Efekty braku włączonego 2FA na poczcie i na giełdzie

Regulamin forum
1. Wszystkie wykryte krytyczne błędy i luki w oprogramowaniu serwisu zgłaszamy do danego serwisu. Nie publikujemy szczegółów na forum !!! Dopuszczalne jest publikowanie błędów o niskim stopniu zagrożenia oraz możliwych słabych punktów które naruszają podstawowe zasady bezpieczeństwa. np brak SSL
2. Na tym forum zgłaszamy jedynie fakt wykrycia luki z podaniem stopnia zagrożenia - małe/umiarkowane/krytyczne
3. Nie prowadzimy tu luźnych dyskusji i pogaduszek - te będą surowo karane!
4. Wszelkie pomówienia są zakazane !
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: talgo » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 14:56

Chwilę temu wyszło iż koparka nicehash.com
została okradzona więc i na koparki znalazł się sposób

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: maky » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 15:08

talgo pisze: Chwilę temu wyszło iż koparka nicehash.com
została okradzona więc i na koparki znalazł się sposób
Koparka czy pool?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: Leo77 » wtorek, 26 grudnia 2017, 10:25

24.12.2017
4:37 rano
kradzież z konta prawie pół bańki *dobrze, że ktoś nie zostawił wiadomości "Wesołych Świąt" ;)
ten sam schemat
włam na skrzynkę (poczta.fm)
sprzedaż środków, zakup bitcoinów, przelew na X konto
wykasowanie wszystkiego z maila
miałem dwa z sugerowanych przez bit bay zabezpieczeń - mocne hasło oraz potwierdzenie akcji na koncie - nie miałem GA - cóż nie znam się, zakładałem, że giełda działa jak bank - głupota
sprawa zgłoszona na policję miejscową + pocztą email do głównej komendy cyber w Wawie - choć raczej zakładam, że kasa przepadła bezpowrotnie
jeśli są tu osoby okradzione w podobny sposób i macie jakiś kontakt ze sobą, przemyślenia - to proszę o kontakt na priv

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: pm7 » wtorek, 26 grudnia 2017, 12:45

@maky, mój błąd, to była zaufanatrzeciastrona, nie niebezpiecznik:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 69
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: -28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: Makaveli455 » wtorek, 26 grudnia 2017, 12:56

Leo77 pisze: 24.12.2017
4:37 rano
kradzież z konta prawie pół bańki *dobrze, że ktoś nie zostawił wiadomości "Wesołych Świąt" ;)
ten sam schemat
włam na skrzynkę (poczta.fm)
sprzedaż środków, zakup bitcoinów, przelew na X konto
wykasowanie wszystkiego z maila
miałem dwa z sugerowanych przez bit bay zabezpieczeń - mocne hasło oraz potwierdzenie akcji na koncie - nie miałem GA - cóż nie znam się, zakładałem, że giełda działa jak bank - głupota
sprawa zgłoszona na policję miejscową + pocztą email do głównej komendy cyber w Wawie - choć raczej zakładam, że kasa przepadła bezpowrotnie
jeśli są tu osoby okradzione w podobny sposób i macie jakiś kontakt ze sobą, przemyślenia - to proszę o kontakt na priv

Czy ktoś z bitbay'a w ogóle przegląda to forum? Jeżeli nie, to może wypadałoby w jakimś sposób zasugerować tym ludziom, aby podczas rejestracji wyskakiwała informacja WIELKĄ i najlepiej pogrubioną, czerwoną czcionką, brzmiącą w ten sposób: KONIECZNIE PRZED DOKONANIEM WPŁATY JAKICHKOLWIEK ŚRODKÓW NA GIEŁDĘ ZABEZPIECZ SWOJE KONTO ZA POMOCĄ GA. W PRZECIWNYM WYPADKU RYZYKUJESZ UTRATĘ CAŁEGO KAPITAŁU!!! No i do tego powinna być pod spodem prosta instrukcja, jak to zrobić, bo nie jest to nic skomplikowanego. To jest konieczne i sami powinni na to wpaść, gdyż wielu nowych inwestorów w Polsce, wybiera właśnie bitbay, nie mając pojęcia o zagrożeniach. Chyba, że jest to inside job, ale to już nie nam rozstrzygać.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: BobBudowniczy » wtorek, 26 grudnia 2017, 13:49

Ale akcja...
Przecież za 3 miesiace ta giełda przestanie istnieć.
Pomijam już fakt posiadania emaila na Interii co jest skrajnie niebezpieczne ale ciągle zachodze w głowie czy to ma coś wspólnego z BB czy z Interia.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: Leo77 » wtorek, 26 grudnia 2017, 14:39

dokładnie
nie puszczanie kont bez GA do weryfikacji lub duża czerwona informacja o KONIECZNOŚCI instalacji GA, a nie jedno z zaleceń...
dodatkowo - np. wstrzymanie możliwości przelewów zewnętrznych na kilka godzin od restartu hasła
wiem, że nie jestem jedyny z takim problemem - ale dopiero teraz znalazłem ten wątek;
jeśli widać, że takie kradzieże zdarzają się już od jakiegoś czasu może na miejscu byłby mail do użytkowników (na święta jakoś dało się wysłać życzenia od giełdy) "Uwaga, w związku z powtarzającymi się włamaniami na konta prosimy o dodatkowe zabezpieczenia plus instrukcja", no chyba, że rzeczywiście komuś po "ich " stronie zależy, żeby zdarzały się jelenie... albo żeby "nowi" ludzie nie mieli świadomości czyhających niebezpieczeństw

Dodano po 1 minucie 6 sekundach:
Makaveli455 pisze:
Leo77 pisze: 24.12.2017
4:37 rano
kradzież z konta prawie pół bańki *dobrze, że ktoś nie zostawił wiadomości "Wesołych Świąt" ;)
ten sam schemat
włam na skrzynkę (poczta.fm)
sprzedaż środków, zakup bitcoinów, przelew na X konto
wykasowanie wszystkiego z maila
miałem dwa z sugerowanych przez bit bay zabezpieczeń - mocne hasło oraz potwierdzenie akcji na koncie - nie miałem GA - cóż nie znam się, zakładałem, że giełda działa jak bank - głupota
sprawa zgłoszona na policję miejscową + pocztą email do głównej komendy cyber w Wawie - choć raczej zakładam, że kasa przepadła bezpowrotnie
jeśli są tu osoby okradzione w podobny sposób i macie jakiś kontakt ze sobą, przemyślenia - to proszę o kontakt na priv

Czy ktoś z bitbay'a w ogóle przegląda to forum? Jeżeli nie, to może wypadałoby w jakimś sposób zasugerować tym ludziom, aby podczas rejestracji wyskakiwała informacja WIELKĄ i najlepiej pogrubioną, czerwoną czcionką, brzmiącą w ten sposób: KONIECZNIE PRZED DOKONANIEM WPŁATY JAKICHKOLWIEK ŚRODKÓW NA GIEŁDĘ ZABEZPIECZ SWOJE KONTO ZA POMOCĄ GA. W PRZECIWNYM WYPADKU RYZYKUJESZ UTRATĘ CAŁEGO KAPITAŁU!!! No i do tego powinna być pod spodem prosta instrukcja, jak to zrobić, bo nie jest to nic skomplikowanego. To jest konieczne i sami powinni na to wpaść, gdyż wielu nowych inwestorów w Polsce, wybiera właśnie bitbay, nie mając pojęcia o zagrożeniach. Chyba, że jest to inside job, ale to już nie nam rozstrzygać.


Zapewne wszystkie kradzieże były zgłaszane w pierwszej kolejności do BITBAY - nie muszą czytać forum, żeby dokładnie wiedzieć co i dlaczego się dzieje...

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: sebastian1515 » wtorek, 26 grudnia 2017, 17:14

jesli chodzi o zabezpieczenie konta to chodzi wam o kody przychodzace na tel (w aplikacji)? to wystarczy czy to też "złodziej" może obejść?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 69
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: -28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: Makaveli455 » wtorek, 26 grudnia 2017, 17:39

@sebastian1515,

Chodzi nam o google authenthicator - aplikacja na telefon. Tak, da się to obejść zdobywając dostęp do smartfona, ale jeżeli nie macie poważnych pieniędzy na giełdzie, to raczej nikt nie będzie się tak trudził, to skomplikowana operacja. Poza tym nie wiem czy jest możliwa bez wykonania roota. Najlepiej oprocz posiadania GA, logować się na giełde tylko za pomocą jednego komputera, dobrze zabezpieczonego (polecam kasperky total security + moduł bezpieczne pieniądze),a do GA mieć jakis najtańszy telefon, który będzie służył tylko do tego (GA generuje kody w trybie offline).
Ostatnio zmieniony wtorek, 26 grudnia 2017, 17:40 przez Makaveli455, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: constantine » wtorek, 26 grudnia 2017, 17:39

Leo77 pisze: jeśli są tu osoby okradzione w podobny sposób i macie jakiś kontakt ze sobą, przemyślenia - to proszę o kontakt na priv
Chyba padł rekord (?)
Współczuję.
Nie odbyło się zebranie osób 'zrobionych', o którym bym wiedział. Może niech inni się wypowiedzą czy coś działali grupowo.
Przemyślenie - po prawie trzymiesięcznej obserwacji tempa działań organów ścigania w mojej sprawie mogę napisać: moja kasa przepadła.
Ale w tym przypadku chodzi o Nieco większą kwotę i z automatu inny § kodeksu karnego. Może prokuratura bardziej się będzie starać.
Powodzenia.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: Leo77 » wtorek, 26 grudnia 2017, 19:52

Dzięki, choć raczej na wiele nie liczę...
choć aż nie chce się wierzyć jakie to łatwe...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: gandzialf » wtorek, 26 grudnia 2017, 20:17

@Makaveli455, i z rootem to trudne. Jeśli ktoś robi roota tylko po to aby wrzuciać sobie apki z zewnętrznych i wątpliwej jakości źródeł oraz nie patrzy co na telefonie akceptuje to fakt przejęcie GA jest możliwe.
Ja dla przykładu mam zrootowany tel ale w celu używania custom romów, ponadto sam już firewall na andku, podobnie jak na linuksie to mocne narzędzie. Jeśli poświęci się chwilę na konfigurację to i z rootem ryzyko przejęcia GA jest prawie żadne nawet jesli używa się tego telefonu na codzień.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: maky » środa, 27 grudnia 2017, 15:59

Leo77 pisze: wstrzymanie możliwości przelewów zewnętrznych na kilka godzin od restartu hasła
48h i sprawa załatwiona. Plus SMS do właściciela konta.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 29 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: ALEX_555 » środa, 27 grudnia 2017, 16:30

hassejo pisze:aż chce się czekać na finał i więcej takich smaczków od innych poszkodowanych.
oczywiście nie zrozumcie mnie źle - jestem po prostu bardzo ciekawy tego czy BB czasami sam nie robi takich akcji. co zdaje się być co raz bardziej prawdopodobne : )

Podsumowując, krzywe akcje na BB :

- Duża ilość kradzieży środków użytkowników BB
- Te same kwoty tworzące ścianę celem utrzymania/zaniżenia/zawyżenia kursu ; https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 52#p417852 ((tutaj może to być sprawa bota, ale nie musi :) ))
- Podejrzane nazwiska blisko związane z BB, które za soba dobrej historii nie mają
- Wprowadzenie podejrzanego futurecoina
- Brak historii transakcji (przynajmniej kiedys) - a wiadomo czym to moglo skutkowac :)
Post na miarę pewnego ministra. Antoniego.
Przecież tak łatwo się rzuca podejrzenia na kogoś innego... Dla mnie to mega skurw....o! :(


Teraz się zastanów i rusz głową.
Bitbay rozwija się w błyskawicznym tempie. Z samych prowizji zarabia MILIONY!!! Zyski wciąż rosną.
Czy naprawdę myślisz, że ryzykując utratę opinii, a tym samym zabicie kury znoszącej złote jajka, ktoś by się połakomił na marne grosze??? Grosze, bo zakładam, że nie zginęły Poszkodowanym dziesiątki milionów, tylko znacznie niższe kwoty.

Sorry, ale musiałem to napisać, bo jestem uczulony na podobne teksty, które praktycznie wprost sugerują, że ktoś (czy firma) jest nieuczciwy. :(

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: hassejo » środa, 27 grudnia 2017, 16:35

@ALEX_555, zwracaj się tak do kolegi, nie do mnie ;)
Jeśli chodzi o moje spostrzeżenia, przecież są one jawne i @BitBay może się do nich odnieść, jaki problem ? Widzę że musieli wysłać Ciebie.
Ewentualnie tak mocno się w BB zakochałeś, że stałeś się takim samym fanatykiem jak Twój ulubiony polityk z partii.

Nie interesuje mnie to ile BB zarabia na prowizjach, interesuje mnie to co się dzieje NA i WOKÓŁ tej giełdy. Interesuje mnie również bezpieczeństwo moich środków jak i środków innych użytkowników, które JAK WIDAĆ NIE SĄ BEZPIECZNE.
Jako ze się rozwijają w błyskawicznym tempie, może by również pójść w kierunku bezpieczeństwa ?

Kulfon
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: Kulfon » środa, 27 grudnia 2017, 17:45

@Leo77, Ciekawe skąd miałeś pół bańki, zresztą jak tyle miałeś to pewnie masz jeszcze więcej. Już nie mówię o tym ile musiałeś narobić, żeby zgarnąć taką kasę. :D

A może to ten sławny Rollem co zarobił pół bańki na krypto? http://zarabiam.com/Temat-17-latek-na-k ... ach-151189

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: michal22b » środa, 27 grudnia 2017, 17:56

fafudrak pisze: Witam.

Dziś od godnie 6:00 zostałem okradziony na giełdzie BB. Fakt, nie miałem tych super zabezpieczeń (bo konto miałem kilka dni i nawet nie wiedziałem o ich istnieniu). Straciłem 15 lisk (pomad 1000zł) i zapewne wpisze to w stratę bo szansa na odnalezienie sprawcy zerowa. Mam tylko jego IP 83.18.117.14 (ip z Warszawy, a ja z Elbląga) i adres portfela 18127767051351611281L na które ktoś przelał środki z BB. Nie rozumiem tylko jednej rzeczy, skąd ktoś wiedział że akurat jestem zarejestrowany na BB i bawie sie w kryptowaluty ?? Na poczte zero logowań, do Banku tez, na inne kota też. Tylko na BB ktoś złapał ?? Komp przeskanowany, żadnych trojanów, logerów itp. Jak ktoś potrafi dajcie info o tym IP i o tym portfelu LISK.
Witam

Ja zostałem okradziony 25.12.2017 i logowanie z tego samego IP i na ten sam portfel przelane były LISKI myśle ze to ktos z BB bo nawet nie trzeba było potwierdzenia z emaila na wyplate

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 29 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: ALEX_555 » środa, 27 grudnia 2017, 18:11

hassejo pisze:@ALEX_555, zwracaj się tak do kolegi, nie do mnie ;)
Jeśli chodzi o moje spostrzeżenia, przecież są one jawne i @BitBay może się do nich odnieść, jaki problem ? Widzę że musieli wysłać Ciebie.
Ewentualnie tak mocno się w BB zakochałeś, że stałeś się takim samym fanatykiem jak Twój ulubiony polityk z partii.

Nie interesuje mnie to ile BB zarabia na prowizjach, interesuje mnie to co się dzieje NA i WOKÓŁ tej giełdy. Interesuje mnie również bezpieczeństwo moich środków jak i środków innych użytkowników, które JAK WIDAĆ NIE SĄ BEZPIECZNE.
Jako ze się rozwijają w błyskawicznym tempie, może by również pójść w kierunku bezpieczeństwa ?
I znowu kolejna głupia i bezpodstawna insynuacja. Nie mam nic wspólnego z Bitbay. Jestem wyłącznie ich klientem, jak każdy z nas. Nie potrafię również niezauważać podobnych plugawych postów, stąd moja reakcja.

Dlaczego Bitbay nie reaguje na posty takie jak Twój i nie odnosi się do nich? Mają inne oficjalne kanały do kontaktu ze swoim Klientami i nie mają obowiązku do brania udziału w dyskusji na forum internetowym.Wystarczy się trochę pofatygować i zajrzeć na ich stronę.
Napisz do nich pismo, w których jeszcze raz opiszesz swoje insynuacje, tym razem jak mężczyzna (?)podpisując się z imienia i nazwiska... Jestem przekonany, że otrzymasz .

W kwestii podnoszenia bezpieczeństwa przez Bitbay.
Kilka dni temu pytałem, czy ktoś z okradzionych miał włączoną usługę GA. Z tego co mi wiadomo, nikt z poszkodowanych nie skorzystał z udostępnionego przez Bitbay zabezpieczenia, które jak widać jest nadal skuteczne i bezpieczne. Po co więc szukać na tym etapie czegoś innego? ??

PS. Gdyby moi koledzy próbowali w podobny sposób oczerniać innych, nie byliby z miejsca moimi kolegami. Takie mam zasady.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: BobBudowniczy » środa, 27 grudnia 2017, 18:15

Kulfon pisze: @Leo77, Ciekawe skąd miałeś pół bańki, zresztą jak tyle miałeś to pewnie masz jeszcze więcej. Już nie mówię o tym ile musiałeś narobić, żeby zgarnąć taką kasę. :D

A może to ten sławny Rollem co zarobił pół bańki na krypto? http://zarabiam.com/Temat-17-latek-na-k ... ach-151189
Obrazek

Co to za roznica, moze jest bogaty i wsadzil pol banki a moze wygral w loteri na talon i balon... Nie ladnie jest zagladac ludzia do portfeli.
Poza tym na tym forum wiekszosc osob obraca setkami tysiecy i to nie jest nic dziewnego...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: hassejo » środa, 27 grudnia 2017, 18:16

Spoiler:
ALEX_555 pisze:
hassejo pisze:@ALEX_555, zwracaj się tak do kolegi, nie do mnie ;)
Jeśli chodzi o moje spostrzeżenia, przecież są one jawne i @BitBay może się do nich odnieść, jaki problem ? Widzę że musieli wysłać Ciebie.
Ewentualnie tak mocno się w BB zakochałeś, że stałeś się takim samym fanatykiem jak Twój ulubiony polityk z partii.

Nie interesuje mnie to ile BB zarabia na prowizjach, interesuje mnie to co się dzieje NA i WOKÓŁ tej giełdy. Interesuje mnie również bezpieczeństwo moich środków jak i środków innych użytkowników, które JAK WIDAĆ NIE SĄ BEZPIECZNE.
Jako ze się rozwijają w błyskawicznym tempie, może by również pójść w kierunku bezpieczeństwa ?
I znowu kolejna głupia i bezpodstawna insynuacja. Nie mam nic wspólnego z Bitbay. Jestem wyłącznie ich klientem, jak każdy z nas. Nie potrafię również niezauważać podobnych plugawych postów, stąd moja reakcja.

Dlaczego Bitbay nie reaguje na posty takie jak Twój i nie odnosi się do nich? Mają inne oficjalne kanały do kontaktu ze swoim Klientami i nie mają obowiązku do brania udziału w dyskusji na forum internetowym.Wystarczy się trochę pofatygować i zajrzeć na ich stronę.
Napisz do nich pismo, w których jeszcze raz opiszesz swoje insynuacje, tym razem jak mężczyzna (?)podpisując się z imienia i nazwiska... Jestem przekonany, że otrzymasz .

W kwestii podnoszenia bezpieczeństwa przez Bitbay.
Kilka dni temu pytałem, czy ktoś z okradzionych miał włączoną usługę GA. Z tego co mi wiadomo, nikt z poszkodowanych nie skorzystał z udostępnionego przez Bitbay zabezpieczenia, które jak widać jest nadal skuteczne i bezpieczne. Po co więc szukać na tym etapie czegoś innego? ??

PS. Gdyby moi koledzy próbowali w podobny sposób oczerniać innych, nie byliby z miejsca moimi kolegami. Takie mam zasady.
Dobrze więc, że nie jesteśmy kolegami.
Co do KAŻDEGO z nas jako ich klienta - mylisz się, nie będę na tak plugawej giełdzie działał.
Dzięki Bogu, że jest wolny rynek ;)

Wróć do „Giełdy i serwisy - zagrożenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości