3% Prowizji w kantorach i bitomatach Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: miso20 » piątek, 30 kwietnia 2021, 09:12

@Roki w bitomatach flyingatom tylko bitcoina, ale Dash można u shitcoinow wymienić bodajże.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » poniedziałek, 24 maja 2021, 14:58

Informujemy, że od 1 czerwca nasze biuro w Krakowie zmieni swoją lokalizację. Od przyszłego miesiąca z naszych usług będzie można korzystać w Equal Business Park, ul. Wielicka 28B, 30-552 Kraków.

W celu umówienia się na wymianę prosimy o kontakt telefoniczny 501-801-649 lub mailowy krakow@flyingatom.com
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » czwartek, 27 maja 2021, 16:26

Informujemy, że w piątek (28.05.2021) nasze biuro w Białymstoku będzie nieczynne.

Przepraszamy za utrudnienia.
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » wtorek, 1 czerwca 2021, 13:01

ℹOd dziś możecie korzystać z naszych usług w Krakowie w nowej lokalizacji. Nasze biuro mieście się teraz w Equal Business Park, ul. Wielicka 28B, 30-552 Kraków.

W celu umówienia się na wymianę prosimy o kontakt telefoniczny 501-801-649 lub mailowy krakow@flyingatom.com
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » środa, 2 czerwca 2021, 16:39

ℹ Informujemy, że w okresie czerwcowego długiego weekendu (03 - 06.06.2021) nasze biura w Łodzi, Gdańsku, Kielcach oraz Lublinie będą zamknięte. Pozostałe nasze placówki będą otwarte, prosimy jednak o wcześniejszy kontakt w celu umówienia wizyty.

Przepraszamy za utrudnienia. Jednocześnie zachęcamy do korzystania w tym okresie z naszych bitomatów.
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 30 czerwca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: ZdenerwowanyKlient » środa, 30 czerwca 2021, 17:41

Witam,

Nie zamieszczam tego posta aby kogokolwiek specjalnie obczerniać i z góry zaznaczam, że nie chce wywołać żadnej gównoburzy. Post miałem ochotę napisać już dawno bo to nie pierwsza sytuacja kiedy Pan Leszek z FlyingAtom z oddziału w Katowicach "dorabia sobie na boku". Za kadym razem gdy wymieniałem f2f u nich w biurze brakowało kilkuset złotych. Specjalnie w trakcie wymiany zawsze patrze na kurs zamieszczony na ich stronie i nie trzeba być matematykiem, żeby zobaczyć, że coś jest nie tak [ ilość btc * kurs ]. Zaznaczam, że w momencie wymiany kurs był stabilny i nie było żadnych wahań a jak już to tylko w górę. Było mi głupio kłócić się o "drobne" tłumacząc to sobie głębokościa rynku no ale bez jaj... Ten proceder mu już chyba wszedł w krew bo to samo spotkało ostatnio kilku moich znajomych w niewielkim odstępie czasowym. Chyba Pan Leszek zbiera sobie na wakacje... Wołam @FlyingAtom i liczę, że coś z Panem Leszkiem zrobicie. A Panu Leszkowi radzę znaleźć sobie jakąś inną pracę dorywczą jak pieniążków ma Pan za mało bo psuje Pan renome firmy. Ja np. od dawna już do Was nie przychodzę właśnie przez tego typu praktyki i tu nie chodzi już o te pieniądze tylko o sposób w jaki traktuje się klienta. FlyingAtom pozdrawiam i pazernego Pana Leszka mimo wszystko również i apeluje o zaniechanie podobnych praktyk...


P.S. Mam nadzieje, że nie pomyliłem imienia. Chodzi mi o pracującego od dawna niskiego i drobnego Pana w wieku okolo 40-45lat.
P.s2. To mój ostatni post na ten temat.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom » czwartek, 1 lipca 2021, 09:09

ZdenerwowanyKlient pisze: środa, 30 czerwca 2021, 17:41Witam,

Nie zamieszczam tego posta aby kogokolwiek specjalnie obczerniać i z góry zaznaczam, że nie chce wywołać żadnej gównoburzy. Post miałem ochotę napisać już dawno bo to nie pierwsza sytuacja kiedy Pan Leszek z FlyingAtom z oddziału w Katowicach "dorabia sobie na boku". Za kadym razem gdy wymieniałem f2f u nich w biurze brakowało kilkuset złotych. Specjalnie w trakcie wymiany zawsze patrze na kurs zamieszczony na ich stronie i nie trzeba być matematykiem, żeby zobaczyć, że coś jest nie tak [ ilość btc * kurs ]. Zaznaczam, że w momencie wymiany kurs był stabilny i nie było żadnych wahań a jak już to tylko w górę. Było mi głupio kłócić się o "drobne" tłumacząc to sobie głębokościa rynku no ale bez jaj... Ten proceder mu już chyba wszedł w krew bo to samo spotkało ostatnio kilku moich znajomych w niewielkim odstępie czasowym. Chyba Pan Leszek zbiera sobie na wakacje... Wołam @FlyingAtom i liczę, że coś z Panem Leszkiem zrobicie. A Panu Leszkowi radzę znaleźć sobie jakąś inną pracę dorywczą jak pieniążków ma Pan za mało bo psuje Pan renome firmy. Ja np. od dawna już do Was nie przychodzę właśnie przez tego typu praktyki i tu nie chodzi już o te pieniądze tylko o sposób w jaki traktuje się klienta. FlyingAtom pozdrawiam i pazernego Pana Leszka mimo wszystko również i apeluje o zaniechanie podobnych praktyk...


P.S. Mam nadzieje, że nie pomyliłem imienia. Chodzi mi o pracującego od dawna niskiego i drobnego Pana w wieku okolo 40-45lat.
P.s2. To mój ostatni post na ten temat.
Dziękujemy @ZdenerwowanyKlient za informacje, którymi podzieliłeś się z nami na forum. Temat nie pozostanie zamieciony pod dywan i przyjrzymy się pracy Leszka w Katowicach. Informujemy jednak, że na dzień dzisiejszy nasz controlling nie wykazał takich praktyk ani w Katowicach, ani w żadnym innym naszym biurze. Prosimy o przesłanie lub przyniesienie dokumentów KP lub KW dotyczących opisanych wyżej transakcji do naszej centrali - zbadamy sprawę. Jeżeli jest tak jak napisałeś, czyli "za każdym razem ........ brakowało Ci kilkuset złotych" - Leszek zadeklarował, że osobiście zwróci Ci dwukrotność tego, co Ci niesłusznie skasował. Mimo wszystko - zapraszamy do ponownego skorzystania z naszej oferty.

Leszek jest wieloletnim dobrym współpracownikiem, który cieszy się zaufaniem firmy. Zaś opinia z anonimowego konta, które ma jeden post założonego w dniu publikacji posta wyglada bardziej na próbę odstraszania klientów niż na rzeczywisty problem z jakim klient mógł się spotkać. Taka sytuacja nie zdarzyła się przez ponad 5 lat funkcjonowania firmy.

Jeżeli masz wątpliwości czy osoba obsługująca jest nieuczciwa, go wystarczy zadzwonić do centrali o informacje jaka kwota powinna być wydana. Jeżeli taka sama to wszystko się zgadza, a jeżeli jest inna, to wynika to z wahań kursów. Kurs na stronie odświeżany jest co kilkanaście sekund i nie uwzględnia tak szybkich wahań cenowych na giełdzie. Klient zawsze ma możliwość najpierw zapytać o to ile wyjdzie na ten moment - nie musi kupować kota w worku.

Jeśli sprzedajesz to możesz tu sprzedać https://flyingatom.com/kantor-online/ przez www i wtedy idziesz z kodem i odbierasz konkretną kwotę.
Jak inne krypto niż btc, można na mejla pisać biuro@flyingatom.com tam ustalić cenę, dostać kod i przyjść do biura z kodem.

Najlepiej by było gdybyś wysłał KW/KP mi na pw sprawdzę "sumę jaka powinna być wydaną w głównym pliku" i w Katowicach co Leszek wydał, też napisz ile Ty dostałeś/dałeś pieniędzy.Jeśli coś będzie się nie zgadzać, to dam rekompensatę x 10, a głowa Leszka zostanie złożona pieńku moralności i uczciwości, bo nawet chwili bym nie współpracował z kimś komu brakuje moralności i uczciwości.

Ps. Wszyscy ludzie w miastach, prowadzący biura, zarabiają "takie pieniądze" że próby oszustwa/kombinacji byłby głupotą, a jak porozmawiasz z Leszkiem chwilę to mądry człowiek jest.

Opiszę sytuację jaka miała miejsca i która się zdarzyła 3/4 miesiące temu przy zmianie systemu do ustalania ceny dla klientów.

Klient miał policzoną prowizję około 9% zamiast 4,5%, w pierwszej chwili mówię kurde oszukaliśmy klienta jak ludzie będą patrzeć na nas, okazało się że policzyliśmy klienta dwa razy, Leszek myślał że prowizji nie ma w kursie i policzył jeszcze raz a w kursie była już uwzględniona, Ci co w pracy robią powtarzalne czynności przy zmianach pewnie mieli takie sytuacje i rozumieją w czym rzecz. Po kontakcie z klientem pierw zaproponowałem rekompensatę chyba x 4 pomyłka czy x 5. to było około 8000/10000zł, ale później gdy doszedłem że jednak to było tak jak opisałem, stanęło na rekompensacie x2 około 4000. Jesteśmy tylko/aż ludźmi, pomylić się możemy zawsze, ale nigdy w świadomy sposób nie oszukaliśmy nikogo.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 30 czerwca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: ZdenerwowanyKlient » czwartek, 1 lipca 2021, 12:49

Dzień dobry, post został napisany anonimowo bo dokładnie taki był plan. Nie chce zwrotu pieniędzy od Leszka ani tym bardziej od centrali bo to nie o pieniądze chodzi tylko o kulturę pracy. Jeżeli Leszek nie będzie wiedział kto post napisał to zakładam, że swój cel osiągnąłem gdyż Leszek będzie się pilnował przy każdym kliencie. Jeżeli chodzi o robienie złej reklamy to absolutnie nie taki był cel. Obydwa posty można skasować dzisiaj wieczorem i sprawę uważam za zamkniętą. Pozdrawiam

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom » czwartek, 1 lipca 2021, 13:39

ZdenerwowanyKlient pisze: czwartek, 1 lipca 2021, 12:49Dzień dobry, post został napisany anonimowo bo dokładnie taki był plan. Nie chce zwrotu pieniędzy od Leszka ani tym bardziej od centrali bo to nie o pieniądze chodzi tylko o kulturę pracy. Jeżeli Leszek nie będzie wiedział kto post napisał to zakładam, że swój cel osiągnąłem gdyż Leszek będzie się pilnował przy każdym kliencie. Jeżeli chodzi o robienie złej reklamy to absolutnie nie taki był cel. Obydwa posty można skasować dzisiaj wieczorem i sprawę uważam za zamkniętą. Pozdrawiam
Posty nie powinny być kasowane, nie mamy nic do ukrycia, a przeważnie po każdych sytuacjach z oskarżeniami wychodzimy z lepszą sytuacją, przynajmniej u tych osób które lepiej rozumieją świat a głównie tacy ludzie "siedzą w bitcoinie"
Do momentu do kiedy nie dostaniemy na PW, KW/KP i nie sprawdzę uważam to za pomówienia, mogę dać słowo honoru że Leszek się nie dowie jakie było podane przez Ciebie KP/KW,, sam to sprawdzę, odpisuje zawsze na tym nicku założyciel - Dawid Muszyński.
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 lipca 2021, 14:15 przez FlyingAtom, łącznie zmieniany 1 raz.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3090
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 1 lipca 2021, 14:11

@ZdenerwowanyKlient a dlaczego skasować? Gościu! Oskarżyłeś pracownika o kradzież pieniędzy a teraz nie chcesz dostarczyć dowodów?!

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: krystian » czwartek, 1 lipca 2021, 14:25

Korzystałem z biura FA w Katowicach kilkukrotnie i wszystko było OK.

Miałem kiedyś problemy z bitomatami (wieszały się), dlatego preferowałem Shit'y. Ale z racji, że Shity zawiesiły działalność, wróciłem do FA i jak na razie jestem zadowolony, wszystko działa poprawnie. Kasetki są też częściej uzupełniane, tak trzymać.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 30 czerwca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: ZdenerwowanyKlient » czwartek, 1 lipca 2021, 14:41

mudol pisze: czwartek, 1 lipca 2021, 14:11 @ZdenerwowanyKlient a dlaczego skasować? Gościu! Oskarżyłeś pracownika o kradzież pieniędzy a teraz nie chcesz dostarczyć dowodów?!
Napisałem to tutaj tylko dlatego bo nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości. Nie muszę Dostarczać żadnych dowodów a tymbardziej tutaj na forum. Chce zachować anonimowość. Dostarczanie dowodów jest zbędne. Jestem pewny, że taka sytuacja się już nigdy więcej nie wydarzy i sprawa została załatwiona :twisted:

Proszę administracje o skasowanie powyższych postów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3090
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 1 lipca 2021, 17:41

ZdenerwowanyKlient pisze: czwartek, 1 lipca 2021, 14:41Napisałem to tutaj tylko dlatego bo nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości. Nie muszę Dostarczać żadnych dowodów a tym bardziej tutaj na forum. Chce zachować anonimowość. Dostarczanie dowodów jest zbędne. Jestem pewny, że taka sytuacja się już nigdy więcej nie wydarzy i sprawa została załatwiona :twisted:

Proszę administracje o skasowanie powyższych postów.
1. NIE jesteś anonimowy, są zapisane Twoje adresy IP, bankowo nie chowałeś się za jakimiś bramkami bo jesteś LAMA i myślisz, że udało Ci się coś załatwić, na razie to oskarżyłeś BEZPODSTAWNIE osobę bez żadnych dowodów i myślisz, że sprawa jest załatwiona? Najgorsze, że zrobiłeś to na forum, zamiast np zadzwonić. Jaki był cel tych oszczerstw?! Ja bym na miejscu @FlyingAtom żądał oficjalnych przeprosin oraz wycofania tego oskarżenia albo dążenia tego oficjalnie w sądzie. Chyba, że dostarczysz im dowodów na swoje oskarżenia. Co Ty myślisz, że kogoś w necie możesz oskarżać o takie rzeczy? Pomówienia są karalne nie wiem czy sobie zdajesz sprawę.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 30 czerwca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: ZdenerwowanyKlient » czwartek, 1 lipca 2021, 18:51

mudol pisze: czwartek, 1 lipca 2021, 17:411. NIE jesteś anonimowy, są zapisane Twoje adresy IP, bankowo nie chowałeś się za jakimiś bramkami bo jesteś LAMA i myślisz, że udało Ci się coś załatwić, na razie to oskarżyłeś BEZPODSTAWNIE osobę bez żadnych dowodów i myślisz, że sprawa jest załatwiona? Najgorsze, że zrobiłeś to na forum, zamiast np zadzwonić. Jaki był cel tych oszczerstw?! Ja bym na miejscu @FlyingAtom żądał oficjalnych przeprosin oraz wycofania tego oskarżenia albo dążenia tego oficjalnie w sądzie. Chyba, że dostarczysz im dowodów na swoje oskarżenia. Co Ty myślisz, że kogoś w necie możesz oskarżać o takie rzeczy? Pomówienia są karalne nie wiem czy sobie zdajesz sprawę.
Ok szefie :lol: Wiesz lepiej. Idź już sobie. Nie dostaniesz darmowych lisków :D


P.s. Forum jest od pisania różnych opini wazeliniarzu ;)

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: miso20 » piątek, 2 lipca 2021, 00:21

@ZdenerwowanyKlient na początku myślałem, że twój wpis jest poważny, ale zaczynasz wyglądać na zwykłego trolla, więc:
ZdenerwowanyKlient pisze: czwartek, 1 lipca 2021, 18:51Idź już sobie.
Nikt cie tu nie chce i nie lubi 8-)

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 30 czerwca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: ZdenerwowanyKlient » piątek, 2 lipca 2021, 00:53

No popatrz miso20 jak działa forum i internet. Na moim codziennym nicku nawet się lubimy :D Ok już sobie idę. Przepraszam tych których uraziłem. Post nie był pisany dla jaj. Problem był, mam nadzieje, że już problemu nie będzie. Pozdrowionka.

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: miso20 » piątek, 2 lipca 2021, 00:58

ZdenerwowanyKlient pisze: piątek, 2 lipca 2021, 00:53No popatrz miso20 jak działa forum i internet.

Możena oceniać tylko po tym co odsłonisz :mrgreen: A robisz zadymę, że kradną po czym mówisz, że nie będziesz pokazywać dowodów. Jak tak mocno zależy ci na wyleczeniu sprawy, a nie nagłaśnianiu jej to przecież mogłeś na priv pisać do FA. A że zakładasz kolejne konto by napisać anonima, to bez sensu. Przecież normalnie można takie rzeczy wyjaśniać :roll:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom » piątek, 2 lipca 2021, 02:11

ZdenerwowanyKlient pisze: czwartek, 1 lipca 2021, 18:51Ok szefie :lol: Wiesz lepiej. Idź już sobie. Nie dostaniesz darmowych lisków :D


P.s. Forum jest od pisania różnych opini wazeliniarzu
Jak jesteś na forum trochę dłużej, to wiesz jaką społeczność ma opinię na temat rzucanie takich oskarżeń bez dowodów
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » czwartek, 8 lipca 2021, 19:39

Informujemy, że nasze biuro w Lublinie będzie nieczynne od piątku do poniedziałku (09.07-12.07). Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy ponownie na wymianę w Lublinie od wtorku.

Dodatkowo w piątek 9.07 nasze biuro w Krakowie będzie działało w skróconych godzinach tj. 10:00 - 14:00.
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » niedziela, 18 lipca 2021, 20:35

Informujemy, że nasze biuro w Białymstoku będzie nieczynne w dniach 19 - 28 lipca.

Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy na wymiany w Białymstoku na koniec miesiąca.
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości