Skrypt do otrzymywania wpłat w BTC (zamienienych automatycznie z PLN) na stronie www

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 28 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Skrypt do otrzymywania wpłat w BTC (zamienienych automatycznie z PLN) na stronie www

Postautor: listek » piątek, 20 października 2017, 23:36

Chciałbym na swojej stronie internetowej wdrożyć metodę otrzymywania darowizn. Interesuje mnie tylko bitcoin, problem w tym że odbiorcy mojej strony bitcoina raczej nie ogarniają.

Wymarzone rozwiązanie>>> Użytkownik klika w button "przekaż darowiznę" >> zostaje przekierowany do okienka gdzie wpisuje ile BTC chce przelać, klika opłać w PLN za pomocą szybkich przelewów>>> realizuje przelew a na mój portfel trafia czysty BTC


Czy to jest wykonalne? Jeśli tak to z czego muszę skorzystać? Będę wdzięczny za wskazówki lub polecenie specjalisty, który ewentualnie mógłby mi pomóc w zamian za kawałek BTC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3229
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3697
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Skrypt do otrzymywania wpłat w BTC (zamienienych automatycznie z PLN) na stronie www

Postautor: akos » sobota, 21 października 2017, 01:42

Jaki to ma sens skoro w praktyce użytkownicy przesyłają PLN a zamiana na BTC następuje po Twojej stronie? Równie dobrze możesz sobie sam te darowizny zamienić na BTC, bo do tego się taki przypadek sprowadza nawet gdy się cały proces zautomatyzuje.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Skrypt do otrzymywania wpłat w BTC (zamienienych automatycznie z PLN) na stronie www

Postautor: kduma » sobota, 21 października 2017, 22:36

Można by się posilić czymś takim: https://inpay.pl/buy/

Wróć do „Programowanie i wdrożenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości