kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Postautor: BitBlack » czwartek, 1 lutego 2018, 21:26

Co myślicie o kantorbitcoin.pl, wydaje mi się najlepszy do szybkiego zakupu BTC za PLN, przelew Dotpay bez weryfikacji w przeciwieństwie do konkurencji, brak limitu do 4000 PLN. Czy ktoś z Was korzystał? Mam obawy, że to może jakiś fake? Jest bezpiecznie? Nie znalazłem tematu tego kantoru na forum co mnie powstrzymało od zakupu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Postautor: Czeslaw » poniedziałek, 19 lutego 2018, 00:06

Przeciez tam sie nawet nie da przejsc dalej po wybraniu kwoty i podaniu adresu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 9 lutego 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Postautor: kabar » wtorek, 27 lutego 2018, 22:48

BitBlack pisze: Co myślicie o kantorbitcoin.pl, wydaje mi się najlepszy do szybkiego zakupu BTC za PLN, przelew Dotpay bez weryfikacji w przeciwieństwie do konkurencji, brak limitu do 4000 PLN. Czy ktoś z Was korzystał? Mam obawy, że to może jakiś fake? Jest bezpiecznie? Nie znalazłem tematu tego kantoru na forum co mnie powstrzymało od zakupu.
Zapewniam, że kantorbitcoin.pl, to nie fake :-) Działa i myślę, że wielu użytkowników jest zadowolonych. Zresztą kantor jest na liście kantorów bitcoin.pl i raczej nietrudno znaleźć o nim pochlebne opinie.
Natomiast weryfikacja jest (i zawsze była, przy czym jest bardzo sprawna), a do szybkich przelewów nie ma już Dotpay tylko TPay.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 9 lutego 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Postautor: kabar » czwartek, 10 maja 2018, 07:16

Czeslaw pisze: Przeciez tam sie nawet nie da przejsc dalej po wybraniu kwoty i podaniu adresu.
Wywalało błąd na firefoxie (na innych przeglądarkach działało), ale już parę tygodni temu naprawili :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 9 lutego 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Postautor: kabar » czwartek, 19 lipca 2018, 16:49

Miło mi poinformować, że kantorbitcoin.pl od dziś uruchomił kupno/sprzedaż Monero - nadal w niewielu miejscach dostępne za złotówki, więc mam nadzieję, że się przyda. ;) https://kantorbitcoin.pl/kupno-monero-s ... mr-kantor/

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Postautor: nordi » niedziela, 22 lipca 2018, 19:24

Pojawi się możliwość zakupu BCC?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 9 lutego 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Postautor: kabar » niedziela, 22 lipca 2018, 21:17

nordi pisze:Pojawi się możliwość zakupu BCC?
No właśnie się zastanawiam, na początku był taki plan, ale bcash to trochę obciach ;-) zresztą to już jest w InPay.

Wolałbym skupić się na czymś bardziej przyszłościowych, myślałem o czymś z grupy ETH, NANO, albo IOTA (z IOTą ciągle są problemy z portfelem, dlatego jej nie ma), może NEO.

W każdym razie - Na pewno wkrótce coś nowego się pojawi, ale raczej nie będzie to BCash :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 9 lutego 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Postautor: kabar » poniedziałek, 23 lipca 2018, 13:09

Z newsów, jeśli ktoś będzie potrzebował kupić/sprzedać BTC na wakacjach w RPA, to śmiało może korzystać z https://coinexpress.co.za - to młodszy brat kantorbitcoin.pl.
Info tutaj: https://kantorbitcoin.pl/kantor-bitcoin ... ej-afryki/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 9 lutego 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Postautor: kabar » wtorek, 24 lipca 2018, 19:13

W KantorBitcoin.pl można od dziś kupić BentynCoiny za złotówki (to chyba na tą chwilę jedyny kantor, który to umożliwia)
https://kantorbitcoin.pl/bentyncoin-kupno-sprzedaz/

:idea: :idea: :idea:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Postautor: benq » wtorek, 24 lipca 2018, 21:32

To jest jakiś kiepski żart, parodia czy jakiś inny problem?
kabar pisze: , ale bcash to trochę obciach
Ale
kabar pisze: W KantorBitcoin.pl można od dziś kupić BentynCoin
Czyli waluta z top 5 krypto na świecie to obciach, ale bentyncoin jest spoko.
Skisłem.
Bez odbioru.

Początkujący
Posty: 152
Rejestracja: 23 lipca 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Postautor: Daytrader » wtorek, 24 lipca 2018, 22:05

Haha. Na układy nie ma rady:))

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 9 lutego 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Postautor: kabar » wtorek, 24 lipca 2018, 22:17

benq pisze: Czyli waluta z top 5 krypto na świecie to obciach, ale bentyncoin jest spoko.
No pewnie, że BentynCoin jest spoko :-)
Nowych walut w kantorze nie wdraża się w 3 dni, łatwo się domyślić, że wdrożenie BEN zaplanowane było dużo wcześniej niż moja wypowiedź na temat BCash, którego 'ewangeliści' sami przecież prowokują do takich opinii o tym forku bitcoina /bo trudno uznać moje zdanie za odosobnione - zresztą BCash jest mi zupełnie obojętny, bardziej istotne dla mnie jest to jak jest postrzegany przez ogół ;) /

Dodano po 2 minutach 38 sekundach:
Daytrader pisze: Haha. Na układy nie ma rady:))
Faktycznie z punku widzenia lokalnego (polskiego) kanoru, marketingowo dużo bardziej wartościowe jest wdrożenie Szczepana niż jakiejś waluty, którą można kupić wszędzie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Postautor: benq » środa, 25 lipca 2018, 13:16

Nie wiem jaką filozofią biznesową się kierujecie, że zamiast BCH, Dasha, EOSa, ETH, Zcash czy Nano wolicie wprowadzać Bentyncoin, ale nic mi do tego.
Przecież bentyncoin ma tak świetne recenzje w środowisku bitoinowym (nie wiem gdzie, bo na świecie chyba nie, a nawet na tym forum nie ma o nim praktycznie nic) i do tego ma rozległe zastosowanie i akceptację w płatnościach, nie to co jakieś gówniane Bkesz czy Dasz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 9 lutego 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Postautor: kabar » środa, 25 lipca 2018, 21:43

benq pisze: Nie wiem jaką filozofią biznesową się kierujecie, że zamiast BCH, Dasha, EOSa, ETH, Zcash czy Nano wolicie wprowadzać Bentyncoin, ale nic mi do tego.
przecież pisałem, że zastanawiam się nad NANO i ETH :)
nie ma co się spierać, filozofia była taka, że nigdzie nie dało się żadnego tokena personalnego kupić za złotówki, to wdrożyłem ten, który jest najpopularniejszy i tyle, nie ma tu w zasadzie nic do dodania na ten moment.
Nie opóźniło to prac w zakresie dodawania innych coinów, choć tak jak pisałem, obecnie trochę nie mogę się zdecydować - jakiś czas temu rozgrzebałem trochę BCasha, teraz przy BENach musiałem zrobić obsługę ETH, ....ale tak naprawdę to chciałbym wprowadzić coś czego nie ma w innych popularnych kantorach...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 9 lutego 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Postautor: kabar » niedziela, 5 sierpnia 2018, 21:42

Dodałem w kantorbitcoin.pl drobną, ale chyba dość przydatną funkcję, gdyż nie było tygodnia, aby ktoś o to nie pytał:
https://kantorbitcoin.pl/oplata-rachunkow-btc-pln/

:D

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Postautor: redbog » czwartek, 1 listopada 2018, 21:41

Ktoś z forumowiczów korzystał z tego kantoru? Polecacie?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Postautor: FlyingAtom » czwartek, 1 listopada 2018, 22:55

redbog pisze: Ktoś z forumowiczów korzystał z tego kantoru? Polecacie?
A co chesz kupić bentyn coina? ; P

Fajną domenę mają, chyba największa wartość ; )
Jakiś czas trochę treści robili i wrzucali do grupy bitcoin polska by ruch mieć.
Z taką domeną powinni zdominować rynek, do dziś tego nie zrobili więc pewnie mały kapitał/słabe zasoby ludzkie.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Postautor: redbog » czwartek, 1 listopada 2018, 23:06

@FlyingAtom, Dla mnie nie musi być duży kapitał i zasoby ludzkie byle by tylko obsługiwali klientów i nie byłby to jawny scam.

Skand w ogolę pomysł ze chciałbym bentyncoina kupować, ja tego gówna nawet za darmo bym nie brał i żałuje że kiedyś w ogóle polecałem te pierwsze filmiki Bentyna dla początkujących.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 9 lutego 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Postautor: kabar » sobota, 3 listopada 2018, 17:48

redbog pisze: Ktoś z forumowiczów korzystał z tego kantoru? Polecacie?
FlyingAtom pisze: A co chesz kupić bentyn coina? ; P


Fajną domenę mają, chyba największa wartość ; )
Jakiś czas trochę treści robili i wrzucali do grupy bitcoin polska by ruch mieć.
Z taką domeną powinni zdominować rynek, do dziś tego nie zrobili więc pewnie mały kapitał/słabe zasoby ludzkie.
Z kantorbitcoin.pl korzysta kilkaset osób miesięcznie, a ich opinie o kantorze (łatwo znaleźć w google) są bardzo dobre:
KantorBitcoin.pl działa od roku, więc zdecydowanie krócej na rynku niż konkurencja, więc na zdominowanie rynku będzie jeszcze czas. Trochę niesmaczne są takie opinie od innego kantoru, jakim jest FlyingAtom, ale choć mam swoje zdanie na ten temat nie dam się wciągnąć w jakieś wojenki :) Zresztą jeśli FlyingAtom uważa, że mógłby coś konstruktywnego wnieść do KantorBItcoin.pl, to zapraszam do współpracy! :-)

Często mam okazję wymienić parę zdań z Klientami kantorbitcoin.pl i okazuje się, że przenieśli się od konkurencji, więc dla mnie to dobry sygnał.

Ogólnie - polecam i w imieniu KantorBitcoin.pl gwarantuję dobry support! :)

Dodano po 3 minutach 25 sekundach:
redbog pisze: @FlyingAtom, Dla mnie nie musi być duży kapitał i zasoby ludzkie byle by tylko obsługiwali klientów i nie byłby to jawny scam.
@Redbog - to mogę Ci zagwarantować - nie wiem czy już w międzyczasie miałeś okazję przetestować kantorbitcoin.pl (w święta nie zaglądałem na forum, nie wiedziałem, że ktoś pisze) , ale jeśli nie, to zapraszam! :-)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Postautor: FlyingAtom » sobota, 3 listopada 2018, 18:26

@kabar

Fajnie że idzie wam biznes, nie interesuje nas ten rynek obroty z klientami bankowymi stanowią u nas 0,01% więc nie wchodzimy w niego.
To tak by zobrazować że nie jesteśmy konkurencją. Więc mimo że jesteśmy oboje "kantorami" to jednak nie robimy tego samego. Staram się unikać zabierania zdania o konkurencyjnych firmach i gdybyście byli konkurencją to bym nic nie pisał. - takie savoir vivre biznesowe.
Za to w kestiach giełd/stowarzyszenie/innych podmiotów na rynku często mam wyrobiona opinię.

A na pewno o was dobrze nie świadczy wrzucanie do handlu bentyn coina, każda poważna osoba traktuje to jak scam. - więc ubolewam.

Domenkę macie fajną ; )
Powodzenia w biznesie życzę.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości