Korzystałeś? 4coins.pl

Weteran
Posty: 1801
Rejestracja: 20 maja 2013
Reputacja: 251
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

4coins.pl prowizja?

Postautor: topnetdeal » wtorek, 19 grudnia 2017, 12:39

Obawiam się, że po wejściu w BTC już jest za późno. 4coins nie prowadzi portfeli złotówkowch, tylko BTC i BCC, tak więc sprzedając zakupione coiny musisz od razu zadeklarować sposób odbioru PLN. Będzie to generowało następne opłaty związane z przesyłem środków (najpierw zwrot do Ciebie, a następne ponowna wpłata PLN za zakup BCC), może się okazać, że Twoje 183 złote w BTC po sprzedaży warte jest już tylko 150 PLN, a ponowna wysyłka na kupno BCC uszczupli tą kwotę do 135 PLN i w sumie wyjdziesz na tym tak samo jak na posiadanych BTC. Nie wiem czy przez bezpośredni kontakt, nie udało by się wymienić BTC na BCC (bez pośrednictwa banków i dotpay, oraz ich prowizji) bezpośrednio w 4coins - próbuj może Ci się uda.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 26
Rejestracja: 29 września 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystałeś? 4coins.pl

Postautor: Magisterek » niedziela, 18 lutego 2018, 19:56

Witam, witam,

zapytanie do uzytkownikow, ktorzy korzystaja/korzystali z uslug kantoru 4coins.pl.
Opinie, komentarze?

O ile dobrze pamietam, zdarzylo mi sie kupic tam btc "ze dwa razy", wczoraj za pomoca szybkiego przelewu ponownie chcialem dokonac zakupu, wlasnie mijaja 24 godziny, a transakcji nie ma w blockchainie... pisalem do supportu email po ok 3-4h od zakupu, bo kilka minut czy nawet natychmiastowa wysylka to to nie byla. Do tej pory nie odpisali, mam rozumiec ze maja duzo pracy i czekac, czy po prostu uswiadomic sobie ze kantor lezy, jak i moje zakupione btc?

Pozdrawiam

Weteran
Posty: 1801
Rejestracja: 20 maja 2013
Reputacja: 251
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystałeś? 4coins.pl

Postautor: topnetdeal » niedziela, 18 lutego 2018, 20:08

A czytałeś coś na stronach 4coins o księgowaniu wpłat i o wypłatach poza dniami roboczymi ? Dokonałeś wpłaty w sobotę,
może mimo szybkiego przelewu weryfikacja na koncie kantoru nastąpi dopiero w poniedziałek i wtedy otrzymasz zakupione coiny.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 19 lutego 2018, 00:51 przez topnetdeal, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 26
Rejestracja: 29 września 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystałeś? 4coins.pl

Postautor: Magisterek » niedziela, 18 lutego 2018, 20:17

Jedyne co da sie znalesc
Obrazek

Odnosnie dni roboczych lub czegokolwiek powiazanego z nimi - nic.

No nic, wiec jeszcze do jutra przeczekam, i dam znac w tym temacie czy miales racje czy raczej uwazac na ten kantor.

Dzieki, pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystałeś? 4coins.pl

Postautor: Czeslaw » niedziela, 18 lutego 2018, 23:54

Przez szybki przelew rozumiesz express elixir czy dotpay? Jesli placiles przez dotpay to skorzystaj z tego formularza

Kod: Zaznacz cały

https://www.4coins.pl/weryfikacja-dotpay/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 26
Rejestracja: 29 września 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystałeś? 4coins.pl

Postautor: Magisterek » poniedziałek, 19 lutego 2018, 13:34

Rozumiem dotpay, jednak kolega wyzej mial racje, dzis otrzymalem, mimo wszystkiego co odbywa sie natychmiastowo, potrzebuja manualnej weryfikacji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystałeś? 4coins.pl

Postautor: Czeslaw » poniedziałek, 19 lutego 2018, 20:52

@Magisterek, ale z dotpay od razu w sobote po przelewie dostales mail ze zaksiegowali?

Kulfon
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystałeś? 4coins.pl

Postautor: Kulfon » wtorek, 20 lutego 2018, 12:54

...

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 listopada 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystałeś? 4coins.pl

Postautor: Pitagoras20 » niedziela, 14 listopada 2021, 10:41

Od 09.11.2021 w serwisie 4coins caly czas trwaja jakies prace serwisowe i praktycznie w ogole w ciagu dnia nie mozna wejsc na ich strone zwlaszcza jak sa wahania kursu. Napisalem do nich kilkakrotnie to odpisali najpierw ze nie ma zadnych prac i zebym wszedl z trybu incognito ,jednakze po probie zalogowania sie z innych urzadzen i innych operatorow strona nadal nie dziala..Napisalem.kolejny raz a potem kolejny i jednak potwierdzili prace serwisowe . Takze jesli ktos, tak jak ja ,wplacil tam duzo kasy i zaplacil prowizje to zapewne bedzie mial problem aby wyplacic swoje srodki jak kurs skoczy. Na dzien dzisiejszy nie moga mi odpowiedziec na pytanie jak dlugo to potrwa. Sam nie wiem czy wyplacic juz od nich wszystko ? Bede jednak bardzo stratny o te wszystkie prowizje z przelewow wychodzacych i przychodzacych. Noje sie jednak ze zamkna strone calkowicie i nie odzyskam juz swoich pieniedzy .

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystałeś? 4coins.pl

Postautor: miso20 » niedziela, 14 listopada 2021, 19:53

@Pitagoras20 Środki trzyma się na portfelu prywatnym a nie na giełdzie - obojętnie jakiej. Sam sobie odpowiedz czy chcesz ryzykować. Powiem ci jednak, że w razie co to zostaniesz z niczym na własne życzenie.

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości