodów ze zdjęciami, które okazały się daremne ostatecznie.
Także ja rozumiem względy bezpieczeństwa ale niektóre procedury serwisów kryptowalutowych tak przeginają z tym bezpieczeństwem, że można to porównać już chyba tylko do ograniczenia prędkości samochodów do 0 km/h. Wtedy osiąga się maksymalne bezpieczeństwo. Tylko co z tego.

Pozostanie jej na razie korzystanie dalej z bitomatów. Jest to dla niej o tyle nie wygodne bo ma jakieś nieduże pieniądze zarobione na grze blockchainowej i musi je wielokrotnie konwertować z tokena gry, na eth, potem na innej giełdzie na bitcoina, potem na bankomat, co zajmuje niepotrzebnie dużo czasu i prowizji. Stąd też był mój pomysł, żeby po prostu założyła sobie konto na giełdzie, no niestety to najwyraźniej też nie jest rozwiązanie.

A skoro o grach blockchainowych i wypłatach mowa, to chciałbym się przy okazji spytać o kwestię udokumentowania dochodów, ponieważ podobno w państwa serwisie pojawiła się informacja, że przy wypłacie powyżej 60tys PLN trzeba udokumentować pochodzenie środków. Jak ma to wyglądać w przypadku grania w grę blockchainową i zarobienia np. kilkuset tysięcy zł na spekulacji ziemią w grze - a znam ze dwie osoby, które miały takie wyniki. Co wtedy trzeba przekazać jako dokument bo na tym blockchainie nie ma raczej za wiele informacji na ten temat w historii transakcji. W niektórych grach ciężko jest uzyskać jednoznaczne potwierdzenie.

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości