Samoutrzymująca się fundacja na Ukrainie

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Samoutrzymująca się fundacja na Ukrainie

Postautor: spetsnaz » piątek, 21 kwietnia 2017, 16:55

Cześć wszystkim!

Jestem polakiem mieszkającym na Ukrainie. Zajmuję się tworzeniem stron internetowych i staram się rozwijać w tej dziedzinie. Zrobiłem już kilka ciekawych serwisów i widzę w nich potencjał żeby się z tego utrzymywać. Jednym z ciekawszych projektów jest strona http://www.stemplezeswiata.com. Jest to reaktywowana wersja strony która istniała w internecie na początku XXI wieku.

Google adsense i sieć SEO-stron to bardzo dobra opcja żeby żyć sobie spokojnie na Ukrainie i się rozwijać. Tutaj na prawdę nie wiele potrzeba na miesiąc żeby przeżyć.

Jak cały biznes będzie działać to wtedy będę myśleć nad otwarciem fundacji zajmującej się remontem zabytkowych kościołów i innych budynków sakralnych na Ukrainie. W czasach ZSRR bardzo z tym walczono i dzisiaj mnóstwo zabytków stoi zaniedbanych. Myślę że to jest moje powołanie. Seo-strony zarabiające na utrzymanie i praca jako wolontariusz we własnej fundacji. Mam poparcie lokalnego księdza prawosławnego w tych działaniach. W życiu nie chodzi o to żeby mieć nie wiadomo jak dużo tylko żeby robić to co się lubi i być wolnym.

W Polsce w okolicach Sanoka istnieje szlak cerkwi drewnianych i moim marzeniem jest otwarcie takich szlaków na terenie Ukrainy. Bardzo ciekawe jest też Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. W tym kierunku chciałbym to rozwijać.

Także jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą zarówno przy fundacji jak i przy stronach internetowych proszę o kontakt. Zapewniam stały kontakt z donatorami, w razie gdyby ktoś był chętny mogę również udostępniać raporty z moich działań.

Za każde wsparcie serdecznie dziękuję!

Pozdrawiam całe forum!

Wróć do „Organizacje charytatywne, zbiórki, dotacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości