Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 43
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Cryptoins.com » sobota, 24 stycznia 2015, 00:02

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym wprowadziliśmy w naszym kantorze nowe funkcjonalności.

1. Konto użytkownika, dzięki któremu uzyskasz dostęp do Programu Partnerskiego, historii transakcji a podczas kolejnych transakcji wszystkie wymagane pola z Twoimi danymi zostaną wypełnione automatycznie.

2. Możliwość weryfikacji
Dzięki weryfikacji konta zyskujesz:
- Większy limit pojedynczej transakcji - 4000zł zamiast 1000zł
- Korzystniejszy kurs - około 0,5%
- Możliwy status użytkownika Premium - możliwość negocjacji kursu - (obrót miesięczny > 15000 zł)

3. Program Partnerski
Dzielimy się zyskiem z naszymi Partnerami.
Dzięki naszemu Programowi Partnerskiemu otrzymasz 0,25% wartości KAŻDEJ transakcji dokonanej przez polecone przez Ciebie osoby.

Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami na Cryptoins.com !

Powyższe zmiany wymagały zmiany w regulaminie, który w zmienionej formie obowiązuje od dnia dzisiejszego.

Życzymy wielu udanych transakcji.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 stycznia 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: igor528 » sobota, 24 stycznia 2015, 00:07

Nadal nie uzyskalem informacji jakie dane chca panstwo weryfikowac i skad maja panstwo dane dot. mojego rachunku. 2 najciekawsze rzeczy.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: GetBitCoin_pl » sobota, 24 stycznia 2015, 00:37

@igor528 korzystałem parę razy z tego serwisu i go polecam, nie miałem jeszcze z nimi żadnego problemu.

Co do polecania. Bardzo nie podoba mi się zapis w regulaminie odnośnie przypisania poleconego użytkownika na podstawie ciasteczka które może się zmieniać, pozwolę sobie zacytować:

To oznacza, że przyciągam do was potencjalnego klienta, który dowiaduje się o waszym serwisie z mojej strony i mimo tego, prowizja może być naliczana dla innej osoby bo ten klient kliknien na następny dzień link innego polecającego (np. w podpisie postu). Dla mnie to jest bardzo nie fair w stosunku do osób polecających (w tym mojej stronki). Wg. mnie sprawiedliwie byłoby przypisywać na stałe adres IP (osób niezarejestrowanych) do osoby polecającej i konto w przypadku osoby zarejestrowanej.

Edit:
Zapomniałem dodać o ludziach którzy korzystają z takich programów jak ccleaner, które usuwają pliki cookie...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 43
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Cryptoins.com » sobota, 24 stycznia 2015, 09:47

@GetBitCoin_pl dość długo nad tym debatowaliśmy, rozmawialiśmy z naszymi partnerami.
Takie rozwiązanie wydaje się być najbardziej sprawiedliwe.

Podałeś przykład gdy ktoś po kliknięciu linku następnego dnia kliknie w link innego użytkownika, ale przecież może być dokładnie odwrotnie.
W pewnym sensie się to uśrednia, a docelowo największą ilość refów uzyskają osoby najaktywniej uczestniczące w PP, a przecież o to chodzi prawda ?

Wielu partnerów zgłaszało nam chęć promocji strony różnymi kanałami - np. AdWords.
Wyobraź sobie sytuację gdy użytkownik "kiedyś" kliknął w ref linka, a po jakimś czasie zainteresował się kupnem BTC, szuka w Google (m.in. w portalach takich jak Twój) znajduje o nas informacje, klika. Prowizja naliczana jest użytkownikowi, którego ref link został kliknięty jako pierwszy.
Czy byłoby to zasadne ?

Jak rozwiązałbyś problem usuwania plików cookie ?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: GetBitCoin_pl » sobota, 24 stycznia 2015, 12:59

Cryptoins.com pisze:Jak rozwiązałbyś problem usuwania plików cookie ?
Tak jak wspomniałem, zerknij na liliontransfer jak to rozwiązali. Mam 327 poleconych użytkowników którzy się zarejestrowali z mojego reflinka i ponad 4 tyś adresów IP z których dostaję prowizję jeżeli ktoś z tego adresu zrobi jakąś transakcję.


Pomijam że tam jest od 5-10% prowizji dla polecającego przy waszych 0.25% ;)
Cryptoins.com pisze:Podałeś przykład gdy ktoś po kliknięciu linku następnego dnia kliknie w link innego użytkownika, ale przecież może być dokładnie odwrotnie.
Skoro ktoś kliknął z mojego linka w waszą stronę to oznacza że dowiedział się o was dzięki mnie. Ja na przykład klikam baner na forum.bitcoin.pl bo jest mi tak wygodniej (bliżej) niż wpisywać wasz adres, ale to nie oznacza że dowiedziałem się o was z forum bitcoina.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Bitmar » sobota, 24 stycznia 2015, 13:13

@GetBitCoin_pl, zapominasz, że cryptoins to głównie transakcje bez rejestracji więc ciężko o lepszą opcję niż ciasteczka. Co prawda mogli by wprowadzić opcję taką jak lilion, że jeśli ktoś się zarejestruje już z naszego linku to ciasteczko niepotrzebne ale jak pisałem większość będzie raczej bez rejestracji korzystać.

Bez obaw też jeśli chodzi o baner na forum i bitcoin.pl, nie korzystamy i nie będziemy korzystać z systemu poleceń więc nikomu podkradać poleceń nie będziemy :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 43
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Cryptoins.com » sobota, 24 stycznia 2015, 13:29

@GetBitCoin_pl, dzięki - będziemy analizować Twoje sugestie.

@igor528 nie posiadamy informacji o Twoich danych, poza tymi które zostały przez Ciebie podane podczas realizacji transakcji.
Dokonywałeś transakcji wielokrotnie, to pierwsza która została zablokowana. Powodem blokady były niespójne dane.
Kilkakrotnie realizowałeś transakcję sprzedaży BTC wypłacając środki na konto bankowe, podczas ostatniej transakcji dane przypisane do konta (podane przez Ciebie) były całkowicie różne od tych podawanych wcześniej. To powód blokady.
Środki zostaną zwrócone na Twój adres BTC.

Jesteśmy kantorem, który nie wymaga weryfikacji. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy poza obowiązującymi przepisami.
Nie jest naszą intencją ograniczanie swobody handlu w naszym serwisie, wręcz przeciwnie.
Dokładamy wszelkich starań aby maksymalnie uprościć proces zakupu czy sprzedaży Bitcoin, a także zminimalizować formalności.
Niestety użytkownicy często próbują nadużywać tej swobody, co wymusza na nas "uszczelnianie" systemu identyfikacji transakcji - czego przykładem jest zaistniała sytuacja.

Zgodnie z naszym regulaminem podawane dane muszą być autentyczne i należeć do użytkownika, zatem realizacja wypłaty na konto co do którego użytkownik podaje różne dane dla każdej transakcji była złamaniem przez nas własnego regulaminu.

p.s.
Pozdrawiamy z Expo London 2015 !
Obrazek

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 stycznia 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: igor528 » sobota, 24 stycznia 2015, 16:29

Ja nie wiem w jakim swiecie zyjecie, ale widze, ze chcecie przegonic prawo bankowe. Aktualnie bank nie weryfikuje danych personalnych osob, wiec mozna wyslac przelew do Baracka Obamy za wczorajsza kolacje. Kantor nie posiada tez zadnych kont, zeby mozna bylo je wpisac. Dla mnie jest to skandal, ze wgl identyfikujecie = sledzicie swoich uzytkownikow. Idac dalej, dobrze, powiedzmy, ze jestescie debilami do kwadratu i chcecie sledzic swoich uzytkownikow, ale jak nazwac brak jakiejkolwiek reakcji i informacji? Czekalem ponad 7h, zeby otrzymac odpowiedz (po MOIM zapytaniu), ze srodki sa wstrzymane. To tak latwo obracac czyims srodkami bez informowania go? Co gdybym nie napisal? Jestescie zwyklymi oszustami, ktorzy pod byle pretekstem zatrzymaja pieniedze bez jakiejkolwiek informacji. Zwrotu BTC nadal nie otrzymalem, a mija juz jakies 30h. Do identyfikacji BTC nie potrzebuje podawac danych personalnych, tak samo do kont bankowych. Czekam na zwrot lub zwroce sie do organow panstwowych. A nawet jesli go otrzymam to mysle, ze dobrym krokiem bedzie poinformowanie jakiegos europejskiego rzecznika o waszych praktykach.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 43
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Cryptoins.com » sobota, 24 stycznia 2015, 17:55

@igor528 zakładam, że zapoznałeś się z regulaminem serwisu przed dokonaniem transakcji.
Wszystkie podjęte działania (dodam, że konieczne) zostały podjęte zgodnie z zaakceptowanym przez Ciebie regulaminem.
Prawo (m.in. KYC, AML) narzuca na nas obowiązek identyfikacji użytkowników, niezależnie od tego czy jest to zbieżne z Twoimi czy naszymi poglądami.
Tak jest.

Transakcje są przez nas monitorowane, a przypadku stwierdzenia nadużyć mogą być blokowane.
Są to marginalne przypadki, jednak występują.

Mieliśmy wiele "ciekawych" prób kupna czy sprzedaży BTC.
Jednym z naszych klientów był na przykład Jan Brzechwa mieszkający przy ul. Koziołka Matołka, inny użytkownik mieszka przy ulicy Wypi..laj 8

Powtórzę jeszcze raz - brak weryfikacji użytkowników nie oznacza, że nie jesteśmy zobowiązani do postępowania zgodnie z prawem.

edit: Środki zostały zwrócone.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 stycznia 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: igor528 » sobota, 24 stycznia 2015, 18:08

W takim razie gratulacje, jestescie bardziej rygorystyczni, niz banki, ktore wysla przelew nawet to Husseina oby tylko nr konta byl zgodny. Zycze duzych obrotow.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: prezes » sobota, 24 stycznia 2015, 18:10

igor528 pisze:W takim razie gratulacje, jestescie bardziej rygorystyczni, niz banki, ktore wysla przelew nawet to Husseina oby tylko nr konta byl zgodny. Zycze duzych obrotow.
Z tym się akurat nie zgodzę, pokombinuj w tytule przelewu i nazwie odbiorcy z różnymi newralgicznymi danymi a zobaczyć jak Ci przelew na konto bankowe dojdzie :)
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Bitcoiniak » niedziela, 25 stycznia 2015, 01:01

Nie sądzę, często nie podaję nazwy odbiorcy i zawsze dochodzi.
Archiwum czasopism z okresu PRL:
http://www.jaglarz.info/ja/czasopisma/iks186.php
Prośba o dofinansowanie projektu przez miłośników starych czasopism:
1GazetyC1AR8aBnCSPxMgjZVTbnD4toA8H lub Xt8Sy8Kgd9xmMgExk3RULqAqfn47WxfXaF

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 43
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Cryptoins.com » poniedziałek, 2 lutego 2015, 15:43

Witamy !
Na stronie bitcoin.pl pojawił się poradnik obrazujący funkcjonalność naszego kantoru.
Znajdziemy w nim również opis opcji wypłaty poprzez SkyCash (m.in. wypłata w bankomatach Euronet bez karty), co do której mieliśmy wiele zapytań.

Zapraszam do lektury:
http://bitcoin.pl/poradniki/gieldy/708-cryptoins-com

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 lutego 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: KqKostuch » poniedziałek, 16 lutego 2015, 07:30

@Cryptoins.com
Witam. Zleciłem u was kupno BTC wczoraj o ok. 22:15, ale do teraz (7:28) tranzakcja "oczekuje na płatność" Mam rozumieć, że jest tak dla tego, że wasz bank nie działa o tej godz.? Kiedy mam się spodziewać zakupionych BTC?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 43
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Cryptoins.com » poniedziałek, 16 lutego 2015, 10:40

@KqKostuch
Po godzinie 22 mieliśmy sporo transakcji w kantorze, prześlij na support@cryptoins.com zapytanie wraz z ID transakcji.
Sprawdzimy szczegóły. Wszystko wskazuje na to, że Twój przelew nie został zaksięgowany na naszym rachunku.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: stanley » niedziela, 22 lutego 2015, 19:49

Dzisiaj rano sprzedałem 1.1 BTC i zleciłem wypłatę natychmiastową. Status transakcji wskoczył na zakończony o 10 rano ale ja nie otrzymałem żadnej wpłaty na konto. Wysłałem również zapytanie poprzez formularz kontaktowy.



EDIT: Właśnie zauważyłem że bank z którego korzystam nie księguje wpłat od Zpay w weekendy więc chyba muszę czekac do jutra.
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 43
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Cryptoins.com » piątek, 13 marca 2015, 10:15

W dniu dzisiejszym w godzinach 14.00 - 15.00 czasu polskiego nasz serwis będzie niedostępny ze względu na rozbudowę infrastruktury serwerowej.
Przepraszamy za chwilowe niedogodności.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 3 kwietnia 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: ptasz.dam » piątek, 3 kwietnia 2015, 10:16

Witam wszystkich.
Po krótce chciałem opisać jak zostałem okradziony z niecałych 1000zl w tym serwisie.
2.04 przelałem tam 1.08 BTC do wypłaty zpay PLN.
Teraz mamy już 3.04 a pieniądze nadal nie są wypłacone.
Skontaktowałem się z obsługą kantoru. Otrzymałem wiadomość, że moje środki są zablokowane bo dokonywałem jakichś podejrzanych transakcji w... GRUDNIU! Tak, tak, szybki refleks. No cóż, odpisałem by środki zostały zwrócone, dziękuję za taką obsługę, która sama sobie blokuje pieniądze mnie o tym nie informując (kto tu jest podejrzany?). Ale na taką prośbę dostałem odpowiedź, że wobec mnie jest wszczęte jakieś postępowanie karne. :D Dobrze, więc proszę o odpowiedź publiczną z jakiego artykułu kodeksu karnego czy cywilnego toczy się owe postępowanie, bo z tego co mi wiadomo to nigdy nie korzystałem z tego kantoru wcześniej, nie mam tam żadnego konta.
Dziękuję za odpowiedź.
ID 384d18ff8830582f2ebfa0af4a94c9dd05cd62203794c02514zero699bb76873eed84fca3ac

Edit. I jeszcze jedno pytanie. Dlaczego nie dostalem zadnej informacji od sluzb panstwowych jak Pan to napisal, ze jest jakies postepowanie wobec mnie, tylko dowiaduje sie o tym sam od jakiejs firmy w UK?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 43
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Cryptoins.com » piątek, 3 kwietnia 2015, 10:57

Witam,
sytuacja została Panu opisana w odpowiedzi od supportu. Oczywiście możemy ją poruszyć publicznie.
W grudniu dokonywał Pan transakcji, które zostały zakwestionowane przez bank i w stosunku do których zostały podjęte kroki prawne.
Do czasu wyjaśnienia sytuacji środki zostały zablokowane, jest to standardowa procedura przy podejrzeniach fraudu.

Ze swojej strony wysłaliśmy zapytanie do wszelkich podmiotów zajmujących się tą sprawą z zapytaniem o jej status.
Jak tylko sytuacja zostanie wyjaśniona i możliwy będzie zwrot środków zostanie to przez nas wykonane bez zbędnej zwłoki.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 3 kwietnia 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: ptasz.dam » piątek, 3 kwietnia 2015, 11:07

Prosze Pana, ale ja napisalem wyraznie, ze dokonywalem pierwszej transakcji. Rozmumiemy sie? Wiec nie wiem dlaczego mam czekac na jakies transakcje z grudnia, ktore nie naleza do mnie, gdyz nikt z banku, policji czy prokuratury sie ze mna nie kontaktowal przez tyle miesiecy.
Prosze o skan wniosku o podejrzenie popelnienia przestepstwa jaki skierowali Panstwo do prokuratury tu, badz na maila.

Co maja banki do BTC? Przeciez ja wysylalem Panstwu BTC, a nie kupowalem za zlotowki..

I jeszcze ta pokretna logika.
Powiedzmy, ze ktos Panu ukradl samochod pol roku temu, Pan kupil teraz nowy, uzywa go i nie chce zaplacic, bo ktos Panu ukradl poprzedni i ubezpieczalnia sie z Panem nie rozliczyla.
Dobre sobie.

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości