Brak możliwości handlu na Binace

Regulamin forum
1. Wszystkie wykryte krytyczne błędy i luki w oprogramowaniu serwisu zgłaszamy do danego serwisu. Nie publikujemy szczegółów na forum !!! Dopuszczalne jest publikowanie błędów o niskim stopniu zagrożenia oraz możliwych słabych punktów które naruszają podstawowe zasady bezpieczeństwa. np brak SSL
2. Na tym forum zgłaszamy jedynie fakt wykrycia luki z podaniem stopnia zagrożenia - małe/umiarkowane/krytyczne
3. Nie prowadzimy tu luźnych dyskusji i pogaduszek - te będą surowo karane!
4. Wszelkie pomówienia są zakazane !
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 5 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Brak możliwości handlu na Binace

Postautor: TheNutSolo » wtorek, 5 marca 2024, 16:10

Dzień dobry wszystkim,

mam problem z kontem binance na k†órym ostatnio chciałem spieniężyć USDT - próbowałem P2P, przelew, i wszystkie inne.

za każdym razem pojawia się komunikat

"Zgodnie z wymogami określonymi w naszych Warunkach Użytkowania informujemy, że przerwiemy dostęp użytkownika do naszych usług. Nadal będziesz mógł(-ogła) wypłacać swoje środki. Nie będzie można jednak zdeponować nowych aktywów. Jeśli omyłkowo dokonałeś(-aś) wpłaty, postępuj zgodnie z często zadawanymi pytaniami dotyczącymi procesu odwołania od wpłaty. (https://www.binance.com/en/support/faq/ ... 785703a4fd) Jeśli nie możesz się zalogować, aby wypłacić środki, skontaktuj się z działem Wsparcia klienta."

po zalogowaniu widzę taki komunikat w górnej części konta
Zgodnie z wymogami określonymi w naszych Warunkach Użytkowania informujemy, że przerwiemy dostęp użytkownika do naszych usług. Nadal będziesz mógł(-ogła) wypłacać swoje środki. Nie będzie można jednak zdeponować nowych aktywów. Jeśli omyłkowo dokonałeś(-aś) wpłaty, postępuj zgodnie z tym FAQ dla procesu odwołania wpłaty. Jeśli nie możesz się zalogować, aby wypłacić środki, skontaktuj się z Wsparcie klienta.

na wparciu próbowałem odblokować konto ale mam informację że nie potrzebuje odblokowania.

nie mam pomysłu jak to rozwiązać

pozostaje mi wypłata na inną giełdę ale wolałbym zrobić to na Binance

Prośba o pomoc

Wróć do „Giełdy i serwisy - zagrożenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości