1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » sobota, 17 lutego 2018, 16:21

ShadowOfHarbringer pisze: Chyba już wszyscy zobaczyli, że nie będzie tutaj żadnego rozliczenia ani sprawozdania finansowego.

Można się spodziewać, ze pieniądze pójdą nie wiadomo na co - a konkretnie to prawdopodobnie na kawę, ciastka, bezsensowne konferencje o niczym, nowe laptopy i samochody dla zarządu, a także drogi alkohol, być może nawet narkotyki i prostytucję - jak to bywa w takich przypadkach.

Ta dyskusja jest zakończona. Nic nowego/odkrywczego nie zostanie tutaj powiedziane.
Tak, zwłaszcza z tymi wyrobami cukierniczymi trafiłeś! Do pozostałych : do paru dni wyślemy info o wspominanym wydarzeniu! ;)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: devega » sobota, 17 lutego 2018, 16:24

ShadowOfHarbringer pisze: narkotyki i prostytucję
Nie wiedziałem, że z Jacka taki rozrywkowy koleś ;)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: Nefcio » sobota, 17 lutego 2018, 16:28

ShadowOfHarbringer pisze: Chyba już wszyscy zobaczyli, że nie będzie tutaj żadnego rozliczenia ani sprawozdania finansowego.

Można się spodziewać, ze pieniądze pójdą nie wiadomo na co - a konkretnie to prawdopodobnie na kawę, ciastka, bezsensowne konferencje o niczym, nowe laptopy i samochody dla zarządu, a także drogi alkohol, być może nawet narkotyki i prostytucję - jak to bywa w takich przypadkach.

Ta dyskusja jest zakończona. Nic nowego/odkrywczego nie zostanie tutaj powiedziane.
Jestem glownym organizatorem jednych z wiekszych grup meetup blockchain w Polsce i wychodzac w styczniu o finansowanie przygotowalismy biznes plan, budzetowanie, rozpiske kosztow, rozpiske przychodow, rozwoj czasowy na rok w przod (25str) oraz podsumowanie roku ubieglego na podobnej zasadzie (19str).

Nie wyobrazam sobie wyciag od kogokolowiek pieniadze na zasadzie "dej na event".

Niestety przez takie podejscie jak PSB, kryptowaluty w Polsce sa traktowane jak sa. Nie oszukujmy sie to jest calkowicie niepowazne. Jako osoba dajaca dotacje, wymagam planu na dzialalnosc, jak bedzie rozliczana, jakie sa koszty, jakies sa potencjalne zyski, cele krotki i dlugoterminowe.

Jacek, przyznaj sie, ze popelniles blad, a brnij w nim.
Prawda jest taka, ze PSB to raczej lokalne kolko kilku osob, ktore maja swoje hermetyczne srodowisko. PSB nie specjalnie lubi dopuszczac innych do siebie... Tak juz sporo osob sygnalizowalo. Moze dzieki temu niektorzy czlonkowie 'czuja sie bardziej elitarnie'?

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » sobota, 17 lutego 2018, 16:33

Organizujesz takie eventy a zarejestrowałeś się dopiero dzis na tym forum? ;)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
-8
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 17 lutego 2018, 16:37

JacekW_BB pisze:Organizujesz takie eventy a zarejestrowałeś się dopiero dzis na tym forum? ;)
Prowadzisz stowarzyszenie, zbierasz zbiórki z 1% podatku a nie masz nawet publicznego sprawozdania finansowego ?

Może urząd skarbowy powinien się zainteresować Tobą i Twoim szemranym "stowarzyszeniem" ? W końcu prosicie tutaj o FIATy a nie o kryptowaluty, czyli podlegacie pod stary system finansowy.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: redbog » sobota, 17 lutego 2018, 16:48

@JacekW_BB, Ta dyskusja zeszła troszkę na złe tory, stała się zbyt agresywna mimo wszystko jeśli chcecie pieniądze to raport by się przydał. Taki prosty w tym miesiącu otrzymaliśmy tyle i tyle kasy. Przekazana została takiej i takiej osobie/firmie która miała za to zrobić coś tam.
Chyba się nie dziwicie ludziom ze chcą zobaczyć taki raport szczególnie jak coś dali albo zamierzają dać. Sami wiecie jak inne rożne fundacje w Polsce funkcjonują. Często zarząd "przejada" tą kase albo firma czyjegoś szwagra dostaje za jakieś reklamy robione w paincie.

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » sobota, 17 lutego 2018, 17:01

Z Shadow ciężko dyskutować na normalnym poziomie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: Wymazywanie » sobota, 17 lutego 2018, 17:05

ShadowOfHarbringer pisze: Można się spodziewać, ze pieniądze pójdą nie wiadomo na co - a konkretnie to prawdopodobnie na kawę, ciastka, bezsensowne konferencje o niczym, nowe laptopy i samochody dla zarządu, a także drogi alkohol, być może nawet narkotyki i prostytucję - jak to bywa w takich przypadkach.
Dobra pasta. A jeśli to na poważnie, to przeginasz bajerę.

Dodano po 1 minucie 16 sekundach:
ShadowOfHarbringer pisze: Może urząd skarbowy powinien się zainteresować Tobą
Popełniłeś właśnie samobójstwo na tym forum. Proponuję zacząć od "Uprzejmie donoszę...".
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 17 lutego 2018, 17:35

Wymazywanie pisze:Dodano po 1 minucie 16 sekundach:
ShadowOfHarbringer pisze: Może urząd skarbowy powinien się zainteresować Tobą
Popełniłeś właśnie samobójstwo na tym forum. Proponuję zacząć od "Uprzejmie donoszę...".
Nie, ja akurat nie donoszę. Nie mam czasu na takie pierdoły.

Ale ktoś inny, kto lubi się bawić w takie rzeczy, mógłby.

A samobójstwo czy nie samobójstwo mam szczerze mówiąc w dupie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 17 lutego 2018, 17:41

JacekW_BB pisze:Z Shadow ciężko dyskutować na normalnym poziomie
Zmieniasz temat, jesteś bezczelny do kwadratu.

Nikt Cię nie prosi tutaj o dyskutowanie ze mną.

Porposzę tylko sprawozdanie finansowe.

Nie masz ? To o czym ta "dyskusja" ?

Rada na przyszłość: Nie próbuj proszę tanich psychosztuczek na mnie, niestety żadna nie działa. A podnosisz tylko poziom mojego wkurzenia.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: prezes » sobota, 17 lutego 2018, 17:53

@JacekW_BB, ludzie na tym forum są mocno przewrażliwieni na różne scamy, nie to co w normalnym życiu gdzie ludzie łykają wszystko jak młode pelikany. Chcesz od ludzi kasę na stowarzyszenie a nie potrafisz wypunktować konkretnie co zrobiło stowarzyszenie przez ostatnie lata. Ile dostaliście pieniędzy, na co zostały wydane, jakie macie plany na przyszłość. Wygląda to bardzo kiepsko z boku. Ja zadałem jedno konkretne pytanie co zrobiło stowarzyszenie w sprawie Bitcurexa, Shadow zadał drugie w sprawie sprawozdania finansowego i zero odpowiedzi.

Im dłużej będzie trwała ta dyskusja, tym będę miał gorsze zdanie o stowarzyszeniu, a przed Twoim postem jeszcze nie było tak źle. Myślę że inni mogę mieć podobne odczucia jak ja. Najpierw był strzał w stopę a teraz padł strzał w plecy. Nie wiem czy stowarzyszenie to wytrzyma.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: devega » sobota, 17 lutego 2018, 18:06

ShadowOfHarbringer pisze: Może urząd skarbowy powinien się zainteresować Tobą i Twoim szemranym "stowarzyszeniem" ?
@Shadow, jesteś jedną z osób po której najmniej spodziewalem się, że użyją tego typu argumentów... dotychczas wydawało mi się, że są mega poniżej Twojego poziomu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: KryptoBanita » sobota, 17 lutego 2018, 18:10

Śmiejecie się ze mnie... Śmiech to zdrowie... Czy mój apel jest oderwany od rzeczywistości? Za wirtualne koty ludzi płacili ponad 100k euro. Gdyby realne koty nie rozmnażały się tak szybko, byłyby bardzo drogimi zwierzętami - historia zna przypadki, kiedy całe miasto składało się na kota, o Pawlakach i Kargulach nie wspominając... Zwróćcie uwagę na sprawy wokół siebie wymagające pomocy - również materialnej. Są tu ludzie dysponujący środkami, czyli WŁADZĄ! Pokażcie SIŁĘ!! Niech wa będzie, że po pół litra, ćwiartce i dwóch piwach...

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: redbog » sobota, 17 lutego 2018, 18:13

@devega, Też tego się niespodziewaniem, aż screena zrobiłem.

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » sobota, 17 lutego 2018, 18:20

https://cyfrowaekonomia.pl/podsumowanie-psb/
Mówiłem wam ze wystarczy wejść na fb lub poszukać info w Google.
Ostatnio zmieniony sobota, 17 lutego 2018, 18:22 przez JacekW_BB, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: KryptoBanita » sobota, 17 lutego 2018, 18:20

sorry @edbog, ale mam za mało repek - SZACUN

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 17 lutego 2018, 18:29

devega pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Może urząd skarbowy powinien się zainteresować Tobą i Twoim szemranym "stowarzyszeniem" ?
@Shadow, jesteś jedną z osób po której najmniej spodziewalem się, że użyją tego typu argumentów... dotychczas wydawało mi się, że są mega poniżej Twojego poziomu.
Osobiście donosił na nikogo nie będę, ale mogą być ludzie, którzy chcieliby takie rzeczy zrobić.

Sprawa mocno śmierdzi. Jak najbardziej jestem przewrażliwiony na tym punkcie i na pewno nie odpuszczę.

Ja nie znam tych ludzi, nie wiem co to za cholerstwo to PSB i dla mnie niczym nie różnią się od pospolitych scammerów na ten moment.

Dodano po 1 minucie 11 sekundach:
JacekW_BB pisze:https://cyfrowaekonomia.pl/podsumowanie-psb/
Mówiłem wam ze wystarczy wejść na fb lub poszukać info w Google.
To nie jest sprawozdanie finansowe.

Dalej migasz się od odpowiedzi.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: devega » sobota, 17 lutego 2018, 18:31

edbog pisze: @devega, Też tego się niespodziewaniem, aż screena zrobiłem.
Ja też, gdyby @Shadow nie był Chuckiem Norrisem w zakresie zabezpieczeń przed hackerami, pomyślałbym, że ktoś shakował mu konto :)

Dodano po 1 minucie 34 sekundach:
ShadowOfHarbringer pisze: Osobiście donosił na nikogo nie będę, ale mogą być ludzie, którzy chcieliby takie rzeczy zrobić.
Nie piszę że będziesz, tylko że użyłeś takiego argumentu.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 17 lutego 2018, 18:34

devega pisze:
edbog pisze: @devega, Też tego się niespodziewaniem, aż screena zrobiłem.
Ja też, gdyby @Shadow nie był Chuckiem Norrisem w zakresie zabezpieczeń przed hackerami, pomyślałbym, że ktoś shakował mu konto :)

Dodano po 1 minucie 34 sekundach:
ShadowOfHarbringer pisze: Osobiście donosił na nikogo nie będę, ale mogą być ludzie, którzy chcieliby takie rzeczy zrobić.
Nie piszę że będziesz, tylko że użyłeś takiego argumentu.
Jeżeli ktoś chce 1% podatku, to przekazaniem tego podatku zajmuje się - nie kto inny - tylko uwaga: urząd skarbowy.

Jeżeli jakieś podejrzane stowarzyszenie zbiera sobie datki z 1% podatku, to bardzo dziwi mnie fakt że nie musi ono mieć publicznego sprawozdania finansowego. Możliwe że nawet skarbówka sama się tym zainteresuje, nawet bez donosu.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: devega » sobota, 17 lutego 2018, 18:35

@ShadowOfHarbringer, litości, doskonale wiesz o co mi chodzi.

Wróć do „Organizacje charytatywne, zbiórki, dotacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości