BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 20 września 2016
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Postautor: Bitcantor.com » środa, 13 grudnia 2017, 10:48

Mobydic pisze:
nnDDop pisze: Ja osobiście mam mieszane uczucia. Zlecenie transakcji złożone 7 grudnia i tego dnia Bitcantor potwierdza mi wpłynięcie płatności. Do tej pory (11 grudnia) nie zostały wysłane BTC i transakcja jest na etapie "Oczekiwanie na wypłatę BTC". Oczywiście złożyłem zgłoszenie, po czym dostałem odpowiedź 8 grudnia, że moje zgłoszenie zostało przekazane do działu IT, który ma 48h na odpowiedź. Po 72h nie było nadal odzewu, więc napisałem raz jeszcze czy coś już wiadomo i na to zapytanie nie ma również odpowiedzi. Wg blockchain.info transakcja nigdy nie została zlecona.
Jestem w podobnej sytuacji Jak ty, tylko w drugą stronę. Zlecenie sprzedaży BTC złożone 7 grudnia, bitcoiny zostały natychmiast wysłane na wskazany adres, a kantor cały czas czeka na "Otrzymano 1 potwierdzenie z sieci".
Na blockchain.info transakcja posiada już blisko 500 potwierdzeń, a pierwsze potwierdzenie nastąpiło 9 grudnia.
Oczywiście reklamacja złożona, ale do dzisiaj nie uzyskałem żadnej odpowiedzi.
Do tej pory z tym kantorem miałem tylko pozytywne doświadczenia. Oby nie powtórzyła się sytuacja jak z kantorem c......s, którego upadek zaczął się od podobnych problemów.

Witam @Mobydic ;)

Nie mieliśmy żadnej reklamacji zgłoszonej z problemem o takiej treści o jakiej wspomniano powyżej.
Transakcje realizują się u Nas natychmiastowo i po naszej stronie zawsze jesteśmy w stanie udowodnić, że tak się dzieje i że jako kantor nie mamy żadnych absolutnie opóźnień. Nie jesteśmy jednak odpowiedzialni za opóźnienia realizacji w sieci blockchain z racji na jej obciążenia lub z racji na to, że klient naniósł zbyt małe fee. Jeśli występuje jakikolwiek problem z transakcją i chce Pan aby go wyjaśnić to proszę o kontakt z naszym supportem ( czat, infolinia, mail, zgłoszenie w formularzu ) a nie forum, gdzie nie pracują Nasi konsultanci tylko Osoby z marketingu.
Informuję również, że nie upadamy, ani się nie zamykamy. Mamy ciągły kontakt z każdym klientem, a to dowód na to, że nie uciekamy od żadnego problemu tylko staramy się Wam pomóc, należy jednak pamiętać w którym miejscu tą pomoc można najszybciej uzyskać.

Serdecznie Pana Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;) ;) ;)

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 8 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Postautor: Mobydic » środa, 13 grudnia 2017, 22:17

@Bitcantor.com,

Witam!!!
Oto treść mojej reklamacji wysłanej do Państwa oraz wasza odpowiedź:
Witamy,
Zgłoszenie zostaje przekazane do działu IT w celu wyjaśnienia problemu, po otrzymaniu odpowiedzi od działu IT zostanie do Pana przesłane wyjaśnienie.

Pozdrawiamy
BitCantor.com

Dnia pon, 11 Gru at 11:59 AM , .......napisał(-a):
Witam!!!
Transakcja sprzedaży w Państwa systemie cały czas czeka na pierwsze potwierdzenie, Natomiast na stronie blocktrail.com na chwilę obecną (11.12.2017 godz. 17:55) zarejestrowanych jest 310 potwierdzeń przelania BTC na adres ..........
Pierwsze potwierdzenie nastąpiło w bloku 498458 dnia 09.12.2017 o godz 22:26
Proszę o wyjaśnienie tej sprawy.
Dlaczego, zawsze wszyscy są winni tylko nie wy. Moja transakcja nie została zrealizowana natychmiast, nie była to też wina blockchaina, ani niskiej opłaty transakcyjnej. Przecież problemy techniczne zdarzają się, ale trzeba mieć odwagę o nich poinformować.
Dodam, że finał sprawy zakończył się pozytywnym akcentem, przelew dzisiaj tj. 13.12. 2017 otrzymałem.
Liczę, że w przyszłości unikniemy takich nieporozumień.
Pozdrawiam

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 20 września 2016
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Postautor: Bitcantor.com » czwartek, 14 grudnia 2017, 12:03

Mobydic pisze: @Bitcantor.com,

Witam!!!
Oto treść mojej reklamacji wysłanej do Państwa oraz wasza odpowiedź:
Witamy,
Zgłoszenie zostaje przekazane do działu IT w celu wyjaśnienia problemu, po otrzymaniu odpowiedzi od działu IT zostanie do Pana przesłane wyjaśnienie.

Pozdrawiamy
BitCantor.com

Dnia pon, 11 Gru at 11:59 AM , .......napisał(-a):
Witam!!!
Transakcja sprzedaży w Państwa systemie cały czas czeka na pierwsze potwierdzenie, Natomiast na stronie blocktrail.com na chwilę obecną (11.12.2017 godz. 17:55) zarejestrowanych jest 310 potwierdzeń przelania BTC na adres ..........
Pierwsze potwierdzenie nastąpiło w bloku 498458 dnia 09.12.2017 o godz 22:26
Proszę o wyjaśnienie tej sprawy.
Dlaczego, zawsze wszyscy są winni tylko nie wy. Moja transakcja nie została zrealizowana natychmiast, nie była to też wina blockchaina, ani niskiej opłaty transakcyjnej. Przecież problemy techniczne zdarzają się, ale trzeba mieć odwagę o nich poinformować.
Dodam, że finał sprawy zakończył się pozytywnym akcentem, przelew dzisiaj tj. 13.12. 2017 otrzymałem.
Liczę, że w przyszłości unikniemy takich nieporozumień.
Pozdrawiam

Witam Pana Ponownie,

Odpowiedź do Pana wyszła 3 dni i 2 dni temu

Treści:

Miłosz odpowiedział 3 dni temu (pon, 11 Gru at 12:28 PM)
Odpowiedź do ......
Witamy,
Zgłoszenie zostaje przekazane do działu IT w celu wyjaśnienia problemu, po otrzymaniu odpowiedzi od działu IT zostanie do Pana przesłane wyjaśnienie.

Pozdrawiamy
BitCantor.com
M
Miłosz odpowiedział 2 dni temu (wt, 12 Gru at 2:33 PM)
Odpowiedź do .......
Witamy,
Pana zgłoszenie zostało zweryfikowane przez dział IT i wykonana. Pana transfer zamiast wynosić 4000 zł wynosić będzie 4368.96 gdyż została wykonana po aktualnym kursie wymiany.

Przepraszam za długi czas oczekiwania.
Pozdrawiamy
BitCantor.com

Nie twierdzimy, że coś nie jest naszą winą, jednak otrzymał Pan odpowiedź o zgłoszeniu do działu IT, który musiał rozpatrzyć zgłoszenie z błędem, a następnie poszło wyjaśnienie i otrzymał Pan transakcje po korzystniejszym kursie wymiany.

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i przedłużenie się transakcji.
Mamy nadzieję, że nigdy więcej nie będzie to miało miejsca.


Pozdrawiam Pana Serdecznie ;) ;)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Postautor: robocik » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 11:44

Witam. Kiedy powróci opcja handlu ETH?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Postautor: kucharrGT » piątek, 29 grudnia 2017, 19:26

@Bitcantor.com

Ile czeka sie na odpowiedz na emaila z waszego supportu?
Pisalem pare wiadomosci przez formularz , dodzwonic sie nie ma nawet mozliwosci , automat mowi tylko zeby napisac do support co tez uczynilem , ale ten sam efekt.
Zlecilem wyplate przez Bankomat Euronet , ściagnelo pieniadze z BlockChain, status jest ze transakcja potwierdzona . Tylko u was wszystko stoi w miejscu , dostalem email zeby sprawdzac status ale nic sie nie zmienia
ps.
Napisalem tutaj bo widze ze to chyba przyspiesza troche sprawe...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 20 września 2016
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Postautor: Bitcantor.com » środa, 3 stycznia 2018, 15:39

robocik pisze: Witam. Kiedy powróci opcja handlu ETH?
Witam Serdecznie @robocik ;) ;)

Dokładna data powrotu handlu ETH nie jest jeszcze określona.
O wznowieniu będziemy informować. Póki co dział IT robi wszystko aby znów było dobrze ;) ;)

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Postautor: scibi » środa, 3 stycznia 2018, 15:40

@morslan, Prosze poprzyj swoje zarzuty dowodami, Bitcantor twierdzi ze nie ma takiego klienta z takimi problemami.
W braku dodania dowodów usne post jako bezpodstawne oskarzenie. (tak twierdzi @Bitcantor).

@kucharrGT, mozesz tez poprzec to jakims dowodem, np screenem maila? @Bitcantor zglosil post Twoj do usuniecia. Takze prosze potwierdz swoje slowa dowodem.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Postautor: KonradDb » środa, 3 stycznia 2018, 16:43

@morslan @kucharGT Problem rozwiazany? tez zlecalem wyplate z bankomatu 30 grudnia i troche utknela (chyba bardziej z mojej winy, bo przez niedopatrzenie mialem zaznaczone aby nie dokonywac transakcji jesli kurs ulegnie zmianie% ) Dzis bo bezproblemowej rozmowie z supportem w kilka minut wygenerowali kod, no i z racji tego ze kurs poszedl w gore dostalem 10% znizki na nastepna transakcje. Uwazam ze sprawa zostala rozwiazana bardzo fajnie i zadna ze stron na tym nie stracila. Pozdrawiam :)

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Postautor: kucharrGT » środa, 3 stycznia 2018, 18:05

Czesc , tak jak myslalem po interwencji na forum i komentarzu pod postem na facebooku odezwali sie okolo 24 , okazalo sie ze wpisalem inna kwote na blockchain a inna byla w BitCantor . Jak juz skontaktowali sie , wszystko bylo wporzadku , kolejna wyplata wyszla bezproblemowo :)

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Postautor: Matos » czwartek, 4 stycznia 2018, 19:25

Witam.
Postanowiłem zakupić walutę BTC inną drogą niż https://www.coinbase.com poprzez właśnie ów kantor.
Dla przestrogi gdyż nie znam tego kantoru kupiłem najmniej jak się da i chyba dobrze gdyż...
Zakupiłem ją wczoraj o 17:45, wybrałem zwykły przelew (aby na razie nigdzie się u nich nie rejestrować, gdyż chciałem sprawdzić działanie kantoru) ,dowiedziałem się iż dopiero jutro( 04.01- dziś) będzie u nich zaksięgowana wpłata moich pieniędzy.
Pomyślałem "no dobra, poczekam". Miało być w pierwszej bądź drugiej fali (9:30 lub 13:30). Pieniądze były oczywiście o 13:30 następnie czas na wysłanie na mój portfel BitCoinów. Niestety wybiła właśnie godzina 19:30 czyli równo 6 godzin a waluty nadal nie ma na moim portfelu. O godzinie 16:55 dzwoniłem aby dowiedzieć się czemu czekam tyle czasu to dowiedziałem się że jest jakiś wielki atak (gdzieś tam jakiś tam- nawet nie chciało mi się tego słuchać) i oczywiście nic z tym nie mogą zrobić, problemem jest to iż przesyłając walutę chociażby z Coinbasa nie ma żadnych problemów.

Na stronie https://blockchain.info po wpisaniu nr transakcji wyskakuje błąd iż nie może jej znaleźć, a po wpisaniu mojego portfela znajduję transakcję, lecz cały czas wisi jako "Niepotwierdzona".

Niestety wysoka prowizja i czas oczekiwania całkowicie zniechęcił mnie do używania państwa strony jako alternatywnej metody kupna waluty.

Kiedy mogę oczekiwać rozwiązania sprawy?

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14379
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 4 stycznia 2018, 19:27

Jak odetka się sieć Bitcoin.
Obecnie trzeba sobie liczyć CO NAJMNIEJ 60zł za transakcję. A bywa że i 200zł.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Postautor: Matos » czwartek, 4 stycznia 2018, 19:40

rav3n_pl pisze:
Obecnie trzeba sobie liczyć CO NAJMNIEJ 60zł za transakcję. A bywa że i 200zł.
Ja kupując najmniej jak się u nich da czyli za 100zł mam otrzymać coś w okolicy 0.00160936 zgodnie z ich wyliczeniami ( wiadomo- kurs na tą chwilę). Wiem iż oni również muszą zarabiać dlatego nie chodzi mi o prowizję a o bardzo długi czas oczekiwania.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14379
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 4 stycznia 2018, 19:45

Powinni wycofać tą ofertę. Bo licząc aktualne fee (ok 60zł) i kurs 53000 powinieneś dostać około 0,00075471
Nikt nie będzie dopłacał.
Trzeba było kupić LTC...
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Postautor: Matos » czwartek, 4 stycznia 2018, 19:50

rav3n_pl pisze: Powinni wycofać tą ofertę. Bo licząc aktualne fee (ok 60zł) i kurs 53000 powinieneś dostać około 0,00075471
Nikt nie będzie dopłacał.
Trzeba było kupić LTC...
Nie moim problemem jest opłacalność ofert Państwa z firmy BitCantor oraz to czy ów właściciel dopłaca do mojej transakcji. Dają taką możliwość do skorzystania więc skorzystałem a przelicznik jest również na ich stronie, więc niestety nie rozumiem i nie widzę w tym mojego problemu.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14379
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 4 stycznia 2018, 19:56

Lol, nie jestem z bitcantor :P
Po prostu widzę co się dzieje.
Ten problem jest zgłaszany co chwilę (poczytaj wątek).
Możesz wysłać te monety (pomimo że nie są potwierdzone) ale musiałbyś zapłacić fee za swoją i zwiększenie poprzedniej transakcji - czyli więcej niż ta transakcja ma BTC.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Postautor: Matos » czwartek, 4 stycznia 2018, 20:01

Rozumiem iż nie jesteś z firmy BitCantor, piszę po prostu do nich (zdanie pierwsze) gdyż wiem iż ów wątek będą czytać.
Wiem również doskonale, iż mogę zapłacić fee za swoją - ale chyba nie o to chodzi ; ))

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14379
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 4 stycznia 2018, 20:03

Warto użyć forumowego wołacza @Bitcantor.com
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 20 września 2016
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Postautor: Bitcantor.com » piątek, 5 stycznia 2018, 16:45

Drogi Kliencie @Matos

Zgodnie z komentarzami powyższego forumowicza @rav3n_pl informujemy, że transakcje, które tak długo oczekują na realizację, w tym najprawdopodobniej Pana, jest spowodowane przeciążeniem sieci blockchain z racji na całe mnóstwo oczekujących na potwierdzenie transakcji :( nie jesteśmy niestety w stanie wpłynąć na przyspieszenie tych transakcji, jedyne co to zachęcamy do nanoszenia większego fee ( opłaty transakcyjnej ). Z naszej strony wszystko cały czas przebiega poprawnie i transakcje po stronie naszego systemu realizowane są błyskawicznie jak tylko wychodzą potwierdzenia z sieci blockchain. Nie ma więc powodów do obwiniania naszej obsługi. ;)
W razie potrzeby kontaktu i wyjaśnienia sytuacji bądź pomocy w rozwiązaniu problemu zapraszam do kontaktu z naszą Infolinią. ;)

Pozdrawiam Pana Serdecznie! :)

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Postautor: Matos » piątek, 5 stycznia 2018, 17:33

Bitcantor.com pisze: jedyne co to zachęcamy do nanoszenia większego fee ( opłaty transakcyjnej ).
Nie na tym to polega ażebym dokładał jeszcze do opłaty transakcyjnej, tym bardziej że ów transakcja była tylko po to aby sprawdzić działanie kantoru.

Poczekam, zobaczymy kiedy waluta zostanie przelana.
Po 7 dniach od daty zaksięgowania kwoty na Państwa koncie najwyżej zwrócę się z reklamacją jeśli nadal transakcja nie zostanie zaakceptowana.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska

Postautor: Matos » sobota, 6 stycznia 2018, 08:34

Waluta właśnie przed chwilą doszła.

Pozdrawiam.

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości