3% Prowizji w kantorach i bitomatach Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: miso20 » wtorek, 23 listopada 2021, 23:05

@zdzicho2000 awarie się zdarząją co poradzisz. Przydałby się komunikat rzeczywiście. @krystian a kurs już masz zamrożony czy w którym miejscu ci to wisi?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » środa, 24 listopada 2021, 01:44

@zdzicho2000 nie trzeba się po 72h do biura udawać, dalej wypłacasz to w urządzeniu.

@krystian pracujemy nad dodaniem stablecoinów
Odnośnie awarii to możesz się weryfikować też przez numer telefonu. Tam kody przychodzą.
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 listopada 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: Barsz48 » środa, 24 listopada 2021, 02:37

@FlyingAtom_Łukasz Gdzieś pisaliście, że na zakup można dostać fakturę. Jestem po zakupie krypto w biurze FlyingAtom. Mam paragon. Jak teraz na podstawie tego paragonu otrzymać od Was fakturę? Jak wygląda procedura?

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: krystian » środa, 24 listopada 2021, 05:22

miso20 pisze: wtorek, 23 listopada 2021, 23:05@zdzicho2000 awarie się zdarząją co poradzisz. Przydałby się komunikat rzeczywiście. @krystian a kurs już masz zamrożony czy w którym miejscu ci to wisi?

Nie zdążyłem wymienić przez stronę. Mam dalej swoje krypto. Oczywiście mogę je z powrotem zamienić w stable, ale szkoda opłat tranzakcyjnych..

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: zdzicho2000 » środa, 24 listopada 2021, 08:33

@krystian ale wobec groźby spadków te 2% są niczym przecież. USDT na tronie, albo neutrino wavsa.

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: miso20 » środa, 24 listopada 2021, 09:19

@Barsz48 w biurze mogłeś od razu powiedzieć to byś dostał. Najlepiej zadzwoń sobie do nich, ze tego potrzebujesz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » środa, 24 listopada 2021, 10:28

@Barsz48 jeżeli wybrałeś paragon to nie możemy Ci już wystawić faktury. O chęci otrzymania faktury powinieneś poinformować przed zakupem
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: markkato » środa, 24 listopada 2021, 12:30

FlyingAtom_Łukasz pisze: środa, 24 listopada 2021, 10:28@Barsz48 jeżeli wybrałeś paragon to nie możemy Ci już wystawić faktury. O chęci otrzymania faktury powinieneś poinformować przed zakupem


Dlaczego nie możecie ?
Przecież przepis podatkowy zabraniający wystawiania faktury do paragonu dotyczy tylko wystawiania faktury Vat na firmę z podanym numerem NIP.

Natomiast wystawiać faktury imienne do paragonów wciąż można.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 17 maja 2021
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: crezo » środa, 24 listopada 2021, 12:50

markkato pisze: środa, 24 listopada 2021, 12:30Dlaczego nie możecie ?
Przecież przepis podatkowy zabraniający wystawiania faktury do paragonu dotyczy tylko wystawiania faktury Vat na firmę z podanym numerem NIP.

Natomiast wystawiać faktury imienne do paragonów wciąż można.
Po fakture imienną możesz przyjść do biura, zostawiasz im paragon a fakture dostaniesz na maila do paru dni.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » środa, 24 listopada 2021, 13:03

@markkato tak jeżeli to ma być faktura imienna to wystawimy.
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 listopada 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: Barsz48 » środa, 24 listopada 2021, 13:19

Oczywiście, chodzi mi o fakturę imienną.

@FlyingAtom_Łukasz Czyli konieczna będzie wizyta w biurze w Warszawie? Nie da się tego załatwić tak, że wyślę na maila skan paragonu, a Wy odeślecie mi fakturę?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: Kutalisk » środa, 24 listopada 2021, 17:19

FlyingAtom_Łukasz pisze: środa, 24 listopada 2021, 01:44@krystian pracujemy nad dodaniem stablecoinów
Jakie stable i na jakich chainach planujecie dodać? (TRX to tania i szybka opcja - jak u shitcoinsów)
Kiedy przybliżony termin? Nie chodzi mi o dokładną datę, raczej o perspektywę: dni/tygodnie/miesiące?

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: adiqq » środa, 24 listopada 2021, 17:36

Ja bym nie miał nic przeciwko stablom na blockchainie MATIC czy FTM ;)
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » środa, 24 listopada 2021, 17:41

@Kutalisk na pierwszy ogień pójdzie USDT, na początku po sieci ERC20. TRX też ma być wdrażany, prawdopodobnie najpierw sam Tron a potem też USDT na nim oparte.

Prace trwają. Chciałbym powiedzieć, że do końca roku będzie wdrożone, ale nie obiecam tego na 100%. Pracujemy obecnie nad kilkoma zmianami w naszym systemie, a część rzeczy do wprowadzenia to naczynia połączone.
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: markkato » czwartek, 25 listopada 2021, 09:02

FlyingAtom_Łukasz, a nie myślałeś o tym aby na waszej stronie zrobić coś na zasadzie road map. Z wyszczególnionymi planami na przyszłość. np. Q1_2022 wprowadzenie USDT, Q2_2022 wprowadzenie coś tam.

Myślę że wyglądało by to bardzo profesjonalnie. I skończyło by się zadawanie pytań tu na forum, w stylu, kiedy to, kiedy tamto.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 listopada 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: Barsz48 » czwartek, 25 listopada 2021, 11:43

Napisałem do FlyingAtom w sprawie faktury, niestety bez odpowiedzi z ich strony...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » czwartek, 25 listopada 2021, 12:09

@Barsz48 skontaktuj się bezpośrednio z najbliższą Ci placówką. Jeżeli to Warszawa to masz numer telefonu: 501-801-532

@krystian weryfikacja przez email już działa
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 30 listopada 2021, 21:30

Barsz48 pisze: czwartek, 25 listopada 2021, 11:43Napisałem do FlyingAtom w sprawie faktury, niestety bez odpowiedzi z ich strony...

Fakturę na przyszłość bierz "od reki" później ciężej i nam i Tobie.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 listopada 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: Barsz48 » środa, 1 grudnia 2021, 02:39

@FlyingAtom
FlyingAtom pisze:
Barsz48 pisze: czwartek, 25 listopada 2021, 11:43Napisałem do FlyingAtom w sprawie faktury, niestety bez odpowiedzi z ich strony...

Fakturę na przyszłość bierz "od reki" później ciężej i nam i Tobie.

Dobrze, będę pamiętał. A czy teraz wyjątkowo moglibyście wystawić mi tę fakturę?


@FlyingAtom_Łukasz w ubiegłym tygodniu pisał:
FlyingAtom_Łukasz pisze: środa, 24 listopada 2021, 13:03 jeżeli to ma być faktura imienna to wystawimy

Natomiast odpowiedź, jaką wczoraj dostałem na maila była taka:

"Niestety w momencie wydrukowania paragonu nie jestesmy w stanie wystawić faktury".

W mailu, oczywiście, wyraźnie napisałem, że chodzi mi o fakturę imienną, a nie o fakturę VAT.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom » środa, 1 grudnia 2021, 11:55

Barsz48 pisze: środa, 1 grudnia 2021, 02:39Dobrze, będę pamiętał. A czy teraz wyjątkowo moglibyście wystawić mi tę fakturę?
Dzwoniłem przed chwilką do Bartka z Warszawy, mówił że będziesz miał tą fakturę, rozumiem że o 2 w nocy jeszcze nie miałeś takich informacji?
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość