Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 lutego 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: Buzz » sobota, 7 października 2017, 09:35

@Gilotus, dziwnym trafem zarejestrowałeś konto tylko po to aby pisać w tym wątku - pomińmy już fakt, że za wszelką cenę starasz się wybielać ten kantor - mamy rozumieć iż jesteś z Nim powiązany? Bo innego wytłumaczenia nie widzę.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 14 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: Gilotus » środa, 18 października 2017, 23:59

Oj dziwnym trafem nie po to. I dziwnym trafem odpowiadam na twój post 3 raz i pewnie ktoś zaraz go usunie, dlatego na wszelki wypadek zrobię screena tak by było wiadomo, jak postępujecie z użytkownikami. Nie ładnie.

DHT
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: DHT » wtorek, 31 października 2017, 12:13

Czy można zatem ostatecznie stwierdzić, że kantor jest godny zaufania, a przejściowe problemy skończyły się?

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 lutego 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: Buzz » wtorek, 31 października 2017, 23:09

@DHT

Po pierwsze
Futurnet LCC
Abdulla Afahed - 4
Office No.210
Al Qusais second Dubai
United Arab Emirates
Po drugie ostatni post mają na facebooku z 30 sierpnia



czyli podsumowując to nadal nie powierzyłbym im nawet 1zł.

/edit
@DOWN - kolejne konto które pisze tylko i wyłącznie w tym temacie - co za gówniane i szczeniackie podejście do klientów - OMIJAJCIE TEN KANTOR SZEROKIM ŁUKIEM
Ostatnio zmieniony środa, 1 listopada 2017, 11:18 przez Buzz, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: Tomasz0 » wtorek, 31 października 2017, 23:59

Każdy ma swoje zdanie. Z tego co widać kantor działa dobrze i nie ma z nimi problemów, a te które widzieliśmy, okazały się być przejściowymi, ponieważ zostały już dawno naprawione i wszystko ładnie śmiga. Dlatego można śmiało stwierdzić, że są godni zaufania.

//Każdy post tego użytkownika to zachęcanie do kantoru, także z dystansem do jego komentarzy - Getbitcoin_pl

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 4 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: Marekon » sobota, 4 listopada 2017, 12:00

29 października 2017 kupiłem bitcoiny za 100 zł. W tym samym dniu dokonałem wpłaty, a btc nadal nie mam na swoim portfelu. Napisali, że mają problemy techniczne, potem oznajmili "Postaramy się jak najszybciej sprawdzić Pana potwierdzenie z historią
transakcji,
Prosimy o cierpliwość."
....i tydzień powoli mija, a btc jak nie było tak nie ma. Wczoraj kupiłem w innym kantorze btc za małą kwotę i tego samego dnia dostałem wszystko na portfel.
Cryptoins niedomaga, albo kombinują, czekają na wzrosty, żeby drożej sprzedać btc. Zaznaczyłem, że do 2% zmiany kursu godzę się na zakup, czyli około 27000 za btc, a w momencie zakupu było coś ponad 21600 zł za btc. Na wielkiej masie klientów byłoby to nader opłacalne, ale jednak chamskie zachowanie. Jestem ciekaw czy zakup dokona się za około 27000 czy jednak po te 21000-22000 zł za btc. Jeśli za 27000 to wszystko jasne. Poinformuję jak dostanę w końcu te nieszczęsne zero kilkatysięcznych bitcoina :roll: .

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 29 stycznia 2014
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: czajaPL » sobota, 4 listopada 2017, 14:42

kupowałem tu kilka razy , jeszcze za starego właściciela , takie komunikaty to u nich standard , czekałem , kasa zawsze doszła. Daj znać za jakiś czas czy doszła.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 4 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: Marekon » sobota, 4 listopada 2017, 15:51

Ale tu chodzi właśnie o czas. Gdy trzeba mieć szybki transfer btc na giełdę to ten cryptoins się kompletnie nie nadaje. Co mi z tego, że kasa przyjdzie za dwa tygodnie nawet tydzień. A skorzystałem z innego kantoru który mi się akurat nawinął i wszystko odbyło się jednego dnia i za niższą cenę na dodatek. Już kilka razy korzystałem z cryptoin i za każdym razem trwało to coraz dłużej. Teraz zdecydowanie przesadzili, żeby przez tydzień nie dostać swoich pieniędzy to już tylko celowe działanie albo jest tam kompletna rozpierducha. Na jedno wychodzi, efekt ten sam.

..................................
...dzisiaj jest 6 listopada i nadal nie mam żadnych pieniędzy z cryptoins.com. Mam nadzieję, że przed Świętami dostanę swoje pieniądze, to byłby piękny prezent.

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 29 stycznia 2014
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: czajaPL » poniedziałek, 6 listopada 2017, 14:17

uniakaj już tego kantoru.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 7 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: irasek85 » wtorek, 7 listopada 2017, 08:21

Ja 29.10.17r wpłaciłem 200 zł i lipa. Do tej pory nie mam bitcoinow. Nie polecam.
Dzisiaj 08-11-17r przyszło wkońcu. Wiecej tam złotówki nie przeleje.
Ostatnio zmieniony czwartek, 9 listopada 2017, 04:46 przez irasek85, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 4 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: Marekon » wtorek, 7 listopada 2017, 10:04

Też mi to wygląda na złodziejski proceder. A gdzie można zgłosić taką kradzież, jeśli dane firmy wyglądają tak:
Futurnet LCC
Abdulla Afahed - 4
Office No.210
Al Qusais second Dubai
United Arab Emirates

Można by wytoczyć jakiś pozew zbiorowy i upomnąć się o odszkodowanie.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 8 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: johnybravo » środa, 8 listopada 2017, 06:57

Witam,

Ja wysłałem kase w euro 24.10 i od tego czasu cicho, wysłałem email z zapytaniem i potwierdzeniem przelewu to napisali ze maja problem z dostępem do swoich kont bankowych :shock: od tygodnia cisza! Jak jest nas wiecej to proponuje wysyłać do nich codzienie maile z tym samym zapytaniem moze wkoncu uda sie odzyskac kase.... :idea:

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 4 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: Marekon » środa, 8 listopada 2017, 16:43

Dostałem dzisiaj informację, że jak zwykle przepraszają i w związku z dużym wahaniem kursu mam podjąć decyzję czy nadal chcę kupić btc czy chcę zwrot na konto. Była cena 21600, a teraz ponad 28000.Jak mam kupić to już na pewno nie u nich. Ale kasy nadal nie mam, bo czekam teraz na zwrot. Wiem jedno, jak najdalej od cryptoin.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 14 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: Gilotus » środa, 8 listopada 2017, 23:59

Normalnie kupując zajmuje to dosłownie chwilę i zaraz mamy to co chcieliśmy. Faktycznie był jeden przestuj bo kupując bitcoina w poniedziałek to we wtorek już było. Więc faktycznie trochę za dlugo.

//Każdy post tego użytkownika to zachęcanie do kantoru przy wielu negatywnych opiniach, także z dystansem do jego komentarzy - Getbitcoin_pl

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: Realcaps » czwartek, 9 listopada 2017, 23:53

Korzystam z tego kantoru od miesiąca i praktycznie nie zauważyłem żadnych problemów, dlatego trochę dziwne jest to co piszecie.
Posiadacie może jakieś screeny, które mogą to uwierzytelnić?

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 lutego 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: Buzz » piątek, 10 listopada 2017, 07:53

Ja mam udowadniać, że ten kantor to dziadostwo? Sry mistrzu, ale to działa w drugą stronę - to przedstawiciele tego kantoru powinni zadbać o swój wizerunek i klienta - skoro tego nie robią tzn., że są cieniami i nie warto korzystać z ich usług - proste i logiczne.

Wystarczająco dużo postów i wiadomości było wcześniej na temat tego iż nie radzą sobie z zadaniem. Defakto to Ty próbujesz odeprzeć Nasze argumenty, tak więc posiadasz może jakieś screeny które mogą to uwierzytelnić? Ahh sry - screeny to marny dowód na cokolwiek. :shock: :shock:

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: kraz » piątek, 10 listopada 2017, 10:08

Wczoraj rozpocząłem swoją przygodę w tym "świecie", zakupiłem troche BTC w Cryptoins.com wczoraj o godzinie 14:17.
Trochę spanikowałem po przeczytaniu tego wątku i braku jakiej kolwiek reakcji po wpłaceniu środków.
W ostateczności dzisiaj z samego rana wszystko się wyjaśniło.
Reakcja kantoru bez zwłoki, pozytywna, wszystko załatwione szybko i z dużą elastycznością.
Wiadomo ze to żaden dowód ale kantor działa i mi się udało dokonać pierwszego zakupu BTC

Witamy,

Dziękujemy za odpowiedź.

Prosimy wykonać weryfikację swojego konta.
Jeżeli w dowodzie nie posiada Pan adresu, może być też rachunek np. za telefon.

Warunkowo zrobimy Panu tą transakcję, na przyszłość prosimy o podanie dane zgodne z danymi z przelewu.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

Pozdrawiamy,
Cryptoins.com




On 2017-11-10 09:32, MarcinK. wrote:
witam
w dowodzie nie ma danych teleadresowych, Zamieszanie jest z uwagi na
zmianę miejsca zamieszkania.
Można to rozwiązać w inny sposób zęby transakcja doszła do skutku, czy
tylko zwrot pieniędzy.
pozdrawiam
W dniu .11.2017 o 09:27 <support@cryptoins.com> pisze:

Witamy,
Pana transakcja została zablokowana z powodu podania nieprawidłowych danych adresowych.
Prosimy o przeprowadzenie weryfikacji konta, na dane z których zrealizowany został przelew, a transakcja zostanie zrealizowana. Weryfikacja polega na przesłaniu przez Pana skanów/zdjęć obu stron dokumentu tożsamości potwierdzającego Pana dane osobowe i adresowe. Dane te powinny być również zgodne z danymi, które otrzymaliśmy z banku wraz z Pana przelewem.
Druga możliwość jest zwrot środków na konto. Pobrana zostanie opłata za przelew w wysokości 1 PLN zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji
Pozdrawiamy,
Cryptoins.com

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 4 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: Marekon » piątek, 10 listopada 2017, 12:02

Realcaps pisze: Korzystam z tego kantoru od miesiąca i praktycznie nie zauważyłem żadnych problemów, dlatego trochę dziwne jest to co piszecie.
Posiadacie może jakieś screeny, które mogą to uwierzytelnić?
A ja do tej pory nie mam zwrotu kasy, czyli 100 zł. Screeny mogę pokazać, ale bez danych osobowych, więc co za sens. W photoshopie też można wszystko zrobić, więc screen to żaden dowód.
A tu qrrr... minie zaraz dwa tygodnie, a 100 zł nadal nie ma.
A ostrzegałem cryptoins, że będę pisał na forum o tej przewale i popiszę też na innych forach, bo takiego dziadostwa ciężko tolerować. Zaj...li kasę i tylko przepraszają.
Jeśli Tobie Realcaps tak wszystko pięknie dochodzi to, albo traktują nierówno swoich klientów, że np. co piątego rabują, albo piszesz nieprawdę.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: kraz » piątek, 10 listopada 2017, 14:10

ja mam teraz, od rana "niepotwierdzona transakcja", pierwszy raz to robię wiec narazie czekam.
Niby z kantoru zlecenie zostało wydane.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 7 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: irasek85 » niedziela, 12 listopada 2017, 08:30

Realcaps pisze: Korzystam z tego kantoru od miesiąca i praktycznie nie zauważyłem żadnych problemów, dlatego trochę dziwne jest to co piszecie.
Posiadacie może jakieś screeny, które mogą to uwierzytelnić?
Proszę Bardzo.
Obrazek

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości