kantorbitcoin.pl? Czy znacie i polecacie?

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: BitBlack » czwartek, 1 lutego 2018, 21:26

Co myślicie o kantorbitcoin.pl, wydaje mi się najlepszy do szybkiego zakupu BTC za PLN, przelew Dotpay bez weryfikacji w przeciwieństwie do konkurencji, brak limitu do 4000 PLN. Czy ktoś z Was korzystał? Mam obawy, że to może jakiś fake? Jest bezpiecznie? Nie znalazłem tematu tego kantoru na forum co mnie powstrzymało od zakupu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0

Postautor: Czeslaw » poniedziałek, 19 lutego 2018, 00:06

Przeciez tam sie nawet nie da przejsc dalej po wybraniu kwoty i podaniu adresu.

Początkujący
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0

Postautor: kabar » wtorek, 27 lutego 2018, 22:48

BitBlack pisze:Przejdź do cytowanego posta Co myślicie o kantorbitcoin.pl, wydaje mi się najlepszy do szybkiego zakupu BTC za PLN, przelew Dotpay bez weryfikacji w przeciwieństwie do konkurencji, brak limitu do 4000 PLN. Czy ktoś z Was korzystał? Mam obawy, że to może jakiś fake? Jest bezpiecznie? Nie znalazłem tematu tego kantoru na forum co mnie powstrzymało od zakupu.

Zapewniam, że kantorbitcoin.pl, to nie fake :-) Działa i myślę, że wielu użytkowników jest zadowolonych. Zresztą kantor jest na liście kantorów bitcoin.pl i raczej nietrudno znaleźć o nim pochlebne opinie.
Natomiast weryfikacja jest (i zawsze była, przy czym jest bardzo sprawna), a do szybkich przelewów nie ma już Dotpay tylko TPay.

Początkujący
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0

Postautor: kabar » czwartek, 10 maja 2018, 07:16

Czeslaw pisze:Przejdź do cytowanego posta Przeciez tam sie nawet nie da przejsc dalej po wybraniu kwoty i podaniu adresu.

Wywalało błąd na firefoxie (na innych przeglądarkach działało), ale już parę tygodni temu naprawili :D

Wróć do „Kantory”