Pytanie o giełdę bitEGT

Regulamin forum
1. Wszystkie wykryte krytyczne błędy i luki w oprogramowaniu serwisu zgłaszamy do danego serwisu. Nie publikujemy szczegółów na forum !!! Dopuszczalne jest publikowanie błędów o niskim stopniu zagrożenia oraz możliwych słabych punktów które naruszają podstawowe zasady bezpieczeństwa. np brak SSL
2. Na tym forum zgłaszamy jedynie fakt wykrycia luki z podaniem stopnia zagrożenia - małe/umiarkowane/krytyczne
3. Nie prowadzimy tu luźnych dyskusji i pogaduszek - te będą surowo karane!
4. Wszelkie pomówienia są zakazane !
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 września 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie o giełdę bitEGT

Postautor: emilka100 » czwartek, 12 września 2019, 20:43

Witam. Dzisiaj dostałam od kolegi 1,1 BTC na giełdzie bitEGT (https://bitegt.com/en) . Niestety jest jeden problem, aby móc go wypłacić lub przelać na Binance trzeba wpłacić
depozyt w wysokości 0,02 BTC. Więc mam do Was pytanie : Czy znacie kogoś, lub dysponujecie jakimiś opiniami o tej giełdzie.
Czy nie jest ona oszustwem, bardzo proszę o wszelkie informacje na jej temat. Dziękuję i życzę miłego wieczoru :D

Dodano po 21 minutach 21 sekundach:
W dodatku w regulaminie wyczytałam, że trzeba wpłatę wykonać do końca tygodnia :shock: :shock:

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie o giełdę bitEGT

Postautor: Bit-els » czwartek, 12 września 2019, 21:58

scam, olej to.
Jeśli naganiasz lub trolujesz dostaniesz ban ntychmiastowy

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 września 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie o giełdę bitEGT

Postautor: emilka100 » czwartek, 12 września 2019, 22:14

Ok, dziękuję za odpowiedź.

Wróć do „Giełdy i serwisy - zagrożenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości