FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: FlyingAtom » sobota, 24 marca 2018, 22:33

KryptoBanita pisze:
FlyingAtom pisze: ze "stąd pochodzę" i dlatego też min. dla szacunku nie daje minusa nikomu
KryptoBanita pisze: Reputacja postu: -1
Komentarz:
Oddaje ; )
;)
nie "daje" tylko "oddaje"... Szczegół, że daję i oddaję... Jak żółtodzioby "kaleczyć jezyk" to mniej mnie boli :roll:
Ciebie boli a ja lubię ta swoją naturalność i to że jestem człowiekiem a nie komputerem i w nosie ma "co świat myśli na ten temat" to problem świata, nie mój.
Aczkolwiek jak zwróciłeś mi o błąd ort. to poprawiłem bo tego nie wypada.- gdzieś tam dawno temu była taka sytuacja.
Uważam że dziecinne jest bawienie się minusami przez użytkowników którzy są na forum 2 lata, jeszcze Twój minus rozumiem, bo nie traktuje Cię jako "dawnego użytkownika" ale innych nie bardzo, zawsze można sobie PW napisać "jak ma się uwagi do kogoś".
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: KryptoBanita » sobota, 24 marca 2018, 22:41

FlyingAtom pisze: Przestępcy, pedofile, "przekręty", jak mają ochotę handlować niech idą do Ciebie
Pojechałeś stary... Wyszło na to, że każdy, kto nie handluje u Ciebie to... Ehhh... I te odwety... Brak profesjonalizmu tłumaczysz naturalnością... Ehhh... Gdybyś zobaczył firmę, która ma stronę z "ortami"... Jako przedstawiciel/szef/prezes masz dawać przykład... Ehhh...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: FlyingAtom » sobota, 24 marca 2018, 23:11

KryptoBanita pisze:
FlyingAtom pisze: Przestępcy, pedofile, "przekręty", jak mają ochotę handlować niech idą do Ciebie
Pojechałeś stary... Wyszło na to, że każdy, kto nie handluje u Ciebie to... Ehhh... I te odwety... Brak profesjonalizmu tłumaczysz naturalnością... Ehhh... Gdybyś zobaczył firmę, która ma stronę z "ortami"... Jako przedstawiciel/szef/prezes masz dawać przykład... Ehhh...
Cieszę się że masz odmienne zdanie i interpretację tego co napisałem. Taki już ten świat, każdy jest inny.
Drugi redaktor bithub który pracował z nami i irytowało go to że nie stawiam znaku zapytania po ostatniej literce tylko robię spację i później robię znak zapytania, już u nas nie pracuje ; ))))) Ale cel osiągnął, stawiam tam gdzie powinienem ; ))) tylko ile krwi go to kosztowało ; ))))

W tej branży klienta naprawdę mało obchodzi gdzie ja stawiam przecinek, czy że robię błąd ortograficzny. Liczy się uczciwość, zaufanie, pewność dotrzymania słowa ; ) Widziałeś tą chęć zawarcia escrow na 50-60 btc ? Idź powiedz tej osobie by zawarła z kimś kto nie stawia przecinka w odpowiednim miejscu ; )))

Nigdy nie będę i nie próbuję być "klasycznym" - "przedstawiciel/szef/prezes", to jest poza mną, proszę nie wmawiaj mi swoich wartości. - tak wygląda Twój świat i jego interpretacja a moja nie, cieszę się że w biurach nie pracujemy w koszulach "jak instytucje finansowe" i to też nigdy się nie zmieni.

Taka zagadka umysłowa dla Ciebie, odnośnie tego co powinno być na świecie/w Polsce a co jest.
Chińczycy wchodzą na rynek budowlany do Polski, już nie pamiętam czy było po przetargu który wygrali czy jeszcze przed, chcą budować autostrady, do każdej firmy której się zgłaszają, żadna nie ma asfaltu ; )))) więc "wychodzą z rynku Polskiego". Tak wygląda świat/Polska.
Jak to się stało przecie Chińczycy stawiali przecinki w odpowiednich miejscach ; ))))
Ostatnio zmieniony sobota, 24 marca 2018, 23:23 przez FlyingAtom, łącznie zmieniany 2 razy.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: KryptoBanita » sobota, 24 marca 2018, 23:20

Latający Atomie... Ja bardzo lubię Kitajców :roll: Te knajpy do których wchodzi się przez okno... 50-60 bitków... Nie mój świat... Jedni walczą o uczciwość, drudzy o wolność, a niektórzy o polski język... Szacunek dla kolesia, którego wyrzuciłeś za pytajnik - walczył w słusznej sprawie :!: :idea:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: FlyingAtom » sobota, 24 marca 2018, 23:25

KryptoBanita pisze: Latający Atomie... Ja bardzo lubię Kitajców :roll: Te knajpy do których wchodzi się przez okno... 50-60 bitków... Nie mój świat... Jedni walczą o uczciwość, drudzy o wolność, a niektórzy o polski język... Szacunek dla kolesia, którego wyrzuciłeś za pytajnik - walczył w słusznej sprawie :!: :idea:
To tak jeszcze z humorem mam nadziej że się nie obrazisz ; )))

"Zapchałeś sobie głowę jakimiś pierdołami o żabach i teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych" ; )))

Byłbym nieludzki gdybym kogokolwiek wyrzucił, mam z tym problem, nie potrafię zwalniać ludzi, dla mnie współpracownik jest jak rodzina.
A gdybym kogokolwiek wyrzucił przez zwracanie mi uwagę o pytajnik byłbym idiotą.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: KryptoBanita » sobota, 24 marca 2018, 23:33

Przepraszam. Nie wiem jakie były powody odejścia z pracy tego człowieka. Moje słowa były na wyrost...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: Czeslaw » sobota, 14 kwietnia 2018, 23:06

Korzystałem pare razy, zawsze bez lipy, kontakt nawet w nocno porannych godzinach. Co do kolekcji maili czy sprawy z o2..to nie wiem skad gownoburza, jak ktos chce tak zrobic to przeciez zaklada jednorazowke zza tora i vpna, haslo z generatora i juz..oczywiscie sens to ma przy handlu za gotowke, bo przy przelewach przeciez i tak zostaja dane w obu bankach wiec..
FlyingAtom pisze: Przestępcy, pedofile, "przekręty", jak mają ochotę handlować niech idą do Ciebie, ja nie potrzebuje takich klientów, dlatego biura są w takich miejscach to pozwala odsysać większość brudu tego świata, min. takich psychopatów jak Ty ; )
A to akurat nie wyglada powaznie z ust CEO, nigdy nie wiesz i nie bedziesz wiedzial czy sprzedaje Ci bitki z wyludzonego vatu czy wykopane w swojej piwnicy. Wiec po co przypinac sobie latke pieniacza?

Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: tirey93 » poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 19:28

Właśnie doszła paczka i wszystko jest w porządku ;) Trochę długo szła przesyłka ale to raczej wina Inpost.
Mogę się pochwalić pierwszą w moim życiu transakcją kryptowalutową, której podmiotem był rzeczywisty przedmiot ;D
Kubek jest świetny i do tego dolozyliscie naklejki gratis którymi obkleiłem wszystko co się dało, jeszcze raz dzięki!

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: Czeslaw » środa, 2 października 2019, 15:35

@FlyingAtom Ojj panie Atom, jak zawsze Was tu na forum propsuje i polecam tak malutki minusik, na maila wyslanego kolo 1-2 w nocy do teraz nie dostalem odpowiedzi, bez spiny bo to o co pytalem sobie jednak znazlazlem w google, bitomaty super krypto po minucie od wrzucenia hajsu w maszyne na portfelu. No chyba ze to wasz mail serwer bo wysylalem z protona i moglo sie odbic, ale jakby to byla prawda to wypadaloby to poprawic na przyszlosc :)

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 stycznia 2021
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: Anomander » czwartek, 14 stycznia 2021, 13:04

Jestem 'świeżym' użytkownikiem co miał ułamek zachomikowanego bitcoina. Podzielę się wrażeniami:
wymiana online z odbiorem z bitomatu (Gdańsk Osowa) - transakcja potwierdzona w mniej niż godzinę. Jadę do bitomatu - przy próbie wypłaty pieniędzy wyskakuje komunikat, że brak gotówki w urządzeniu - skontaktuj się z obsługą klienta, zostaję z niczym.
Pół godziny próbuje się dodzwonić na numer 48-501-801-531 podany na Waszej stronie, w końcu się udaje - mam napisać maila na bankomaty@flyingatom.com ze szczegółami transakcji, numerem portfela itp. Piszę, wysyłam - przychodzi automat w odpowiedzi o przyjętym zgłoszeniu. W międzyczasie (minęło już 1,5h) na stronie wciąż widnieje info jakoby w urządzeniu znajdowało się >14000 zł (próbowałem wypłacić dużo mniejszą kwotę). Próbuje dodzwonić się na drugi numer 501-801-849 (problemy z bitomatem): udaje się dopiero po 4h od nieudanej próby wypłaty. Pan prosi o podanie numeru zgłoszenia (z potwierdzenia które wysłałem mailem) i potwierdza problem z bitomatem (zablokowany banknot), obiecuje też załatwienie problemu - następnego dnia ma zostać wygenerowana nowa transakcja i mam otrzymać potwierdzenie mailowe. Czekam. Właśnie minęły 24h od zgłoszenia problemu drogą mailową - zero odzewu tym kanałem. Informacji o jakiejkolwiek nowej transakcji na mailu też brak. Nie mam ani pieniędzy, ani bitcoinów. Dzwonię jeszcze raz pod numer 501-801-849 - dostaję informację, że do godziny 13 powinienem dostać maila z nową transacją. Nie dostałem.
Póki co, nie jestem pod wrażeniem jak to wszystko działa.
Poza powyższym, przy wymianie online podanie numeru telefonu nic nie daje - potwierdzenie nie przychodzi. Drogą mailową przychodzą wiadomości z bardzo dziwnymi tematami "Lammasu kod" z kodem weryfikacji. Nie wygląda to profesjonalnie niestety.
Rozwinę temat jak się sprawa będzie rozwijać, mam nadzieję na szczęśliwe zakończenie. Jako jednak pierwsze doświadczenie, mam bardzo mieszane uczucia.

Pozdrawiam

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: miso20 » czwartek, 14 stycznia 2021, 13:41

@Anomander A czemu nie odezwiesz się po prostu do biura w Gdańsku? Przecież logiczne, że człowiek na miejscu zapewni ci lepszą obsługę niż ogólnopolska infolinia.

Ogólnie nastaw się na opóźnienia i zwiechy, bo wszędzie tak teraz jest. Giełdy w ciągu ostatnich dwóch tygodni już kilka razy się wykrzaczyły, bo były duże ruchy cenowe. A mówimy o podmiotach, które obsługują dziesiątki tysięcy osób

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » czwartek, 14 stycznia 2021, 14:09

@Anomander przepraszamy za problemy z wypłatą. Niestety wczoraj przy wcześniejszym kliencie przed Twoją wypłatą, nastąpił problem techniczny w urządzeniu i mimo znajdującej się w nim gotówki nie można było wypłacić. Usterka została naprawiona wczoraj wieczorem. Obecnie Bitomat jest w pełni sprawny.

Prosimy o cierpliwość, dział obsługi zajmuje się reklamacjami zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Powinien Pan jeszcze dziś mieć możliwość wypłacić swoje środki.

Gdy uda się Panu już odebrać środki prosiłbym też o informację tutaj, że udało się pozytywnie rozwiązać problem.
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 stycznia 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: eery » czwartek, 14 stycznia 2021, 16:00

Anomander pisze: czwartek, 14 stycznia 2021, 13:04przy próbie wypłaty pieniędzy wyskakuje komunikat, że brak gotówki w urządzeniu - skontaktuj się z obsługą klienta, zostaję z niczym.
Anomander pisze: czwartek, 14 stycznia 2021, 13:04 Drogą mailową przychodzą wiadomości z bardzo dziwnymi tematami "Lammasu kod" z kodem weryfikacji.
Anomander pisze: czwartek, 14 stycznia 2021, 13:04Nie mam ani pieniędzy, ani bitcoinów
Mam identyczną sytuację, od tygodnia moje środki są zamrożone a kwota nie jest jakaś mała. Probówałem wypłacić w Warszawie, transakcja rozpoczęta 7 stycznia.

Support odpisuje mega wolno, jedna odpowiedź na kilka dni. @FlyingAtom_Łukasz, macie dużo zgłoszeń w supporcie? Byłoby OK gdybym jeszcze tego samego dnia dostał informację że sory, pomożemy ci ale musisz zaczekać X dni bo się nie wyrabiamy. Trzymanie klienta w niepewności spowoduje że nigdy z waszych usług już nie skorzystam bo po prostu się obawiam że zostanę oszukany.

Dziś mija 8 dzień, nie mam wciąż ani bitcoinów ani PLN.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » czwartek, 14 stycznia 2021, 17:48

@eery - proszę o kontakt priv. Powinno to być już dawno załatwione. Może jakaś przeoczenie

i z tego co wiem to @Anomander już otrzymał odpowiedź i otrzymał swoje środki.
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 stycznia 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: eery » czwartek, 14 stycznia 2021, 17:56

FlyingAtom_Łukasz pisze: czwartek, 14 stycznia 2021, 17:48eery - proszę o kontakt priv. Powinno to być już dawno załatwione. Może jakaś przeoczenie
Nie mam uprawnień do pisania priv, niedawno założyłem konto. Mail to ********@*********.***** (edit: sprawa załatwiona)
Ostatnio zmieniony piątek, 15 stycznia 2021, 20:46 przez eery, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 stycznia 2021
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
17
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: Anomander » czwartek, 14 stycznia 2021, 18:47

FlyingAtom_Łukasz pisze: czwartek, 14 stycznia 2021, 17:48 @eery - proszę o kontakt priv. Powinno to być już dawno załatwione. Może jakaś przeoczenie

i z tego co wiem to @Anomander już otrzymał odpowiedź i otrzymał swoje środki.
Zgodnie z obietnicą informuję przedstawiam ciąg dalszy historii ze szczęśliwym zakończeniem - właśnie wróciłem z wycieczki do Gdańska Osowej i bezproblemowo wypłaciłem środki.

Powiem szczerze, że pierwsza styczność nie nastrajała pozytywnie, ale po takim doświadczeniu - kiedy wiem, że support działa i daje się sprawę rozwiązać w rozsądnym czasie, to nie tylko chętnie skorzystam z usługi w przyszłości, ale też mogę ją z czystym sumieniem polecić innym osobom, zielonym w tematyce
bitcoina.

Jeśli mógłbym coś zasugerować, to poprawa komunikatów: maile z kodem aktywującym przychodzą z dziwnym tematem ("Lammasu kod"), po wypłaceniu środków przychodzi z kolei mail "Translation almots completed!" (pisownia orginalna), na samym bitomacie, jeśli wybrało się opcję autoryzacji przez email, wyświetla się komunikat, żeby sprawdzić SMS. To są szczegóły, ale przy pierwszym kontakcie osoby która wcześniej miała kontakt tylko z usługami bankowymi można się zniechęcić.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc. Macie klienta :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » piątek, 15 stycznia 2021, 10:59

@Anomander dziękujemy za opinię. Postaramy się poprawić błędy które zgłaszasz.

@eery sprawdziłem w systemie i 13.01 została dla Ciebie stworzona nowa transakcja do wypłaty.
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 stycznia 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: eery » piątek, 15 stycznia 2021, 12:48

FlyingAtom_Łukasz pisze: piątek, 15 stycznia 2021, 10:59@eery sprawdziłem w systemie i 13.01 została dla Ciebie stworzona nowa transakcja do wypłaty.


Finalnie udało się dopiąć transakcję choć zajęło to ponad tydzień.
Obsługa klienta jest na niskim poziomie, szczególnie mam na myśli długi czas odpowiedzi oraz te dziwaczne nieintuicyjne komunikaty mailowe z systemu.

Mimo że wszystko się udało to zajęło to znacznie więcej czasu i nerwów niż początkowo się spodziewałem

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości