Pomoc w spełnieniu marzeń Kacperka

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: BCC: 8UMyf92494V2TkRKnBNLdtzRLHffNh

Pomoc w spełnieniu marzeń Kacperka

Postautor: Nefkalion » wtorek, 26 grudnia 2017, 21:44

Cześć,

Mam na imię Kacper. Wraz z rozpoczęciem roku 2019 mam zamiar wystartować z projektem, który przedstawiałby moją przygodę z pewną platformą inwestycyjną (nie wiem czy mogę pisać nazwę, ale opiera się ona na pożyczaniu BCC, po tej informacji część powinna wiedzieć o co chodzi). Całe te przedsięwzięcie ma na celu umożliwienie sfinansowania studiów. Cały projekt byłby prowadzony na Youtube, więc każdy miałby wgląd na moje poczynania. Mam zgromadzone pewne środki, lecz nie jest to kwota, która do października roku 2019 zapewniłaby spokojny start na wymarzonej uczelni (brakuje około 500$). Pewnie duża część osób zada sobie pytanie "co ja będę z tego miał", oprócz wdzięczności i satysfakcji spowodowanej pomocy rodakowi w spełnieniu marzeń i zainwestowaniu w osobę, która może przydać się społeczeństwu mogę zaoferować znalezienie się na bannerze na kanale oraz w outro w każdym filmiku.

Nie jestem osoba, która potrafi prowadzić monolog, wole odpowiadać na pytanie, więc jeżeli jesteś w jaki sposób zainteresowany/a pytaj śmiało na każde pytanie odpowiem.

Mój BTC wallet: 18Y3Jb5ayHTe9NbA3SYUMjtCE9Mk9e4kav
Mój BCC wallet: 8UMyf92494V2TkRKnBNLdtzRLHffNhaYh9

Każdy jeden satoshi jest ogromną pomocą i pamiętajcie dobro wraca :D

Wróć do „Organizacje charytatywne, zbiórki, dotacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość