Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Mam Głos" - Wsparcie w BTC

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Mam Głos" - Wsparcie w BTC

Postautor: stanley » środa, 26 marca 2014, 00:23

Witam wszystkich,
Prowadzę zbiórke w imieniu Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom "Mam Głos" w Nowym Sączu, proszę o jakiekolwiek dotację na rozwój i dodatki dla schroniska i szpitala. Stowarzyszenie wie o mojej zbiórce i serdecznie dziękuje za wsparcie i pomoc. Podziekowania dla wszystkich będą na stronie stowarzyszenia, a ja moge dodatkowo zrobic zdjęcia wszystkiego co kupimy za dotacje. Proszę o kontakt w razie pytań. Dziękuje

Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Mam Głos" działa na terenie miasta Nowy Sącz, a także na terenie województwa małopolskiego , zajmuje się pomocą zwierzętom bezdomnym lub trzymanym w złych warunkach. Zapewnia w miarę możliwości swoim podopiecznym opiekę lekarską, zabieg sterylizacji/ kastracji, prowadzi domy tymczasowe dla psów i kotów oraz szuka im nowych domów.

Obrazek

http://mamglos.pl.tl/
konto na fb https://en-gb.facebook.com/MamGlos

Adres na dotacje: 18q5tgjDmQ8xa3S4puX7b5aYFv3iEUxvxH

Wszystkie dotacje będą wymianiane na Bitcurex i wręczone Stowarzyszeniu "Mam Glos" w imieniu urzytkowników forum.
Ostatnio zmieniony środa, 13 sierpnia 2014, 20:44 przez stanley, łącznie zmieniany 1 raz.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzetom "Mam Glos"

Postautor: stanley » środa, 26 marca 2014, 13:41

Hej, widze ze tez wspierasz, bardzo mnie to cieszy ze jest wiecej takich ktorzy troszcza sie o biedne zwierzaki. My to tak naprawde potrzebujemy wiecej osob do pomocy przy wyprowadzaniu i karmnieniu, ale niestety ochotnikow jest malo wiec za pomoc trzeba placic. Rozmawialem wlasnie z kierowniczka i wstepnie sie dogadalismy ze ja bede prowadzil strone i aktualizowal zdjecia bo ona naprawde nie ma czasu i pracuje od 7am do 22pm. Adres bedzie na stronie najpozniej jutro wiec jesli ktos ma watpliwosci prosze poczekac. Wrzucam kilka fotek zwierzakow bardzo potrzebujacych nowego domu, moze ktos pomoze?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzetom "Mam Glos"

Postautor: Bit-els » środa, 26 marca 2014, 13:55

posłałem symboliczne 5$, gdy adres pojawi się na stronie dam parę twitów, a kto ma konto na fejsie mógłby też słać wici


a może lepiej na Bitmarkecie wymieniać btc. Bez prowizji, szybkie przelewy. Rynek niby płytki, ale do 1000 zł wystarczy. Chyba więcej nie spłynie, trzeba realnie patrzeć

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzetom "Mam Glos"

Postautor: stanley » środa, 26 marca 2014, 15:31

Bit-els pisze:posłałem symboliczne 5$, gdy adres pojawi się na stronie dam parę twitów, a kto ma konto na fejsie mógłby też słać wici


a może lepiej na Bitmarkecie wymieniać btc. Bez prowizji, szybkie przelewy. Rynek niby płytki, ale do 1000 zł wystarczy. Chyba więcej nie spłynie, trzeba realnie patrzeć

Dziekuje serdecznie w imieniu Stowarzyszenia i zwierzakow :) konto na fb https://en-gb.facebook.com/MamGlos


Dzieki za rade ale jakos nie przypadla mi do gustu ta gielda bitmarket.pl, wiem ze nie powiezylbym tej gieldzie swoich btc wiec dlaczego mialbym powierzyc dotacje Stowarzyszenia? Bitcurex jest polski i sprawdzony, przelewy i wyplaty sa tez szybkie.

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzetom "Mam Glos"

Postautor: pm7 » środa, 26 marca 2014, 18:45

Ten adres to nie adres giełdy mam nadzieję? Jeżeli jedynie wymieniamy, a nie spekulujemy, to BTC są na giełdzie na tyle krótko, że ryzyko jest bardzo niskie.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzetom "Mam Glos"

Postautor: stanley » środa, 26 marca 2014, 22:37

pm7 pisze:Ten adres to nie adres giełdy mam nadzieję? Jeżeli jedynie wymieniamy, a nie spekulujemy, to BTC są na giełdzie na tyle krótko, że ryzyko jest bardzo niskie.
Adres na darowizny to portfel multibit. Jak tylko uzbieramy 1000zl wysylamy btc na gielde bitcurex, sprzedajemy i wyplacamy darowizne na konto bankowe Stowarzyszenia.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzetom "Mam Glos"

Postautor: Bit-els » środa, 26 marca 2014, 22:51

na razie cienko, nikt nie wpłaca...:-(

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzetom "Mam Glos"

Postautor: stanley » środa, 26 marca 2014, 23:05

Bit-els pisze:na razie cienko, nikt nie wpłaca...:-(
No trudno, nikt nikogo nie zmusza a o pomoc ciezko w tych czasach szczegolnie w Polsce. Moja narzeczona darowala prawie 3000zl, mamy 2 psy i 3 koty w domu i pomoglem znalezc nowy dom wielu zwierzakom i ogolnie pomagamy kiedy mamy czas. Moze bedzie wiecej chetnych jak bedzie adres na stronie i na fb, zobaczymy. Porusze tez temat na bitcointalk, zobaczymy moze tam wiecej chojnych i sklonnych do pomocy :) Pozdrawiam

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzetom "Mam Glos"

Postautor: stanley » środa, 26 marca 2014, 23:11

Ostatnie zdjecie to 2 letni mieszany brazowy husky, bardzo fajny, zdrowy i posluszny. Jezeli ktos bylby zainteresowany przyjeciem go moge wyslac wiecej zdjec albo nagrac film.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzetom "Mam Glos"

Postautor: stanley » sobota, 29 marca 2014, 19:05

Tak jak obiecalem, adres na datki dla zwierzakow jest juz na stronie i na facebook'u. Zbieramy obecnie na nowy (sprawny) aparat EKG i na nowe klatki dla duzych psów. Prosze o jakiekolwiek wsparcie i serdecznie dziekuje wszystkim za pomoc w imieniu Stowarzyszenia i zwierzakow :)

Oficialne podziekowania beda na stronie dla wszystkich z tego forum lub indywidualnie dla chojnych datkowiczow. Beda tez zdjecia nowego sprzetu z naklejka "kupione za bitcoin"

Pozdrawiam
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzetom "Mam Glos"

Postautor: Bitmar » sobota, 29 marca 2014, 19:30

Teraz to zupełnie inaczej wygląda.... Adres bitcoin na ich stronie i na facebooku, było tak od razu. Przelałem 0.1BTC od siebie i zachęcam wszystkich do przyłączenia się do akcji.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzetom "Mam Glos"

Postautor: Bit-els » sobota, 29 marca 2014, 20:22

rzuciłem twita i za jakiś czas powtórzę. To działa. Z dużym prawdopodobieństwem dla kociego hospicjum jakieś coiny po twitach na bitcoinowym twiterze spłynęły.
Powielajcie też info na fejsie

Orator
Posty: 960
Rejestracja: 20 sierpnia 2012
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzetom "Mam Glos"

Postautor: tomko222 » niedziela, 30 marca 2014, 01:49

Tak patrzę i i na FB i na stronie adres wrzucony jako obrazek - komu się to będzie chciało przepisywać... :P By to było jako QR code albo chociaż jako zwykły tekst...

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzetom "Mam Glos"

Postautor: stanley » niedziela, 30 marca 2014, 03:34

Bitmar pisze:Teraz to zupełnie inaczej wygląda.... Adres bitcoin na ich stronie i na facebooku, było tak od razu. Przelałem 0.1BTC od siebie i zachęcam wszystkich do przyłączenia się do akcji.
Bit-els pisze:rzuciłem twita i za jakiś czas powtórzę. To działa. Z dużym prawdopodobieństwem dla kociego hospicjum jakieś coiny po twitach na bitcoinowym twiterze spłynęły.
Powielajcie też info na fejsie

dziekuje za wasze wsparcie. i to od admina i moda :)
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzetom "Mam Glos"

Postautor: stanley » niedziela, 30 marca 2014, 03:36

tomko222 pisze:Tak patrzę i i na FB i na stronie adres wrzucony jako obrazek - komu się to będzie chciało przepisywać... :P By to było jako QR code albo chociaż jako zwykły tekst...
Dziekuje za uwage. Zmienie to pozniej troche i wkleje tekst.
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzetom "Mam Glos"

Postautor: stanley » niedziela, 30 marca 2014, 21:38

tomko222 pisze:Tak patrzę i i na FB i na stronie adres wrzucony jako obrazek - komu się to będzie chciało przepisywać... :P By to było jako QR code albo chociaż jako zwykły tekst...

QR code jest juz na stronie i na facebook'u. :)
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzetom "Mam Glos"

Postautor: stanley » niedziela, 6 kwietnia 2014, 10:57

Dziekuje wszystkim za dotacje, stowarzyszenie potrzebuje wiecej niz mamy wiec prosze o dalsze wsparcie.
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzetom "Mam Glos"

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 6 kwietnia 2014, 21:43

Proponuję jeszcze dodanie linka bitcoin: do obrazka, w ten sposób np mycelium od razu się odpala i pyta ile :)
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzetom "Mam Glos"

Postautor: stanley » sobota, 12 kwietnia 2014, 01:30

Caly czas zbieramy, prosze o wsparcie. Obecnie mamy za mało na cokolwiek istotnego poza karmą więc czekamy na wiecej. Dziekuje
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzetom "Mam Glos"

Postautor: stanley » niedziela, 13 kwietnia 2014, 19:47

Wiem ze jest tu wiecej chojnych i chetnych do pomocy, przy obecnym kursie nie starczy nam nawet na karme dla polowy zwierzakow wiec czekamy na wiecej datkow. Nie badzcie sknery i dusibity, pomozcie zwierzakom ktore naprawde potrzebuja pomocy.
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Wróć do „Organizacje charytatywne, zbiórki, dotacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości