FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: FlyingAtom » sobota, 24 marca 2018, 02:14

W nawiązaniu do trolingu który tworzy "nasz przyjaciel forumy".


Załącznik1.
Wysyła klient btc, podajemy oferte za 60000, btc dochodzi pytamy się czy akceptuje 60500,
finalnie sprzedajemy za 61000 i tyle klient dostaje.

Załącznik2.
Wysyła klient btc, podajemy wycenę na 37095, po tym jak akceptował piszemy że wyszło finalnie 37300,
dostaje 205zł więcej.

Załącznik3.
Klient wysłał troszkę więcej niż było ustalone, po kursie wychodzi 17,26zł że powinien dostać zaokrąglamy do 20zł.

Załącznik4.
Klient wysyła sugerowaną ilość btc za 60000 po czym sprawdzamy kurs i wycenimy 60200.

Załącznik5.
Sytuacja jak w załączniku 1,2,3, zysk klienta 103zł.

Załącznik6.
Prośba o esscrow 50-60btc.

Załącznik7.
Sami piszemy do klient że prowizja się u nas zmieniła z 4% do 3%.

To jest tylko część kontaktu z klientami od 15 lutego do 23 marca.


Handel u nas w firmie odbywa się w następujący sposób.

Korzystamy z ustalenia ceny przy pomocy giełdy Bitmarket, korzystamy z niej od zawsze i poza 2-3 wyjątkowymi sytuacjami
gdzie nie działał a klient "musiał teraz" zawsze z niej korzystamy, tak samo przy zakupie jak i sprzedaży.

Dlaczego na tej giełdzie ? Bo jest wiarygodna i nie boimy się tam trzymać środków.

Jak ustalamy kurs ?
Jeśli klient chce dokonać zakupu odliczamy od naszej prowizji.
Gdy klient kupuje za 10000
Ustawiamy na giełdzie 9700
Podajemy ofertę klientowi ile dostanie btc, jeśli jest w biurze pokazujemy na żywo monitor i ile wychodzi.
klient akceptuje
dokonujemy zakupu na giełdzie
wysyłamy klientowi btc.

Jeśli klient chce sprzedać 0,25btc
Sprawdzamy ile my dostaniemy na giełdzie za 0,25btc
Jeśli wychodzi 10000 to klient otrzymuje 9700 - jeśli klient jest w biurze też pokazujemy to na monitorze.
Klient akceptuje.*
Dokonujemy wymiany na giełdzie
Klient wysyła btc lub wcześniej już wysyłał, czekamy na 1 potwierdzenie.
Wydajemy klientowi pieniądze.

* - zawsze klient akceptuje proponowaną cenę dopiero później sprzedajemy na giełdzie.

Zdarzają się sytuacje że ktoś dzwoni i ładnie poprosi byśmy wystawili bitcoiny w cenie X na giełdzie,
jak się sprzedadzą to wtedy handlujemy. - są to sporadyczne sytuacje i nie każdy klient może liczyć na to.

Zdarzają się sytuacje że ktoś dzwoni o 22-23 i ustala kurs bo wtedy akurat poszedł do góry. Od lutego powróciła dopiero możliwość w późnych godzinach ustalania kursu, zwiekszyła nam się możliwość dzięki dojściu dwóch nowych osób do firmy.

W poprzednim tygodniu osoba z Wrocławia dojeżdżała do klienta na lotnisko po 24 bez żadnej dopłaty.

Jak ustalamy inne podmioty na rynku ceny, to ich prywatna sprawa.
Każdy klient który handluje z nami jest bardzo zadowolony, trafiają się pojedyncze przypadki jak u każdego, że klient bywa niezadowolony.

Zachowanie prywatności/anonimowości, kwestie bezpieczeństwa nas i klientów. Zasady jakie panują u nas.

- Do 15.000 euro jak każdy normalny kantor w Polsce nie musimy spisywać danych z dowodu.
- Kwestia kamer z lokalizacji w których mamy biura, kamery sa w budynkach a nie są nasze,
są to biura bezpieczne z ochroną, w dobrych lokalizacjach.Jeśli klient życzy sobie i wyśle
Bitcoin z góry, możemy dojechać do każdego miejsca w Polsce. Jest to częsta opcja z której korzystają klienci.
- Zawsze klient jak wysyła z góry chcemy by w momencie otrzymania pieniędzy wysłał sms/email/napisał na localbitcoins
że otrzymał gotówkę, sms/email/localbitcoins w zależności gdzie była prowadzona rozmowa.
- Ale zdarza się że klient potrzebuje jeszcze większej prywatności i mówi że nie chce mieć przy sobie urządzenia.
Wtedy prosimy by założył email na tlen.pl podał ten emial w korespondencji z nami a w momencie otrzymania pieniędzy
podaje nam hasło do tego mejla i my wysyłamy z tego mejla do siebie wiadomość, tak uzyskujemy potwierdzenie że wydaliśmy
gotówkę.

Wszystko czego klient oczekuje, może dostać u nas.
Mamy najlepszą na rynku ofertę uwzględniająca cenę/czas/ jakość obsługi.




Co do samej pracy i prowadzeniu takiej firmy.

Nie możesz zatrudnić pierwszej lepszej osoby do pracy z kwestii bezpieczeństwa.
Każdy kto u nas pracuje w firmie to zaufana osoba, nie ma ludzi zatrudnionych "z ulicy", "z ogłoszenia".

W Październiku jedna osoba od nas miała wypadek jak wracała z dojazdu do klienta w innej miejscowości i miesiąc w pracy jej nie było, wiadomo że obsługa stała się słabsza.

Aktualnie zatrudnienie w Warszawie zostało podwojone, a Warszawa ustala ceny dla całej Polski a Nie tylko dla Warszawy, jakość obsługi wzrosła bardzo, do tego bardziej elastycznie podchodzimy do ceny.

Banki wypowiadają umowy, co generuje około 200h pracy naszej całej grupy w odbudowaniu infrastruktury. Wprowadza też pewien "chaos" z płynności gotówki. W ciągu roku mieliśmy dwie takie sytuacje.




Trzy duże konferencje które zorganizowaliśmy, trzecia jest 25.03.2018 w Krakowie, czwarta już jest zaplanowana i prelegenci dograni, Wrocław w kwietniu, do końca roku co miesiąc będzie konferencja w jednym z miast gdzie mamy biuro. Być może z przerwą wakacyjną.
Otworzyliśmy też spółkę dedykowaną pod szkolenia, które systematycznie będziemy organizować.
Otworzyliśmy jeszcze następną spółkę na inna działalność którą ogłosimy w przyszłym tygodniu, parę osób już wie co to będzie.
Zakupiliśmy 150 bankomatów dwustronnych od dużej korporacji w Polsce, za 5% realnej wartości, trzeba dograć oprogramowanie, minimalnie technicznie je zmienić i ruszamy z bankomatami, za około 30-60 dni powinniśmy wystartować.
Stworzyliśmy też BitHub.pl

Taka moja propozycja :
Wydelegujcie z forum 2-3 osoby które przyjdą do firmy na jeden dzień, popatrzą jak praca wygląda, jak ustalamy cenę. Opowiem jak wszystko wygląda od środka.
Pokaże korespondencje która jest w screnaach, pokaże że w poprzednim roku przynajmniej 50 osób na sumę 50000 nam zaufało wysyłając Bitcon z góry byśmy dojechali z pieniędzmi.

Następne dni otwarte będziemy robić całodniowe, będą u nas osoby które pokażą jak założyć portfel, jak bezpiecznie przechowywać bitcoina/kryptowaluty, będą nasi szkoleniowcy, będą osoby z BitHub.pl


@KryptoBanita
Nigdy nie było u nas "bezpłatnego dojazdu", wprowadziliśmy to dopiero z ostatnim obniżeniem prowizji. To jest bardzo łatwe do udowodnienia bo nie znjdziesz klienta któremu wczesniej dowoziliśmy bez dopłaty.
Wcześniej za dojazd liczyliśmy 0,3%
Klienta nikt nie skasował za dojazd bo nie doszło do wymiany i Bitcoin zostały odesłane do klienta.
Był to użytkownik @powerkimchi z forum.
Coś kiedyś usłyszałeś a później 5 raz powtarzasz za każdym razem odrobinę przeinaczając.
Załącznik8. Moja odpowiedź do @powerkimchi

@MelomanBTC
Jak wiele złego słyszałeś to napisz coś proszę może usprawnimy pewne rzeczy, a takie pisanie "wiele złego słyszałem" pozostawia bardzo duże pole do interpretacji.

Może coś takiego? Od czasu do czasu rozsyłane są takie informacje.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comme ... 3Erkc8.jpg

@edbog
Jest to nie do zrealizowania co piszesz min. dlatego że czas poświęcony klienta i nasz jest więcej wart niż różnice kursowe.
A jeśli klient dzwoni i na giełdzie x jest 10zł drożej zakup jak pyta a jak 2 raz dzwoni to na giełdzie Y.
A jeśli my nie posiadamy btc na giełdzie X gdzie jest większa cena to klient poczeka 30-60 minut w biurze jak dojdą potwierdzenia i giełda zaksięguje wpłaty ?
A jeśli my się obawiamy że giełda Y może skończyć jak bitcurex ?
A jeśli chciałbyś to upłynniać na zagranicznej to byś musiał posiadać kapitał 10/20 x dziennie obroty i ryzykować kursem innej waluty co powodowałoby wzrost usługi.
A jeśli z giełdy X pieniądze do nas wracają na następny dzień rano a z giełdy Y wieczorem, a musimy mieć na rano by gotówki nie zabrakło w biurach, bo wypłatę gotówki trzeba zgłosić 48h wcześniej, a pieniądze na koncie muszą być dzień wcześniej. A co z weekendem ?
Takich a jeśli... mógłbym jeszcze parę, takie dywagacje "na sucho" bez parametrów to tworzenie historii na podstawie swojej wyobraźni.

@devega
@rav3n_pl
Użytkownik "elita" i moderator prowadzą rozmowę z trollem, o którym doskonale wiedzą że od 2-3 dni mnie troluje.
Rewelacja ; )
Devega Ładnie Cię zacytował ; )
Nigdy rozmawiacie o sytuacji ale dokładnie wiadomo o który kantor chodzi ; )

@zyga123
Dziękuję za możliwość pokazania, naszej uczciwości.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony sobota, 24 marca 2018, 12:41 przez FlyingAtom, łącznie zmieniany 1 raz.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 20 marca 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: zyga123 » sobota, 24 marca 2018, 12:10

FlyingAtom pisze: Handel u nas w firmie odbywa się w następujący sposób.

Korzystamy z ustalenia ceny przy pomocy giełdy Bitmarket, korzystamy z niej od zawsze i poza 2-3 wyjątkowymi sytuacjami
gdzie nie działał a klient "musiał teraz" zawsze z niej korzystamy, tak samo przy zakupie jak i sprzedaży.

Dlaczego na tej giełdzie ? Bo jest wiarygodna i nie boimy się tam trzymać środków.
Skracajac do 3 akapitow.

Dokladnie, to co, co pisalem. Klient nie kupuje po stalym kursie, tak jak w kazdym innym polskim kantorze na rynku.

We flyingatom klient skupuje/sprzedaje na plytkiej gieldzie. Kantor zarabia na dodatkowej prowizji, wynikajacej z plytkosci rynku - to jest cwaniactwo kantoru, tak sie trzepie leszczy i kantuje klientow.

Kilka osob to nazwalo oszustwem i ja sie pod tym tez podpisuje.

I jeszcze cos na koniec, to dopiero do mnie dotarlo. Atom trzyma historie kazdej transakcji, w mailach trzyma dane klientow, adresy, numery kont bankowych, dane transakcji. Kazdy, ktor handlowal z atomem nawet ponizej 15tys euro jest w jego bazie... na serwerach gmail.... Bez komentarza....
Ostatnio zmieniony sobota, 24 marca 2018, 12:15 przez zyga123, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: KryptoBanita » sobota, 24 marca 2018, 12:20

FlyingAtom pisze: Pokaże korespondencje która jest w screnaach, pokaże że w poprzednim roku przynajmniej 50 osób na sumę 50000 nam zaufało wysyłając Bitcon z góry byśmy dojechali z pieniędzmi.
Fakt - nikt na forum nie napisał żeby nie otrzymał gotówki.
FlyingAtom pisze: Coś kiedyś usłyszałeś a później 5 raz powtarzasz za każdym razem odrobinę przeinaczając.
hola, hola! Trzeba było konkretne wyjaśnienie napisać w danym miejscu i czasie!
Padły konkretne zarzuty - używanie maila niefirmowego i nie znalazłem do tego wyjaśnienia.

Dodano po 6 minutach 32 sekundach:
zyga123 pisze: We flyingatom klient skupuje/sprzedaje na plytkiej gieldzie.
Jeżeli wcześniej jest konkretnie podana informacja na jakiej giełdzie, to nie widzę tutaj oszustwa. Jeżeli jest kantor na lotnisku i ma podane ceny znacznie różniące się od kantoru na mieście, to nie możesz powiedzieć, że oszukuje.
Akurat dla mnie korzystanie z BM jest na plus...
Pytanie do @FlaingAtom
Czy rozważacie korzystanie z Binace jeżeli otworzy biuro ma Malcie?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: FlyingAtom » sobota, 24 marca 2018, 12:35

@KryptoBanita
Odpisałem do edbog że nie ma takiej możliwości.

@zyga123
Mam mejla potwierdzające otrzymanie gotówki z 2016 roku jeszcze, to są mejla założone specjalnie pod handel z nami na potwierdzenie z mejla tlen.pl
Screna w załączniku.

Edcyja : Jednak z 2017 roku są.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 20 marca 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: zyga123 » sobota, 24 marca 2018, 12:47

FlyingAtom pisze: Mam mejla potwierdzające otrzymanie gotówki z 2016 roku jeszcze, to są mejla założone specjalnie pod handel z nami na potwierdzenie z mejla tlen.pl
Screna w załączniku.
Kryptowaluty, wymiana poza systemem bankowym, anonimowosc, gotowka i tlen.pl? Zart?
To temat dla niebezpiecznika: Co sie dzieje z twoimi danymi jak zrobisz handel u flyingatom.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: FlyingAtom » sobota, 24 marca 2018, 12:52

zyga123 pisze:
FlyingAtom pisze: Mam mejla potwierdzające otrzymanie gotówki z 2016 roku jeszcze, to są mejla założone specjalnie pod handel z nami na potwierdzenie z mejla tlen.pl
Screna w załączniku.
Kryptowaluty, wymiana poza systemem bankowym, anonimowosc, gotowka i tlen.pl? Zart?
To temat dla niebezpiecznika: Co sie dzieje z twoimi danymi jak zrobisz handel u flyingatom.
Przestępcy, pedofile, "przekręty", jak mają ochotę handlować niech idą do Ciebie, ja nie potrzebuje takich klientów, dlatego biura są w takich miejscach to pozwala odsysać większość brudu tego świata, min. takich psychopatów jak Ty ; )
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: KryptoBanita » sobota, 24 marca 2018, 12:58

@FlyingAtom przeginasz!
Mam kilka XMR, czy to czyni ze mnie pedofila?!

Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 20 marca 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: zyga123 » sobota, 24 marca 2018, 13:01

FlyingAtom pisze: Przestępcy, pedofile, "przekręty", jak mają ochotę handlować niech idą do Ciebie, ja nie potrzebuje takich klientów, dlatego biura są w takich miejscach to pozwala odsysać większość brudu tego świata, min. takich psychopatów jak Ty ; )
Zapisze na wypadek, jak bedzie edycja.
flyingataom pokazujesz ponownie swoje prawdziwe kolory ;-)

Fakty: profilujesz kilentow, przechowujesz ich dane personalne, dzialasz w srodowisku naszpikowanym kamerami i mikrofonami. Uwazasz, ze twoja konkurencja obsluguje przestepcow, pedofili i przekretow. Na kazdego cos masz.
Ostatnio zmieniony sobota, 24 marca 2018, 13:30 przez zyga123, łącznie zmieniany 1 raz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: FlyingAtom » sobota, 24 marca 2018, 13:04

KryptoBanita pisze: @FlyingAtom przeginasz!
Mam kilka XMR, czy to czyni ze mnie pedofila?!
Podciągnie Twojej interpretacji pod moje wypowiedzi. Nigdzie tego nie napisałem a sens moje wypowiedzi był inny, człowiek który ma btc z legalnego źródła, może założyć konto na tlen.pl
Każdy kto ma krypto z normalnych źródeł nie ma problemu w handlu z nami :)
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: KryptoBanita » sobota, 24 marca 2018, 13:18

FlyingAtom pisze: Podciągnie Twojej interpretacji pod moje wypowiedzi.
Laboga! Nie rozumiem "po takim polsku"...
FlyingAtom pisze: Każdy kto ma krypto z normalnych źródeł nie ma problemu w handlu z nami
Każdy kto dba o prywatność/anonimowość to brudny pedofil, przestępca i przekręt... Ja paniał, paniał...
FlyingAtom pisze: ma btc z legalnego źródła
...mam nadzieję, że moje BTC są z nielegalnego źródła - wykopali je nielegalni wenezuelscy górnicy...

Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 20 marca 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: zyga123 » sobota, 24 marca 2018, 13:21

KryptoBanita pisze: Każdy kto dba o prywatność/anonimowość to brudny pedofil, przestępca i przekręt...Ja paniał, paniał...
Hahahahaha. Czy jest tu ktos z niebezpiecznika.pl albo Z3S? Trzeba przeswietlic atoma jak przechowuje dane klientow. Na tlen.pl to chyba jak na poczte wp.pl moze wejsc przez ciastecza.

flyingatom ty bez oporow nazywasz innych psychopatami a mnie naszla taka mysl, ze ty cos przed nami ukrywasz. Przed 2014 nie istniales, nagle sie pojawiasz z ogromnym kapitalem, kupujesz 150 bankomatow kilka spolek zakladasz i wszystkim wokolo mowisz jaki jestes uczciwy i moralny. Miejscowka w centrum warszawy w drogim biurowcu no i te przechwalki, ze u ciebie tylko uczciwe biznesy. A moze ty jestes tajny wspolpracownik policji i masz zadanie operacyjne infiltrowac i rozpracowac srodowisko? Bo to jedyne sensowne wyjasnienie twoich dzialan i tych tajemnic wokol twojej osoby. Dowodow nie mam zadnych, od razu pisze zeby spekulacje ucinac.

Ty masz prawo widziec wokol siebie psychopatow a ja mam prawo widziec wokol siebie konfidentow. Zaden z nas nie ma dowodow na to co uwaza. Ale podzielic sie myslami z innymi wolno nam.

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: bl4ck » sobota, 24 marca 2018, 14:30

@KryptoBanita,
Każdy kto chce zachować anonimowość jest w pewien sposób podejrzany oznacza to że posiadane krypto ma z nieznanego źródła lub po prostu chce uniknąć płacenia podatków.
Natomiast wszystkim innym wystarczy prywatność czyli miejsce gdzie będzie mógł sprzedać swoje krypto bez udziału osób postronnych i bezpieczny dla obu stron.
Mów co chcesz ale taka jest prawda.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 24 marca 2018, 14:36

Najlepiej niech Uczciwepraktyki wystawi FlyingAtom rating AAAAA+++ i rekomendację, a potem wystawi go na Bithub.pl
i będzie po problemie. :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: FlyingAtom » sobota, 24 marca 2018, 15:21

bl4ck pisze: @KryptoBanita,
Każdy kto chce zachować anonimowość jest w pewien sposób podejrzany oznacza to że posiadane krypto ma z nieznanego źródła lub po prostu chce uniknąć płacenia podatków.
Natomiast wszystkim innym wystarczy prywatność czyli miejsce gdzie będzie mógł sprzedać swoje krypto bez udziału osób postronnych i bezpieczny dla obu stron.
Mów co chcesz ale taka jest prawda.
Bardzo ładnie to napisałeś.
A Tutaj chodzi jeszcze o to że jak ktoś działa w takim "zaciszu", to prędzej czy później ktoś się zainteresuje taką osobą i jego uczciwymi klientami rykoszetem.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Evo
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 6 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: Evo » sobota, 24 marca 2018, 15:54

FlyingAtom pisze: chodzi jeszcze o to że jak ktoś działa w takim "zaciszu", to prędzej czy później ktoś się zainteresuje taką osobą i jego uczciwymi klientami rykoszetem
W trosce o "legalnych" klientow i wlasne bezpieczenstwo starasz sie wszystko dobrze udokumentowac. Pedofile, bandyci i oszusci podatkowi w jednym worze -jestescie sami sobie winni!

A pozostali? Niech sobie zrobia full weryfikacje i sprzedadza na gieldzie, otrzymaja przelew i przynajmniej nikt ich nie okradnie po drodze z gotowki.

W kantorach FlyingAtom F2F nie ma zadnego sensu.
Mam dla Was haslo reklamowe: "Sprzedajemy zludzenia".

Dodano po 3 minutach 29 sekundach:
Edycja: ciesze sie, ze zrazilam sie dodatkowa oplata. Juz mialabym "kartoteke".

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: redlumek » sobota, 24 marca 2018, 15:58

Wymazywanie pisze:Najlepiej niech Uczciwepraktyki wystawi FlyingAtom rating AAAAA+++ i rekomendację, a potem wystawi go na Bithub.pl
i będzie po problemie. :mrgreen:
Czyżby uczciwepraktyki powstały po to abyśmy to my oceniali innych a nie oni nas?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: KryptoBanita » sobota, 24 marca 2018, 17:05

bl4ck pisze: Każdy kto chce zachować anonimowość jest w pewien sposób podejrzany
Jam jest Satoshi Nakamoto...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0.0005 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 24 marca 2018, 21:11

@FlyingAtom, Ten temat się kupy nie trzyma. Jak obiektywnie możesz przedstawiać jaka jest Twoja firma? To totalny nonsens. Wybierasz jakieś dowolne przykłady w których pokazujesz się w jasnym świetle. Komu to potrzebne? Po co się tłumaczysz? Reagujesz na zaczepki jakiegoś gościa, który ma na celu chyba tylko pisanie negatywnie o Tobie na forum (czyżby konkurencja?). O ile zgadzam się z wieloma jego słowami nt. farsy jaką jest imo twór "uczciwepraktyki", o tyle temat kantoru jaki ciągnie to głupota i czyste podpuszczanie.

Nie widziałem żadnej afery ani wielu negatywnych opinii o Twojej firmie w jednym miejscu, więc sądzę, że normalnie działa i ma znaczną większość klientów zadowolonych. Wchodzenie w tłumaczenia się i pokazywanie swojej firmy wybierając kilka przypadków wzorowych deali nie jest potrzebne. Nie tłumacz się, nie masz z czego, nikt nie zarzucił Ci rzeczy z których masz obowiązek się tłumaczyć.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: FlyingAtom » sobota, 24 marca 2018, 22:05

@Wymazywanie

Ale ja go ignoruję, nie odpisuje mu, a nawet raz mu plusa dałem, reakcja fascynująca ; ) dwa lata temu byłoby inaczej ale dziś widzę że mogę sobie pozwolić na ignorowanie trolla.

Tam już parę użytkowników "poważnych" się podłączyło do rozmowy i zarzutów że źle ustalamy cenę, to wypada pokazać jak jest. Tu nie chodzi o tłumaczenie i wybielające przykłady. Każdy rozumny człowiek rozumie że to przykłady, a głupi niech chodzi do konkurencji.

Moje umieszczenie postu wynika też z szacunku do ludzi z forum, ja się z tym identyfikuje ze "stąd pochodzę" i dlatego też min. dla szacunku nie daje minusa nikomu, to moje interpretacja świata i nikt nie musi się zgadzać.

Tak serio serio to uważam że zrobił dobra robotę dla reputacji mojej firmy, głębiej myśląc gdybym nie sądził że to staś, to powinienem zatrudnić takiego trolla ; ) robi kawał dobrej roboty za którą komuś bym musiał zapłacić.

uczciweparktyki.pl pogadajmy za rok, chodź to pierwszy projekt, w który jak się nie zaangażuje społeczność to będzie biegł swoim trybem i na pewno bez potrzeby i wsparcia społeczności nie zaangażuję tam 30% swojej energii.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom - Próba ocena działalności firmy.

Postautor: KryptoBanita » sobota, 24 marca 2018, 22:14

FlyingAtom pisze: ze "stąd pochodzę" i dlatego też min. dla szacunku nie daje minusa nikomu
KryptoBanita pisze: Reputacja postu: -1
Komentarz:
Oddaje ; )
;)
nie "daje" tylko "oddaje"... Szczegół, że daję i oddaję... Jak żółtodzioby "kaleczyć jezyk" to mniej mnie boli :roll:

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości