BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Toronto

Re: BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Postautor: CanCan » wtorek, 10 maja 2016, 05:21

Witaj super post wiec czas odpowiedziec :)
bigobago pisze:1. Operator sms zatwierdza max w 7dni na zachodzie i 1 dzień w polsce, prowadzę parę serwerów gier to wiem ;)
Wiec pewnie rowniez wiesz, ze wszyscy operatorzy teraz juz nie chca podpisywac umow o dzielo, tylko zlecenia i odprowadzac skladki na ZUSy ;) - my postanowilismy nie robic tego juz na osobe fizyczna. I to tez jest jeden z powodow, ktore powoduja ze operator nie wyrazil jeszcze zgody na akceptacje.

bigobago pisze:2. Żeby taki biznes otworzyć trzeba mieć kasę widać, że jej nie macie
Kwestie srodkow, pozostawie aktualnie bez komentarza. Mozemy o tym porozmawiac w Czerwcu? :)
bigobago pisze: 3. Jesli tą wspaniałą spółką jest lemani<>mixholding tzw super biznesmena MrKB to życzę powodzenia :D
NIE NIE NIEEE NIE i NIE :)
bigobago pisze: Jednym słowem jak by to miało ruszyć już by działało ;) Ot biznes smarka z glutem na rękawie.
Owszem moglbym puscic wersje ktora byla, i dalej tracic - tylko czy ja jestem Jezusem? ;)
bigobago pisze: Zobacz młody biznesmenie ile BTC konkurencja przewaliła przez niecały rok ;) na wymianie sms>bitcoin https://blockchain.info/pl/address/1L12 ... hWEXk1pHEB około 100BTC jak widzę czyli jak biznes ma ruszyć min musisz zainwestować 20k wszak operator sms nie wypłaca od razu kasy, max połowę i to w polsce a na zachodzie czeka się 2-3miesiące.
Ok tutaj mamy dwie kwestie.
Pierwsza kwestia jest taka ze monitoruje konkurencje codziennie i bardzo czesto jeden z serwisow jest w trybie konserwacji.
A Aktualnie jest:
https://niebezpiecznik.pl/post/uwaga-na ... 68#respond

Druga kwestia to wyplaty od operatorow.
W PL mamy 3 opcje:
1/Firma ktora wyplaca do 80% srodkow tego samego dnia - ale ma nizszy prog prowizji - wiesz o kim mowie? :)
2/Fortumo ktore do PL wysyla srodki po 60? dniach ?
3/Rozliczanie na podstawie FV. Do 3 dni po zakonczeniu okresu rozliczeniowego. - ten jest nasz.
bigobago pisze: Do tego musisz mieć zabezpieczenia żeby fraudów nie było np. jak u konkurencji ilość sms na numer 2/3 po 33zł reszta w kolejce i wypłata po czasie jak nie ma frauda bo popłyniesz jak jezus na sandałach
Jak widac na w/w przykladzie nawet takie zabezpieczenie nie daje 100% pewnosci.
Dlatego opracowalismy kilku stopniowy system zabezpieczajacy. Jak bedzie wygladal, nie zdradze. Bedziesz mogl go sam przetestowac. Ale prosze daj nam jeszcze troche czasu. Nie bede rzucal konkretnymi datami - wszystko zalezy od zespolu ktory to programuje. Koniec Maja?
bigobago pisze: Widziałeś serwis sms który by tak długo wypłacał? Ja nie każdy zwija żągle bo pada przez idiotyzm admina, jedyny który działa 90% czasu to wspomniana wymiana sms można sobie wygooglować albo przejść przez bitbay.
Nie nie widzialem. Nie mowie ze BTC-SMS bylo super piekne. Nie nalezalo w 100% przebudowac co nam sie udalo. Sadze ze to sprawi ze bedziemy zaraz za podanym przez Ciebie przykladem ;)

bigobago pisze: Jednym z większych idiotyzmów adminowych był autosurfon płacił jak szalony, zmienił nazwę na wymianasms zrobil zabezpieczenia ale? Za póżno jak już miał kupę długów i co? zrobili mu z kakałka rozgwiazdę. Nie pomyslał o prostych zabezpieczeniach i tyle wycyckali go aż miło. Teraz gość ma długu gubo ponad 100k u samych inwestorów, na samym paypal popłynął 50k $ ( on miał więcej idiotycznych pomysłow np. sprzedaż doładowań bez vat itp.) Resztę sam przetrombił, kupił samochód za 50k i jeżdził na wakację... mixholding><lemani teraz wróżę mu jedno czyszczenie bagażnika którym wisi kasę. tak na oko ma więcej długów niż włosów na głowie a zaczeło się od sms i braku prostego zabezpieczenia ;)
Napisałem to tylko ku przestrodze, wszystko sam pisał resztę można było wywnioskować na hyip forum które wydymał z kasy inwestorów aż miło

Więc jak to ten gość MrKB powiedz mu wprost SPIERDALAJ
Ciekawe musze sobie to zglebic :)

:) Troche juz pozno wiec lece :) i mam nadzieje ze moj kolejny post bedzie juz tym ktory mam przygotowany i chcialbym go dodac:) Ale na wszystko przyjdzie czas :)
BTC-SMS.eu <- BTC/LTC/ETH za SMS
BitCantor.com <- Ekspresowy Kantor BTC/LTC/ETH

Pomogłem? 1AZ14HkoqtY26WeTuJYVizEjBLehqLTugj

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 10 maja 2016, 17:04

Fajnie ze wracacie a bezpieczeństwo jest ważniejsze niż zysk.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Postautor: pm7 » piątek, 20 maja 2016, 13:54

Coś nowego? Macie jakiś termin? A może już trzeba zapomnieć?
Ile % wartości SMS zamierzacie wysyłać w BTC?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC
Lokalizacja: Toronto

Re: BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Postautor: CanCan » sobota, 28 maja 2016, 00:33

Od wczoraj trwają otwarte testy BTC-SMS :)

Każdy chętny może się zgłosić przez naszego FanPage :)

https://www.facebook.com/BtcSmsGroup/

A ruszamy w okolicach środy - tej środy :)

Obrazek
BTC-SMS.eu <- BTC/LTC/ETH za SMS
BitCantor.com <- Ekspresowy Kantor BTC/LTC/ETH

Pomogłem? 1AZ14HkoqtY26WeTuJYVizEjBLehqLTugj

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 30 marca 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Postautor: BTC-SMS.PL » środa, 1 czerwca 2016, 03:58

Milo nam poinformować ze nowa wersja BTC-SMS.pl została już udostępniona pod adresem http://BTC-SMS.pl

Nowości:
Nowy wygląd strony,
Nowy mechanizm obsługujący,
Kolejna waluta jaką jest ETH (już za kilka dni kolejna),
Dedykowany serwer,
Certyfikat HTTPS,
Zakup odbywa się przez wysłanie SMS,
Udało nam się stworzyć autorski system przeciwko fraudom.

BTC-SMS.pl i CanCan chce podziękować osobom bez których nie byłoby możliwe ponowne odpalenie strony
Sylwestrowi Suszkowi oraz giełdzie BitBay oraz Sebastianowi.

Pozdrawiamy i zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 2 lipca 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Postautor: bigobago » środa, 1 czerwca 2016, 09:08

Cofam co napisałem ;p nie było widać zabezpieczenia googla więc sądziłem że sposób weryfikacji usera jest inny ;) Wygląda ok i złodzieje inpostowe raczej nie zrobią formularza bo pin jest zmienny BRAWO

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 30 marca 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Postautor: BTC-SMS.PL » środa, 1 czerwca 2016, 10:45

bigobago pisze:No dobra ale jakie to zabezpieczenie ? Dla mnie żadne podanie 4 ostatnich cyfr telefonu.
Miałeś sytuacje z inpostem..., nadal to można zrobić wszak baran wyłudzacz doda kolejne pole z 4 cyframi do swojego formularza, zmienny adres wypłaty, zmienny adres ip przez trylion proxy :D
Witaj
Myślisz ze na taki wypadek InPostu się nie przygotowaliśmy? Sytuacja z InPoste była 2 razy. Po tym zdecydowalsmy sie zawiesic BTC-SMS do momentu stworzenia nowego systemu.

Zabezpieczeniem nie jest tylko wprowadzenie ostatnich 4 cyfr :)

Ale jakie sa kolejne - wybacz nie zdradzimy. Wlasnie po to by sytuacji z InPostem wiecej nie bylo :)

Milego dnia

BTC-SMS.pl

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 2 lipca 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Postautor: bigobago » środa, 1 czerwca 2016, 10:46

Patrz post wyżej ;) akurat edytowałem jak dodałeś posta. Jest wszytko ok. fajne.

Sorka niestety antybot pojawia się po wpisaniu danych czego nie uczyniłem i nie przewidziałem, że jest zmienny pin.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 30 marca 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Postautor: BTC-SMS.PL » środa, 1 czerwca 2016, 10:49

bigobago pisze:Cofam co napisałem ;p nie było widać zabezpieczenia googla więc sądziłem że sposób weryfikacji usera jest inny ;) Wygląda ok i złodzieje inpostowe raczej nie zrobią formularza bo pin jest zmienny BRAWO
I to w dalszym ciagu nie wszystko :) Czym bronimy systemu :)
bigobago pisze:Patrz post wyżej ;) akurat edytowałem jak dodałeś posta. Jest wszytko ok. fajne.

Sorka niestety antybot pojawia się po wpisaniu danych czego nie uczyniłem i nie przewidziałem, że jest zmienny pin.
;)

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0005 BTC

Re: BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Postautor: pm7 » środa, 1 czerwca 2016, 13:24

Brakuje przycisku "X" (zamknij) okna z informacją na jaki numer wysłać SMS.
Poza tym, konieczność rozwiązywania captchy, żeby uzyskać informację ile się BTC dostanie nie jest zbyt przyjazna dla użytkownika.
Widzę też, że jest pewna różnica co do procentowej ilości BTC w zależności od ceny SMS. To przez stałą opłatę transakcyjną BTC?
Czy jesteście gotowi na automatyczne podniesienie opłaty transakcyjnej w miarę potrzeb?

Wysłałem SMS, dostałem BTC. W zależności od ceny SMS, dostaje się 25-32% kwoty w BTC.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 30 marca 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Postautor: BTC-SMS.PL » czwartek, 2 czerwca 2016, 02:02

Witaj pm7 :)
pm7 pisze:Brakuje przycisku "X" (zamknij) okna z informacją na jaki numer wysłać SMS.
Dziękujemy wprowadzimy ;)
pm7 pisze: Poza tym, konieczność rozwiązywania captchy, żeby uzyskać informację ile się BTC dostanie nie jest zbyt przyjazna dla użytkownika.
Pracujemy nad tym również ;)
pm7 pisze: Widzę też, że jest pewna różnica co do procentowej ilości BTC w zależności od ceny SMS. To przez stałą opłatę transakcyjną BTC?
Tak jest to tym spowodowane.
pm7 pisze: Czy jesteście gotowi na automatyczne podniesienie opłaty transakcyjnej w miarę potrzeb?
Możesz jaśniej opisać ten fragment?

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Postautor: pm7 » czwartek, 2 czerwca 2016, 11:54

BTC-SMS.PL pisze:
pm7 pisze: Czy jesteście gotowi na automatyczne podniesienie opłaty transakcyjnej w miarę potrzeb?
Możesz jaśniej opisać ten fragment?
Sieć się czasami lekko zapycha. Nie zmieniając fee, ryzykujecie, że transakcja utknie.
Zwłaszcza, jeżeli nie zostanie wprowadzone SW, czy blok 2MB, a żadne nie wygląda na bliskie wprowadzeniu.
Nie słyszeliście, że core developerzy chcą wprowadzić "fee market"? :)

Fajnie, że jesteście gotowi do wprowadzania zmian.
Też co do braku przycisku zamknięcia okna - nie zauważyłem wtedy, że po jakimś czasie się samo zamyka.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 30 marca 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Postautor: BTC-SMS.PL » piątek, 3 czerwca 2016, 03:49

pm7 pisze:BTC-SMS.PL napisał:
pm7 napisał:
Czy jesteście gotowi na automatyczne podniesienie opłaty transakcyjnej w miarę potrzeb?

Możesz jaśniej opisać ten fragment?
Nasz partner giełda BitBay posiada aktualnie stalą opłatę za wysyłkę krypto, jeżeli zdecydują się na elastyczne opłaty - będziemy się dostosowywać.
pm7 pisze: Sieć się czasami lekko zapycha. Nie zmieniając fee, ryzykujecie, że transakcja utknie.
Zwłaszcza, jeżeli nie zostanie wprowadzone SW, czy blok 2MB, a żadne nie wygląda na bliskie wprowadzeniu.
Nie słyszeliście, że core developerzy chcą wprowadzić "fee market"?
Oplata która pobiera BitBay, jak na razie jest wg nas wystarczająca. I wszystkie transfery BTC-SMS.pl oraz prywatnego konta CanCan'a przechodzą bezproblemowo :) - Ale jeżeli Core'owcy wprowadza fee market - również będziemy musieli to zaakceptować :)
pm7 pisze: Fajnie, że jesteście gotowi do wprowadzania zmian.
Ten rok dal nam wiele do myślenia. I wyciągnęliśmy wnioski. Ale to nie wszystko z czasem będą się pojawiać kolejne nowości na BTC-SMS :)
pm7 pisze: Też co do braku przycisku zamknięcia okna - nie zauważyłem wtedy, że po jakimś czasie się samo zamyka.
Ale X pojawi eis również :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 30 marca 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Postautor: BTC-SMS.PL » poniedziałek, 6 czerwca 2016, 02:35

Zgodnie z sugestiami klientów, po wyborze kwoty SMS wprowadziliśmy informacje o ilości BTC/LTC/ETH, które zostaną zakupione.

Obrazek

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 30 marca 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Postautor: BTC-SMS.PL » sobota, 11 czerwca 2016, 03:19

Specjalnie dla Was, uruchomiliśmy nową wersje supportu.
Opartą o sprawdzony system freshdesk'a !
A wszystko dla Waszej wygody, i szybszego rozwiązywania problemow, oraz odpowiedzi na Wasze pytania!
https://btcsms.freshdesk.com/
Prosimy nie wysyłać, zgłoszeń na naszego maila. Gdyż utrudni to współpracę osób odpowiedzialnych za BTC-SMS :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 30 marca 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Postautor: BTC-SMS.PL » czwartek, 30 czerwca 2016, 04:12

Witajcie!

Prawie miesiąc działania BTC-SMS.pl za nami.

Dziękujemy za wielkie zainteresowanie - nie spodziewaliśmy się takiego:)

Nad czym pracujemy aktualnie?
1 - Błyskawiczny transfer w ciągu 2-3 minut od zakupu - w trakcie
2 - Wprowadzenie nowego kraju - w trakcie
3 - Program partnerski - w fazie planów

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Postautor: revo » piątek, 19 sierpnia 2016, 14:24

Witajcie wg mnie btc-sms.eu to świetny pomysł i przyczyni się baaardzo do popularyzacji bitcoina ludzie nawet nie zdają sobie sprawy ile osób na świecie kombinuje jak zarabiać przez internet i rzucić nudną prace w korporacji czy u Januszy biznesu.
Dodajcie tyle krajów na świecie ile się da, zmniejszcie opłaty. Może załóżcie działalność na seszelach (brak głupich podatków).
Korepetytorzy , blogerzy ,programiści, graficy,artyści internetowi byliby wam wdzięczni ;)
Trzeba rozwiązać problem mikropłatności (przelewy bankowe odpadają bo są drogie niewygodne i nie są anonimowe) po paysafecard trzeba lecieć do sklepu, lepiej przecież wysłać smska ;) nawet z prowizją 50%

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 30 marca 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Postautor: BTC-SMS.PL » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 17:35

revo pisze:Witajcie wg mnie btc-sms.eu to świetny pomysł i przyczyni się baaardzo do popularyzacji bitcoina ludzie nawet nie zdają sobie sprawy ile osób na świecie kombinuje jak zarabiać przez internet i rzucić nudną prace w korporacji czy u Januszy biznesu.
Dodajcie tyle krajów na świecie ile się da, zmniejszcie opłaty. Może załóżcie działalność na seszelach (brak głupich podatków).
Korepetytorzy , blogerzy ,programiści, graficy,artyści internetowi byliby wam wdzięczni
Trzeba rozwiązać problem mikropłatności (przelewy bankowe odpadają bo są drogie niewygodne i nie są anonimowe) po paysafecard trzeba lecieć do sklepu, lepiej przecież wysłać smska nawet z prowizją 50%
Witaj :)

Dziękujemy za opinię :)

Wprowadziliśmy punkt 1 z listy wyżej.
Teraz transfery idą max do 5 minut :) Udało nam się obniżyć prowizje oraz dostosować skrypt opłat - co skutkuje większą ilością krypto, które trafiają do klienta ;)

Dodano po 5 godzinach 52 minutach 25 sekundach:
Miło nam poinformować, że od jakiegoś czasu transfer środków odbywa się prawie błyskawicznie! Od momentu wysłania sms do otrzymania środków na portfel potrzebujemy teraz tylko 2-3 minuty! :)

Przy zakupie Bitcoinów do wyboru są teraz dostępne mniejsze wartości sms zaczynające się od 4,92 ! :)

Dodatkowo udało nam się przebudować nasz mechanizm, oraz zmniejszyć koszty - co poskutkowało większą ilością otrzymywanych Bitcoinów, Litecoinów i Etherów :)

BTC-SMS.eu

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 30 marca 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Postautor: BTC-SMS.PL » piątek, 2 września 2016, 10:59

Witamy ponownie! :)

pracujemy nad Programem Partnerskim BTC-SMS.eu.
Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do PP, zapraszamy do kontaktu z nami poprzez Prywatna Wiadomość :)

P.S.
Już we wtorek kolejne nowości od BTC-SMS.eu :D

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 31 sierpnia 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC-SMS.pl <- Kupno BTC i LTC za SMS

Postautor: fodo » piątek, 2 września 2016, 20:47

Chętnie dowiem się o pp, prosiłbym o pw, bo chyba nie mogę wysyłać wiadomości z racji na staż. Co do stronki to tak jak kolega revo wyżej pisze przydałaby się niższa prowizja, bo teraz chyba jest średnio ok. 30% zwrotu z wysłanego smsa, a tyle jest w paru podobych serwisach.

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości