3% Prowizji w kantorach i bitomatach Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin

mwm
Dyskutant
Posty: 153
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: mwm » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 19:35

Piffinator64 pisze:Dziś zadzwonić do kogoś to prawie jak się wylegimitować.

Wiadomo, gdzie i jak karta SIM była używana.

Wiadomo, gdzie i jak słuchawka (IMEI) była używana.

Na tej podstawie można ustalić do kogo należy, a następnie porównać krzyżowo billingi telefonów dostępnych na stronie z adresami w portfelach bitcoin kantoru, by ustalić tożsamość klientów.

Nie wspominając już, że ludzi można rozpoznać po głosie.

Prywatność jak na Facebooku.
Rozmowa telefoniczna nie świadczy o tym że do transakcji doszło.. Tylko tyle że byłeś zainteresowany.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: maky » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 19:45

Piffinator64 pisze: Prywatność jak na Facebooku.
Dlatego najlepszym rozwiązaniem są dwustronne bitomaty. Polska to niestety pustynia. A wystarczy spojrzeć na taką Austrię...
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: Piffinator64 » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 19:46

@mwm,
Ale zawęża potencjalne typy.

A jeśli klient dzwonił sprzed budynku biura?

Wszystkie dane są potencjalnie krytyczne, jeśli mówimy o handlu towarem odpartym na publicznym łańcuchu bloków.

Numer telefonu mógłby być numerem Signal z podobanym obok kodem bezpieczeństwa. By klient wiedział, że rozmawia z autoryzowaną osobą. Kantor pisze na stronie, że wysyła albo dostarcza gotówkę do klienta. Ciekaw jestem, jak klientowi wobec tego dostarczany jest adres do przelewu kryptowaluty. Bo musi być dostarczany na odległość. SMSem?

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 30 maja 2016
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: KONAn » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 22:27

Mailem.

Dobrze szyfrowanym. Tworzysz konto falszywe np na cryptomail i caly kontakkt zalatwiasz poprzez mail-a. Do netu logujesz sie przez VPN-a np. Protonmail z double hop-em a pieniadze oczywiscie musis zjuz osobiscie odebrac i tutaj miejski monitoring przeszkadza wiec przebierasz sie za muzulmanina w hadzibie i jako tako jestes "kryty" :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: Piffinator64 » środa, 13 grudnia 2017, 11:40

@KONAn,
Wiesz w ogóle jak działa szyfrowanie poczty e-mail? Widzisz gdzieś klucze PGP na stronie?

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 30 maja 2016
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: KONAn » środa, 13 grudnia 2017, 11:42

Piffinator64 pisze: @KONAn,
Wiesz w ogóle jak działa szyfrowanie poczty e-mail? Widzisz gdzieś klucze PGP na stronie?
Nie wnikam. Podalem przykladowy sposob zalatwienia sprawy. Po transakcji mozesz skasowac konto i sladu nie bedzie..jedynie ten miejski monitoring przeszkadza...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: Piffinator64 » środa, 13 grudnia 2017, 12:03

Ktoś może podążyć za podobną radą i potencjalnie nawet zrobić sobie krzywdę.

Wydaje mi się, że lepiej jednak wniknąć nim się zacznie ich udzielać.

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 30 maja 2016
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: KONAn » środa, 13 grudnia 2017, 12:17

Czy możesz rozwinąć temat i wyjaśnić o jaka "krzywdę" chodzi oraz w czym tkwi problem ??

Dobra juz nie trzeba. Przeszukalem twoje wpisy na forum i znalazlem wyjasnienie.

"Jeśli wysyłasz poza ProtonMail, to nadawca, odbiorca oraz treść nie są zaszyfrowane. Analogicznie, gdy ktoś spoza ProtonMail wysyła e-mail Tobie i nie szyfruje ręcznie z użyciem Twojego klucza publicznego przyporządkowanego do skrzynki ProtonMail (możesz go sprawdzić, logując się na konto).

Jeśli wysyłasz w ramach ProtonMail, to nadawca, odbiorca oraz temat wiadomości nie są zaszyfrowane, a treść jest.

W praktyce, jedyną przewagą ProtonMail, gdy ten jest używany do korespondencji z użytkownikami skrzynek spoza ProtonMail, to szyfrowanie e-maili w stanie spoczynku. To nie znaczy, że są one prywatne. Wciąż wysyłane są otwartym tekstem po Internecie i tak samo wiadomo, kto pisze, z kim, kiedy i skąd (metadane)."[/i
]

Czyli lipa ale czy tak na prawde te cale szyfrowanie jest az tak wymagane...jesli konto email jest na lewe dane zalozone za pomoca multi hop VPN-a to i tak nie wiadomo do kogo nalezy...po transakcji mozna je skasowac i zalozyc nowe itd...

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: powerkimchi » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 20:24

Butność, chamstwo i ukryte prowizje.

Półtora dnia po wysłaniu e-maila z prośbą o klucz PGP na adres podany na stronie odzywa się dawid.flyingatom z gmail.com. Kim jest dawid? Nie wiadomo. Czy to ktoś, kto przechwycił korespondencję i z własnej skrzynki pisze do klientów? Być może. Każdy może przecież sobie taką założyć. Nie wspominając o braku klucza, który wskazywałby, że skrzynka jest w dobrych rękach, adres ten nawet nie widnieje na stronie. A mówimy przecież o wysyłaniu pieniędzy na odległość.

Prośba o klucz zostaje z miejsca zignorowana. Kolejne e-maile przychodzą rzadko, ale w końcu udaje się dobić targu. Jak się wydaje. Akceptuję ofertę dawida z gmail. By zachować choć pozory bezpieczeństwa, piszę jeszcze, by konto kantoru z forum potwierdziło mi przynajmniej autentyczność tego adresu e-mail. dawid z gmail traktuje to jako odrzucenie transkacji. Po kilku godzinach wysyła kolejną ofertę, z gorszym kursem. Trudno, myślę sobie. Akceptuję i tym tazem. Piszę dawidowi, że interesuje mnie dowóz na terenie Warszawy. dawid z gmail początkowo wiadomość ignoruje i pyta, kiedy będę odbierał pieniądze. Pytam więc raz jeszcze o dowóz. I tutaj dawid z gmail żada 180 zł. Pytam więc, na jakiej podstawie, powołując się na brak informacji na stronie oraz post na forum, cytując go
FlyingAtom pisze: Dowóz gotówki na terenie Warszawy w 24h maksymalnie.

Chcesz dostać gotówkę w bezpiecznej komfortowej przestrzeni dla Ciebie , dojedziemy.
Chcesz zakupić Bitcoin nie przemieszczając się z gotówką , w bezpiecznym dla Ciebie miejscu , dojdziemy.

Warunek :
Jeśli chcesz sprzedać BTC pierw wysyłasz BTC a później dowozimy gotówkę.
Jeśli chcesz kupić BTC pierw podjeżdżamy po gotówkę , później wysyłamy BTC
Handel minimum na 5000 PLN
który wskazuje jedynie na minimalną kwotę. Moja jest 12x większa, bo dawidowi z gmail sprzedałem krypto za 60 tys. zł.

Następnie dawid z gmail pisze, cytuję:
Słuchaj jak nie odpowiada ci nasza oferta to podaj adres to odeślemy BTC i
kończymy handel.
Co myślicie o takim podejściu do klienta? Jak zareagowalibyście na odpowiedź w takim tonie?

Mi mina trochę zrzedła...

Nie polecam, i handlu, i tym bardziej szkoleń od FlyingAtom. A nawet kontaktów z takimi ludźmi. Obyśmy na codzień spotykali ich jak najmniej w naszym życiu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: tonyxxl » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 20:47

Ja to bym w ogóle się nie odzywał do osób które piszą do mnie w interesach z konta gmail.com. Firmy która prowadzi działalność w internecie a której nie stać na domenę poczty za 200zł/rok to już o czymś świadczy. Może chłopaczek dorabia na boku, a jak się pieniążki mu skończą to potem powie, że to nie on, tylko ktoś się podszywał..i szukaj wiatru w polu.
Ogólnie wygląda to mega słabo niestety.
Czekamy na jakieś wyjaśnienie. Coś tu śmierdzi.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 19 grudnia 2017, 01:09

@powerkimchi
W każdej firmie z naszej branży brakuje zasobów, u nas tak samo, jeśli nie odpowiadała nasza oferta to zaproponowaliśmy zwrot btc i już masz puszczony ten zwrot z godzinę temu, jak tylko doszły Twoje btc do nas bo małą opłatę dałeś.
Ani my Ciebie ani ty nas nie możesz zmusić do handlu, mam nadzieje że jest to zrozumiałe, nie odpowiadały Ci nasze warunki zwróciliśmy btc.
Są osoby które handlują i szyfrują co tam potrzeba my tego nie robimy, idź proszę tam gdzie to robią.
Poprosiłeś o potwierdzenie na forum, ktoś specjalnie się zalogował i Ci je wysłał.
Jeśli oczekujesz że w tej samej cenie ktoś przyjedzie do Ciebie poświęci 1h swojego życia co w biurze, to u nas tak się nie dzieje.
Nikt nie żądał od Ciebie 180zł dostałeś 3 opcje do wyboru, przyjście do biura w cenie 3% marży, dowóz w Warszawie na 3,3% albo zwrot btc.

Jeszcze troszkę wymienię rzeczy które są nie tak ; )
Na stronie jest punkt w Gdyni od 3-5 miesięcy którego nie ma do tej pory bo nie mieliśmy czasu podpisać umowy a 2 firma też z branży i też nie ma na nic czasu ; )
Gdzieś tam jest napisane że przyjmujemy inne waluty fiat niż PLN nie przyjmujemy na dziś.
Gdzieś tam jest napisane że przyjmujemy inne krypo, nie przyjmujemy (raz tylko dash kupiłem od klienta bo przyjechał 200km do wawy i miał dash)
Szkolenia dopiero tworzymy nową spółkę i powinny zacząć od stycznia "działać" - jak starczy nam czasu.
Aktualnie od 10.000 liczymy dopiero 3% do 10.000 liczymy 5% - też to nie zmienione jest jeszcze od piątku mamy nowy cennik.
Poniżej 4000 nie obsługujemy klientów a jak obsługujemy to i tak musimy zarobić 200zł - też to nie zmienione jest jeszcze.
Wszystkie osoby w firmie pracują po 12h/doba i nikt nie ma czasu tego, dopiąć, pozmieniać.

Za to każdy klient wychodzi zadowolony, ufa nam i zawsze dotrzymujemy słowa ; )

Wiesz jakie fajne czasy były 1,5 roku temu ? Klient przychodził i sobie z nim rozmawiałem 1-2h w biurze, o btc o rynku o eth, dziś nie mam czasu na to niestety.

Dałem Ci 6 plusów, może dzięki temu Twojemu postowi ktoś kto jest spoza branży nie przyjdzie do nas i będę miał chwilkę na odpoczynek.
Pieniądze są tylko środkiem ubocznym pracy z pasją, nie ma znaczenia często czy klient przyjdzie czy nie :)
Życzę zupełnie szczerze "lepszej oferty" i "lepszego podejścia" do klienta w innej firmie ;) i przepraszam że tak wyszło a naszej firmie.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 40
Rejestracja: 13 listopada 2013
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: Niedowiarek » wtorek, 19 grudnia 2017, 08:42

Reasumując, firma działa bez zarzutu a wszystkie problemy to wina klientów którzy ośmielają się zabierać wam czas.

Dzięki za wyjaśnienie, będę się trzymał z daleka.

mwm
Dyskutant
Posty: 153
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: mwm » środa, 20 grudnia 2017, 10:03

Niezadowolony klient zawsze się znajdzie..

Czy przy sprzedaży BTC, mogę otrzymać wypłatę w EUR na konto UE? Z tym że tylko przelewy SEPA akceptowane są, SWIFT są odrzucane..

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom » piątek, 22 grudnia 2017, 01:36

mwm pisze: Niezadowolony klient zawsze się znajdzie..

Czy przy sprzedaży BTC, mogę otrzymać wypłatę w EUR na konto UE? Z tym że tylko przelewy SEPA akceptowane są, SWIFT są odrzucane..
Aktualnie nie, ale jak tylko Łukasz znajdzie czas i to zorganizuje będziemy też to mieli, aktualnie jest tyle pracy że nikt z niczym nie wyrabia, a ludzi zaufanych do pracy brak.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 25 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: dziadeck » środa, 3 stycznia 2018, 10:15

Czy jest szansa u Was na wymianę LTC ?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: bd09 » środa, 3 stycznia 2018, 13:53

tonyxxl pisze:Ja to bym w ogóle się nie odzywał do osób które piszą do mnie w interesach z konta gmail.com. Firmy która prowadzi działalność w internecie a której nie stać na domenę poczty za 200zł/rok to już o czymś świadczy. Może chłopaczek dorabia na boku, a jak się pieniążki mu skończą to potem powie, że to nie on, tylko ktoś się podszywał..i szukaj wiatru w polu.
Ogólnie wygląda to mega słabo niestety.
Czekamy na jakieś wyjaśnienie. Coś tu śmierdzi.
Dlaczego? Gmail aktualnie ma najlepsze zabezpieczenia, świetnie wykrywa phishing, ma zaimplementowane RÓŻNE 2fa, dbają o bezpieczeństwo serwerów. Już lepiej aby firmy używały gmaila, jeżeli nie sprawdzają codziennie logów serwera i aktualizacji. Masz jakiś argument przeciw? Poza tym można mail z każdej domeny podpiąć pod gmail - różnić będzie się jedynie nagłówkiem. Po co to zmieniać? Zgadując.. pewnie za dużo niebezpiecznika się naczytałeś..


Co prawda jestem nowy na forum, ale od lat przeglądam je raz na kilka dni. Od kilku miesięcy, kiedy to nowicjusze przyszli i się panoszą, atmosfera jest nie do zniesienia. Nie podoba wam się sposób działania firmy to nie korzystajcie, ja nie lubię interfejsu bitbay to go nie używam.
dziadeck pisze:Czy jest szansa u Was na wymianę LTC ?
Dwa posty przed tobą:
Gdzieś tam jest napisane że przyjmujemy inne krypo, nie przyjmujemy (raz tylko dash kupiłem od klienta bo przyjechał 200km do wawy i miał dash)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: tonyxxl » środa, 3 stycznia 2018, 18:09

bd09 pisze: nowicjusze przyszli i się panoszą, atmosfera jest nie do zniesienia. Nie podoba wam się sposób działania firmy to nie korzystajcie, ja nie lubię interfejsu bitbay to go nie używam.
Rozwijając twój tok "rozumowania": nie podoba ci się atmosfera na forum? to go nie używaj...
Założyłeś konto dzisiaj i już psioczysz... nie ładnie.
Przekierowanie poczty może być jakie firma sobie chce, ja jeśli wysyłam do kogoś BTC to wolałbym wiedzieć z kim rozmawiam (czyli z pracownikiem Flyingatom) a nie ze jakimś "łysy@gmail.com" który z powodu natłoku zleceń i braku czasu w firmie (to oficjalne "tłumaczenie" firmy) postanowił sobie dorobić. Mówisz o rozszerzonym bezpieczeństwie kont gmail a zapominasz o podstawach: Nie ma tych kont na stronach firmy więc wszelkie negocjacje prowadzisz drogą elektroniczną z niezweryfikowanym anonimem, to jest wg Ciebie normalne i bezpieczne?
Ty w ogóle z nimi handlowałeś? Wydaje ci się takie podejście ok?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: bd09 » czwartek, 4 stycznia 2018, 14:00

Nawet jakby pisał z maila podpisany DKiM oraz wiadomość była podpisana PGP wciąż zadzwoniłbym, jakbym miał wątpliwości. Nie bądź prawiczkiem, nie wstydź się telefonu.
Rozwijając twój tok "rozumowania": nie podoba ci się atmosfera na forum? to go nie używaj...
Bo nie używam, dlatego wczoraj się zarejestrowałem.
Przekierowanie poczty może być jakie firma sobie chce,
Nie pisałem o przekierunkowaniu nic.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 64
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: Znaku510 » piątek, 5 stycznia 2018, 03:31

@FlyingAtom
Czy w Gdyni mogę dalej wymienić face to face BTC na gotówkę? Mogę po prostu podejść tam do was i dokonać wymiany czy muszę wcześniej gdzieś przedzwonić i się umówić?

Sorry jak gdzieś w tym wątku była już odpowiedź na to pytanie, musiałem przegapić.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » piątek, 12 stycznia 2018, 20:26

Znaku510 pisze: @FlyingAtom
Czy w Gdyni mogę dalej wymienić face to face BTC na gotówkę? Mogę po prostu podejść tam do was i dokonać wymiany czy muszę wcześniej gdzieś przedzwonić i się umówić?

Sorry jak gdzieś w tym wątku była już odpowiedź na to pytanie, musiałem przegapić.
Można dalej wymieniać F2F. Najlepiej w miejscach gdzie nie mamy własnej siedziby tylko przedstawicieli umawiać się przez biuro w Warszawie.
Tel. 501-801-531
Tel. 501-801-532
biuro@flyingatom.com
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości