BitBay.pl - forumowa lustracja

Regulamin forum
1. Wszystkie wykryte krytyczne błędy i luki w oprogramowaniu serwisu zgłaszamy do danego serwisu. Nie publikujemy szczegółów na forum !!! Dopuszczalne jest publikowanie błędów o niskim stopniu zagrożenia oraz możliwych słabych punktów które naruszają podstawowe zasady bezpieczeństwa. np brak SSL
2. Na tym forum zgłaszamy jedynie fakt wykrycia luki z podaniem stopnia zagrożenia - małe/umiarkowane/krytyczne
3. Nie prowadzimy tu luźnych dyskusji i pogaduszek - te będą surowo karane!
4. Wszelkie pomówienia są zakazane !
Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

BitBay.pl - forumowa lustracja

Postautor: ArekW » sobota, 10 czerwca 2017, 12:58

BitBay pisze: Odnośnie Sylwestra, skąd informacja o jakiś chwilówkach? Przecież to znowu jest kłamstwo i zarzuty bez pokrycia.
Sylwester Suszek był prezesem Zarządu firmy LEMON FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000435425)

http://www.maxipozyczka.pl/pozyczki_got ... pinie.html

Firma Lemon Finance miała w ofercie kredyty dla firm bez BIK, ZUS i US, też pożyczki dla osób prywatnych do 150 tyś nawet dla osób z opóźnieniami w BIK.

Wszystko jest w google, chwila szukania. Chwilówki.


http://www.dns.pl/cgi-bin/en_whois.pl
lemonfinance.pl

created: 2012.10.23 14:23:10
last modified: 2017.03.04 13:35:36
renewal date: 2017.10.23 14:23:10

REGISTRANT:

company: Spajk-RTV Suszek Sylwester
street:ul. Lortza 82
city: 41-940 Piekary Śląskie
location: pl
phone: +48.509144399
last modified: 2016.04.20

Jak ktoś ma czas to trzeba poszukać w WEB ARCHIVE kopii strony

@BitBay czy podałem fałszywą informacje o Sylwestrze Suszku?
@SylwesterSuszek

Dodano po 8 minutach 16 sekundach:
BitBay pisze: Pracujemy cały czas nad nowymi integracjami, niestety większość operatorów ciężko przekonać do Nowych technologii ze względu na skłócone Polskie środowisko Bitcoin. Zamiast je promować, to porównują rozwiązania do MLM :) Po to powstają inicjatywy w Ministerstwie Finansów, aby firmy się nie zwalczały, tylko współpracowały. Spójrz nawet na ten temat, jak ludzie potrafią pisać głupoty.

Jako firmie, prościej Nam się dogadać na zagranicznym rynku. Nawet Pyszne wolało zapiąć zagranicznego BitPaya :)

W społeczności Bitcoin to 90% osób, którzy nigdy firmy nie miały, nie pracowało z klientami, a wypowiadają się jak mamy prowadzić marketing, PR, integracje.
Za ten wpis myślę, że dostaniecie mnóstwo braw i plusików.

Coż za niesamowita pycha i buta.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » sobota, 10 czerwca 2017, 12:59

ArekW pisze:
BitBay pisze: Odnośnie Sylwestra, skąd informacja o jakiś chwilówkach? Przecież to znowu jest kłamstwo i zarzuty bez pokrycia.
Sylwester Suszek był prezesem Zarządu firmy LEMON FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000435425)

http://www.maxipozyczka.pl/pozyczki_got ... pinie.html

Firma Lemon Finance miała w ofercie kredyty dla firm bez BIK, ZUS i US, też pożyczki dla osób prywatnych do 150 tyś nawet dla osób z opóźnieniami w BIK.

Wszystko jest w google, chwila szukania. Chwilówki.

@BitBay czy podałem fałszywą informacje o Sylwestrze Suszku?
@SylwesterSuszek
Tak. Bo tak samo nie rozrózniasz MLM od BitBaya, tak samo chwilówki od kredytu. Chcesz powiedzieć, że 18 latek z dowodem, jest wstanie wziąść 150 tys kredytu w chwilówce?

Kompromitujesz się po raz kolejny.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ArekW » sobota, 10 czerwca 2017, 13:21

BitBay pisze: Tak. Bo tak samo nie rozrózniasz MLM od BitBaya, tak samo chwilówki od kredytu. Chcesz powiedzieć, że 18 latek z dowodem, jest wstanie wziąść 150 tys kredytu w chwilówce?

Kompromitujesz się po raz kolejny.
@SylwesterSuszek
@BitBay
Ja nikogo nie atakuje, jeden użytkownik podjął temat lichwy, poszukałem w google i wyszły chwilówki. Wkleiłem informację z publicznych rejestrów. Jeżeli ktoś zechce, wyszuka kopie strony lemonfinance.pl, chyba, że zostały usunięte z archiwów google. Jeżeli zostały usunięte, zapewny był ku temu powód.

Nieczego nie sugeruje, tylko wygrzebuje.

@BitBay twoja odpowiedz jest agresywna i ma na celu zdyskredytowanie piszącego.
Dla mnie jest to powód, żeby zacząć głębiej szukać i doszukać co było oferowane na stronie lemonfinance.pl bo zaczynam podejrzewać, że to jest przeszłość, którą ktoś chciałby głęboko ukryć.

Tematu MLM nawet nie poruszyłem.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » sobota, 10 czerwca 2017, 14:19

Znowu się kompromitujesz. Nie przeszkadza Ci, że na forum, tak dużo użytkowników o Tobie pisze w złych słowach?

- Dalej nie rozróżniasz Chwilówki od Kredytu
- Gdzie pisze Ci cokolwiek o chwilówkach?
- Co BitBay ma z tym wspólnego? Nic.
- Robisz offtopic nie widząc, że ktoś może mieć życie prywatne.
- Nękasz Sylwestra, oskarżając go

Najpierw przeproś za fałszywe oskarżenia, nie jesteś już wiarygodnym użytkownikiem, po raz kolejny napisałeś nieprawdę, reszta użytkowników nawet w innych tematach dawno już to zauważyła.

Możesz sobie szukać, pisać, twoje posty nawet nie nadają się do brukowca. Nawet tam poziom informacji jest bardziej rzetelny...

Jako firma spełanimy szereg zobowiązań narzuconych przez Komisję Nadzoru Finansowego, spełniamy KML, KYC i szereg procedur narzuconych odgórnie w temacie finansowym.

I zamiast się cieszyć, że CEO, ma doświadczenie w Finansówce, a nie powstaje kolejny Bitcurex, to jeszcze wyjeżdżasz z fałszywymi oskarżeniami o chwilówki, którymi się brzydzimy.

Dodano po 6 minutach 42 sekundach:
bumbumroom pisze: OK poczekamy zobaczymy. Póki co nigdzie nie znalazłem oficjalnej informacji o wycofywaniu się halcash z Polski, a informacje podawane na forum to tylko póki co posty. Byłaby sprawa jasna gdyby było jakieś oficjalne oświadczenie o takim wycofaniu na stronie halcash.pl. Tymczasem ta strona wznowiła działanie i wygląda jakby działała w najlepsze.

W związku z powyższym wysłałem do halcash zapytanie czy prawdą jest ich wycofywanie się z polskiego rynku. Zobczymy czy i co odpiszą.
W 100% popieramy słowa Bl4cka.

Nie mamy wpływu na decyzje operatorów.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 1 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: IlIlIl » sobota, 10 czerwca 2017, 14:50

Zacznę od końca...
BitBay pisze:- Dalej nie rozróżniasz Chwilówki od Kredytu
- Gdzie pisze Ci cokolwiek o chwilówkach?
- Co BitBay ma z tym wspólnego? Nic.
- Robisz offtopic nie widząc, że ktoś może mieć życie prywatne.
- Nękasz Sylwestra, oskarżając go
Nękamy Suszka :D dobrze, nie chwilówki, a POŻYCZKI BEZ BIK.
BitBay pisze:Najpierw przeproś za fałszywe oskarżenia, nie jesteś już wiarygodnym użytkownikiem, po raz kolejny napisałeś nieprawdę, reszta użytkowników nawet w innych tematach dawno już to zauważyła.
:D
BitBay pisze:Jako firma spełanimy szereg zobowiązań narzuconych przez Komisję Nadzoru Finansowego, spełniamy KML, KYC i szereg procedur narzuconych odgórnie w temacie finansowym.
Gdzie można przeczytać jak KNF reguluję giełdy bitcoinowe?
BitBay pisze:I zamiast się cieszyć, że CEO, ma doświadczenie w Finansówce, a nie powstaje kolejny Bitcurex, to jeszcze wyjeżdżasz z fałszywymi oskarżeniami o chwilówki, którymi się brzydzimy.
Cieszymy się, że ma doświadczenie w UDZIELANIU POŻYCZEK BEZ BIK
BitBay pisze:Jako firmie, prościej Nam się dogadać na zagranicznym rynku. Nawet Pyszne wolało zapiąć zagranicznego BitPaya :)
No i chwała pyszne.pl że wybrali uczciwą firmę :)
BitBay pisze:W społeczności Bitcoin to 90% osób, którzy nigdy firmy nie miały, nie pracowało z klientami, a wypowiadają się jak mamy prowadzić marketing, PR, integracje.
8-) tak tak, tylko Ty Justynko masz rację
BitBay pisze:Odnośnie rankingu, porównujemy komercyjne giełdy, umożliwiające wpłaty i wypłaty, oraz brak ograniczeń w rejestracji, np. jeżeli nie jesteśmy narodowości kraju do którego giełda należy, to mamy problem rejestracji. Po przeanalizowaniu tego rankingu, również jesteśmy w 10 .
bla bla bla, to po co piszesz głupoty, że 10 jak 30-40? gdzie niby BitBay jest 10? Gdzie?

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ArekW » sobota, 10 czerwca 2017, 15:36

BitBay pisze:

- Dalej nie rozróżniasz Chwilówki od Kredytu
- Gdzie pisze Ci cokolwiek o chwilówkach?
- Co BitBay ma z tym wspólnego? Nic.
- Robisz offtopic nie widząc, że ktoś może mieć życie prywatne.
- Nękasz Sylwestra, oskarżając go
Droga Osobo, która reprezentujesz spółkę BitBay Sp z o.o. na forum.bitcoin.pl, pisząca z konta @Bitbay
DW: @SylwesterSuszek

W googlach jest kilkadziesiąt ogłoszeń zamieszczanych przez pracowników/przedstawicieli handlowych spółki LEMON FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000435425) z domeną lemonfinanse.pl.

Prezesem tej spółki był Pan Sylwester Suszek. Dane, które cytuje, pochodzą z zasobów publicznych a dane osób pełniących funkcję w Zarządach spółek kapitałowych są publiczne, włacznie z numerem PESEL.

Z informacji, które znalazłem w internecie, z tych właśnie ogłoszeń, wynika, że spółka LEMON FINANCE Sp. z o.o. zajmowała się udzielaniem kredytów i CHWILÓWEK.

Przykład chwilówki dla emerytów
http://kredyty-ogloszenia.pl/kredyty-dl ... juz-wzieli

Czy Bitbay ma coś z tym wspólnego? Obecny prokurent firmy Bitbay sp. z o.o., który w mediach zachowuje się jak pełniący funkcję Prezesa Zarządu tej spółki, był Prezesem Spółki LEMON FINANCE Sp. z o.o., która zajmowała się miedzy innymi udzielaniem CHWILÓWEK.

Nic mi nie wiadomo o życiu prywatnym pana Sylwestra Suszka, nie ingeruje w nie. Publikuje tylko informacje publicznie dostępne.

Nie nękam pana Sylwestra Suszka i nie oskarżam o nic. Publikuje tylko publicznie dostępne informacje i wklejam dowody na to, że firma LEMON FINANCE Sp. z o.o. zajmowała się miedzy innymi udzielaniem CHWILÓWEK.

Wyciąganie wniosków pozostawiam pozostałym.

Pozwole sobie zwrócić uwagę, że Droga Osoba, która reprezentuje spółkę BitBay sp. z o.o. pisząc jako @BitBay, rzuca oskarżenia i atakuje użytkowników i próbuje zmienić temat rozmowy.

Jeżeli Droga Osoba uważa, że firma LEMON FINANCE Sp. z o.o. nie zajmowała się miedzy innymi udzielaniem CHWILÓWEK, proszę to oficjalnie napisać. Ja wkleję wtedy 40 linków do ogłoszeń z chwilówkami.

Jeżeli Droga Osoba uważa, że rozpowszechniam kłamliwe informacje, proszę o ustosunkowanie się i przedstawienie argumentów.

Proszę Drogą Osobę, która reprezentuje firmę BitBay sp z o.o. o zachowanie taktu i kultury oraz o okazanie szacunku użytkownikom tego forum. Osoba, która reprezentuje spółkę BitBay sp z o.o. powinna starać się wyjaśniać i łagodzić spory a nie oskarżać i zaprzeczać głupio, ponieważ prowadzi to tylko do powiększenia chaosu. A temat ten jest czytany przez konkurentów BitBay sp z. o.o., którzy będą takie potknięcia wykorzystywać przeciwko @BitBay.

Droga Osobo zza @BitBay możesz nas wszytkich przeprosić, jeżeli chcesz.

Pozdrawiam i życzę mądrości.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » sobota, 10 czerwca 2017, 18:00

ArekW, zaraz, to jednak nie wiesz czy udzielała chwilówek? No widzisz jaki ty jesteś manipulator. Skończ waść, wstydu Sobie oszczędź :)

Chwilówka i decyzja po 2 dniach... Oskarżacie o coś o czym nie masz najmniejszego pojęcia.

Cała działalność Sylwestra Suszka, była w pełni legalna, jest i będzie.

Pogadajmy teraz może lepiej o tym, co zrobiliście dla społeczności Bitcoin? Bo się tak wymądrzacie, chętnie posłuchamy.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 1 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: IlIlIl » sobota, 10 czerwca 2017, 18:33

BitBay pisze:ArekW, zaraz, to jednak nie wiesz czy udzielała chwilówek? No widzisz jaki ty jesteś manipulator. Skończ waść, wstydu Sobie oszczędź :)
Stanę w obronie, jedynym manipulatorem to jesteś ty Justynko z "ósmej giełdy na świecie"
BitBay pisze:Chwilówka i decyzja po 2 dniach... Oskarżacie o coś o czym nie masz najmniejszego pojęcia.
Justynko no mi Suszek nie udzielił więc nie wiem, ale dobrze, że ty wiesz :)
BitBay pisze:Cała działalność Sylwestra Suszka, była w pełni legalna, jest i będzie.
Oby...
BitBay pisze:Pogadajmy teraz może lepiej o tym, co zrobiliście dla społeczności Bitcoin? Bo się tak wymądrzacie, chętnie posłuchamy.
No ja to, ujawniłem co macie za uszami, ostrzegłem pewne grono. Cieszy mnie niezmiernie, że duże firmy nie chcą współpracować i wybierają np bitpay :D

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Awesomist » sobota, 10 czerwca 2017, 19:56

ArekW pisze:
BitBay pisze: Tak. Bo tak samo nie rozrózniasz MLM od BitBaya, tak samo chwilówki od kredytu. Chcesz powiedzieć, że 18 latek z dowodem, jest wstanie wziąść 150 tys kredytu w chwilówce?

Kompromitujesz się po raz kolejny.
@SylwesterSuszek
@BitBay
Ja nikogo nie atakuje, jeden użytkownik podjął temat lichwy, poszukałem w google i wyszły chwilówki. Wkleiłem informację z publicznych rejestrów. Jeżeli ktoś zechce, wyszuka kopie strony lemonfinance.pl, chyba, że zostały usunięte z archiwów google. Jeżeli zostały usunięte, zapewny był ku temu powód.

https://web.archive.org/web/20160405172 ... l/leasing/

Wątek ten czytam z ciekawości, nie jestem po żadnej stronie, po prostu korzystam też z tej giełdy, a to wszystko jest bardzo interesujące.
Strona lemonfinance jest zarchiwizowana więc każdy może sobie ją przejrzeć.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » sobota, 10 czerwca 2017, 20:24

@bl4ck Zgłaszaliśmy już to :)
IlIlIl pisze: BitBay pisze:
Cała działalność Sylwestra Suszka, była w pełni legalna, jest i będzie.

Oby...
Nie mamy nic na sumieniu. Myśleliśmy, że hejtujesz Nas dla sportu.

Jakbyś nas bronił, to byśmy dawno byli w TOP3 :P

@Awesomist - Przeglądnąć zawsze można :) Nasz CEO ma bardzo duże doświadczenie w branży finansowej, dlatego BitBay bardzo na tym korzysta. Na stronie nie ma nic nielegalnego, chwilówek również, każdy kredytobiorca był prześwietlany pod względem możliwości kredytowych i nie każdy pożyczkę dostawał :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Wymazywanie » sobota, 10 czerwca 2017, 21:12

ArekW pisze: Prezesem tej spółki był Pan Sylwester Suszek.
Był czy jest? Jak BYŁ to nie rozumiem czemu żądasz spowiedzi przez BitBay z CV S. Suszka... Dla mnie osobiście to już ciut za duży odlot... ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ArekW » sobota, 10 czerwca 2017, 21:46

Awesomist pisze: https://web.archive.org/web/20160405172 ... l/leasing/

Wątek ten czytam z ciekawości, nie jestem po żadnej stronie, po prostu korzystam też z tej giełdy, a to wszystko jest bardzo interesujące.
Strona lemonfinance jest zarchiwizowana więc każdy może sobie ją przejrzeć.
To wystarczy. Dzięki.

Dodano po 1 minucie 9 sekundach:
Wymazywanie pisze: ArekW pisze:
Przejdź do cytowanego posta Prezesem tej spółki był Pan Sylwester Suszek.



Był czy jest? Jak BYŁ to nie rozumiem czemu żądasz spowiedzi przez BitBay z CV S. Suszka... Dla mnie osobiście to już ciut za duży odlot... ;)

Pisałem, że był. Nie żądałem spowiedzi.

Dodano po 4 minutach 6 sekundach:
BitBay pisze: Pogadajmy teraz może lepiej o tym, co zrobiliście dla społeczności Bitcoin? Bo się tak wymądrzacie, chętnie posłuchamy.
Pytanie jest do wszystkich i nikogo.

Ja osobiście nic nie zrobiłem dla społeczności Bitcoin, ponieważ pisanie na tym forum się do niczego nie zalicza. Chyba, że się mylę ?

Chętnie posłucham, co zrobili inni, wywołani przez @BitBay.

Czy (wy wszyscy wywołani) zrobiliście coś dla społeczności Bitcoin (w domyśle, za darmo oczywiście, tak jak @BitBay robi za darmo).

Dodano po 3 minutach 44 sekundach:
BitBay pisze: ArekW, zaraz, to jednak nie wiesz czy udzielała chwilówek? No widzisz jaki ty jesteś manipulator. Skończ waść, wstydu Sobie oszczędź :)

Chwilówka i decyzja po 2 dniach... Oskarżacie o coś o czym nie masz najmniejszego pojęcia.

Cała działalność Sylwestra Suszka, była w pełni legalna, jest i będzie.
Chwilówki są w naszym kraju legalne.
Sylwester Suszek nie udzielał chwilówek ale był Prezesem Zarządu spółki, która udzielała CHWILÓWEK.

Czy osoba pisząca zza @BitBay rozumie KSH?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Wymazywanie » sobota, 10 czerwca 2017, 21:59

@BitBay, Sądzę że lepiej będzie jak nie będziecie wchodzić w dyskusje inne niż dotyczące stricte BitBay. Niebawem będzie tu temat typu skarpety S. Suszka na studniówce itp., to już pod trolling podchodzi, nic więcej. Ja bym zgłaszał posty nie w temacie BB na waszym miejscu (bo macie zaśmiecony wątek) i nie tracił czas na tłumaczenia, że poprzednia praca kogoś od Was była w pożyczkach czy w chwilówkach czy w McDonalds czy na budowie, to trochę farsa.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl - forumowa lustracja

Postautor: Bitmar » sobota, 10 czerwca 2017, 23:16

Co do chwilówki to termin nie jest uregulowany prawnie, ale z definicji ogólno-przyjętej jest to:
jest to krótkoterminowa pożyczka gotówkowa udzielana przez firmy pozabankowe. Pożyczkę (chwilówkę) można zaciągnąć na dowolny cel bez większych formalności, ponieważ firmy oferujące tego typu usługi nie wymagają żadnych zabezpieczeń ani poręczycieli.

Okres spłaty chwilówek nie przekracza 30 dni (udzielane są na okres od 1 do 30 dni), a kwoty pożyczane są niewielkie i nie przekraczają 2-3 tys. zł (zazwyczaj jest to kilkaset złotych).
http://finansopedia.forsal.pl/encyklope ... lowka.html

Szybka pożyczka/kredyt nie musi być chwilówką.

lemonfinance nie udzielał chwilówek:
PARAMETRY POŻYCZKI
Nasi Analitycy, na podstawie uzyskanych dokumentów, wybiorą dla Państwa zawsze najlepszą opcję.
- dostępne kwoty od 400 zł do 150 000 tys.
- okres ratalny 12-60 miesięcy

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

BitBay.pl - forumowa lustracja

Postautor: ArekW » niedziela, 11 czerwca 2017, 00:04

@Bitmar

Jesteś na tym forum autorytetem i skoro stwierdziłeś jednoznacznie, że LEMON FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000435425) z domeną lemonfinanse.pl w której prezesem był Sylwester Suszek, obecny prokurent Bitbay sp. z o.o., nie udzielała chwilówek, to tak musi być.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl - forumowa lustracja

Postautor: amneziahaze » niedziela, 11 czerwca 2017, 07:38

Z tego co się orientuję to pożyczki/chwilówki to nie jest wcale taki łatwy kawałek chleba, za to ciekaw jestem co Futurenet zrobiło dla swojej społeczności i byc moze tam jest co prześwietlać, zresztą już to dawno zrobili inni jakby ktoś nie wiedział. linków celowo nie wrzucę, bo nie chce ani sobie ani komuś narobić niepotrzebnych kłopotów.

Wróć do „Giełdy i serwisy - zagrożenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości