KantorKanga.pl

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » czwartek, 2 listopada 2023, 13:00

Kiwajakotako cieszę się, że transakcja została zrealizowana :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 135
Rejestracja: 23 maja 2015
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: smieszny » sobota, 6 stycznia 2024, 12:21

Dawno nie korzystałem z kantorów kanga. Kiedyś było ich kilka w moim mieście. Jakoś około dwa lata temu byłem w galerii handlowej i w kantorze stacjonarnym wypłacałem kwotę około 10tys zł. Była to z tego co pamiętam zamiana oPLN na gotówkę. Wcześniej się nie umawiałem. Chciałem przy okazji wizyty, po prostu przetestować usługę wypłaty krypto przez kantor stacjonarny. Dzisiaj z ciekawości wróciłem na stronę Kangi i z tego co widzę w moim mieście nie ma ani jednego kantoru a oklicy dużych miast jest usługa lolacals. Wypłata od ręki bez KYC do 1000Euro. Czy naprawdę aż tak to podupadło czy ja jakoś źle patrze. Na mapce nie widać (na oko) 90% kantorów które kiedyś współpracowały z kangą

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: revo » niedziela, 7 stycznia 2024, 10:01

@smieszny wydaje mi się że z uwagi na niski limit teraz ludzie częściej korzystają z bankomatów bo a) jest szybciej b) jest niższa prowizja. mogę doradzić na pv jak zaoszczędzić przy wymianie.
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 2 sierpnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: kanga.exchange » niedziela, 7 stycznia 2024, 21:26

smieszny pisze: sobota, 6 stycznia 2024, 12:21 Dawno nie korzystałem z kantorów kanga. Kiedyś było ich kilka w moim mieście. Jakoś około dwa lata temu byłem w galerii handlowej i w kantorze stacjonarnym wypłacałem kwotę około 10tys zł. Była to z tego co pamiętam zamiana oPLN na gotówkę. Wcześniej się nie umawiałem. Chciałem przy okazji wizyty, po prostu przetestować usługę wypłaty krypto przez kantor stacjonarny. Dzisiaj z ciekawości wróciłem na stronę Kangi i z tego co widzę w moim mieście nie ma ani jednego kantoru a oklicy dużych miast jest usługa lolacals. Wypłata od ręki bez KYC do 1000Euro. Czy naprawdę aż tak to podupadło czy ja jakoś źle patrze. Na mapce nie widać (na oko) 90% kantorów które kiedyś współpracowały z kangą
Hej, sporo zależy od regionu, natomiast rzeczywiście są takie, w których jest więcej lokalsów niż kantorów. Zaznaczę tylko, (w odpowiedzi na Twoje słowa o wypłacie od ręki bez KYC do 1000Euro) że u lokalsa nie obowiązują żadne limity.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 4 stycznia 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KantorKanga.pl

Postautor: privacy_first » niedziela, 7 stycznia 2024, 22:59

revo pisze: niedziela, 7 stycznia 2024, 10:01 @smieszny wydaje mi się że z uwagi na niski limit teraz ludzie częściej korzystają z bankomatów bo a) jest szybciej b) jest niższa prowizja. mogę doradzić na pv jak zaoszczędzić przy wymianie.
tez bylbym zainteresowany informacjami, jesli to mozliwe poprosze o pw

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości