Konflikt Mucha vs Nuke [temat edytowany]

Regulamin forum
1. Wszystkie wykryte krytyczne błędy i luki w oprogramowaniu serwisu zgłaszamy do danego serwisu. Nie publikujemy szczegółów na forum !!! Dopuszczalne jest publikowanie błędów o niskim stopniu zagrożenia oraz możliwych słabych punktów które naruszają podstawowe zasady bezpieczeństwa. np brak SSL
2. Na tym forum zgłaszamy jedynie fakt wykrycia luki z podaniem stopnia zagrożenia - małe/umiarkowane/krytyczne
3. Nie prowadzimy tu luźnych dyskusji i pogaduszek - te będą surowo karane!
4. Wszelkie pomówienia są zakazane !
Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Konflikt Mucha vs Nuke [temat edytowany]

Postautor: Nuke » wtorek, 22 grudnia 2015, 16:43

Jako poszkodowany zależy mi na tym by ostrzeżenie poszło w świat, ale jako bitcoinowiec rozumiem, że to będzie negatywny PR dla Bitcoin. Dlatego ten wątek jest też by ustalić strategię jak postępować w tej i podobnych sytuacjach.

Stanowczo ostrzegam przed Dawidem Muszyńskim występującym pod pseudonimami Mucha lub Muszka. Tutaj na forum również jako FlyingAtom.
Zgłaszam go też do bana ponieważ jego działania stanowią poważne niebezpieczeństwo dla rozwoju Bitcoin w Polsce.

W tytule wstępu chciałbym poinformować, że latem skontaktowałem się z Dawidem w sprawie założenia stacjonarnego kantoru bitcoin, który dodatkowo miał by dodatkowo promować idee Bitcoin oraz zajmować się działalnością szkoleniową. Początkowo współpraca przebiegała pozytywnie, założyliśmy spółkę FlyingAtom. Skończyło się tym, że sprzedałem udziały człowiekowi który wyznaczył Mucha, przeniosłem na Muchę prezesostwo, a po jakimś czasie ten człowiek wszedł do mojego biura i mnie pobił.

Dalej znajdziecie fragmenty mojej wymiany zdań na temat tego co się wydarzyło. Nie piszę nowego tekstu ponieważ jest to dla mnie emocjonalnie trudne oraz poniższe fragmenty układają się w miarę spójną całość.
Wezwałem policję na miejsce, była bierna. Poinformowała mnie, że powinienem takie sprawy zgłaszać nie na 112 tylko na komendę.
Żałuję, że kobieta na infolinii przekonała mnie bym nie wzywał karetki, bo lekarz który mnie później badał stwierdził, że dostałbym wszystkie możliwe badania i papier, ale urazy nie zagrażają życiu.
Nie jestem przekonany o co mu konkretnie chodziło, bo nie stosuje takich metod. Mogło chodzić o pieniądze, bo nie zgadzałem się na jakąkolwiek zmianę wcześniej ustalonych warunków. Ale po przemyśleniu sprawy najprawdopodobniej chciał mnie zastraszyć, bo nie chciałem być słupem w jego firmie i był zły, że nie udał mu się jego przekręt.
Po pierwsze to nie była bójka, tylko pobicie. Ja go ani razu nie uderzyłem.
Nie wiem co z tym zrobić, jedyne dowody jakie mam to notatka policyjna i badanie lekarskie. Więc w sumie nic, co by w sądzie się naprawdę przydało.
Dostałem od znajomego to
http://nco5ranerted3nkt.onion/viewtopic.php?id=8967
http://nco5ranerted3nkt.onion/viewtopic.php?id=8932

Na localbitcoin nazbierał sporo negatywów
https://localbitcoins.com/accounts/profile/mucha/
a później Mucha zmienił konto na FlyingAtom.
Mucha jak nawet wezwałem policje był zbyt pewien siebie.

Jest mi przykro, że nadal nie rozumiesz zaistniałej sytuacji.
To nie było tak, że powiedziałem mu coś brzydkiego, a on mi dał raz w zęby.
Można było się spodziewać po nim tego, przed policja też mówił, że "to była sprzeczka i wypościliśmy tylko parę"

Po pierwsze facet ma dwukrotnie większą masę od mnie. Masz gdzieś na forum moje zdjęcie, aktualnie jestem jeszcze chudszy.
znalazłem https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=34&t=9190

Jeszcze bardziej wyjaśniając sprawę.
Ustalaliśmy kwestie rozliczenia od kilku dni. We wtorek powiedział, że do mnie przyjedzie. Powiedziałem mu, że chce wszystko ustalić zawczasu (głownie dlatego, że on o wszystko się targuje i albo jest po jego myśli albo w ogóle). W trakcie jego "negocjacji" Mucha powiedział, że nie da mi pieniędzy za firmę, krzyknąłem, że też nie jestem mu nic winien i się rozłączyłem. Chwilę ochłonąłem po absurdalnej sytuacji i zadzwoniłem jeszcze raz, ale nie dobierał.
Po jakimś czasie pojawił się u mnie w biurze, rozejrzał się i zaczął mnie tłuc po głowie. Nie bił po twarzy, ale uderzał w ucho lub dalej. Gdy doszedłem do siebie, a on najprawdopodobniej się zmęczył znalazłem w biurze rewolwer, kazałem mu siadać i wezwałem policję.
Na marginesie dodam, że lekarz który mnie badał jak mu opowiedziałem historię, zapytał, czy załadowałem gumowe naboje. Gdy potwierdziłem, powiedział, że on po tym co zobaczył nie wahał by się strzelać.

Wynik forumowego dochodzenia w tej sprawie oraz konkluzje: https://forum.bitcoin.pl/post242545.html#p242545 - Bitmar
Jedyna darmowa infolinia bitcoin

Mądrzy ludzie mówią, ponieważ mają coś do powiedzenia, głupi - ponieważ muszą coś powiedzieć.
Kup/sprzedaj Bitcoin przy pomocy localbitcoins
Proszę o zostawianie komentarzy.

Wygadany
Reputacja postu: 
0

Re: Ostrzeżenie przed Mucha

Postautor: Mucha » wtorek, 22 grudnia 2015, 16:45

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=31&t=18384

Tutaj jest moja odpowiedź i moje ostrzeżenie przed Nuke
Ostatnio zmieniony środa, 23 grudnia 2015, 17:52 przez Mucha, łącznie zmieniany 4 razy.
Kantor Bitcoin Konsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje Bitcoin infromacje Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Localbitcoin-FlyingAtom
FlyingAtom-Facebook

Admin
Awatar użytkownika
Reputacja: 2525
Reputacja postu: 
0

Postautor: Bitmar » wtorek, 22 grudnia 2015, 17:19

@Mucha, co do dziwnego zachowania to:

Zdjęcie Nuke: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=34&t=9190
Zdjęcie Muchy (ten po lewej): https://forum.bitcoin.pl/post238683.html#p238683

Jak można pobić osobę o 2x mniejszej wadze? Dziwisz się, że ktoś zarzuca Ci dziwne zachowanie? "Dziwne" to bardzo delikatnie powiedziane....

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 2140
Reputacja postu: 
0

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 22 grudnia 2015, 17:52

Miałem zrobić koledze Mucha stronę FlyingAtom i później z nim współpracować jako "spec".
Umówiliśmy się, po czym stanęło na tym, że postawiłem stronę na WP na jego hostingu i przygotowałem wstępny zarys szblonu, menu, stron i części zawartości z jego materiałów, po czym doszedł on do wniosku, że traci na to za dużo czasu i na allegro znalazł fachowca który mu to wszystko zrobi za te same pieniądze.
Dodam, że kolega jest totalnie "niekomputerowy" (co sam zaznaczał) i prowadziłem go za rękę (kliknij tu i tam) przez zakupy niezbędnych do działania strony rzeczy w hostingu.
Generalnie moja wykonana praca została wyceniona przez Muchę na okrągłe zero satoshi.
Poprosiłem więc o usunięcie mnie ze "współpracowników" FlyingAtom.
Nie polecam.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
Trochę o P2pool; C#: RPC CoinControl, BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.19.0.1
YT: Rafał prostuje Bitcoina, PDFy: https://bit.ly/rafal-prezentacje

Admin
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Bitmar » wtorek, 22 grudnia 2015, 18:00

@Nuke, z twojego opisu nie widać żadnego motywu dlaczego Cię pobił a zakładam, że jednak jest. Nie ma też nic o tym dlaczego nie wyszła wam spółka co prawdopodobnie było motywem pobicia jak zgaduję. Napisałeś tylko, że Mucha powiedział, że nie da Ci pieniędzy za firmę a Ty mu, że nie jesteś też mu nic winien, możesz to rozwinąć bo jest to niejasne.

@rav3n_pl. [żart] lepsze 0 satoshi niż podbite oko ;) [/żart]

Wygadany
Reputacja postu: 
0

Postautor: Mucha » wtorek, 22 grudnia 2015, 18:09

rav3n_pl pisze:Miałem zrobić koledze Mucha stronę FlyingAtom i później z nim współpracować jako "spec".
Umówiliśmy się, po czym stanęło na tym, że postawiłem stronę na WP na jego hostingu i przygotowałem wstępny zarys szblonu, menu, stron i części zawartości z jego materiałów, po czym doszedł on do wniosku, że traci na to za dużo czasu i na allegro znalazł fachowca który mu to wszystko zrobi za te same pieniądze.
Dodam, że kolega jest totalnie "niekomputerowy" (co sam zaznaczał) i prowadziłem go za rękę (kliknij tu i tam) przez zakupy niezbędnych do działania strony rzeczy w hostingu.
Generalnie moja wykonana praca została wyceniona przez Muchę na okrągłe zero satoshi.
Poprosiłem więc o usunięcie mnie ze "współpracowników" FlyingAtom.
Nie polecam.
Może załóż osoby wątek byśmy nie mieszali w wątkach , czemu wcześniej w komentarzach nie wystawiłeś mi opinii negatywnej ?

"twoja praca" była taka że nie zalogowałeś się nawet na ovh zobaczyć na czym będziesz pracował , a jak kupiłem serwer który ty wskazałeś, to nawet nie spojrzałeś że jest tam 10 mejli do dyspozycji po mimo moich wcześniejszych uwagę że jestem totalnie "niekomputerowy" i stwierdziłeś że mamy jednego mejla do dyspozycji , czekałem tydzień aż znajdziesz czas by cokolwiek zacząć robić po czym okazało się że próbujesz coś improwizować.
Nie doszedłem do winsoku by brać kogoś z allegro a Tobie pokazałem aukcje i zapytałem Ciebie "czy może nie lepiej wziąć kogoś z allegro" pytanie było bo widziałem jak sobie radzisz "ze zrobieniem strony"
Dostałem od Ciebie mejla że ty rezygnujesz , więc to ty zrezygnowałeś nie ja , w nim był podany adres btc i napisane przelej ile uważasz ,zastawiałem się ile przelać, ale przez dwa dni byłem bardzo zajęty po czym ty zadzwoniłeś i zapytałem "ile uważasz że mam przelać" nie doczekałem się odpowiedzi tylko się obraziłeś i rozłączyłeś.

Sam zrezygnowałeś a nie ja , zmarnowałem 10 dni na czekanie a nic nie byłeś wstanie zrobić.

"Czołem.
Z człowiekiem który zajmuje się "robieniem" stron zapewne stracisz mniej czasu i nerwów niż ze mną.
Załączam plik z hasłami i danymi bazy itd. Twojego hostingu i WP.
Kwotę jaką uznasz za stosowną za wykonaną robotę możesz puścić na mój adres 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni

Jeżeli będziesz potrzebował pomocy w tematach "bardziej bitkojnowych" lub stricte informatycznych (budowa sieci, problemy z kompem itp) zapraszam, kontakty masz.
"

To jest cytat z mejla którego wysłałeś (jak będzie potrzeba i go się wyprzesz to zrobię screna) , chciałbym widzieć kogoś kto przychodzi robić komuś łazienkę i po 10 dniach czekania aż on zrobi daje taką wiadomość jak ty w mejlu , ośmieszasz się pisząc takie rzeczy.
Bitcoin informacje Bitcoin infromacje Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Localbitcoin-FlyingAtom
FlyingAtom-Facebook

Wygadany
Reputacja postu: 
0

Postautor: Mucha » wtorek, 22 grudnia 2015, 18:13

Bitmar pisze:@Nuke, z twojego opisu nie widać żadnego motywu dlaczego Cię pobił a zakładam, że jednak jest. Nie ma też nic o tym dlaczego nie wyszła wam spółka co prawdopodobnie było motywem pobicia jak zgaduję. Napisałeś tylko, że Mucha powiedział, że nie da Ci pieniędzy za firmę a Ty mu, że nie jesteś też mu nic winien, możesz to rozwinąć bo jest to niejasne.

Żart nie jest na miejscu ,
Dziękuję za wsparcie i próbę zrozumienia tez drugiej strony że do takich sytuacji nie dochodzi bez przyczyny.
"pobił jest nadużyciem"
Bitmar proszę zaczekaj z formułowaniem nazywania tego pobiciem do momentu aż ja umieszczę wiadomość.
Tak jak i wysnuwaniem konkluzji że nie dam komuś pieniędzy za firmę , bo co najmniej dziwnie to brzmi.
A po tym co napisał wyżej rav3n_pl widać co można napisać a jak to wygląda w praktyce.

Edycja :
rav3n_pl , może ja powinienem otworzyć wątek jaki miałem styk z moderatorami z tego forum wyżej opisy przez Ciebie w wcześniej z Lenny i l3śnym.
Ostatnio zmieniony wtorek, 22 grudnia 2015, 18:20 przez Mucha, łącznie zmieniany 1 raz.
Localbitcoin-FlyingAtom
FlyingAtom-Facebook

Admin
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Bitmar » wtorek, 22 grudnia 2015, 18:18

To był tylko, żart na rozluźnienie atmosfery :)

Co do konkluzji to zacytowałem Nuke z pierwszego wątku, tekst na dole i było to pytanie do niego. Oczywiście czekamy na Twoją wersję wydarzeń.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 22 grudnia 2015, 18:51

Komentarze uważam za miejsce, gdzie uznaje się "punkty" za handel F2F. Ponadto potraktowałem to zdarzenie, jako nietrafioną inwestycję czasu. Zdecydowałem się napisać jak to było po poście @Nuke.

Nie wybierałem z Tobą serwera na OVH. Miałeś tam jakieś konto "startowe" o pojemności hostingowej bodaj 10MB (o czym zorientowałem się po kilku nieudanych próbach założenia WP przez ich instalator oraz samodzielnego wgrywania) z wykupioną domeną i nic więcej. Trzeba było dokupić bazę i więcej miejsca. Ilości maili nie pamiętam, było to chyba związane z ilością miejsca albo domen...
NIE umawiałem się z Tobą na żaden konkretny termin, a trafiłeś akurat na moment, kiedy byłem w rozjazdach. Zgraliśmy się na Skypie i na żywo część z Tobą robiłem. O tym, że tak strasznie się to dłuży i Ci się to nie podoba powiedziałeś mi razem z informacją, że masz ofertę na Alledrogo (gdy strona już działała).
"Improwizować" musiałem, bo nie miałem do czynienia z OVH. Człowiek uczy się całe życie. (BTW znalezienie informacji o posiadanym hostingu w panelu OVH to jakaś totalna pomyłka).
Maila wysłałem po naszej rozmowie (nie mam w zwyczaju ich nagrywać) w które wyraźnie powiedziałeś, że nie jesteś zadowolony z moich usług. Wiedząc, jaką stawkę uważam za "swoją" dałem Tobie wybór, ile uważasz mojej pracy za "improwizację" a ile za robienie tego, co chciałeś (7.12), ale drogę współpracy w innych tematach zostawiłem wtedy otwartą (strona działała z włączonym pluginem "maintenace mode", @Mucha miał swój login itd).
Ponieważ po kilku dniach nie dałeś znaku życia wysłałem kolejnego maila (9.12) w którym napisałem
Czołem.
Rozumiem że uznałeś, że co to zrobiłem to za friko?
Tak czy inaczej wykreśl mnie z roli "naszych konsultantów".

Pozdrawiam,
Rafał.
Po tym zadzwoniłeś (chyba tego samego dnia, ale głowy nie dam) i próbowałeś mi wytłumaczyć, że wcale nie pracowałem za darmo bo nie wiesz ile ja chcę. Po bodaj 10 minutach rozmowy o niczym rozłączyłem się. Uznałeś że pracowałem "dla dobra firmy" i na tym temat się zamknął.

Dodam, że @Mucha chciał współpracować w umówionym zakresie całkowicie legalnie (umowy, faktury itd). Chociaż po poście @Nuke zastanawiam się, jak faktycznie by się to zakończyło.

ps. zatorowane linki nie działają (nie można połączyć się z serwerem)

edit:
Edycja :
rav3n_pl , może ja powinienem otworzyć wątek jaki miałem styk z moderatorami z tego forum wyżej opisy przez Ciebie w wcześniej z Lenny i l3śnym.
Nie mam pojęcia do czego pijesz. Każdy mod działa "po swojemu" i ma swoje sprawy.
Bitcoin Core 0.19.0.1

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 22 grudnia 2015, 18:54

Koledze @Nuke nic nie mogę zarzucić, jest wzorowym kontrahentem.

Koledze @Mucha też nic nie mogę zarzucić, wszystkie moje transakcje doszły do skutku, jedną nietypową rzeczą na jaką zwróciłem uwagę jest nieco dziwne zachowanie. Nigdy nie było to jednak dla mnie problemem, bo sam jestem niestandardowy.

Na razie wstrzymuję się od głosu, będę jednak z wypiekami na twarzy obserwował jak się rozwinie sytuacja.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wygadany
Reputacja postu: 
0

Postautor: Mucha » wtorek, 22 grudnia 2015, 19:02

rav3n_pl pisze:Komentarze uważam za miejsce, gdzie uznaje się "punkty" za handel F2F. Ponadto potraktowałem to zdarzenie, jako nietrafioną inwestycję czasu. Zdecydowałem się napisać jak to było po poście @Nuke.

Nie wybierałem z Tobą serwera na OVH. Miałeś tam jakieś konto "startowe" o pojemności hostingowej bodaj 10MB (o czym zorientowałem się po kilku nieudanych próbach założenia WP przez ich instalator oraz samodzielnego wgrywania) z wykupioną domeną i nic więcej. Trzeba było dokupić bazę i więcej miejsca. Ilości maili nie pamiętam, było to chyba związane z ilością miejsca albo domen...
NIE umawiałem się z Tobą na żaden konkretny termin, a trafiłeś akurat na moment, kiedy byłem w rozjazdach. Zgraliśmy się na Skypie i na żywo część z Tobą robiłem. O tym, że tak strasznie się to dłuży i Ci się to nie podoba powiedziałeś mi razem z informacją, że masz ofertę na Alledrogo (gdy strona już działała).
"Improwizować" musiałem, bo nie miałem do czynienia z OVH. Człowiek uczy się całe życie. (BTW znalezienie informacji o posiadanym hostingu w panelu OVH to jakaś totalna pomyłka).
Maila wysłałem po naszej rozmowie (nie mam w zwyczaju ich nagrywać) w które wyraźnie powiedziałeś, że nie jesteś zadowolony z moich usług. Wiedząc, jaką stawkę uważam za "swoją" dałem Tobie wybór, ile uważasz mojej pracy za "improwizację" a ile za robienie tego, co chciałeś (7.12), ale drogę współpracy w innych tematach zostawiłem wtedy otwartą (strona działała z włączonym pluginem "maintenace mode", @Mucha miał swój login itd).
Ponieważ po kilku dniach nie dałeś znaku życia wysłałem kolejnego maila (9.12) w którym napisałem
Czołem.
Rozumiem że uznałeś, że co to zrobiłem to za friko?
Tak czy inaczej wykreśl mnie z roli "naszych konsultantów".

Pozdrawiam,
Rafał.
Po tym zadzwoniłeś (chyba tego samego dnia, ale głowy nie dam) i próbowałeś mi wytłumaczyć, że wcale nie pracowałem za darmo bo nie wiesz ile ja chcę. Po bodaj 10 minutach rozmowy o niczym rozłączyłem się. Uznałeś że pracowałem "dla dobra firmy" i na tym temat się zamknął.

Dodam, że @Mucha chciał współpracować w umówionym zakresie całkowicie legalnie (umowy, faktury itd). Chociaż po poście @Nuke zastanawiam się, jak faktycznie by się to zakończyło.

ps. zatorowane linki nie działają (nie można połączyć się z serwerem)

edit:
Edycja :
Nie mam pojęcia do czego pijesz. Każdy mod działa "po swojemu" i ma swoje sprawy.
Wow , dziękuję za powiedzenie że uczciwie chciałem zapłacić na umowę , mogę pokazać umowę z osobą która robiła logo i płatność z konta firmowego , że takie rzeczy to prawda i nic nie zamierzam w firmie robić bokiem, tą płatność dla Ciebie też chciałem zrobić z firmowego konta.

Do oceny posta Pana Stanisława poczekaj aż ja się wypowiem , jaki sens ma nabieranie wniosków na podstawie jednej opinii.
Dziękuję za powiedzenie czy coś jest w linkach.

Dokładnie rev3n_pl tak było , zastawiałem się ile Ci zapłacić by było okej a w czasie rozmowy nie doszliśmy do porozumienia ile mam zapłacić , to był moment mniej więcej zbieżny gdzie ja przechodziłem tą sytuację z Panem Stanisławem , więc naprawdę nie miałem głosy myśleć "jak rozwiązać sprawę zapłaty".
Localbitcoin-FlyingAtom
FlyingAtom-Facebook

Wygadany
Reputacja postu: 
0

Postautor: Mucha » wtorek, 22 grudnia 2015, 19:05

ShadowOfHarbringer pisze:Koledze @Nuke nic nie mogę zarzucić, jest wzorowym kontrahentem.

Koledze @Mucha też nic nie mogę zarzucić, wszystkie moje transakcje doszły do skutku, jedną nietypową rzeczą na jaką zwróciłem uwagę jest nieco dziwne zachowanie. Nigdy nie było to jednak dla mnie problemem, bo sam jestem niestandardowy.

Na razie wstrzymuję się od głosu, będę jednak z wypiekami na twarzy obserwował jak się rozwinie sytuacja.
Jestem niestandardowy jak Ty , dziwne zachowanie dużo można podpisać pod to (staram się zwracać uwagę na słowa te małe niuanse) ale niestandardowy jest zrozumiałe (rozumiem że to miałeś na myśli pisząc "dziwne zachowanie")
Localbitcoin-FlyingAtom
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 527
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » wtorek, 22 grudnia 2015, 19:05

@Mucha
Edycja :
Z l3snym miałes ten zaszczyt bo go pomyliłeś z lennym w jakiejś sprawie. Po 2 PW dotarło do Ciebie, że szczekasz na niewłaściwe drzewo więc sobie wypraszam, zwłaszcza, że jako udziałowiec w ilości 1 udziału na kryptologice bredziłeś coś o linczu na mnie w watku KOD-owym wczoraj.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 22 grudnia 2015, 19:15

Mucha pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:Koledze @Nuke nic nie mogę zarzucić, jest wzorowym kontrahentem.

Jestem niestandardowy jak Ty , dziwne zachowanie dużo można podpisać pod to
Oczywiście, jako niestandardowy człowiek toleruję wszelkie rodzaje dziwnych zachowań.
Ale tylko jeżeli nie naruszają niczyjej wolności ani nikogo nie krzywdzą. W przeciwnym wypadku jadę po człowieku bez żadnej litości.

Nie ma się co przedwcześnie stresować, za parę dni sytuacja się wyjaśni.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Nuke » wtorek, 22 grudnia 2015, 22:32

Bitmar pisze:@Nuke, z twojego opisu nie widać żadnego motywu dlaczego Cię pobił a zakładam, że jednak jest. Nie ma też nic o tym dlaczego nie wyszła wam spółka co prawdopodobnie było motywem pobicia jak zgaduję. Napisałeś tylko, że Mucha powiedział, że nie da Ci pieniędzy za firmę a Ty mu, że nie jesteś też mu nic winien, możesz to rozwinąć bo jest to niejasne.

To jest absurdalne, ale nie znam motywu. Jak mnie okładał to coś gadał, ale byłem totalnie zamroczony i nie pamiętam.
Mogło chodzić o pieniądze, po sprzedaży udziałów nie byliśmy rozliczeni i nie ukrywam tego, że z datą na wtorek (pobicie) ja mu wisiałem więcej pieniędzy niż on mi. Jak przyjechała policja stwierdził, że to nie jest to duża kwota.
Policja zamiast zajmować się pobiciem przekonała nas byśmy się rozliczyli, obydwoje aktualnie mamy dokumenty, że nic nawzajem sobie nie zalegamy.
Zapytałem ojca co sądzi i dlaczego do tego doszło. Powiedział, że od razu jak go poznał sklasyfikował go jako typ oszusta. A rozmowę podsumował mniej więcej tak "Ten człowiek prze do przodu i nic go nie interesuje. Nie liczy się on z zdaniem innych. Myślał że ma Cie na haczyku, a ty mu się postawiłeś. On nie toleruje takich rzeczy więc postanowił się wyżyć."
Ja sądzę, że ojciec ma rację.
Nie wiem czy to jakoś pomoże.

Mądrzy ludzie mówią, ponieważ mają coś do powiedzenia, głupi - ponieważ muszą coś powiedzieć.

Admin
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Bitmar » wtorek, 22 grudnia 2015, 23:20

Robi się nam frumowe CSI :)

Czyli to Ty mu byłeś winien większą kwotę, a wnioskując z tego co napisałeś w pierwszym poście:

Kod: Zaznacz cały

Mucha powiedział, że nie da mi pieniędzy za firmę, krzyknąłem, że też nie jestem mu nic winien i się rozłączyłem
powiedziałeś mu, że mu ich nie oddasz (byłby motyw). O co dokładnie chodzi z tym fragmentem:
Mucha powiedział, że nie da mi pieniędzy za firmę
? Bo wydaje mi się, że on jest tu kluczowy.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Nuke » wtorek, 22 grudnia 2015, 23:33

Mucha pisze: Żart nie jest na miejscu ,
Dziękuję za wsparcie i próbę zrozumienia tez drugiej strony że do takich sytuacji nie dochodzi bez przyczyny.
"pobił jest nadużyciem"
Bitmar proszę zaczekaj z formułowaniem nazywania tego pobiciem do momentu aż ja umieszczę wiadomość.
Tak jak i wysnuwaniem konkluzji że nie dam komuś pieniędzy za firmę , bo co najmniej dziwnie to brzmi.
A po tym co napisał wyżej rav3n_pl widać co można napisać a jak to wygląda w praktyce.

Edycja :
Nadużyciem?
To w takim razie jak się nazywa zdarzenie, gdy jedna osoba przychodzi do drugiej nie zapowiedziana. Bez ostrzeżenia zaczyna okładać ją pięściami i robi to aż się zmęczy. Później druga osoba nie jest w stanie przez tygodnie przeżuć jedzenie bo z każdym kęsem zaczyna ją coraz bardziej boleć głowa?
Zresztą jaka może być przyczyna by pobić drugiego człowieka?

Wygadany
Reputacja postu: 
0

Postautor: Mucha » wtorek, 22 grudnia 2015, 23:35

Bitmar pisze:Robi się nam frumowe CSI :)

Czyli to Ty mu byłeś winien większą kwotę, a wnioskując z tego co napisałeś w pierwszym poście:

Kod: Zaznacz cały

Mucha powiedział, że nie da mi pieniędzy za firmę, krzyknąłem, że też nie jestem mu nic winien i się rozłączyłem
powiedziałeś mu, że mu ich nie oddasz (byłby motyw). O co dokładnie chodzi z tym fragmentem:
Mucha powiedział, że nie da mi pieniędzy za firmę
? Bo wydaje mi się, że on jest tu kluczowy.
"zdecydowanie większą"

Bitmar mam już prawie tekst , ale jest obszerny zajmie nie wiem z 5-10 wiadomości na forum , Jak gdzie to opublikować by było to spójne i było to dobrze widać ?
Localbitcoin-FlyingAtom
FlyingAtom-Facebook

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 22 grudnia 2015, 23:41

Wsadź w PDFa i podlinkuj, albo pastebin?
Bitcoin Core 0.19.0.1

Wygadany
Reputacja postu: 
0

Postautor: Mucha » wtorek, 22 grudnia 2015, 23:43

rav3n_pl pisze:Wsadź w PDFa i podlinkuj, albo pastebin?
A takie coś nie zniknie ?
zapisuje to w pliku na komputerze w pliku .odt
Localbitcoin-FlyingAtom
FlyingAtom-Facebook

Wróć do „Giełdy i serwisy - zagrożenia”