Ankieta do pracy licencjackiej pt. "Zastosowanie kryptowalut z perspektywy użytkownika".

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ankieta do pracy licencjackiej pt. "Zastosowanie kryptowalut z perspektywy użytkownika".

Postautor: danielxfraczek » środa, 10 maja 2023, 17:25

Cześć!
Nazywam się Daniel Frączek i jestem studentem 3 roku Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Jestem podczas tworzenia części badawczej mojej pracy, która składa się z analizy tego, w jaki sposób użytkownicy kryptowalut je wykorzystują i które z ich funkcji wykorzystują w stopniu większym, bądź mniejszym. W ankiecie dodatkowo znajdują pytania oparte o porównanie kryptowalut z tradycyjnym systemem bankowych i oszacowanie prawdopodobnych, przyszłych scenariuszy.

Ankieta zawiera 19 pytań. Średni czas jej wypełnienia to około 7 minut. Po zebranych kilku opiniach ankieta uchodzi za ciekawą, treściwą i przyjemną. Niezmiernie cieszę się, że mogę dokonać analizy tak ciekawej i lubującej się w kryptowalutach społeczności, czyli Was.

Z góry dziękuję Wam wszystkim za wypełnienie. Wiedzcie, że jest to dla mnie bardzo ważne i że przyczyniacie się do mojego rozwoju.
Miłego wypełniania :D

Link do ankiety (forms): https://forms.office.com/pages/response ... ZINUVSSS4u

Wróć do „Ankiety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość