3% Prowizji w kantorach i bitomatach Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom » sobota, 20 lipca 2019, 13:51

ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 20 lipca 2019, 13:45 FlyingAtom pisze: ↑ sobota, 20 lipca 2019, 13:19
Zapewne coś jest droższe, ale np. nie ma odpowiednich urządzeń które potrafią przyjąć i wydać ten sam banknot, to nie kwestia "kosztów" tylko braku odpowiednich urządzeń.

Banki mają takie urządzenia od wielu lat.

Musisz po prostu dowiedzieć się kto był wytwórcą bankomatów, których używają oddziały bankowe i zagadać do tej firmy.


Znasz ich awaryjność? A jak się psują co 2 dzień, tylko bankomatów jest tak dużo że operator ma 4 serwisantów na warszawę zatrudnionych to u nich może to chodzić u nas nie. Nie ma bezawaryjnych urządzeń na rynku, rozmawiałem ostatnio o tym z osoba odpowiedzialną za bankomaty.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 20 lipca 2019, 13:53

FlyingAtom pisze: sobota, 20 lipca 2019, 13:51 Znasz ich awaryjność? A jak się psują co 2 dzień, tylko bankomatów jest tak dużo że operator ma 4 serwisantów na warszawę zatrudnionych to u nich może to chodzić u nas nie. Nie ma bezawaryjnych urządzeń na rynku, rozmawiałem ostatnio o tym z osoba odpowiedzialną za bankomaty.
Aha, nie miałem o tym pojęcia szczerze mówiąc.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: koparki » sobota, 20 lipca 2019, 20:04

pytam aby potwierdzić, bo np. Wasza największa konkurencja nie żałowała na instalację prawidłowych czytników.
---

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom » sobota, 20 lipca 2019, 20:25

koparki pisze: sobota, 20 lipca 2019, 20:04pytam aby potwierdzić, bo np. Wasza największa konkurencja nie żałowała na instalację prawidłowych czytników.

Niech każdy robi co uważa, my tak uznaliśmy że będzie dobrze. Są biura, jest dowóz gotówki, bankomatów mamy za to 150 sztuk.
Punkt w Kielcach powstaje w sierpniu to będzie ogłoszone, w Białymstoku też powinien być w sierpniu a we wrześniu w Bydgoszczy lub Toruniu (nie pamiętam które miasto), w ciągu miesiąca będzie duża umowa podpisana na śląsku będziesz zaskoczony bo pytałeś o to z 10-20 dni temu. Myślę że za rok rynek w Polsce będzie nie do Poznania. Mamy tylko około 40 ludzi w grupie na FA.com/Fa.shop/Fa.gold/Bithub/konferencje urodziny Bitcoina, cały czas szukam ludzi ale trudno o ciekawe osoby na rynku.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: Czeslaw » sobota, 20 lipca 2019, 21:22

Są jakieś limity zakupów w bitomatach?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom » sobota, 20 lipca 2019, 21:27

Czeslaw pisze: sobota, 20 lipca 2019, 21:22Są jakieś limity zakupów w bitomatach?

15k euro tak jak Normanie wszędzie w pl.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: koparki » sobota, 20 lipca 2019, 21:47

@Czeslaw pytasz o limity ;) to zalezy czy masz setki czy dwusetki, w pierwszym wypadku wypełnienie limitu to 2,5godziny wkładania hajsu do czytnika :D
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: Czeslaw » sobota, 20 lipca 2019, 21:50

FlyingAtom pisze: sobota, 20 lipca 2019, 21:27 15k euro tak jak Normanie wszędzie w pl.
Dzięki za szybką odpowiedź.
koparki pisze: sobota, 20 lipca 2019, 21:47@Czeslaw pytasz o limity ;) to zalezy czy masz setki czy dwusetki, w pierwszym wypadku wypełnienie limitu to 2,5godziny wkładania hajsu do czytnika :D
Przywykłem, w UK też używałem takich co po jednym banknocie można wkładać, do tego max 20gbp, bo 50 już niet akceptowały :D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom » sobota, 20 lipca 2019, 21:56

Czeslaw pisze: sobota, 20 lipca 2019, 21:50Przywykłem, w UK też używałem takich co po jednym banknocie można wkładać, do tego max 20gbp, bo 50 już niet akceptowały :D

Tendencja jest taka że obroty w bankomatach są bardzo słabe jak na to co wydawało nam się że będzie, a klienci migrują z bankomatów do biur a nie z biur do bankomatów ; )
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: Czeslaw » sobota, 20 lipca 2019, 22:05

FlyingAtom pisze: sobota, 20 lipca 2019, 21:56Tendencja jest taka że obroty w bankomatach są bardzo słabe jak na to co wydawało nam się że będzie, a klienci migrują z bankomatów do biur a nie z biur do bankomatów ; )
Pewnie z czasem się rozrusza no i chyba na stronie nie macie nigdzie że w bitomatach można też kupić BTC? Mi samemu też się wydawało że one tylko w jedną stronę działają, aż się na forum nie doczytałem, a mam akurat pod domem prawie jedną maszynę, a do biura 50km :D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom » sobota, 20 lipca 2019, 22:46

Czeslaw pisze: sobota, 20 lipca 2019, 22:05Pewnie z czasem się rozrusza no i chyba na stronie nie macie nigdzie że w bitomatach można też kupić BTC? Mi samemu też się wydawało że one tylko w jedną stronę działają, aż się na forum nie doczytałem, a mam akurat pod domem prawie jedną maszynę, a do biura 50km :D

kazdy bitomat jest aktualnie 2 stronny i sami je produkujemy.
powoli to rosnie ale bardzo powoli.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2130
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: slasta » sobota, 20 lipca 2019, 22:51

@FlyingAtom
A wasz bitomat ciągle obsługuje tylko BTC czy to się już zmieniło ?

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: koparki » sobota, 20 lipca 2019, 22:59

FlyingAtom pisze: sobota, 20 lipca 2019, 20:25bankomatów mamy za to 150 sztuk.

te 150szt są wyprodukowane ale jeszcze nie uruchomione? nie zapomnijcie zgłosić na portal https://coinatmradar.com/
konkurencja ma BTC/LTC/ETH/DASH , przydłaby się w PL w bitomatach do kompletu bitcoin-cash i monero.
---

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: krystian » niedziela, 21 lipca 2019, 14:29

FlyingAtom_Łukasz pisze: sobota, 20 lipca 2019, 00:27 Wymiana Bitcoina na gotówkę w FlyingAtom jest jeszcze szybsza i prosta.
Dlaczego na lisćie wyboru bitomatów nie ma tego z Czeladzi?

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: redbog » niedziela, 21 lipca 2019, 16:39

@FlyingAtom Czemu https://coinatmradar.com/ nie oznacza waszym logiem waszych bankomatów?
Dzieje się tak bo wy nie chcecie czy oni robią jakieś kłopoty bo np. ShitcoinsClub oznaczają i po kliknięciu od razu wiadomo z czyim bankomatem mamy do czynienia.
koparki pisze: sobota, 20 lipca 2019, 22:59przydłaby się w PL w bitomatach do kompletu bitcoin-cash i monero.
Bitcoin cash to bardzo zły pomysł bo może zacząć mylić nie do końca świadomych ludzi co oni tak naprawdę kupują, jeśli już to jakoś to dodać nie używając słowa bitcoin ani loga przypominającego bitcoina. Można ewentualnie dodać jako bcash albo bch bez żadnego loga ale raczej nie ma w ogolę takiej potrzeby chyba inpay już miał kiedyś wprowadzonego bcasha ale zrezygnowali z tego ze względu na brak klientów.

Monero było by fajną opcją ale może w przyszłości narobić problemów dla firmy jeśli kiedyś na poważnie wzięli by się za walkę z anonimowymi krypto to monero pójdzie na pierwszy ogień.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: mecenas » niedziela, 21 lipca 2019, 18:02

redbog pisze: niedziela, 21 lipca 2019, 16:39Bitcoin cash to bardzo zły pomysł bo może zacząć mylić nie do końca świadomych ludzi co oni tak naprawdę kupują, jeśli już to jakoś to dodać nie używając słowa bitcoin ani loga przypominającego bitcoina.
Hola, hola!
Jak się chcesz opiekować nieświadomymi, to do jakichś obszarów socjalistycznych zapraszam.
Ja chciałbym mieć w bitomatach BCH i każde inne szybkie, tanie płacidło.
Życzę też sobie aby nikt nie zmieniał mi oryginalnej nazwy ani logo, nie wprowadzał mnie w błąd, bo ja nie chodzę ze sprayem i nie zmieniam znaków towarowych nikomu.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » niedziela, 21 lipca 2019, 18:08

@slasta tylko BTC, wprowadzanie kolejnych walut jest planowane. Dash, litecoin i Ethereum mozesz wymienić w biurach

@krystian hmm, musiał jakiś błąd wskoczyć. Poprawimy to po weekendzie, tak samo dojdzie tam też nowy bitomat z Kielc

@redbog już działamy w tej sprawie abyśmy się tam pojawili
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: redbog » niedziela, 21 lipca 2019, 23:04

mecenas pisze: niedziela, 21 lipca 2019, 18:02Życzę też sobie aby nikt nie zmieniał mi oryginalnej nazwy ani logo, nie wprowadzał mnie w błąd, bo ja nie chodzę ze sprayem i nie zmieniam znaków towarowych nikomu.
Gdybyśmy działali na regulowanym rynku i bitcoin posiadał oficjalną nazwę "bitcoin" oraz oficjalne logo takie jak posiada to nigdy by nie dało się zarejestrować nazwy innej krypto jako "bitcoin cash" i do tego z podobnym logiem.

Żadne krypto nie ma oficjalnej nazwy ani loga.
Krypto działa na całkowicie wolnym rynku który daje bardzo duże możliwości ale też wymaga innych zasad oraz działań w celu ochrony nazwy i loga. Nazwę i logo trzeba chronić bo jeśli tego się nie będzie robiło to pojawia się jeszcze bardziej bezczelne krypto które nie będą nazywać się "bitcoin cash" tylko po prostu "bitcoin" i z identycznym logiem mimo że z bitcoinem nie będą miały nic wspólnego.

Możliwości i sposoby obrony przed kradzieżą tożsamości na wolnym rynku to np:
- ostracyzm, wykluczenie nie dodawanie do giełd, kantorów itp. kryptowaluty która próbuje się wybić na nazwie bądź reputacji bitcoina.
-Zmienienie z nazwy kojarzącej się z bitcoinem i korzystającej z jego reputacji na nazwę niekojarzącą się z bitcoinem wbrew woli twórcy który chce nazwy kojarzącej się z bitcoinem żeby korzystać z jego reputacji. Np. z bitcoin cash na bcash i patrzeć jak twórca zwija się ze złości, dobrze że mu żyłka nie pękła.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 21 lipca 2019, 23:17

redbog pisze: niedziela, 21 lipca 2019, 23:04Żadne krypto nie ma oficjalnej nazwy ani loga.

Jedno na pewno ;) Zcash - tu prośba o dodanie @FlyingAtom do waszych bitomatów
https://electriccoin.co/trademark-policy/
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2130
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: slasta » poniedziałek, 22 lipca 2019, 08:41

@FlyingAtom_Łukasz
To możesz jeszcze popracujcie nad prywatnością korzystania z bitomatu. Wielki ekran który każdy przechodzący za naszymi plecami, we wcale nie bliskiej odległości, może bez przeszkód podejrzeć jest raczej słabe jeśli chodzi o poufność dokonywanych transakcji.
Może chociaż jakiś filtr prywatyzujący na ekran, aby ograniczyć kąty widzenia ?

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości