1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 208
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: BTC-m » niedziela, 18 lutego 2018, 10:10

ShadowOfHarbringer pisze: Czyli jeden z Waszych członków już założył projekt, który spłonął na samym starcie i rząd całkowicie od niego się odciął.
Choć popieram Twoje zastrzeżenia do do tego stowarzyszenia, w tym punkcie nie masz racji. Jeśli faktycznie działają dla popularyzacji kryptowalut to mieli 2 drogi:
1. Najpierw rozmawiać z rządem o dPLN i stworzyć go dopiero kiedy dostaną zielone światło od rządu - niemożliwe i bezsensowne.
2. Mogli spróbować go stworzyć, aby móc pokazać komu trzeba, w nadziei na pozytywny odzew (to właśnie zrobili). Ma to sens i nie można ich oskarżać że rząd tego nie docenił, jaki mamy rząd każdy widzi.
Krótko mówiąc, zaryzykowali i przegrali, mogli nic nie robić, wtedy by nie przegrali, ale czy to faktycznie było by lepsze wyjście?

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14346
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: 1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 18 lutego 2018, 10:18

Przecież PSB nie ma NIC do projektu dPLN, i nikt rządowi tego projektu nie prezentował...
Przypominam http://www.akcelerator.tech/pl/oswiadczenie/
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 18 lutego 2018, 10:33

BTC-m pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Czyli jeden z Waszych członków już założył projekt, który spłonął na samym starcie i rząd całkowicie od niego się odciął.
Choć popieram Twoje zastrzeżenia do do tego stowarzyszenia, w tym punkcie nie masz racji. Jeśli faktycznie działają dla popularyzacji kryptowalut to mieli 2 drogi:
1. Najpierw rozmawiać z rządem o dPLN i stworzyć go dopiero kiedy dostaną zielone światło od rządu - niemożliwe i bezsensowne.
2. Mogli spróbować go stworzyć, aby móc pokazać komu trzeba, w nadziei na pozytywny odzew (to właśnie zrobili). Ma to sens i nie można ich oskarżać że rząd tego nie docenił, jaki mamy rząd każdy widzi.
Krótko mówiąc, zaryzykowali i przegrali, mogli nic nie robić, wtedy by nie przegrali, ale czy to faktycznie było by lepsze wyjście?
Trudno powiedzieć czy mam rację czy nie, ponieważ działania stowarzyszenia jak i twórców dPLN jak widać są dość niejawne.

Istnieje ~47% prawdopodobieństwa, że się tutaj mylę. Ale sama maniera wypowiadania się ludzi umoczonych w stowarzyszeniu i projekcie dPLN już dużo mówi.

Aha, czy dodałem już że PSB promuje fałszywą, skazaną na zagładę wersję Bitcoina (Bitcoin Core) a dPLN to jakiś podobny w konstrukcji do Tetheru dowolnie-dodrukowywalny-bez-ograniczeń shitcoin ?

Słabo to wszystko widzę.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 208
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: BTC-m » niedziela, 18 lutego 2018, 10:48

rav3n_pl pisze: Przecież PSB nie ma NIC do projektu dPLN, i nikt rządowi tego projektu nie prezentował...
Przypominam http://www.akcelerator.tech/pl/oswiadczenie/
Ich człowiek go robił, sami o tym mówili, jeśli odcinają się od jedynego sensownego projektu (sensownego w sensie próby połączenia środowiska kryptowalutowego z rządem), to nie mam pytań. Również czekam ze swoim 1% na konkretne działania które zostały podjęte przez stowarzyszenie. Mam nadzieję że tajemniczy event na którym chcą wypić i zakąsić za nasze nie jest jedynym takim działaniem :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: prezes » niedziela, 18 lutego 2018, 10:56

rav3n_pl pisze: Kto nie brał nigdy udziału w jakichkolwiek spotkaniach w politykami na poziomie sejmu nawet niech nie zabiera głosu. Tam 90% rozmów i ustaleń jest POZA kamerami.
Kto brał wie o czym się rozmawia poza kamerami :mrgreen: albo raczej co się robi poza kamerami ;)

Dodano po 6 minutach 13 sekundach:
Felipeo pisze: Sprawą Bitcurexa zajmował się Lechu z bardzo prostej przyczyny ma "skórę w grze" więc naturalnie działał w sprawie i niema powodów cokolwiek opóźniać czy nie dzielić się informacjami - jeśli macie pytania to nie krępujcie się tylko piszcie do niego lub do nas przez @JacekW_BB .
Napisałem otwarte pytanie, każdy mógł jej przeczytać i Jacek i Lechu i dostałem odpowiedź, że nad sprawą pracuje prokuratura :mrgreen: Ja się pytałem co stowarzyszenie zrobiło dla poszkodowanych, bo że prokuratura bez nacisku z góry nie zrobi nic szybko to przecież wszyscy doskonale wiemy.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 19 lutego 2018, 12:35

Felipeo pisze:

Mucha, twoje wypociny w tym miejscy są na tyle zabawne, że jak nie masz tyle czasu aby porządnie sklecić zdanie to jakoś nie jesteś tak elokwentny... co wielokrotnie wykazałaś przy naszych wspólnych rozmowach - szczególnie osobistych.
Twoje "argumenty" mogłyby cokolwiek wnosić jeszcze w 2016 roku, kiedy jak wspomniałeś "nie braliśmy pieniędzy" więc nie było możliwości działać tak jak teraz. Obecnie te same i non stop powtarzane przez Ciebie "argumenty" patrząc na nasze działanie są śmieszne.
Twoje obiekcje do Stowarzyszenia nie przeszkadzają Ci co jakiś czas jednak próbować ponownie nawiązać współprace np. wsp. Kanonu...
A no i cały czas czekamy na Twoją pierwszą wypowiedź video, na pewno będzie fascynująca... :)
1. Obrażasz mnie - "twoje wypociny",
2. Insynuujesz że w rozmowach osobistych z tobą brakuje mi elokwencji ( co jest nieweryfikowalne ) "nie masz tyle czasu aby porządnie sklecić zdanie to jakoś nie jesteś tak elokwentny... co wielokrotnie wykazałaś przy naszych wspólnych rozmowach"
3. A no i cały czas czekamy na Twoją pierwszą wypowiedź video, na pewno będzie fascynująca... :) - Atakujesz osobisty ; )
4. Kłamiesz - "Twoje obiekcje do Stowarzyszenia nie przeszkadzają Ci co jakiś czas jednak próbować ponownie nawiązać współprace np. wsp. Kanonu..."
W scren rozmowy o przystąpieniu do kanonu
28.02.2017 Wy się odzywacie do mnie.
23.06.2017 Odzywacie się do mnie.
12.07.2017 Odpowiadam po 3 tygodniach tak jestem tym zainteresowany.
24.10.2017 Mejluje do was cytuję - Proszę mejlujmy na tego mejla tutaj ja siedzę osobiście, udało mi się w systemie e-KRK podpisać i zdobyć dokument o niekaralności, proszę mi powiedzieć jak procedura ma dalej wyglądać przystąpienia do kanonu.
10 lub 11.2017 wykonuje telefon do Krzysztofa Piecha bo nie ma reakcji od was, dowiaduje się że zmiany są w rządzie i nie ma kto podpisać kanonu w imieniu ministerstwa cyfryzacji.

Reasumując to wszystko co napisałeś świadczy o Tobie a nie o mnie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » poniedziałek, 19 lutego 2018, 12:46

@up
Mylisz PSB z Instytutem Wiedzy i Innowacji oraz ze Strumieniem. Do nas jako do PSB nie napisałeś na maila. Otrzymaliście dawno newsa o tym , że po reogranizacji przyjmujemy na nowo członków.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 19 lutego 2018, 12:57

JacekW_BB pisze: @up
Mylisz PSB z Instytutem Wiedzy i Innowacji oraz ze Strumieniem. Do nas jako do PSB nie napisałeś na maila. Otrzymaliście dawno newsa o tym , że po reogranizacji przyjmujemy na nowo członków.
Ja nic nie mylę odnoszę się do postu Filipa. To on ujął was jako jedno i to samo.

Do "PSB" pisałem zdaje się do Krzysztofa Piecha zapraszając akcelerator i PSB do współpracy z BitHub.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » poniedziałek, 19 lutego 2018, 13:16

No to pisz do mnie na przyszłość, proste.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 19 lutego 2018, 18:03

JacekW_BB pisze:No to pisz do mnie na przyszłość, proste.
Jeżeli możesz, to proszę o dokładne wytłumaczenie o co chodzi z tym "Kanonem" i jak miałoby to działać ? Mówię o tym fragmencie wypowiedzi @FlyingAtom
W scren rozmowy o przystąpieniu do kanonu
28.02.2017 Wy się odzywacie do mnie.
23.06.2017 Odzywacie się do mnie.
12.07.2017 Odpowiadam po 3 tygodniach tak jestem tym zainteresowany.
24.10.2017 Mejluje do was cytuję - Proszę mejlujmy na tego mejla tutaj ja siedzę osobiście, udało mi się w systemie e-KRK podpisać i zdobyć dokument o niekaralności, proszę mi powiedzieć jak procedura ma dalej wyglądać przystąpienia do kanonu.
10 lub 11.2017 wykonuje telefon do Krzysztofa Piecha bo nie ma reakcji od was, dowiaduje się że zmiany są w rządzie i nie ma kto podpisać kanonu w imieniu ministerstwa cyfryzacji.
Reasumując to wszystko co napisałeś świadczy o Tobie a nie o mnie.
Zainteresowało mnie to rozwiązanie, możesz szczegółowo objaśnić zasadę działania tego "Kanonu" ?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 19 lutego 2018, 18:37

@ShadowOfHarbringer
Napisał mi że powinienem pisać do niego a nie do Krzysztofa Piecha.

My chętnie jako BitHub wesprzemy stowarzyszenie, akcelerator czy cokolwiek innego co się pojawi i będzie robiło coś pozytywnego dla środowiska.
Widziałem że ostatnio się ożywili trochę, więc można było podjąć współpracę.

I ja tam wyżej odpisywałem do Filipa a nie do Jacka.

@JacekW_BB
Zaraz wrzucę Ci to samo co puszczałem do Krzysztofa Piecha.

Ps. Żeby dziwne myśli nie przyszły innym po pieszych moich postach i tym, to że wysławiam się krytycznie o PSB nie znaczy że nie chciałbym by coś tam się działo pozytywnego. Staram się też jak tylko mogę oddzielić swoje osobiste zdanie, od potrzeb BitHub i środowiska. Gdybym kogoś prywatnie nie lubił a robiłby coś ciekawego dla środowiska to i tak byśmy o nim napisali.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 19 lutego 2018, 19:08

FlyingAtom pisze:@ShadowOfHarbringer
Napisał mi że powinienem pisać do niego a nie do Krzysztofa Piecha.
Nie chodzi mi o Wasze wypowiedzi, tylko co to dokładnie jest "Kanon" i jak to działa.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » wtorek, 20 lutego 2018, 08:01

http://bitcoin.pl/wiadomosci/prawo-i-po ... walutowych

Dodano po 24 minutach 25 sekundach:
FlyingAtom pisze:@ShadowOfHarbringer

@JacekW_BB
Zaraz wrzucę Ci to samo co puszczałem do Krzysztofa Piecha.
Myślałem, że to mail o chęci dołączenia do PSB.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 20 lutego 2018, 08:48

Dzięki, od razu mam parę wątpliwości:

Kod: Zaznacz cały

Sześć firm odmówiło podpisania Kanonu. Do kilku serwisów, co do których były wątpliwości, co do zgodnej z prawem działalności (ich zarządów / właścicieli), Kanon nie został przesłany.
Co to za firmy i jakie były kryteria "wątpliwości co do zgodnej z prawem działalności" ?

Poza tym wygląda to nieźle, pytanie co z tego wyjdzie w praktyce. Polski rząd może to kompletnie olać i sobie z tego nic nie robić.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » wtorek, 20 lutego 2018, 09:39

@Shadow
Zobacz na date newsa. W obecnej sytuacji ważniejsze jest to, co będzie miało miejsce np. jutro na Komisji Finansów Publicznych czy w marcu, gdy swoje pomysły na regulacje rynku ogłosi komisja powołana przez premiera.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 20 lutego 2018, 10:35

JacekW_BB pisze:@Shadow
Zobacz na date newsa.
Sprawdź w archiwach albo zapytaj kolegów.

Rozumiem, że jesteś częścią tego projektu i osobą odpowiedzialną. Oczekuję kompetencji.

Bądź więc kompetentny i dowiedz się tego.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » wtorek, 20 lutego 2018, 10:44

Chyba nie rozumiałeś, o co mi chodzi. Kanon to ogromny sukces - próba samoregulacji podjęta przez rynek. Tyle, że faktycznie teraz ważniejsze jest co zrobi komisja Morawieckiego - i tu się z tobą zgodzę. Dlatego teraz ważne jest, by rozmawiać bezpośrednio z politykami o potencjalnych regulacjach. Pierwszą próba były też organizowane przez PSB konsultacje w Sejmie jeszcze w 2016 r.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 20 lutego 2018, 10:58

JacekW_BB pisze:Chyba nie rozumiałeś, o co mi chodzi. Kanon to ogromny sukces - próba samoregulacji podjęta przez rynek. Tyle, że faktycznie teraz ważniejsze jest co zrobi komisja Morawieckiego - i tu się z tobą zgodzę. Dlatego teraz ważne jest, by rozmawiać bezpośrednio z politykami o potencjalnych regulacjach. Pierwszą próba były też organizowane przez PSB konsultacje w Sejmie jeszcze w 2016 r.
Chłopie.

Nie omijaj tematu tylko odpowiadaj na pytania.

Przez takie chamskie wymijające odzywki właśnie pisałem, że zachowujesz się jak scammer.

O Waszym stowarzyszeni usłyszałem tylko 2 razy przez 4 lata. Jak myślisz, dlaczego ? Nie wiem co robicie i czy faktycznie w ogóle coś robicie, ale nad komunikacją ze społecznością to musicie jeszcze sporo popracować.

Już samo to, że na tym forum nie istniejecie to jest całkowita porażka Waszego nędznego stowarzyszenia. Zauważyłem w Waszych głosach tutaj sporą ilość pogardy dla tego forum. A jednak, jakie by nie było, to właśnie to forum jest głównym hubem obecnie zrzeszającym środowisko Bitcoinowe w Polsce.

Pogardą i wymijającymi odpowiedziami daleko nie zajedziecie.

Dawaj konkrety, albo będę dalej uważał Ciebie za scammera a całe to biedne stowarzyszenie, za szemrane.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » wtorek, 20 lutego 2018, 11:55

ShadowOfHarbringer pisze:
Dzięki, od razu mam parę wątpliwości:

Kod: Zaznacz cały

Sześć firm odmówiło podpisania Kanonu. Do kilku serwisów, co do których były wątpliwości, co do zgodnej z prawem działalności (ich zarządów / właścicieli), Kanon nie został przesłany.
Co to za firmy i jakie były kryteria "wątpliwości co do zgodnej z prawem działalności" ?

Poza tym wygląda to nieźle, pytanie co z tego wyjdzie w praktyce. Polski rząd może to kompletnie olać i sobie z tego nic nie robić.
Nie wiem, czy te firmy życzą sobie podawania ich nazw.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14346
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 20 lutego 2018, 11:57

@JacekW_BB, wydaje mi się, że wystarczyłyby powody dla których dokument nie został do nich wysłane.
Bo te który odrzuciły - te nie mają na stronach informacji że są w zgodzie z Kanonem.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wróć do „Organizacje charytatywne, zbiórki, dotacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości