Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 43
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Cryptoins.com » piątek, 3 kwietnia 2015, 11:46

Witam ponownie,
niestety nie jest prawdą, że to Pana pierwsza transakcja. Było ich kilkanaście, wszystkie z tymi samymi danymi łącznie z adresem e-mail.
Czy jeśli nie dokonywał Pan wcześniej transakcji czy nie wzbudziło Pana podejrzeń kilkadziesiąt maili z naszego systemu o rozpoczęciu i zakończeniu transakcji ?
Jak wspomniałem pracujemy intensywnie nad wyjaśnieniem sytuacji.

Proponuję kontynuować rozmowę poprzez dedykowany do tego kanał supportu.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 3 kwietnia 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: ptasz.dam » piątek, 3 kwietnia 2015, 11:55

Witam.
Prosze, zeby wybral Pan droge, ktora Pan idzie, bo ciagle czytam jakies wymowki.

1. Pan mowi, ze mam kilkanascie transakcji i mam sprawe karna zalozona przez Panstwa : prosze o skany dokumentow jakie dostarczyli Panstwo prokuraturze oraz dlaczego nikt z policji nie kontaktowal sie ze mna od 4ms. ? Prosze o czas jaki maja Panstwo na rozpatrzenie blokady moich transakcji, bo jak do tej pory to trwa 4ms. i ciagle brak finalu, wiec ile mam czekac? 10 lat?
2. Pan mowi, ze mam kilkanascie transakcji i mam sprawe karna zalozona przez bank : tylko co Pan ma do tego jakie konsekwencje wyciaga wobec mnie bank? Czy Pani Helena ze sklepu tez mi nie sprzeda juz pieczywa bo bank od 4ms. ma jakies podejrzenia? + standardowe pytanie dlaczego nikt z policji nie kontaktowal sie ze mna od 4ms. ? Prosze o czas jaki maja Panstwo na rozpatrzenie blokady moich transakcji, bo jak do tej pory to trwa 4ms. i ciagle brak finalu, wiec ile mam czekac? 10 lat?
3. Ja mowie, ze to moja pierwsza transakcja, anuluje ja i prosze o zwrot BTC na adres, z ktorego przyszly, tak jak napisalem to przez support.

Nie zamierzam pisac przez support, gdyz 1. jest beznadziejnie rozwiazany technicznie , 2. otrzymalem od Pana juz odpowiedz, ze nie zamierzaja Panstwo zwrocic mi srodkow, wiec publicznie chce by kazdy przeczytal jaka logika sie poslugujecie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 43
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Cryptoins.com » piątek, 3 kwietnia 2015, 12:15

Czy jeśli ktoś posługiwał się Pana tożsamością dokonując transakcji na znaczące kwoty, które to transakcje okazały się fraudem nie powinno zależeć Panu na wyjaśnieniu tej sytuacji ?
Założył Pan konto na forum godzinę temu tylko po to aby podjąć próbę podważenia naszej uczciwości, to dość dziwne podejście jak na osobę, która jak Pan twierdzi stała się ofiarą kradzieży tożsamości i to w sprawie poważnej wagi, związanej z fraudem, praniem brudnych pieniędzy.

Ze względu na charakter sprawy nie będziemy kontynuować dyskusji publicznie.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 3 kwietnia 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: ptasz.dam » piątek, 3 kwietnia 2015, 12:19

Prosilbym o jakiekolwiek konkrety!
Aktualnie to nie mam zadnych dokumentow ani danych od Pana. Ukradl mi Pan moje 1.08BTC bo "tak" i co zrobisz, nic nie zrobisz.
Zalozylem konto godzine temu, zeby odzyskac swoje srodki i ujawnic takie patologie, ktorych Panstwo dokonuja.
Nie twierdze, ze jestem ofiara kradziezy tozsamosci (?). Jestem ofiara kradziezy 1.08BTC przy Cryptoins.com, takie sa fakty.
Prosze skonczyc mi wmawiac cos.
Gdzie ta sprawa powaznej wagi? Gdzie jakiekolwiek dowody? Gdzie kontakt do mnie przez Panstwa, przez organy?
Ja wiem, ze handel BTC to dochodowy interes, ale prosze przestac cpac chociaz na chwile.

I jeszcze jedno. Prosze o wskazanie punktu w regulaminie, ktory okresla ile maja Panstwo czasu na wyjasnienie tej sprawy. Napisal Pan, ze jest juz cos wyjasniane od 4ms.
Jesli nie ma takiego uzasadnienia w Regulaminie ma Pan dwie drogi : uznac Konstytucje RP i Kodeksy Prawa Karnego, ktore twierdza, iz jest serwis Cryptoins.com jest scamem, fraudem - oszustem, badz zwrocic moje srodki i anulowac transakcje. Nie ma prawa, ktore pozwalaloby przechowywac cudze srodki w nieskonczonosc! Jest to przywlaszcenie badz oszustwo.

Dyskutant
Posty: 250
Rejestracja: 6 kwietnia 2013
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: big_digger » piątek, 3 kwietnia 2015, 14:36

ptasz.dam pisze:[..]Jest to przywlaszcenie badz oszustwo.
To może szanowny panie zgłosisz sprawe organom ścigania ? :)
Build your own network Zarfund https://www.zarfund.com/ref/30ff27f064

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 3 kwietnia 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: ptasz.dam » piątek, 3 kwietnia 2015, 14:51

big_digger pisze:
ptasz.dam pisze:[..]Jest to przywlaszcenie badz oszustwo.
To może szanowny panie zgłosisz sprawe organom ścigania ? :)
O haha, jakie zabawne. Posmiejmy sie razem, bo ktos okrada innych.

Zapewne, gdy Cryptoins nie wykaze sie zdrowym rozsadkiem bede do tego zmuszony. Ale nie maja sie czego bac, przeciez maja na mnie tony teczek od 4ms...

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 5 grudnia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Biterek » piątek, 3 kwietnia 2015, 15:10

big_digger pisze:
ptasz.dam pisze:[..]Jest to przywlaszcenie badz oszustwo.
To może szanowny panie zgłosisz sprawe organom ścigania ? :)
dobre, dobre :lol:

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 5 grudnia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Biterek » piątek, 3 kwietnia 2015, 15:13

ptasz.dam pisze:
big_digger pisze:
ptasz.dam pisze:[..]Jest to przywlaszcenie badz oszustwo.
To może szanowny panie zgłosisz sprawe organom ścigania ? :)
O haha, jakie zabawne. Posmiejmy sie razem, bo ktos okrada innych.

Zapewne, gdy Cryptoins nie wykaze sie zdrowym rozsadkiem bede do tego zmuszony. Ale nie maja sie czego bac, przeciez maja na mnie tony teczek od 4ms...
Zapewne to nie oni mają te teczki. Zapewne mają je Ci co nakazali im, żeby nie wypłacać środków. :shock:

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 3 kwietnia 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: ptasz.dam » piątek, 3 kwietnia 2015, 15:17

Cholera, znowu dowiem sie o wszystkim ostatni... :twisted:

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: GetBitCoin_pl » środa, 8 kwietnia 2015, 00:09

Czemu nie działa skycash i kiedy będzie dostępny z powrotem? :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 43
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Cryptoins.com » środa, 8 kwietnia 2015, 11:15

SkyCash będzie dostępny najprawdopodobniej dzisiaj po południu.

wlk
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 20
Rejestracja: 26 marca 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: wlk » środa, 8 kwietnia 2015, 14:22

Emaile z potwierdzeniem założenia konta trafiają do spamu na gmail.

Edit: W zasadzie to wszystkie emaile jakie dostałem od Was trafiły do spamu.
Ostatnio zmieniony środa, 8 kwietnia 2015, 17:16 przez wlk, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: grzem » środa, 8 kwietnia 2015, 17:06

wlk pisze:Emaile z potwierdzeniem założenia konta trafiają do spamu na gmail.
Kupuj na localbitcoins, popatrz wyżej co tu się dzieje.
Zapraszam na https://cryptox.pl

wlk
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 20
Rejestracja: 26 marca 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: wlk » środa, 8 kwietnia 2015, 17:14

Akurat właśnie dokonałem sprzedaży BTC za doładowanie skycash i wszystko poszło bez problemów.

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: grzem » środa, 8 kwietnia 2015, 17:19

Dobre i to, choć teraz bardziej nas interesują losy tych, którym nie oodano kasy.
Zapraszam na https://cryptox.pl

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 43
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0002 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Cryptoins.com » środa, 8 kwietnia 2015, 18:38

wlk pisze:Emaile z potwierdzeniem założenia konta trafiają do spamu na gmail.
Sprawdzimy przyczynę.
grzem pisze:Kupuj na localbitcoins, popatrz wyżej co tu się dzieje.
grzem pisze:Dobre i to, choć teraz bardziej nas interesują losy tych, którym nie oodano kasy.
Dla prokuratury przypadki te również są bardzo interesujące, większość z sytuacji o których piszesz to próby (udane lub nie) popełnienia przestępstwa.
Oczywiście po działaniach z naszej strony (m.in. blokowanie środków) część osób "poszkodowanych" próbuje nas oczernić różnego rodzaju wypowiedziami m.in. tutaj na forum.
Dziwnym trafem są to osoby zakładające konto minutę wcześniej.
Czasami "poszkodowani" piszą o przywłaszczaniu środków, czasami o wyimaginowanych opóźnieniach, czasami są to zwykłe pogróżki wysyłane np. drogą mailową.
Niestety jak powszechnie wiadomo bitcoin jest dość przystępnym środowiskiem dla wszelkiego rodzaju nadużyć czy przestępstw, a my nie zamierzamy wspierać takiej działalności.
Wielu osobom się to nie podoba stąd jak sądzę tego typu opinie.

Mamy kilkuset klientów tygodniowo, liczba ta ciągle rośnie i nie jest to objaw braku zaufania do naszej działalności.
Polecam przetestować nasz kantor choćby minimalną kwotą, myślę że to najlepszy sposób na wyrobienie własnej opinii.

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: grzem » środa, 8 kwietnia 2015, 20:57

Mi się nie podoba gdy serwis wymiany walut stawia się w roli policjanta.
Blokowanie środków mamy w bankach, przez komorników itp., od serwisu oczekuję wymiany, choćbym otwarcie twierdził, że jestem przestępcą. Jeśli was oszukał to organy ścigania mają wymierzyć karę. (poza tym nigdy nie wiadomo czy przysłowiowy komornik miał rację).
Zapraszam na https://cryptox.pl

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 43
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0002 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Cryptoins.com » środa, 8 kwietnia 2015, 22:02

grzem pisze:Mi się nie podoba gdy serwis wymiany walut stawia się w roli policjanta.
Blokowanie środków mamy w bankach, przez komorników itp., od serwisu oczekuję wymiany, choćbym otwarcie twierdził, że jestem przestępcą. Jeśli was oszukał to organy ścigania mają wymierzyć karę. (poza tym nigdy nie wiadomo czy przysłowiowy komornik miał rację).
Zapominasz o jednej dość istotnej kwestii. Cryptoins.com to legalnie działająca spółka i jak każda inna - czy to zajmująca się sprzedażą bitcoinów czy ciągników rolniczych ma obowiązek działać zgodnie z przepisami prawa o przepisach AML i KYC nie wspominając.
Nie jest naszym celem inwigilacja użytkowników, jak zapewne wiesz nie wymagamy nawet rejestracji konta.
Jeśli ktoś natomiast dopuszcza się kradzieży i w tym celu próbuje wykorzystać nasz serwis to reagujemy i z pewnością będziemy reagować.
Dzięki naszym wewnętrznym procedurom udaje nam się unikać wielu nieprzyjemnych sytuacji, które mogłyby spotkać naszych uczciwych klientów jak choćby blokowanie rachunków bankowych.

Jeśli szukasz serwisu przyjaznego działalności przestępczej to Cryptoins.com z pewnością nie jest takim miejscem.

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: pm7 » środa, 8 kwietnia 2015, 22:29

bioly pisze:Również raz skorzystałem z sprzedaży przez skycash, wszystko ok. Dla zainteresowanych napiszę, że nie da się wypłacić kasy z bankomatu bez weryfikacji konta skychash (pewnie dowodem lub innym dokumentem)
Wypłacałem (małą kwotę) bez żadnych weryfikacji.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: GetBitCoin_pl » środa, 8 kwietnia 2015, 22:57

Wypłacałem z bankomatu przez skycash większą kwotę i też bez weryfikacji na skycash. Ja polecam ten serwis, a takie asy jak się wyżej wypowiadają zawsze się znajdą ;)

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość