prośba i pytanie od początkującego

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

prośba i pytanie od początkującego

Postautor: Oskarbbb123 » środa, 12 maja 2021, 22:05

Witam, od jakiegoś tygodnia zacząłem się interesować giełdą. niedawno postanowiłem coś zainwestować. dzisiaj rano wpadłem na pomysł żeby wpłacić połowe swoich pieniędzy na portfel walutowy i po około godzinie porównywania czytania wybrałem trust wallet. odrazu wysłałem 50 zł w ustd i kiedy już miałem pieniądze na portfelu to zdałem sobie sprawe, że nie moge wypłacić tych pieniędzy których akurat bardzo potrzebuje (na ubrania). a z tego co rozumiem żeby co kolwiek zrobić z tymi pieniędzmi trzeba posiadać walute której nie mam i raczej na pewno nigdy nie będę posiadał ponieważ jej zakup jest możliwy od minimum 50 dolarów. no i tu wychodze z pytaniem i prośbą czy wytłumaczył by mi ktoś na jakiej zasadzie to działa i czy moge odzyskać te pieniądze bo jestem w tym totalnie zielony, tymbardziej że chciałbym iść w to dalej, i jakby była taka potrzeba i jakby ktoś posiadał te walutę, czy mógł by mi ktoś wysłać tą wymaganą ilość (oczywiście z odpłatą na konto), bo bardzo mi zależy na odzyskaniu tych wiem że śmiesznych ale pieniędzy.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 27 listopada 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

prośba i pytanie od początkującego

Postautor: owpiotr » czwartek, 13 maja 2021, 14:20

Chyba w większości bramek krypto-fiat opłata wyniesie więcej niż posiadana wartość.
Pobaw się tą kwotą na pancake swap lub zarejestruj się na jakąś giełdę np. Binance i tam popróbuj.
Ja bym te 50zł spisał na straty...

Wróć do „Organizacje charytatywne, zbiórki, dotacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości