BuyCoinNow- oficjalny wątek

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BuyCoinNow- oficjalny wątek

Postautor: BuyCoinNow » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 10:29

7 165. Siedem tysięcy sto sześćdziesiąt pięć. Dla ciebie to tylko liczba. Dla nas to ilość klientów, którzy skorzystali z naszej usługi wymiany kryptowalut. Imponujący? Tak, nie moglibyśmy być bardziej dumni!

Inna liczba. 5 027 104. Tyle dokładnie dolarów wymieniliśmy za pośrednictwem naszego serwisu.

Wierzymy, że nasz serwis jest łatwy w obsłudze i bardzo intuicyjny, dlatego zdecydowaliśmy się nazwać go BuyCoinNow. Powód jest bardzo prosty. Z naszą pomocą możesz kupić monety najpopularniejszej kryptowaluty - Bitcoin.

Jak inaczej uprościć zakup kryptowalut? Najważniejszą zaletą jest to, że można płacić kartą kredytową Visa lub MasterCard, ale nie tylko. Zapewniliśmy również możliwość płatności za pośrednictwem DotPay.

Sam zakup nie zajmuje wiele czasu. Wszystko co musisz zrobić, to wybrać dokładną kwotę BTC, którą chcesz kupić lub dokładną kwotę środków, które chcesz zainwestować. Wtedy nasz system zliczy ile pieniędzy otrzymasz. Nie martw się o prowizję. Na BuyCoinNow.com mamy jedną z najniższych opłat i jest już wliczona w cenę kryptowaluty, który zamierzasz kupić. W zależności od posiadanej waluty można płacić EUR, GBP, PLN lub USD. Wybór należy do Ciebie.

Aby zabezpieczyć i przyspieszyć cały proces zakupu, w naszym serwisie używamy oprogramowania iSignThis.

BuyCoinNow, nie czekaj!

W BuyCoinNow zdajemy sobie sprawę, że czas ma znaczenie, więc tutaj jest trochę podsumowania:
- Szybki zakup BTC;
- Płatność kartą kredytową;
- USD, GBP, EUR, PLN;
- Bezpieczne przekazanie danych;
- Ponad 7000 zadowolonych klientów...
...sprawdź naszą stronę internetową i stań się jednym z nich!

https://buycoinnow.com/

Obrazek

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 6 września 2018
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BuyCoinNow- oficjalny wątek

Postautor: Ferandil » wtorek, 25 września 2018, 14:38

Szczerze to jestem zachwycony z BuyCoinNow. :D Przeczytalem o was artykuł na Blockchain24.co i w sumie postanowiłem zaryzykować i w sumie to nie żałuję. Wszystko przebiegło tak jak powinno.
Szacuneczek 8-)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 września 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BuyCoinNow- oficjalny wątek

Postautor: Superfly2018 » niedziela, 14 lipca 2019, 17:40

PRZESTRZEGAM PRZED TYM PSEDUO KANTOREM, ZAREJESTROWAŁEM SIĘ, ZWERYFIKOWAŁEM, WPŁACIŁEM KASĘ I NAGLE KASA W ZAWIESZENIU OD 3 dni i tylko napis - w przeglądzie, proszę was omijacie z daleka tych oszustów.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 12 lipca 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BuyCoinNow- oficjalny wątek

Postautor: ricard_ » poniedziałek, 15 lipca 2019, 08:56

Superfly2018 pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 17:40PRZESTRZEGAM PRZED TYM PSEDUO KANTOREM, ZAREJESTROWAŁEM SIĘ, ZWERYFIKOWAŁEM, WPŁACIŁEM KASĘ I NAGLE KASA W ZAWIESZENIU OD 3 dni i tylko napis - w przeglądzie, proszę was omijacie z daleka tych oszustów.

serio??? ja korzystam i nic się nie dzieje, już dwa lata co jakiś czas mi się przydaje ta stronka i w sumie nigdy nie miałam żadnych problemów

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 19 listopada 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BuyCoinNow- oficjalny wątek

Postautor: Cayde6 » poniedziałek, 15 lipca 2019, 09:04

Superfly2018 pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 17:40PRZESTRZEGAM PRZED TYM PSEDUO KANTOREM, ZAREJESTROWAŁEM SIĘ, ZWERYFIKOWAŁEM, WPŁACIŁEM KASĘ I NAGLE KASA W ZAWIESZENIU OD 3 dni i tylko napis - w przeglądzie, proszę was omijacie z daleka tych oszustów.

Sam nigdy nie maiłem tam problemów (chociaż już z dobry rok nie korzystałem) - pisałeś do supportu? może jakiś zastój z powodu weekendu.
Ja wiem, że cała branża crypto w Polszy jest ostatnio lekko mówiąc poddenerwowana po inbie z BitMarketem, ale to nie powód, żeby od razu uznać, ze każda jedna giełda albo kantor z polski to od razu scamerzy i oszuści. Rynek kryptowalut jest specyficzny, często pojawiają się obsuwy więc trzeba zawsze najpierw próbować dowiedzieć się o co chodzi.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BuyCoinNow- oficjalny wątek

Postautor: BuyCoinNow » poniedziałek, 15 lipca 2019, 09:41

@Superfly2018 wyślij nam swój adres e-mail w wiadomości prywatnej.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 lutego 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BuyCoinNow- oficjalny wątek

Postautor: AceDetroit99 » wtorek, 16 lipca 2019, 14:34

Superfly2018 pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 17:40 PRZESTRZEGAM PRZED TYM PSEDUO KANTOREM, ZAREJESTROWAŁEM SIĘ, ZWERYFIKOWAŁEM, WPŁACIŁEM KASĘ I NAGLE KASA W ZAWIESZENIU OD 3 dni i tylko napis - w przeglądzie, proszę was omijacie z daleka tych oszustów.
polecam skontaktować się z supportem: https://buycoinnow.com/contact

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 listopada 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BuyCoinNow- oficjalny wątek

Postautor: f3jk » czwartek, 21 listopada 2019, 13:44

Cześć,
Z uwagi na to, że pierwszy raz będę w ogóle korzystał z kantoru, czy BitCoinNow przesyła maila z prośba o weryfikacje przez zdjęcie ID i selfie z ID + notką na kartce "I am buying bitcoins at BuyCoinNow.com"?
W portfelu jeszcze nie ma wpłaty, a hajs zaciągnięty oczywiście. Dla mnie to dziwne, że (niby oni) wysyłają maila z prośbą o przesłanie powyższych rzeczy.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BuyCoinNow- oficjalny wątek

Postautor: BuyCoinNow » piątek, 22 listopada 2019, 10:16

@f3jk, jest to całkowicie normalne. Tylko upoważnieni pracownicy BuyCoiNnow mają dostęp do tego mejla, także wszystkie dane są chronione i nie ma powodów do obaw.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 sierpnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BuyCoinNow- oficjalny wątek

Postautor: juro » poniedziałek, 25 listopada 2019, 08:20

BuyCoinNow pisze: piątek, 22 listopada 2019, 10:16jest to całkowicie normalne. Tylko upoważnieni pracownicy BuyCoiNnow mają dostęp do tego mejla, także wszystkie dane są chronione i nie ma powodów do obaw.

Również mam obawy związane z przesłaniem do Was skanu dowodu osobistego. Czy jesteście instytucją zarejestrowaną w Polsce i KNF? W jakim prawie działacie że prosicie o skan dowodu. Zapewnienia że dostęp do tych danych mają osoby zaufane mi nie wystarczają. I teraz zmierzam do transakcji. Dlaczego system pozwala na transakcje przed tzw weryfikacją konta (skan dowodu) i przelanie do Was środków skoro nie zamierza jej dokończyć? Czy możliwy jest zwrot środków przelanych przez DOTPAY jeśli nie zdecyduje się przesłać skanu dowodu?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BuyCoinNow- oficjalny wątek

Postautor: BuyCoinNow » poniedziałek, 25 listopada 2019, 15:44

@juro, weryfikacja użytkowników jest spowodowana obowiązkiem przechodzenia przez procedurę AML. Każdy użytkownik musi przejść przez procedurę AML, aby uzyskać pewność, że pieniądze wydane w naszym kantorze nie finansują działalności terrorystycznej, ani nie pochodzą z kradzieży. Kantory zobowiązane są do weryfikacji dowodów osobistych. Potrzebne są do tego konkretne informacje - imię, nazwisko, data urodzenia, data wydania i wygaśnięcia dokumentu, zdjęcie i rodzaj dokumentu. Reszta dowodu może pozostać zasłonięta, jeśli użytkownik tak zdecyduje. W przypadkach jakichkolwiek niezgodności współpracujemy także z policją.
System pozwala na rozpoczęcie transakcji, ponieważ pierwsza transakcja może zostać zaakceptowana bez weryfikacji tożsamości, jeśli nie przekracza 20 USD/GBP/EUR lub 80 PLN. Jednakże w Regulaminie jest zamieszczona informacja, że transakcja może zostać opóźniona, jeżeli będzie wymagała uzyskania dodatkowych dokumentów od użytkownika.
Jest możliwy zwrot pieniędzy na wszystkich platformach płatności.
Kantor BCN ma swoją siedzibę i jest zarejestrowany w Anglii.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BuyCoinNow- oficjalny wątek

Postautor: devega » poniedziałek, 25 listopada 2019, 16:26

Skoro jesteście kantorem online i klienci mają deponować u Was środki, warto abyście napisali więcej o Waszej firmie. Najlepiej wg pytań, na które odpowiadały giełdy i kantory po upadku bitmarket:
https://bithub.pl/wiadomosci/podajemy-o ... yptowalut/

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BuyCoinNow- oficjalny wątek

Postautor: BuyCoinNow » wtorek, 26 listopada 2019, 11:11

@devega Skany dowodów są pobierane w celu przeciwdziałania „praniu brudnych pieniędzy". Jesteśmy do tego zobowiązani jako firma zajmująca się kryptowalutami. Wymagają od nas tego również firmy obsługujące płatności kartami, zarówno VISA, jak i pośrednicy Clearhaus i iSignThis. Jeślibyśmy tego nie robili, nie bylibyśmy w stanie zidentyfikować sytuacje, gdy ktoś włamuje się na konto bankowe lub podstępem namawia użytkownika do przelania do nas środków. Jako firma w tej branży jesteśmy zobligowani do sprawdzania m.in. list sankcyjnych i tzw. PEP (Politically Exposed Person).
Co do pytań o giełdy kryptowalut, my jesteśmy kantorem i nie możemy odnosić się do zagadnień giełdowych. Właściciele firmy BuyCoinNow są jawni, można ich sprawdzić w Companies House, brytyjskim odpowiednik polskiego KRS-u (BuyCoinNow należy do grupy Verified Solutions, którą tam można znaleźć pod numerem: 10782311). Firma działa od 2017 roku. Pojawiło się na jej temat wiele publikacji internetowych. To wszystko legitymizuje BuyCoinNow jako sprawdzoną i godną zaufania firmę.
BCN nie przyjmuje również depozytów. Nasza firma zajmuje się jedynie sprzedażą kryptowalut. Chętnie odpowiemy też na inne pytania dotyczące kantoru kryptowalut BuyCoinNow.

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości