Cryptoins.com - kantor BTC PLN - ostrzeżenie - NIE korzystaj!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: adam1226 » środa, 24 maja 2017, 12:02

Felipesku pisze: Dostaje informacje "beyond limit". Czy jesli fee jest ~70sat/B to nie jest ponizej minimum viabtc? Nie rozumiem tego za bardzo.
oni akceptuja chyba tylko 100 transkacji na godzine,
probuj wprowadzic miedzy xx:59 a xx+1:01
Albo spróbuj antpool...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 43
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Cryptoins.com » środa, 24 maja 2017, 12:39

Drodzy forumowicze,
przede wszystkim przepraszamy za brak wcześniejszej odpowiedzi - forum nie jest miejscem naszej codziennej aktywności.
Wszystkie opisane problemy związane były z zapchaną siecią blockchain, co niestety przekładało się na znacznie dłuższe realizacje transakcji.
Nie były to jednak opóźnienia po naszej stronie (transakcje były realizowane na bieżąco), a po stronie blockchain. Na bieżąco podejmujemy działania (np. dostoswując fee) aby transakcje realizowane były znacznie szybciej.

Ze względu na bardzo dużą ilość transakcji prosimy o indywidualne zapytania na support@cryptoins.com
Zawsze odpowiadamy w możliwie najkrótszym terminie

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 19 lutego 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Felipesku » środa, 24 maja 2017, 16:18

adam1226 pisze: hyba tylko 100 transkacji na godzi
Udało mi się wrzucić na viabtc, natomiast chyba jest ostra walka o miejsca, bo o równych godzinach serwer pęka i pokazuje ERROR 502 BAD GATEWAY.
Ostatnio zmieniony środa, 24 maja 2017, 16:57 przez Felipesku, łącznie zmieniany 1 raz.

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: pm7 » środa, 24 maja 2017, 16:49

Cryptoins.com pisze: Nie były to jednak opóźnienia po naszej stronie (transakcje były realizowane na bieżąco), a po stronie blockchain. Na bieżąco podejmujemy działania (np. dostoswując fee) aby transakcje realizowane były znacznie szybciej.
No niestety działając w branży Bitcoin trzeba się dostosować i dawać takie opłaty, żeby transakcje się potwierdzały. Dobrze, że się w końcu odezwaliście, ale wmawianie ludziom, że jesteście niewinni braku potwierdzeń transakcji zasługuje na napiętnowanie.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 19 lutego 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Felipesku » środa, 24 maja 2017, 17:00

pm7 pisze:
Cryptoins.com pisze: Nie były to jednak opóźnienia po naszej stronie (transakcje były realizowane na bieżąco), a po stronie blockchain. Na bieżąco podejmujemy działania (np. dostoswując fee) aby transakcje realizowane były znacznie szybciej.
No niestety działając w branży Bitcoin trzeba się dostosować i dawać takie opłaty, żeby transakcje się potwierdzały. Dobrze, że się w końcu odezwaliście, ale wmawianie ludziom, że jesteście niewinni braku potwierdzeń transakcji zasługuje na napiętnowanie.
Czy mogą zwiększyć fee po tym jak transakcja nie zostanie potwierdzona przez sieć i wróci do ich portfela? Jeśli tak, to mają obowiązek tak zrobić gdyż przetrzymywanie naszych pieniędzy jest kradzieżą.

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: pm7 » środa, 24 maja 2017, 17:17

Felipesku pisze: Czy mogą zwiększyć fee po tym jak transakcja nie zostanie potwierdzona przez sieć i wróci do ich portfela?
Po tym jak sieć o tym zapomni? Zdecydowanie mogą, pytanie czy umieją i czy chcą. Nawet zanim transakcja zostanie zapomniana, mogą ją popchnąć przez CPFP jeżeli widzą, że nie jest potwierdzona po określonym czasie (np. 24h). Ponownie, trzeba umieć i chcieć. Kantor BTC powinien mieć wystarczająco wiedzy o Bitcoin i dbać o swoich klientów. Obecnie tego nie widać.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 43
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Cryptoins.com » środa, 24 maja 2017, 18:04

Felipesku pisze: Czy mogą zwiększyć fee po tym jak transakcja nie zostanie potwierdzona przez sieć i wróci do ich portfela? Jeśli tak, to mają obowiązek tak zrobić gdyż przetrzymywanie naszych pieniędzy jest kradzieżą.
Możemy i to robimy. Każdorazowo analizujemy problem, dlatego prosimy o kontakt bezpośrednio z supportem

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: GetBitCoin_pl » środa, 24 maja 2017, 19:09

@Cryptoins.com, nie dostosowanie fee na czas było bardzo nieprofesjonalne i mocno nadszarpnęło waszą reputację...

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 19 lutego 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Felipesku » środa, 24 maja 2017, 23:15

Nie, nie zwiększacie fee, cały czas obie transakcje mają to samo fee, ponawiacie je z tym samym fee. I powiedziałem wam już, że nie będę kontaktował się mailowo bo nie jestem w stanie usyskać jakichkolwiek zapewnień lub rozwiązań. Poinformowałem was, że wszelkie sprawy będę załatwiał poprzez to forum. Miarka się przebrała, albo idziecie po rozum do głowy, albo zamykacie interes.

https://blockchain.info/pl/tx/6c9a453ac ... f65750f429 - nie widzę zmiany fee, tydzień temu było takie samo.

https://blockchain.info/pl/tx/18ed532d1 ... 49e18d2893 - również to samo fee jak kilka dni temu - 71 sat/B !!!

Żadnych zmian, żadnej poprawy. Będę komentował na bieżąco o postępach w transakcji.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 19 lutego 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Felipesku » sobota, 3 czerwca 2017, 23:23

Tylko dzięki VIABTC udało mi się otrzymać BTC w dniu dzisiejszym. Były to dwie transakcje z dnia 15.05 oraz 18.05. Czas oczekiwania 19 i 16 dni!

Nigdy więcej nie skorzystam z usług cryptoins.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins

Postautor: nazern » wtorek, 11 lipca 2017, 21:11

Witam !
Mam ważne dla mnie pytanie, mianowicie w tutorialu o kantorze Cryptoins jest wspomniana taka kwestia : "Uwzględnienie procentu wahania kursu jest szczególnie istotne jeśli korzystamy z opcji przelewu tradycyjnego, którego czas realizacji może potrwać do kilku dni. Należy pamiętać iż zmiany kursu mogą być w tym okresie czasu dosyć znaczące."
Jeżeli kupiłem bitcoiny o wartości 55 zł i zrobiłem przelew tradycyjny i np. czas tranzakcji będzie trwał 2 dni i przez te 2 dni kurs wzrośnie to co wtedy ? Nie dostane bitcoinów i moje pieniądze przepadną czy jak to jest ? Prosiłbym o wytłumaczeniu co i jak, żebym mógłbyć spokojny.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc !

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 21 września 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: marioman3 » poniedziałek, 17 lipca 2017, 07:33

Wypłaciłem już przez cryptoins mnóstwo $, ale wczoraj wieczorem zleciłem wypłatę na prawie 0.1, i potwierdzenia pojawiły się w około godzinę, ale nadal nie jest zaznaczone "oczekiwanie na wypłatę pieniędzy"
Sprawdziłem poprzednie transakcje i wszystko automatycznie nadal szło, a teraz stoi...normalne to jest? To przez to jak btc spadł?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: GetBitCoin_pl » wtorek, 1 sierpnia 2017, 22:54

Takiego maila dostałem i coś mi się kojarzy ta firma Futurenet...
Szanowny użytkowniku,

Z dniem 01 sierpnia br. następuje zmiana właściciela kantoru Cryptoins.com.

Nowym właścicielem kantoru został Futurenet Investment in Commercial Enterprises L.L.C społka prowadząca miedzynarodowe projekty o zasięgu globalnym.

Dzięki tej zmianie dotychczasowi użytkownicy kantora nie odczują żadnych uciążliwości związanych z procesem zmiany właściciela.

Dzięki wykorzystaniu swoich najlepszych doświadczeń z prowadzeniem serwisów online Futurenet Investment in Commercial Enterprises L.L.C będzie nadal dynamicznie rozwijać wachlarz projektów oraz zwiększać atrakcyjność swoich ofert na wciąż coraz bardziej konkurencyjnym, zarówno europejskim, jak i globalnym rynku.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 80
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: TheKubizz » wtorek, 1 sierpnia 2017, 23:03

GetBitCoin_pl pisze: Takiego maila dostałem i coś mi się kojarzy ta firma Futurenet...
Szanowny użytkowniku,

Z dniem 01 sierpnia br. następuje zmiana właściciela kantoru Cryptoins.com.

Nowym właścicielem kantoru został Futurenet Investment in Commercial Enterprises L.L.C społka prowadząca miedzynarodowe projekty o zasięgu globalnym.

Dzięki tej zmianie dotychczasowi użytkownicy kantora nie odczują żadnych uciążliwości związanych z procesem zmiany właściciela.

Dzięki wykorzystaniu swoich najlepszych doświadczeń z prowadzeniem serwisów online Futurenet Investment in Commercial Enterprises L.L.C będzie nadal dynamicznie rozwijać wachlarz projektów oraz zwiększać atrakcyjność swoich ofert na wciąż coraz bardziej konkurencyjnym, zarówno europejskim, jak i globalnym rynku.
Chyba czas na ewakuację. :geek:

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 21 września 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: marioman3 » środa, 9 sierpnia 2017, 10:08

Transakcja zlecone 5 sierpnia nadal nie zrealizowana! Próbowałem się kontaktować, to dowiedziałem się, że są problemy z moją transakcją -.-

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: Btcuser » środa, 16 sierpnia 2017, 16:29

No i koniec temata .
Wymieniałem przez nich Bitcoiny ponad 2 lata .
Ostatnio rzucili mnie na 0.88 btc ( było 4 transakcji ) i nagle nie odpowiadają na maile .
Szkoda że nie monitorowałem ten forum wczesniej .
UWAŻAJCIE NA TYCH OSZUSTOW ! WIDAĆ ŻE TEN KANTOR ZACZĄŁ OSZUKIWAĆ LUDZI!

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: nordi » środa, 16 sierpnia 2017, 20:45

Witam,
U mnie identyczna sytuacja jak u kolegi powyżej. Zero kontaktu już od ok. tygodnia.
Czy ktoś się orientuje co się z nimi dzieje?
Jest jeszcze szansa dostać to BTC?

Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: tirey93 » niedziela, 20 sierpnia 2017, 17:54

Czyżby strona padła? Nie mogę się połączyć z serwerem.
Ja to mam pecha - wypłacam raz na pół roku i akurat teraz taka wtopa xD

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: pm7 » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 22:25

Nie wiem jak wtedy, mi się obecnie otwiera.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoins.com - kantor BTC PLN

Postautor: nordi » środa, 23 sierpnia 2017, 18:13

Żeby oddać sprawiedliwość, dostałem taką oto wiadaomość:
Przepraszamy za opóźnienie, jesteśmy w trakcie konfigurowania połączenia z giełdą. Wszystkie wypłaty postaramy się zlecić jak najszybciej.
Prosimy o cierpliwość.

Pozdrawiamy,
cryptoins
w końcu coś ruszyło, w portfelu transakcja oczywiście ze statusem "Pending"

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość