Moduł płatności BTC do PrestaShop (mojego autorstwa)

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Moduł płatności BTC do PrestaShop (mojego autorstwa)

Postautor: btcgatepl » czwartek, 17 maja 2018, 11:03

Cześć! Chciałem wszystkim zaprezentować moduł płatności BTC do sklepów PrestaShop mojego autorstwa :)

Pracowałem na nim po godzinach przez ostatnie parę mies i do tego doszły testy.

Można powiedzieć, że jest on już na ukończeniu i przeszedł pomyślnie beta testy :)

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z nim:

https://scripts4bits.com/home/70-presta ... tcoin.html

Co oczywiste, umożliwia on szybkie dokonanie płatności na sklepie opartym o oprogramowanie PrestaShop.

Na razie wspiera on wersję 1.6.x jednak już zacząłem programować moduł pod 1.7.x

Moduł (takie były jego założenia) miał być maksymalnie łatwy w obsłudze przez klienta sklepu. Po prostu wyświetla się mu QR code i dokonuje on przelewu. Następnie moduł sprawdza czy nowa transakcja zaistniała w sieci i czy ma potwierdzenia. Na tej podstawie ustawia odp. statusy i komunikaty mailowe w sklepie. Np. że płatność dotarła i towar w drodze.

Natomiast cena w BTC bazuje na tej wyliczonej w PLN w koszyku sklepu i jest liczona dynamicznie za każdym razem (na podstawie kursu BTC).

Tyle w skrócie:)

Zapraszam zainteresowanych do kontaktu lub do zadawania pytań, chętnie odpowiem.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 sierpnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Moduł płatności BTC do PrestaShop (mojego autorstwa)

Postautor: Presta » piątek, 31 sierpnia 2018, 10:43

Jak wyglądają prace przy 1.7 ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Moduł płatności BTC do PrestaShop (mojego autorstwa)

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 12 marca 2019, 13:41

@btcgatepl żyjesz? Planujesz coś dalej z tym modułem? Może byłby zbyt na to, ale musiałbyś coś więcej napisać.
Chyba, że ktoś inny zna taki moduł?

Ostatnio aktywny:
piątek, 31 sierpnia 2018, 11:11
Może być ciężko

Wróć do „Programowanie i wdrożenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości