Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: kokojumbo » niedziela, 12 listopada 2017, 22:59

Przeczytałem większą część wątku i zarejestrowałem swoje konto po to by dodać swoje 3 grosze , gdyż widzę, że coś tu nie halo. Z kantoru korzystam od czasów starego właściciela który zmienił się dokładnie 1 sierpnia i jak każdy pamięta, były wtedy przejściowe problemy który ustały (wystarczy się cofnąć w temacie do tyłu.) I od tamtej pory gdy wszystko ustało, znów zacząłem handlować, gdzie transakcje idą bardzo szybko i nie ma praktycznie żadnych problemów, jeśli chodzi o kantor. Dlatego się zastanawiam, czym to jest spowodowane, że większości osób działa, a kilku osobą nie działa. Więc albo ktoś perfidnie kłamie i próbuje za wszelką cenę oczernić ich, albo faktycznie jest coś nie tak w co wątpię, ponieważ wiele osób które znam, potwierdza to, że jest wszystko w porządku!!

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 4 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: Marekon » poniedziałek, 13 listopada 2017, 00:29

Proszę Bardzo.
Obrazek[/quote]

A u mnie lepsze jaja, bo mam podane, że transakcja zrealizowana, a kasy ciągle nie mam. Napisali, że przelew poszedł. Jeśli jutro nie będzie to znaczy, że przeciągają tylko.
kokojumbo pisze: Przeczytałem większą część wątku i zarejestrowałem swoje konto po to by dodać swoje 3 grosze , gdyż widzę, że coś tu nie halo. Z kantoru korzystam od czasów starego właściciela który zmienił się dokładnie 1 sierpnia i jak każdy pamięta, były wtedy przejściowe problemy który ustały (wystarczy się cofnąć w temacie do tyłu.) I od tamtej pory gdy wszystko ustało, znów zacząłem handlować, gdzie transakcje idą bardzo szybko i nie ma praktycznie żadnych problemów, jeśli chodzi o kantor. Dlatego się zastanawiam, czym to jest spowodowane, że większości osób działa, a kilku osobą nie działa. Więc albo ktoś perfidnie kłamie i próbuje za wszelką cenę oczernić ich, albo faktycznie jest coś nie tak w co wątpię, ponieważ wiele osób które znam, potwierdza to, że jest wszystko w porządku!!
To wykonaj transakcję na minimalną kwotę i pokaż screena. Ja już więcej sprawdzać nie będę czy działa.
...o właśnie sprawdziłem po numerze transakcji i mam informację, że "transakcja zwrócona". Jutro powinna być zwrócona kwota na moje konto. Pożyjemy zobaczymy.
Co nie zmienia faktu, że dwa tygodnie wyjaśniania. A jakbym nie pisał to sami by się nie zainteresowali. Mam w ciemnej d..ie takie usługi.

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 lutego 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: Buzz » wtorek, 14 listopada 2017, 12:19

@kokojumbo - oczywiście, możesz pokazać chociaż historię transakcji by udowodnić Nam, że nie jesteś kolejnym multikontem?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: Skala » wtorek, 14 listopada 2017, 22:33

Witam wszystkich forumowiczów. Korzystałem kilka razy z usług Cryptoins.com i wszystko przebiegało w porządku. Dwa dni temu, wysłałem im pieniądze. Początkowo kłopot z zaksięgowaniem 2 transakcji. Dziś jedna zaksięgowana, bitów dalej nie ma w portfelu, a druga transakcja nie zaksięgowana. Piszą, że mają problemy techniczne. Pod koniec dnia na stronie widnieje informacja:

"Drogi Użytkowniku,

Pragniemy poinformować, że obecnie nasz kantor jest wyłączony z powodów technicznych.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Z poważaniem,
Cryptoins.com"

Boję się, że nie odzyskam ani bitów ani pieniędzy. Czy ktoś podejmował jakieś kroki prawne w stosunku do nich?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: Skala » środa, 15 listopada 2017, 12:36

Sytuacja rozwiązana. Pomimo opóźnienia bity trafiły na portfel. Dodam, że kontakt był z supportem.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: kokojumbo » środa, 15 listopada 2017, 20:17

@Buzz chciałem wczoraj zrobić przelew, ale z tego co widzę faktycznie są prowadzone jakieś prace i kantor puki co nie działa.

" Drogi Użytkowniku,

Pragniemy poinformować, że obecnie nasz kantor jest wyłączony z powodów technicznych.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Z poważaniem,
Cryptoins.com "

Nie mniej jednak dobrze, że chociaż poinformowali o tym fakcie. Zobaczymy kiedy naprawią i sprawdzę osobiście, czy działa i napiszę.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 4 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: Marekon » niedziela, 19 listopada 2017, 21:45

Zwrócili mi w końcu moje prawie 100 zł, bo złotówkę policzyli sobie za fatygę. Po ponad dwóch tygodniach. Warto jednak o takich sprawach pisać na forach. Sądzę, że może to bardziej motywować do szybszego działania. Szybszego nie znaczy szybkiego. Przez te dwa tygodnie znalazłem sobie już inny kantor, który na razie jest solidny. Nie ma tego złego....

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: crus » wtorek, 9 stycznia 2018, 19:24

To mój pierwszy post więc Witam Wszystkich!

Mam pytanie - czy macie już jakieś wezwania na policję w związku z korzystaniem z usług tego kantoru?

Pytam dlatego, że jakiś czas temu kupiłem z problemami w tym kantorze za niewielką kwotę BTC. Przeczytałem ten wątek i było to po zmianie właściciela kantoru. Problemy polegały na tym, że pierwsza wpłata nie dotarła, ale pieniądze zwrócili. Niestety kilka dni temu dostałem wezwanie na Policję. O co tu może chodzić?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: kitamo » czwartek, 18 stycznia 2018, 00:07

crus pisze: To mój pierwszy post więc Witam Wszystkich!

Mam pytanie - czy macie już jakieś wezwania na policję w związku z korzystaniem z usług tego kantoru?

Pytam dlatego, że jakiś czas temu kupiłem z problemami w tym kantorze za niewielką kwotę BTC. Przeczytałem ten wątek i było to po zmianie właściciela kantoru. Problemy polegały na tym, że pierwsza wpłata nie dotarła, ale pieniądze zwrócili. Niestety kilka dni temu dostałem wezwanie na Policję. O co tu może chodzić?
a skad wiesz ze wezwanie masz w tym temacie?
Czy przypadkiem nie dostales wezwania jako świadek z art 116 ? :D

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: crus » piątek, 19 stycznia 2018, 11:55

Dokładnie w tym temacie jako świadek. Nauczka na przyszłość - nie dotykać się kryptowalut i kryptokantorów. Szkoda nerwów za głupie 100 zł, no chyba że ktoś lubi być przesłuchiwany przez policję.

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 lutego 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: Buzz » piątek, 19 stycznia 2018, 13:45

Co ma art 116 do krypto? Bardziej bym obstawiał, że chodzi o sieć P2P tj. np. torrenty.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: crus » piątek, 19 stycznia 2018, 22:19

Buzz pisze:Co ma art 116 do krypto? Bardziej bym obstawiał, że chodzi o sieć P2P tj. np. torrenty.
Nie wiem co to za artykuł 116. Przesłuchanie dotyczyło dokładnie tematu w tym wątku. Trochę dziwne że jeszcze nikogo z forumowiczów nie wzywali?

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 8 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Postautor: Mobydic » sobota, 20 stycznia 2018, 12:28

Właśnie jestem po wizycie na Policji.
Zostałem wezwany jako świadek (kodek karny art. 286.)
Weźcie ze sobą potwierdzenie przelewu do kantoru jak i potwierdzenie przelewu zwrotnego z kantoru.
Cała sprawa zajęła około 30 min.

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości