Zbiórka na rzecz podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko"

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 6 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zbiórka na rzecz podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko"

Postautor: GBielski » środa, 6 grudnia 2017, 10:26

Witam Was bardzo serdecznie.
Tak się składa, że 8 grudnia będą moje 20-te urodziny.
Wyjątkowe, bo okrągłe i w dodatku - z dwójką z przodu.

Chciałbym jednak, by ten dzień był pięknym dla kogoś innego, dlatego też dedykuję swoje urodziny podopiecznym Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko".

Pomaga ona dorosłym osobom z niepełnosprawnością intelektualną, organizując wiele wydarzeń (Festiwal Zaczarowanej Piosenki, Dni Integracji "Zwyciężać Mimo Wszystko" czy koncerty i aukcje charytatywne), warsztatów i innych oraz prowadząc prowadząc takie placówki jak Ośrodek Terapeutyczno-Rehabilitacyjny "Dolina Słońca". Dzięki włożonemym trudom oraz sercom ludzi osoby niepełnosprawne intelektualnie rozwijają się społecznie i artystycznie, integrują się ze światem i mogą żyć szczęśliwie, bez obaw o brak zrozumienia i akceptacji. Wszystko to z powstałej w 2003r. inicjatywy Anny Dymnej, legendarnej aktorki, która postanowiła oddać część swojego serduszka dla innych.

Chciałbym, by przez te kilka dni, udało nam się zebrać pewną kwotę, choćby małą, by wspomóc rzeczoną Fundację. Proszę Was z całego serca nawet o kilka złotych. Każdy grosz jest ważny, kiedy liczy się dobro innych. Ja nie potrzebuję żadnych życzeń, ani prezentów - moje urodziny będą najpiękniejsze, jeżeli będę mógł z Waszą pomocą wywołać uśmiechy na twarzach ludzi dookoła. Dlatego proszę, dołączcie się do zbiórki. Otwierajmy nasze serca. Bo ludzie są wspaniali. Mimo Wszystko.

Za każdy najmniejszy datek z całego serducha - DZIĘKUJĘ!!!

UDOSTĘPNIAJCIE!
Zróbmy razem coś dobrego! <3

Pozdrawiam Was mocno,
Grzegorz Bielski.


Wróć do „Organizacje charytatywne, zbiórki, dotacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości