1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: devega » piątek, 16 lutego 2018, 21:42

@ShadowOfHarbringer, generalnie PSB oprócz ogólnej promocji Bitcoina i generalnie technologii blockchain lobbuje wśród środowisk rządowych, instytucji finansowych, edukuje, publikuje opracowania, stworzyli kanon dobrych praktyk rynku kryptowalut, ostrzega przed piramidami typu Dascoin, itp.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 16 lutego 2018, 21:45

ikswodnal pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Proszę mi tutaj wytłumaczyć w najdrobniejszych szczegółach na czym polega działalność Waszej organizacji.
Przecież te dane są ogólnodostępne patrz https://bitcoin.org.pl/
Nie chodzi o to, czy dane tam są czy nie, ale że ten Pan tutaj na forum miga się od odpowiedzi.

Skoro są, to dlaczego nie podał linka od razu ?

Sprawa śmierdzi na kilometr.

Co do samego linka:
https://bitcoin.org.pl/dotacja/
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin jest organizacją pozarządową, działającą na zasadzie wolontariatu. Stowarzyszenie opiera swoją działalność na pracy społecznej ogółu członków, korzystając ze składek członkowskich i środków zebranych od sponsorów.

Zachęcamy do przekazywania dotacji na realizację celów statutowych Stowarzyszenia. Każda, nawet najdrobniejsza kwota, zostanie spożytkowana na promocję Bitcoina w Polsce.
Nie widzę żadnej informacji w jaki sposób środki zostały spożytkowane ani nie widzę sprawozdania finansowego. Ktoś posłuży linkiem ?

Skąd mam wiedzieć, że kasa nie jest przeznaczana na bezsensowne konferencje, na których jacyś ludzie paplają o niczym przez 6 godzin ?

Dodano po 32 sekundach:
devega pisze:@ShadowOfHarbringer, generalnie PSB oprócz ogólnej promocji Bitcoina i generalnie technologii blockchain lobbuje wśród środowisk rządowych, instytucji finansowych, edukuje, publikuje opracowania, stworzyli kanon dobrych praktyk rynku kryptowalut, ostrzega przed piramidami typu Dascoin, itp.
Ponownie: czemu Ty mi to mówisz, a nie założyciel wątku ?

48h minęło i żadnego tłumaczenia ?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: devega » piątek, 16 lutego 2018, 21:54

@ShadowOfHarbringer, od Twojego posta nie minęło 48 godzin - napisałeś w czwartek, 15 lutego 2018, 15:11:
ShadowOfHarbringer pisze: Nie, ja nie znam.

Proszę mi tutaj wytłumaczyć w najdrobniejszych szczegółach na czym polega działalność Waszej organizacji.

Z poważaniem,
ShadowOfHarbringer
Kolega @JacekW_BB, nie odpowiada, gdyż nie widział jeszcze Twojego posta...

Ostatnio aktywny:
czwartek, 15 lutego 2018, 09:39

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » piątek, 16 lutego 2018, 22:06

@Shadow
Tak, dopiero teraz widzę Twój post. Poza tym ochłoń ;-). O tym, czym zajmuje się PSB poczytasz - jak już inni Ci wskazali - na bitcoin.org.pl i na naszym fanpage https://www.facebook.com/PolskieStowarzyszenieBitcoin/
Liderami PSB są Filip Pawczyński, Lech Wilczyński i prof. Krzysztof Piech - wszyscy reprezentują bitcoina i naszą społeczność w mediach. Nasi członkowie działali też w Strumieniu przy Ministerstwie Cyfryzacji. Działamy na rzecz btc i kryptowalut w bardzo szerokim zakresie - organizując szkolenia, wydarzenia związane z tematem, współpracując także z politykami. Partnerami biznesowymi PSB są m.in. Bitmarket, BitBay, Inpay, Bitelon czy Coinbe.
Ostatnio zmieniony sobota, 17 lutego 2018, 16:01 przez JacekW_BB, łącznie zmieniany 1 raz.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 16 lutego 2018, 22:10

JacekW_BB pisze:@Shadow
Tak, dopiero teraz widzę Twój post. Poza tym ochłoń ;-). O tym, czym zajmuje się PSB poczytasz - jak już inni Ci wskazali - na bitcoin.org.pl i na naszym fanpage https://www.facebook.com/PolskieStowarzyszenieBitcoin/
Liderami PSB są Filip Pawczyński, Lech Wilczyński i prof. Krzysztof Piech - wszyscy reprezentują bitcoina i naszą społeczność w mediach. Nasi członkowie działali też w Strumieniu przy Ministerstwie Cyfryzacji. Działamy na rzecz btc i kryptowalut w bardzo szerokim zakresie - organizując szkolenia, wydarzenia związane z tematem, współpracując także z politykami. Partnerami biznesowymi PSB są m.in. Bitmarket, Inpay, Bitelon czy Coinbe.
OK.

Można linka do sprawozdania finansowego za 2017 żeby ludzie wiedzieli na co pójdzie ich 1% ?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
-10
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » piątek, 16 lutego 2018, 22:16

W tym roku pójdzie najpewniej na event, nad którym pracujemy. Mamy w planach też zwiększenie liczby szkoleń poza Warszawą, choć do tego są potrzebni nam ludzie, więc zachęcam do współpracy z nami!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
28
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: FlyingAtom » piątek, 16 lutego 2018, 22:42

JacekW_BB pisze: @Shadow
Tak, dopiero teraz widzę Twój post. Poza tym ochłoń ;-). O tym, czym zajmuje się PSB poczytasz - jak już inni Ci wskazali - na bitcoin.org.pl i na naszym fanpage https://www.facebook.com/PolskieStowarzyszenieBitcoin/
Liderami PSB są Filip Pawczyński, Lech Wilczyński i prof. Krzysztof Piech - wszyscy reprezentują bitcoina i naszą społeczność w mediach. Nasi członkowie działali też w Strumieniu przy Ministerstwie Cyfryzacji. Działamy na rzecz btc i kryptowalut w bardzo szerokim zakresie - organizując szkolenia, wydarzenia związane z tematem, współpracując także z politykami. Partnerami biznesowymi PSB są m.in. Bitmarket, Inpay, Bitelon czy Coinbe.
Ja nie czuję byście mnie reprezentowali, nie sądzę by ktokolwiek czuł prócz was samych i paru osób obok, zmarnowane 4 lata od początku zainteresowania Bitcoin, ilu jest członków w stowarzyszeniu 30? 20? 15? Teraz pomyśl jaka siła by było w rozmowach z rządem przy 100.000 członków no dobra 50.000 sami by przychodzili do nas ; ) - "macasz" się z polityką to rozumiesz te niusane ; )

Pokaż jedną konferencję którą zorganizowało stowarzyszenie ?
Pokaż cokolwiek co zrobiło dla osób ?

Nikt ale to nikt nie inwestuje swojej energii w stowarzyszenie, każdy tylko myśli "co tam dla siebie mogę uzyskać" - i to jest największy problem.
Po 4 latach działalności nie macie nawet sekretarki która by przyjmowała korespondencję i odpowiadała mediom ; )

A to powinno wyglądać tak że 20 firm daje po 1000zł miesięcznie składkowego, jest 10.000 członków każdy daje po 100zł miesięcznie i można działać

https://bitcoin.org.pl/czlonkowie/
9 osób ; )

https://bitcoin.org.pl/partnerzy
Są dwie firmy napisane tylko, to znaczy że nikt nie traktuje was poważnie i nie zabiega o was, nie zabiega bo nie widzi jakiejkolwiek możliwości współpracy.

@devega
Generalnie nic nie robili, kompletnie nic, od roku widzę jakieś minimalne ruchy, gdybym tylko miał czas i osoby chętne to dawno bym założył stowarzyszenie z prawdziwego zdarzenia ; )
Jak rozmawiałem z Filipem to odpowiedzą na moje zarzuty nic nie robienia, było że nie biorą pieniędzy. - w sumie miał rację jak to argumentować ? ; )
Strona www im długo nie działała - dobre nie ?
Lech - Przy padnięciu bitcurex prosił by ludzie mejlowali do stowarzyszenia i stowarzyszanie miało pomóc, a później na forum użytkownicy wypisywali że nie mają odzewu.
Ja mógłbym tak jeszcze troszkę opowiadać, śledzę polską scenę a od początku nic się nie działo w stowarzyszeniu, teraz przyszły pieniądze państwowe to troszkę podkreślam troszkę się to ruszyło.

https://bitcoin.org.pl/deklaracja-czlonkostwa/
Spróbuj wypełnić i zobaczysz kiedy dostaniesz odpowiedź ; )

Edycja :
tutaj masz kwitntesensje od 6 minuty ; ) a film był wrzucony "Opublikowany 16 kwi 2015"
Ostatnio zmieniony sobota, 17 lutego 2018, 00:46 przez FlyingAtom, łącznie zmieniany 1 raz.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 16 lutego 2018, 23:49

JacekW_BB pisze:W tym roku pójdzie najpewniej na event, nad którym pracujemy. Mamy w planach też zwiększenie liczby szkoleń poza Warszawą, choć do tego są potrzebni nam ludzie, więc zachęcam do współpracy z nami!
Krótko mówiąc, żadnych konkretów. Wałek.

Dokładnie tak jak podejrzewałem.

Scamów i oszustw w środowisku zarówno światowym jak i polskim mieliśmy już wystarczająco, nie potrzebujemy kolejnego.

Sorry kolego, ale darujcie sobie to stowarzyszenie i błaganie o 1%, jeżeli to ma tak wyglądać.

To już błagania karyn na siepomaga w stylu "mam chorom curke, człek weź dej piniondz" wyglądają wiarygodniej, bo przynajmniej tamci oszuści się trochę postarali.

Dodano po 5 minutach 16 sekundach:
I jeszcze relewantny obrazek:

Obrazek
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: prezes » sobota, 17 lutego 2018, 07:47

FlyingAtom pisze: Lech - Przy padnięciu bitcurex prosił by ludzie mejlowali do stowarzyszenia i stowarzyszanie miało pomóc, a później na forum użytkownicy wypisywali że nie mają odzewu.
Sprawa niestety leży już od ponad roku i nie wiem czy ktokolwiek coś robi przy niej, a stowarzyszenie mogło się wykazać ale strzeliło sobie w kolano. Niestety ale słabo to wygląda z zewnątrz.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
-10
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » sobota, 17 lutego 2018, 07:58

Oczywiście najłatwiej jest krytykować nic nie robiąc i ukrywając się pod nickiem. Odpowiedziałem w ostatnim poście, co robimy. Co do dużego eventu, nad którym pracujemy, nie mogę po prostu podać konkretów jeszcze przez pewien czas. Jesli ktoś chce zobaczyć, co robimy proszę wykonać ten trud i wejść na podany link fb. Widać tam nasze zaangażowanie w mediach, interwencje w sprawie piramid, 1 w Polsce konsultacje w Sejmie z 2016 r., itd. Cześć naszych działań jest zaś zakulisowa, bo taka jest ich specyfika (np. współpraca z niektórymi politykami). Jeśli kogoś to nie przekonuje, niech nie przeznacza 1%, ale darujcie sobie komentarze ze scamem. Najwyżej pokażcie, że potraficie zrobić dla btc coś więcej, aniżeli siedzieć 24h/dobę na forum i wypisywać przepełnione żółcią posty.
P.S. Co do członków: jest nas kilkudziesięciu - na stronie są podani liderzy PSB.

Dodano po 1 minucie 8 sekundach:
prezes pisze:
FlyingAtom pisze: Lech - Przy padnięciu bitcurex prosił by ludzie mejlowali do stowarzyszenia i stowarzyszanie miało pomóc, a później na forum użytkownicy wypisywali że nie mają odzewu.
Sprawa Bitcurexa jest badana obecnie przez prokuraturę.

Sprawa niestety leży już od ponad roku i nie wiem czy ktokolwiek coś robi przy niej, a stowarzyszenie mogło się wykazać ale strzeliło sobie w kolano. Niestety ale słabo to wygląda z zewnątrz.
Dodano po 2 minutach 38 sekundach:
FlyingAtom pisze:
JacekW_BB pisze: @Shadow
Tak, dopiero teraz widzę Twój post. Poza tym ochłoń ;-). O tym, czym zajmuje się PSB poczytasz - jak już inni Ci wskazali - na bitcoin.org.pl i na naszym fanpage https://www.facebook.com/PolskieStowarzyszenieBitcoin/
Liderami PSB są Filip Pawczyński, Lech Wilczyński i prof. Krzysztof Piech - wszyscy reprezentują bitcoina i naszą społeczność w mediach. Nasi członkowie działali też w Strumieniu przy Ministerstwie Cyfryzacji. Działamy na rzecz btc i kryptowalut w bardzo szerokim zakresie - organizując szkolenia, wydarzenia związane z tematem, współpracując także z politykami. Partnerami biznesowymi PSB są m.in. Bitmarket, Inpay, Bitelon czy Coinbe.
Ja nie czuję byście mnie reprezentowali, nie sądzę by ktokolwiek czuł prócz was samych i paru osób obok, zmarnowane 4 lata od początku zainteresowania Bitcoin, ilu jest członków w stowarzyszeniu 30? 20? 15? Teraz pomyśl jaka siła by było w rozmowach z rządem przy 100.000 członków no dobra 50.000 sami by przychodzili do nas ; ) - "macasz" się z polityką to rozumiesz te niusane ; )

Pokaż jedną konferencję którą zorganizowało stowarzyszenie ?
Pokaż cokolwiek co zrobiło dla osób ?

Nikt ale to nikt nie inwestuje swojej energii w stowarzyszenie, każdy tylko myśli "co tam dla siebie mogę uzyskać" - i to jest największy problem.
Po 4 latach działalności nie macie nawet sekretarki która by przyjmowała korespondencję i odpowiadała mediom ; )

A to powinno wyglądać tak że 20 firm daje po 1000zł miesięcznie składkowego, jest 10.000 członków każdy daje po 100zł miesięcznie i można działać

https://bitcoin.org.pl/czlonkowie/
9 osób ; )

https://bitcoin.org.pl/partnerzy
Są dwie firmy napisane tylko, to znaczy że nikt nie traktuje was poważnie i nie zabiega o was, nie zabiega bo nie widzi jakiejkolwiek możliwości współpracy.

@devega
Generalnie nic nie robili, kompletnie nic, od roku widzę jakieś minimalne ruchy, gdybym tylko miał czas i osoby chętne to dawno bym założył stowarzyszenie z prawdziwego zdarzenia ; )
Jak rozmawiałem z Filipem to odpowiedzą na moje zarzuty nic nie robienia, było że nie biorą pieniędzy. - w sumie miał rację jak to argumentować ? ; )
Strona www im długo nie działała - dobre nie ?
Lech - Przy padnięciu bitcurex prosił by ludzie mejlowali do stowarzyszenia i stowarzyszanie miało pomóc, a później na forum użytkownicy wypisywali że nie mają odzewu.
Ja mógłbym tak jeszcze troszkę opowiadać, śledzę polską scenę a od początku nic się nie działo w stowarzyszeniu, teraz przyszły pieniądze państwowe to troszkę podkreślam troszkę się to ruszyło.

https://bitcoin.org.pl/deklaracja-czlonkostwa/
Spróbuj wypełnić i zobaczysz kiedy dostaniesz odpowiedź ; )

Edycja :
tutaj masz kwitntesensje od 6 minuty ; ) a film był wrzucony "Opublikowany 16 kwi 2015"
A pisałeś do nas maila, że tak twierdzisz z tą korespodnecją?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: prezes » sobota, 17 lutego 2018, 09:48

JacekW_BB pisze: Oczywiście najłatwiej jest krytykować nic nie robiąc i ukrywając się pod nickiem.
Nieskromnie sądzę, że zrobiłem sam więcej niż całe stowarzyszenie, jeżeli chodzi o edukację i ostrzeganie przed różnymi scamami. W sprawach podatkowych na forum piszę o tym jak rozliczać się z podatków od kilku lat (na początku większość twierdziła że nie mam racji, na szczęście teraz sporo osób ma dużo większą świadomość niż wcześniej). Post na moim blogu o podatkach ma ponad 60 tys. wejść. Moje filmy na YouTube mają ponad 1 mln. wyświetleń. W sprawie Bitcurexa informowałem od samego początku co poszkodowani powinni robić.

Także ten tego, chyba stowarzyszenie wypada dość skromnie.

Dodano po 4 minutach 27 sekundach:
JacekW_BB pisze: Co do dużego eventu, nad którym pracujemy, nie mogę po prostu podać konkretów jeszcze przez pewien czas
Co do eventów to czasami jest kilka w tygodniu, nie wiem co wasz miałby wnieść takiego rewolucyjnego na tle całej reszty.

Dodano po 3 minutach 39 sekundach:
Co do samego tytułu posta: "1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce" to uważam, że Bitcoin jest już nawet za bardzo popularny w Polsce, bo zabrali się za niego ludzie którzy nie mają o tym zielonego pojęcia. Powsadzali grubą kasę a później będzie płacz, że to scam itp. Tu nie trzeba popularyzować tylko edukować. Na YouTubie jak grzyby po deszczu wyrośli pseudo guru, którzy opowiadadają takie herezje, że głowa mała a to ich ludzie oglądają a nie wchodzą na stronę stowarzyszenia.

Dodano po 4 minutach 33 sekundach:
Co stowarzyszenie zrobiło w sprawie Bitcurexa? Wyparowało ponad 10 mln zł z giełdy.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
-4
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » sobota, 17 lutego 2018, 10:11

@prezes
Nie chce wchodzić w kwestie czyjegoś ego. Jako PSB różwniez ostrzegaliśmy przed piramidami, razem z poszczególnymi posłami przygotowywaliśmy interpelacje dot. tego tematu.

Co do btc w Polsce - trzeba edukować i nadal popularyzować a przede wszytkim rozmawiać z rządzącymi (i opozycją) na tem temat, by przyszłe regulacje prawne btc poszły w mądrym kierunku. Nie chce nikogo obrazic (zwłaszcza Ciebie), ale niektórzy tutaj wydają się żyć w jakiej alternatywnej rzeczywistości. Co do twojej aktywności - dołącz po prostu do Stowarzyszenia. Aktywne osoby są nam potrzebne i wszyscy razem jako grupa możemy więcej zdziałać niż jako pojedyczne jednostki.

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: redbog » sobota, 17 lutego 2018, 10:19

JacekW_BB pisze: Oczywiście najłatwiej jest krytykować nic nie robiąc i ukrywając się pod nickiem.
Krytyka a raczej dyskusja na forum jest potrzebna żeby ktoś niezorientowany zbytnio mógł zobaczyć też opinie tej drugiej strony. To ze ktoś nazwał się Polskie stowarzyszenie bitcoin nie oznacza że nie można ich krytykować.

Wygadany
Posty: 557
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 203
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: Harey » sobota, 17 lutego 2018, 10:20

JacekW_BB pisze: Co do twojej aktywności - dołącz po prostu do Stowarzyszenia. Aktywne osoby są nam potrzebne
dziękuję, za dobry humor od samego rana.
A masz może jakąś aktywną (czyt. świetnie prosperującą) spółkę? Można dołączyć?
Ostatnio zmieniony sobota, 17 lutego 2018, 10:25 przez Harey, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
-15
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » sobota, 17 lutego 2018, 10:22

@edbog
Ok, ale używanie sformułowań typu "scam" jest już nadużyciem. Poza tym zobaczcie kto mówi w polskich mediach o btc - najczęściej są to osoby z PSB...

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: redbog » sobota, 17 lutego 2018, 10:34

@JacekW_BB, Judzie są przewrażliwieni taka branża. Pamiętasz kiedyś ambasade bitcoina czy jakoś tak? Oni też aspirowali do bycia jakimiś tam reprezentantami bitcoina w Polsce a jak to się skończyło to wiadomo.
JacekW_BB pisze: Poza tym zobaczcie kto mówi w polskich mediach o btc - najczęściej są to osoby z PSB...
W sumie nie oglądam polskich mediów przynajmniej tych mainstreamowych.

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » sobota, 17 lutego 2018, 10:36

@up
To tez rozumiem, ale czasami lepiej pomyśleć niż coś się napisze. Ambasada zniknęła z rynku po roku jak pamietam. PSB działa od znacznie dłuższego czasu a pol roku temu przeszła reorganizację.

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: redbog » sobota, 17 lutego 2018, 10:44

@JacekW_BB, Ja nikogo nie skreślam, powodzenia.

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: WitoldC » sobota, 17 lutego 2018, 10:54

DTPCTP pisze: naciąganie ludzi na kasę?
Przecież ten 1% i tak musisz zapłacić,chyba że się mylę.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 17 lutego 2018, 13:21

JacekW_BB pisze:@edbog
Ok, ale używanie sformułowań typu "scam" jest już nadużyciem. Poza tym zobaczcie kto mówi w polskich mediach o btc - najczęściej są to osoby z PSB...
Jak ktoś bierze pieniądze na jakiś cel, nie mówi jaki, sypie jakimiś farmazonami o organizacji jakiegoś "eventu" o którym też nic nie wiadomo, nie ma żadnego sprawozdania finansowego objaśniającego gdzie idą pieniądze...

...to z mojego punktu widzenia niewiele się to różni od scammerów z DasCoina albo AmberGold.

Możliwe nawet, iż nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale jesteście scammerami. Małego kalibru, ale scammerami. Defraudujecie pieniądze. To nie jest żadna "popularyzacja Bitcoina". Z całym szacunkiem, ale dla popularyzacji prawdziwego Bitcoina (Bitcoin Casha) ja zrobiłem więcej niż całe Wasze żałosne stowarzyszenie.

Kończ Waść, wstydu oszczędź.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wróć do „Organizacje charytatywne, zbiórki, dotacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości