Metamask - prośba o pomoc

Regulamin forum
1. Wszystkie wykryte krytyczne błędy i luki w oprogramowaniu serwisu zgłaszamy do danego serwisu. Nie publikujemy szczegółów na forum !!! Dopuszczalne jest publikowanie błędów o niskim stopniu zagrożenia oraz możliwych słabych punktów które naruszają podstawowe zasady bezpieczeństwa. np brak SSL
2. Na tym forum zgłaszamy jedynie fakt wykrycia luki z podaniem stopnia zagrożenia - małe/umiarkowane/krytyczne
3. Nie prowadzimy tu luźnych dyskusji i pogaduszek - te będą surowo karane!
4. Wszelkie pomówienia są zakazane !
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 listopada 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Metamask - prośba o pomoc

Postautor: Przemasss » środa, 22 listopada 2023, 13:41

Witam, mam pytanie techniczne odnośnie handlu przez metamask i uniswap...
Mianowicie kupiłem krypto XAI, której nie ma na giełdach, dziś wystrzeliła do góry i zrobiła x 2, chcąc zrobić swap w metamask do ETH wyskakuje mi komunikat przy akceptacji transakcji, że mogę zamienić token ale np. -30% od ceny która widzę bo są różnice w cenie. Niezależnie od tego ile czekam i ile razy próbuje zamiany jak jest na plusie wyskakuje ten sam komunikat i ucina tyle % że gdybym wypłacił TP dokładnie ta wartosc za która wcześniej kupiłem czyli kasują mój zarobek ... Czy ktoś się z tym spotkał? Czy jest jakieś obejście , jaką tranzakcje zrobić żeby wypłacić zysk ? Proszę o pomoc
Z góry dziękuję

Weteran
Posty: 2901
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Metamask - prośba o pomoc

Postautor: adamu79 » środa, 22 listopada 2023, 14:37

Przemasss pisze: środa, 22 listopada 2023, 13:41Niezależnie od tego ile czekam i ile razy próbuje zamiany jak jest na plusie wyskakuje ten sam komunikat i ucina tyle % że gdybym wypłacił TP dokładnie ta wartosc za która wcześniej kupiłem czyli kasują mój zarobek
Taki urok mało płynnych tokenów. Trza przywyknąć. Zrobi x10 to będziesz miał zysk ;)
Przemasss pisze: środa, 22 listopada 2023, 13:41Czy jest jakieś obejście
transfer na jakąś giełdę gdzie token jest notowany i ma sensowną płynność

Wróć do „Giełdy i serwisy - zagrożenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości