Zbiórka na kopalnie inwestycyjną

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 5 maja 2016
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zbiórka na kopalnie inwestycyjną

Postautor: MrWhite » poniedziałek, 16 października 2017, 23:26

Podobno kopalnia tworzenie kopalni kryptowalut w Polsce jest bez sensu bo nigdy się nie zwróci a mimo to mamy wlasne kopalnie przeważnie prywatne ale są również kopalnie inwestycyjne podstawowym problemem każdej kopalni jest PRĄD przez rok testowałem różne żródła prądu Fotowoltanika, turbiny wiatrowe oraz inne każda z nich ma jakieś wady i zalety ale mnie to nie zniechęciło i szukałem dalej .... aż się udało znalazłem sposób (Chcelibiście żebym wam powiedział :P) niestety ten sposób ma również wade i to całkiem spora a mianowicie CENA bo aż do 4 000 000 zł oczywiście mnie nie stać na to ale możliwe że wspólnymi siłami damy rade stworzyć kooperacje kopali kryptowalut i oczywiśie nie chce uzbierać 4 000 000 zł a tylko część tej kwoty jeżeli uda się uzbierać 1 000 000 zł to jestem w stanie zrealizować całość projektu.

Co oferuje w zamian za pomoc :
po pierwszę tańszy prąd i to sporo tańszy aktualnie większość z nas płaci od 0.55 do 0.30 zł za 1 kWh moja propozycja to obniżenie kosztów prądu do 20 groszy za 1 kWh
oczywiście umowe inwestycyjną
oraz gwarancje zwotu pieniędzy jeżeli projekt nie wyjdzie i nie tylko tego co wpłacasz ale również odsetek w wysokości 5%
+Udziały w spółce i oczywiście idące z tego korzyści jak dewidendy



KONTAKT:


e-mail.com: kontakt@coinnet.pl
tel: (ZOSTANIE PODANY W MAILU ZWROTNYM)

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 23 listopada 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zbiórka na kopalnie inwestycyjną

Postautor: frytek123 » wtorek, 17 października 2017, 11:43

Inwestycja 4mln zł ,o ilu kw mówimy ,bo np mój znajomy ma do sprzedania młyn za 1,3mln zł i z tego co pamietam to wydajność prógu wodnego coś koło 120kw

Wróć do „Organizacje charytatywne, zbiórki, dotacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości