Mistrz świata w rozwiązywaniu Sapera na czas zbiera na nowy sprzęt

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: KamilSaper » czwartek, 12 października 2017, 10:51

Witam,

Widziałem w tym dziale jedną zbiórkę dla sportowców, dlatego pomyślałem, że i ja utworzę podobny temat. Jako jedyny człowiek w historii byłem posiadaczem rekordów świata w rozwiązywaniu Sapera na czas we wszystkich 10 kategoriach jednocześnie. Zwyciężyłem 3 ostatnie zawody o tytuł mistrza świata (wcześniejsze też bym wygrał, ale były daleko i nie mogłem pojechać). Niestety w ciągu ostatnich 2-3 lat Chińczycy pobili 3 moje rekordy. Pomyślałem, żeby chciałbym wrócić do gry (na ile czas pozwoli), ale mój 7letni laptop już nie wyrabia, przegrzewa się chwilę po kilkudziesięciu minutach gry z włączonym programem nagrywającym. Nowa myszka też by się przydała. Poza tym zacząłem programować, mam pomysł na kilka gier webowych i na pewno pojawi się tam motyw Bitcoina. Mógłbym też napisać na moim fanpagu na facebooku że jestem sponsorowany przez bitcoin i że jest fajnie :D

Mój fanpage: https://www.facebook.com/kamil.muranski.official
Mój Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=GrZCWx0fnfc
World ranking: http://www.minesweeper.info/worldranking.html
No i oczywiście adres BTC: 1N1wkneiPiBrHm6ymFCU3TpHboLNtg9qgb

Serdecznie zapraszam do udziału w akcji :D

Pozdrawiam,
Kamil

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 955
Reputacja postu: 
0

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 12 października 2017, 12:21

Ani słowa o BTC na FB.
Link do tego posta na FB albo ban+kosz.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni  NIE używaj Bitcoin CORE jeżeli używasz BTC po raz pierwszy blockchain.INFO to zuoo!
Mój Skydrive; Klient Bitcoin Core v0.15.0.1; Trochę o P2pool; C#: Bitmarket SwapBot, RPC CoinControl, BIP39 Mnemonic z talii kart

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 955
Reputacja postu: 
0

Postautor: rav3n_pl » piątek, 13 października 2017, 08:42

Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni  NIE używaj Bitcoin CORE jeżeli używasz BTC po raz pierwszy blockchain.INFO to zuoo!
Mój Skydrive; Klient Bitcoin Core v0.15.0.1; Trochę o P2pool; C#: Bitmarket SwapBot, RPC CoinControl, BIP39 Mnemonic z talii kart

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 119
Reputacja postu: 
0

Postautor: slasta » piątek, 13 października 2017, 09:14

@KamilSaper, wrzucić QRcode (adres dajesz jako tekst) aby nie trzeba było przepisywać adresu ręcznie tylko można było sobie zeskanować telefonem.
Dodaj sobie też adresy innych kryptowaluty, np. ETH, DASH, ZEC, bo koszt przelewu BTC jest dość wysoki. Przykładowo ktoś chce ci wysłać 10PLN w BTC to opłata transakcyjna wyniesie ponad 5PLN.

Wróć do „Organizacje charytatywne, zbiórki, dotacje”