3% Prowizji w kantorach i bitomatach Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: FlyingAtom - Kantor pieniądze w 15 minut na twoim koncie

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 26 stycznia 2016, 23:49

Poszerzamy rynek (order book - księgę zamówień )
Brakuje ofert na giełdach skupu/sprzedaży btc , zadzwoń do nas być może wystawimy ofertę dla Ciebie na giełdzie.
Jak chcesz sprzedać 10-40btc natychmiast to za ostatnie dostaniesz cenę 3-6% mniejszą od rynkowej , zadzwoń być może będziemy mogli wystawić cenę taką że i ty zyskasz i my.
Aktualnie wystawiamy oferty na giełdach
bitmarket , bitcurex , bitbay - niebawem inne giełdy
Jak potrzebujesz sprzedać/kupić LTC i DASH a brakuje płynności też się odezwij
Zapraszamy do kontaktu tel. 501-801-531.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: FlyingAtom - Kantor pieniądze w 15 minut na twoim koncie

Postautor: FlyingAtom » środa, 24 lutego 2016, 23:19

Wybieram się na weekend do Krakowa 26.02-28.02 , gdyby ktoś coś potrzebował w Krakowie zapraszam do kontaktu.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0051 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: FlyingAtom - Kantor pieniądze w 15 minut na twoim koncie

Postautor: FlyingAtom » środa, 9 marca 2016, 11:54

Dostaliśmy dziś odpowiedz na interpretację podatkową i też zwolnieni jesteśmy z vat. To już 3 taka interpretacja w Polsce.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: FlyingAtom - Kantor pieniądze w 15 minut na twoim koncie

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 9 marca 2016, 16:35

FlyingAtom pisze:Dostaliśmy dziś odpowiedz na interpretację podatkową i też zwolnieni jesteśmy z vat. To już 3 taka interpretacja w Polsce.
Fantastyczna wiadomość !

Wygląda na to, że biznes związany z BTC ma jednak szanse na rozwój w Polsce :)
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 830
Rejestracja: 13 kwietnia 2011
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: FlyingAtom - Kantor pieniądze w 15 minut na twoim koncie

Postautor: Frodo » sobota, 9 kwietnia 2016, 14:50

Korzystałem z doradztwa FlyingAtom w sprawie podatków za handel kryptowalutami; dużo wiedzy i profesjonalizmu.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: FlyingAtom - Kantor pieniądze w 15 minut na twoim koncie

Postautor: FlyingAtom » sobota, 9 kwietnia 2016, 17:06

Poszukujmy osób do współpracy które mają lokal i prowadzą działalność , chciałbym w każdym dużym mieście
otworzyć swój punkt skupu/sprzedaży bicoin , jestem wstanie podzielić się marżą po połowie.
Nie sądzę by były z tego jakieś duże pieniądze , bardziej coś z perspektywą co mógłby przynosić mały zysk
za 6-12 miesięcy , liczę na długotrwałą współpracę.


1. Pierwszy etap otwieramy skup btc w lokalu
2. Drugi etap wprowadzamy sprzedaż btc , jeśli widać taką potrzebę.
3. Być może w przyszłość dostawiamy bitomat i oddaje obsługę jego osobie z którą współpracuje.

Obowiązki które dojdą jak ktoś się zdecyduje na współpracę.
Wypisywanie kwitów i wysłanie kwitów raz w miesiącu do księgowej , a jeśli będzie prowadzona sprzedaż to
nabijanie na kasę fiskalną , drukowanie raportów dobowych , miesięcznych i raz w miesiącu wysyłanie ich do
księgowej.

Preferowane duże miasta ale jeśli będzie ktoś z mniejszego możemy się zastanowić.
Czym bliżej centrum lokal tym lepiej
Fajnie by było gdyby osoba potrafiła porozmawiać o btc
Plusem by było gdyby ktoś znał j.angielski , lub ew inny np. niemiecki jeśli punkt miałby być w Szczecinie
min. 5000 pln kapitału do obrotu , tak by nie trzeba było dowozić co drugi dzień pieniędzy gdyby jednak był jakiś
ruch.

Osoba musi prowadzić działalność gospodarcza , nie interesują mnie współpraca z "osobą fizyczną".

Aktualnie rozmawiam z dwoma osobami i takie punkty w ciągu miesiąca powinny pojawić się w łodzi i Katowicach więc
te miasta już odpadają. Widzę potencjalny ruch w miastach przygranicznych np. w Przemyślu , dość dużo Ukraińców
powinno odwiedzać punkt.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zapraszam do kontaktu
wspolpraca.flyingatom@gmail.com , tel. 501-801-531
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: FlyingAtom - Kantor pieniądze w 15 minut na twoim koncie

Postautor: FlyingAtom » środa, 20 kwietnia 2016, 15:21

Odwiedził nas dziś Maciej Olpinski Dziękujemy. Organizator ,
Jeden z lepszych jeśli nie najlepszy prelegent jakiego widziałem z polskiej społeczności kryptowalut.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: FlyingAtom - anonimowo gotówka w 48 w Twoim domu ; ) ; D

Postautor: FlyingAtom » sobota, 23 kwietnia 2016, 00:46

Edycja : ;-)
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: FlyingAtom - Kantor pieniądze w 15 minut na twoim koncie

Postautor: sha256 » poniedziałek, 25 kwietnia 2016, 10:21

Jestem z Wami od dłuższego czasu jednak dopiero dzisiaj postanowiłem zarejestrować się na forum. Dlaczego?
FlyingAtom ma moc sprawczą :)
Konsultacje księgowo - podatkowe czy po prostu rozmowa z odpowiednią osobą, która zna temat i nie musi wgryzać się w nową tematykę są nieocenione.
Każdemu, kto ma jakiekolwiek wątpliwości polecam skorzystanie z wiedzy, którą znajdziecie w FlyingAtom. Brzmi jak reklama? Pewnie taką jest, bo jestem zadowolonym użytkownikiem :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: FlyingAtom - Kantor pieniądze w 15 minut na twoim koncie

Postautor: FlyingAtom » piątek, 29 kwietnia 2016, 18:11

12.05.2016 Bitcoin Warsaw Exchange / BWE
Od maja wprowadzamy cyklicznie "Bitcoin Warsaw Exchange" / BWE
Będzie to jeden dzień w którym można będzie u nas sprzedać/kupić btc na 0%* , maksymalny wolumen to 1btc.
Będziemy się starali na każde spotkanie zaprosić jedną znaną osobę ze środowiska bitcoin.
Na Pierwszym spotkaniu będzie to Filip Pawczyński , Prezes Polskiego stowarzyszenia Bitcoin , będzie u nas
w lokalu od 16 do 19 gdyby ktoś miał ochotę go poznać i porozmawiać.
Można przyjść porozmawiać o Bitcoin niekoniecznie handlując.

Każdy niebieski nick z forum.bitcoin.pl który po handlu zostawi komentarz może wymienić do 2btc na 0%
Każdy pomarańczowy nick z forum.bitcoin.pl który po handlu zostawi komentarz może wymienić do 1,5btc na 0%
Każdy z grupy Fb Bitcoin Polska kto zostawi komentarz na profilu FB naszym , może wymienić do 1,5btc na 0%

Jeśli pomysł się spodoba środowisku i będziemy widzieć zainteresowanie będziemy go ulepszać/poszerzać.

Wydarzenie na FB



*0% od giełdy bitmarket.pl , doprecyzowując tyle ile złotówek można dostać za sprzedanie btc w danym momencie
na bitmarket.pl tyle wydam klientowi, tyle ile będzie trzeba zapłacić za btc tyle klient będzie płacił.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: FlyingAtom - marża tylko 0,80% najlepsza oferta na rynku

Postautor: FlyingAtom » czwartek, 5 maja 2016, 23:07

Nowy niższy cennik , najlepsza oferta na rynku.

Konta bankowe
Alior bank
PKO BP
Idea Bank

Cennik : PLN zakup marża 2,00% od giełdy bitmarket zakupy wielkości od 300 do 500 PLN
Cennik : PLN zakup marża 1,50% od giełdy bitmarket zakupy wielkości od 501 do 999 PLN
Cennik : PLN zakup marża 1,25% od giełdy bitmarket zakupy wielkości do 1000 do 2000 PLN
Cennik : PLN zakup marża 1,00% od giełdy bitmarket zakupy wielkości powyżej 2000 PLN

Cennik : PLN sprzedaż btc marża 1,00% od giełdy bitmarket sprzedaż wielkości od 300 do 500 PLN
Cennik : PLN sprzedaż btc marża 0,95% od giełdy bitmarket sprzedaż wielkości od 501 do 999 PLN
Cennik : PLN sprzedaż btc marża 0,90% od giełdy bitmarket sprzedaż wielkości od 1000 do 2000 PLN
Cennik : PLN sprzedaż btc marża 0,85% od giełdy bitmarket sprzedaż wielkości od 2001 do 4999 PLN
Cennik : PLN sprzedaż btc marża 0,80% od giełdy bitmarket sprzedaż wielkości powyżej 5000 PLN

Gwarantuje najlepszą cenę na rynku , zapraszam do kontaktu skype : flyingatom.com , tel. 501-801-531 , czat na localbitcoins , wystarczy otworzyć okno handlu i możemy pisać

Pieniądze puszczam zawsze ekspresem, jeśli tylko jest taka możliwość kosztuje to 1-2zł dodatkowo.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0005 BTC

Re: FlyingAtom - marża tylko 0,80% najlepsza oferta na rynku

Postautor: Wymazywanie » piątek, 6 maja 2016, 15:35

Hej odniosę się tu do postu:
LatającyAtom pisze: @zbiges
@Wymazywanie

Bardzo trafne ciekawe dwie wasze wypowiedzi , może przyjrzelibyście się też naszemu biznesowi i też coś spróbowali podpowiedzieć ?
Czuje się "mocny biznesowo" ale nikt nie jest nieomylny i niczego nie robi perfekcyjnie , zawsze można coś poprawić, chętnie posłucham sugesti jak macie jakieś.
Cóż, ja nigdy nie korzystałem z żadnych usług, to nijak mogę mieć zdanie, bo nie mam doświadczenia.
Ale patrząc na ofertę na stronce, jest ciekawie, taki ruchomy localbitcoin z lokalem + doradztwo podatkowe i szkolenia - to na pewno
usługi, które niełatwo znaleźć w jednym miejscu, nie wiem, chyba tylko inPay ma podobne usługi (nie wiem jak z doradztwem).
Z tego co widziałem, próbujesz rozbudować działalność o małe punkty w różnych miastach wśród osób, które już prowadzą jakąś działalność.
To akurat dobry pomysł, zły byłby gdyby to były punkty nowe, tylko od tego, bo wiadomo, różnie może wyjść, a zakładać punkt,
by raz na miesiąc sprzedać 1 btc to nie zarobi nawet na koszt czynszu.

Tak na szybko co mi wpada do głowy, to możesz założyć konto na wykopie i tam tez być aktywny. Osobiście choć nie pisze na wykopie nic,
ani nawet nie mam konta, to jak już przejrzę forum, to często od razu przeglądam wykop i tagi bitcoin, kryptowaluty itp.

Drugi pomysł jaki mi wpada to próba stworzenia usługi dla Polaków na emigracji (UK najlepiej) polegającej na łatwym przesyłaniu
kasy rodzince poprzez BTC. Nie wiem, czy to jest potrzebne, nie wiem czy łatwo przysyłać fiaty z UK do Polski,
jeśli tak, to nie ma sensu mój pomysł. Ale generalnie uważam, że w jakiś sposób można by próbować świadczyć jakieś
usługi bitcoinowe Polakom na Wyspach/w Niemczech itd.
Takie luźne pomysły, możliwe, że faile, ale piszę skoro mi wpadło do głowy.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: FlyingAtom - marża tylko 0,80% najlepsza oferta na rynku

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 10 maja 2016, 09:28

To już w najbliższy czwartek , zapraszamy ; )

Od maja wprowadzamy cyklicznie "Bitcoin Warsaw Exchange" / BWE
Będzie to jeden dzień w którym można będzie u nas sprzedać/kupić btc na 0%* , maksymalny wolumen to 1btc.
Będziemy się starali na każde spotkanie zaprosić jedną znaną osobę ze środowiska bitcoin.
Na Pierwszym spotkaniu będzie to Filip Pawczyński , Prezes Polskiego stowarzyszenia Bitcoin , będzie u nas
w lokalu od 16 do 19 gdyby ktoś miał ochotę go poznać i porozmawiać.
Można przyjść porozmawiać o Bitcoin niekoniecznie handlując.

Każdy niebieski nick z forum.bitcoin.pl który po handlu zostawi komentarz może wymienić do 2btc na 0%
Każdy pomarańczowy nick z forum.bitcoin.pl który po handlu zostawi komentarz może wymienić do 1,5btc na 0%
Każdy z grupy Fb Bitcoin Polska kto zostawi komentarz na profilu FB naszym , może wymienić do 1,5btc na 0%

Jeśli pomysł się spodoba środowisku i będziemy widzieć zainteresowanie będziemy go ulepszać/poszerzać.

Wydarzenie na FB



*0% od giełdy bitmarket.pl , doprecyzowując tyle ile złotówek można dostać za sprzedanie btc w danym momencie
na bitmarket.pl tyle wydam klientowi, tyle ile będzie trzeba zapłacić za btc tyle klient będzie płacił.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: FlyingAtom - marża tylko 0,80% najlepsza oferta na rynku

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 10 maja 2016, 10:21

Wynajmujemy biuro Złota 59 , nad złotymi tarasami , reprezentatywne miejsce w Warszawie.
Prócz biura posiadamy możliwość korzystania z Sali na 12 osób , jest rzutnik , jest tablica ,kuchnia w której można zrobić sobie kawy , herbaty, z biura możemy korzystać 8h w miesiącu , można organizować spotkanie w godzinach od 8:00 do 17:00 , może ktoś z środowiska Bitcoin/kryptowalut potrzebowałby dostęp do takiej sali , chętnie użyczymy bezpłatnie.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: FlyingAtom - marża tylko 0,80% najlepsza oferta na rynku

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 10 maja 2016, 19:01

Takie naklejki zamówiliśmy są w 3 wersjach
10 x 27
8 x 21,6
12 x 32,4

Gdyby ktoś potrzebował komplet to mogę wysłać.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10320
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: FlyingAtom - marża tylko 0,80% najlepsza oferta na rynku

Postautor: Bitmar » wtorek, 10 maja 2016, 19:19

Fajna inicjatywa z tymi naklejkami, ja jednak zasugeruję aby nie podawać nigdy nikomu adresów domowych, najlepiej pokryć koszt paczkomatu....

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: FlyingAtom - marża tylko 0,80% najlepsza oferta na rynku

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 10 maja 2016, 19:30

Bitmar pisze:Fajna inicjatywa z tymi naklejkami, ja jednak zasugeruję aby nie podawać nigdy nikomu adresów domowych, najlepiej pokryć koszt paczkomatu....
Najlepiej przyjść samemu odebrać nie będę musiał wysyłać ; )

Jak ktoś już jest tak przewrażliwiony co zrozumiałe w środowisku bitcoin , to niech poprosi kogoś z wawy by podszedł po naklejki i mu wysłał paczkomatem , mogę dołożyć za produkcję naklejek , mogę dołożyć za list , ale 12-14zł nie będę dokładał na paczkomat , a nie bardzo chce mi się nabijać to na kasę i sprzedawać nawet po kosztach + chodzić po paczkomatach , naklejki kupione są na firmę , więc biorąc pieniądze muszę to zaksięgować. W biurze są dziewczyny , które wysyłają/odbierają korespondencję więc nigdy nie muszę nawet chodzić tego wysyłać, gdy jest to list.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10320
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: FlyingAtom - marża tylko 0,80% najlepsza oferta na rynku

Postautor: Bitmar » wtorek, 10 maja 2016, 19:36

@FlyingAtom, tu nie chodzi o środowisko Bitcoin, ale o podstawowe zasady bezpieczeństwa w sieci :) Nigdy nie wiemy co się potem z takimi danymi dzieje, a Ty wcale nie musisz mieć złych zamiarów. Takie dane mogą wycieknąć przypadkiem np. podczas włamania czy przez trojana. Mało tego takie dane potrafią wycieknąć z zaufanych instytucji....

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: FlyingAtom - marża tylko 0,80% najlepsza oferta na rynku

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 10 maja 2016, 19:40

Bitmar pisze:@FlyingAtom, tu nie chodzi o środowisko Bitcoin, ale o podstawowe zasady bezpieczeństwa w sieci :) Nigdy nie wiemy co się potem z takimi danymi dzieje, a Ty wcale nie musisz mieć złych zamiarów. Takie dane mogą wycieknąć przypadkiem np. podczas włamania czy przez trojana. Mało tego takie dane potrafią wycieknąć z zaufanych instytucji....
Rozumiem ; )
Więc jak ktoś chce mieć bezpieczeństwo (paczkomat) to niech poprosi kogoś i przejdzie ta osoba do mnie i dam naklejki ; ) napisałem tylko że procedura z paczkomatem dla mnie jest uciążliwa

Takich mam jeszcze trochę naklejek , dobrałem je do tych których potrzebowałem , bo zamawiałem u człowieka od nas z forum który kiedyś je zrobił i mu zostały , jak fajnie kaska została w środowisku ; )
I oddał też chyba je za 50% , mogę też je "rozdać" w imię promocji Bitcoina.

Edycja : są wielkości 5x5 albo 6x6cm
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: FlyingAtom - marża tylko 0,80% najlepsza oferta na rynku

Postautor: FlyingAtom » środa, 11 maja 2016, 23:47

Otworzyliśmy pierwszy punkt partnerski
Lokalizajcja ; Łódź Andrzeja Struga 4 , Lombard firma FANT
Możliwość sprzdaży btc : Tak
Możliwość kupna btc : Nie
Możliwość zapłaty w btc : Tak
Jeśli ktoś będzie chciał zrobić zakupy w btc , btc sprzedaje do FlyingAtom na 0% marży.

Zakupy za Bitcoin 5% upustu, na zawsze.

Firma kupuje/sprzedaje
Złoto , srebro , diamenty , zegarki , telefony komórkowe , laptopy ,

konto na allegro
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=24291534

strona www
http://skup-sprzedaz.com.pl

Pierwsze 3 osoby które podejdą sprzedać btc do max 1btc prowizja wynosi 0% , chcemy sprawdzić
pierwsze 3 handle jak to wyjdzie w "boju" , gdyby ktoś ze środowiska był tak uprzejmy i by podszedł
sprzedać btc to byłoby fajnie , sprawdzimy jak radzimy sobie na odległość w praktyce.

Niebawem następne punkty.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość