Czy ktoś posiada wiedzę o platformie HKPPEX.com ?

Regulamin forum
1. Wszystkie wykryte krytyczne błędy i luki w oprogramowaniu serwisu zgłaszamy do danego serwisu. Nie publikujemy szczegółów na forum !!! Dopuszczalne jest publikowanie błędów o niskim stopniu zagrożenia oraz możliwych słabych punktów które naruszają podstawowe zasady bezpieczeństwa. np brak SSL
2. Na tym forum zgłaszamy jedynie fakt wykrycia luki z podaniem stopnia zagrożenia - małe/umiarkowane/krytyczne
3. Nie prowadzimy tu luźnych dyskusji i pogaduszek - te będą surowo karane!
4. Wszelkie pomówienia są zakazane !
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 października 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy ktoś posiada wiedzę o platformie HKPPEX.com ?

Postautor: Rafał Kozłowski » poniedziałek, 24 października 2022, 21:47

Witam posiada ktoś wiedzę o platformie HKPPE X.com

Niby chcą prowizję od zarobionych na krypto , że nie można wypłacić z platformy na bilance

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 października 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy ktoś posiada wiedzę o platformie HKPPEX.com ?

Postautor: Zero_element » poniedziałek, 14 listopada 2022, 17:21

I cos się dowiedziałeś ? dawaj na pw jak coś . Mam ten sam dylemat .

Początkujący
Posty: 285
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 205
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy ktoś posiada wiedzę o platformie HKPPEX.com ?

Postautor: multan » poniedziałek, 14 listopada 2022, 18:36

Ale jaki macie dylemat? to niech zabiorą z waszego zarobku prowizję i wypłacą środki pomniejszone o prowizję, tak jak to się dzieje na wszystkich legitnych giełdach. A jeżeli oczekują od Was jakiegoś przelewu lub wpłaty pod prowizję, to sami pomyślcie z czym macie do czynienia i zapomnijcie o środkach które już tam wpłaciliście.

Niezależnie czy to scam czy nie, to zastanoawiam się skąd Wy ludzie w ogóle bierzecie takie "platformy"?
W każdym serwisie z kursami walut, np coinmarketcap, coinpaprika można sprawdzić pod każdą walutą na jakich giełdach się nimi głównie handluje, to wyszukujecie jakieś krzaki, o których nikt nie słyszał.

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 14 listopada 2022
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy ktoś posiada wiedzę o platformie HKPPEX.com ?

Postautor: warsaw_fan » poniedziałek, 14 listopada 2022, 19:35

Przede wszystkim wyjaśnijcie czy macie tam swoje krypto? Czy po prostu dostaliście maila, że macie do odebrania x kwotę, ale najpierw jak wpłacicie ileś? Bo nic z waszej treści nie wynika

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 października 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy ktoś posiada wiedzę o platformie HKPPEX.com ?

Postautor: Zero_element » poniedziałek, 14 listopada 2022, 19:36

long story . Z polecenia ogolnie . Generalnie to fakt, zapomniałem już o tym ale znalazłem wpis to się chciałem dopytać czy ktoś już coś tam wypłacił . Niby private placment period dla jednej z walut . Niby bo już nie wierze w to za bardzo a nic nikomu nie wyślę na ryj . Ciekaw jestem skąd osoba co założyła post to zna bo tutaj może się dojść po nitce do kłębka .

Dyskutant
Posty: 153
Rejestracja: 5 czerwca 2012
Reputacja: 126
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Czy ktoś posiada wiedzę o platformie HKPPEX.com ?

Postautor: dymonek » wtorek, 15 listopada 2022, 00:47

Te long story musi być bardzo ciekawe xD reklama na fejbuczku ? super laska na twiterku napisała i poleciła ?
Od jakiegoś czasu pojawiają sie tutaj bardzo identyczne wpisy z bardzo identycznymi stronami xD
Ewidentna scam stronka
Fajnie, że po kliknieciu na "online service" przekierowuje na chińską stronkę xD
Domena zarejestrowana 2022-07-18
Strona wygląda jak g*%*$#no

Wróć do „Giełdy i serwisy - zagrożenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości