3% Prowizji w kantorach i bitomatach Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » środa, 1 grudnia 2021, 12:07

Podsumowując sprawy z fakturami imiennymi:
- tak wystawiamy je. Należy to najlepiej zgłosić przy dokonywaniu transakcji albo przyjść do biura z paragonem i wyrazić chęć otrzymania faktury imiennej maksymalnie do 15 dnia kolejnego miesiąca.
- paragon trzeba zostawić w biurze. Nie ma możliwość wysłania skanu paragonu.

@Barsz48 biuro w Warszawie namieszało, sprawa wyjaśniona, otrzymasz tą fakturę.

Generalnie nie wiem skąd teraz panika na faktury imienne? Jeżeli macie paragon, a jeszcze do tego KP, które wystawiamy z Waszymi danymi to w zupełności to wystarczy.
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 6 grudnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: suberium » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 14:58

W piątek wysłałem bitcoiny za 3500 zł. Transakcja została potwierdzona i mogłem odebrać pieniądze. W sobotę o 6 wieczorem przyszedłem odebrać moje pieniądze. Kiedy wprowadziłem kod, który bitomat wysłał mi na pocztę, bankomat natychmiast zgłosił błąd komunikacji i odmówił działania. Wsparcie techniczne w tym czasie nie działało i wróciłem do domu. W poniedziałek (dzisiaj) przyszedłem do bitomat i spróbowałem ponownie wypłacić pieniądze, ale bitomat popełnił błąd, zadzwoniłem do pomocy technicznej, gdzie powiedziano mi, że moje pieniądze zostały już zabrane, ale ich nie wziąłem, w końcu moje pieniądze wisiały i nie mam nic do zapłacenia za mieszkanie. Najlepsza usługa, która może cię zostawić bez pieniędzy.

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: miso20 » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 16:02

@suberium No to akurat jest niefajne, że te podajniki na kasę są krótkie i nie zawsze widać jak kasa wyjdzie. Trzeba głęboko rękę wsadzać, więc możliwe, ze było tak jak dostałeś informację, potem ktoś przyszedł i zabrał.

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: krystian » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 16:06

@suberium
M1 Czeladź?

Miałem kiedyś sytuacje, ze bitomat zawiesił się podczas wydawania pieniędzy.
Zgłosiłem reklamacje, po tygodniu ktoś podjechał, przeliczył ilość pieniędzy w kasetce i uznali reklamacje.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 6 grudnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: suberium » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 16:16

Po wydaniu pieniędzy pojawia się wiadomość SMS z informacją, że transakcja została zakończona. Nie było wiadomości. Włożyłem rękę głęboko i nie było tam pieniędzy, bitomaty nie działały w całej Warszawie w sobotę i niedzielę (wszystkie wyłączyły się natychmiast po tym, jak próbowałem wypłacić pieniądze) podczas wydawania pieniędzy, bankomat pisze "zabierz swoje pieniądze", a on po prostu się wyłączył i nie było tam pieniędzy, wsparcie techniczne nie odbierało połączeń, więc to nie są moje problemy, ale zła obsługa techniczna firmy, która spowodowała, że nie otrzymałem pieniędzy na podstawie umowy

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 16:32

@suberium przykro nam, że miałeś problem z naszym urządzeniem. Może być tak jak napisał @krystian - zgłoś reklamację. Istnieje jednak szansa, że maszyna wydała środki, a ty ich nie odebrałeś.

Mieliśmy już takie przypadki, że klienci nie zabrali środków z podajnika. Najczęściej kończyło się to jednak szczęśliwie. Kolejna osoba korzystająca z urządzenia to zgłaszała, albo środki były przekazywane na policje i tam był możliwy odbiór.
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: miso20 » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 16:42

suberium pisze: poniedziałek, 6 grudnia 2021, 16:16wsparcie techniczne nie odbierało połączeń,
Męcz ich tam do skutku, infolinia działa zwykle w tygodniu, a w soboty przez kilka h.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 6 grudnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: suberium » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 16:50

Sprawdziłem, czy w urządzeniu nie było pieniędzy, nawet jeśli bitomat wydał pieniądze, dlaczego zamiast tekstu "zabierz pieniądze" pojawił się błąd "skontaktuj się z operatorem". Uważam, że ten problem jest całkowicie z twojej strony i musisz go rozwiązać i dać mi moje pieniądze, nie zgadzasz się ze mną? A może myślisz, że jeśli bitomat wydał pieniądze, ale nie poinformował mnie o tym ostrzeżeniem na ekranie, nie wysłał mi wiadomości SMS, nie pokazał mi wyraźnie, że wydał pieniądze i nagle ktoś inny je zabrał, to są moje problemy??

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 6 grudnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: suberium » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 16:57

Złożyłem skargę do pomocy technicznej jeszcze rano, do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi i czekam na moje pieniądze

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 6 grudnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: suberium » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 16:58

FlyingAtom_Łukasz pisze: poniedziałek, 6 grudnia 2021, 16:32 @suberium przykro nam, że miałeś problem z naszym urządzeniem. Może być tak jak napisał @krystian - zgłoś reklamację. Istnieje jednak szansa, że maszyna wydała środki, a ty ich nie odebrałeś.

Mieliśmy już takie przypadki, że klienci nie zabrali środków z podajnika. Najczęściej kończyło się to jednak szczęśliwie. Kolejna osoba korzystająca z urządzenia to zgłaszała, albo środki były przekazywane na policje i tam był możliwy odbiór.
Wiadomości SMS, że moje pieniądze zostały wydane przez bitomat, podobnie Nie

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: markkato » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 17:27

suberium pisze: poniedziałek, 6 grudnia 2021, 14:58 W poniedziałek (dzisiaj) przyszedłem do bitomat i spróbowałem ponownie wypłacić pieniądze, ale bitomat popełnił błąd,
Jaki błąd popełnił bitomat, gdy drugi raz próbowałeś wypłacić pieniądze ?
Pojawił się jakiś błąd, czy komunikat, że dla tego numeru/adresu nie ma żadnej transakcji.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 6 grudnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: suberium » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 17:34

markkato pisze: poniedziałek, 6 grudnia 2021, 17:27Jaki błąd popełnił bitomat, gdy drugi raz próbowałeś wypłacić pieniądze ?
Pojawił się jakiś błąd, czy komunikat, że dla tego numeru/adresu nie ma żadnej transakcji.

"Mamy problem. skontaktuj sie z operatorem"


Operator powiedział, że pieniądze zabrałem

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 18:57

@suberium jeżeli złożyłeś reklamacje to musisz poczekać. Prawdopodobnie będzie konieczne przeliczenie środków w urządzeniu.
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 6 grudnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: suberium » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 19:15

FlyingAtom_Łukasz pisze: poniedziałek, 6 grudnia 2021, 18:57jeżeli złożyłeś reklamacje to musisz poczekać. Prawdopodobnie będzie konieczne przeliczenie środków w urządzeniu.
Kantor Bitcoin Fly

ile czasu trzeba czekać w przybliżeniu?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 7 grudnia 2021, 01:11

suberium pisze: poniedziałek, 6 grudnia 2021, 19:15ile czasu trzeba czekać w przybliżeniu?

Przeważnie do 48h jest to rozwiązywane.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » poniedziałek, 13 grudnia 2021, 11:19

Informujemy, że nasze biuro we Wrocławiu będzie nieczynne w dniach 13 - 16.12.2021. Przepraszamy za utrudnienia.
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 grudnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: behindyou » poniedziałek, 13 grudnia 2021, 14:14

Czy do sprzedaży bitcoinów (poniżej limitu jednego tysiąca euro) w bitomatach potrzebny jest numer telefonu komórkowego czy wystarczy padanie adresu email?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » poniedziałek, 13 grudnia 2021, 14:37

@behindyou wystarczy email.

Informujemy, że nasze biuro w Łodzi będzie nieczynne w dniach 13 - 26.12.2021. Przepraszamy za utrudnienia.
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » czwartek, 23 grudnia 2021, 14:35

W okresie świąteczno – noworocznym nasze biura będą zamknięte w dniach 24-26.12 oraz 31.12 – 02.01.2022
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kantor Bitcoin FlyingAtom Kupno Sprzedaż Bitcoin dojazdy do klientów w całej Polsce

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 23 grudnia 2021, 14:46

suberium pisze: poniedziałek, 6 grudnia 2021, 17:34"Mamy problem. skontaktuj sie z operatorem"
Taka uwaga na przyszłość: Wszelkie problemy z działaniem dokumentować zrobieniem zdjęcia smartfonem, zawsze to jakiś dowód w sprawie np reklamacji.

Wróć do „Kantory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości