bitmarket24.pl weryfikacja konta

Regulamin forum
1. Wszystkie wykryte krytyczne błędy i luki w oprogramowaniu serwisu zgłaszamy do danego serwisu. Nie publikujemy szczegółów na forum !!! Dopuszczalne jest publikowanie błędów o niskim stopniu zagrożenia oraz możliwych słabych punktów które naruszają podstawowe zasady bezpieczeństwa. np brak SSL
2. Na tym forum zgłaszamy jedynie fakt wykrycia luki z podaniem stopnia zagrożenia - małe/umiarkowane/krytyczne
3. Nie prowadzimy tu luźnych dyskusji i pogaduszek - te będą surowo karane!
4. Wszelkie pomówienia są zakazane !
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 5 maja 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

bitmarket24.pl weryfikacja konta

Postautor: kozak12 » czwartek, 5 maja 2016, 00:40

Witam
Jaki czas temu otorzyłem konto na giełdzie bitmarket24.pl . Kupowałem i sprzedawałem btc ale jak przekroczyłem kwotę 5tyś zł poproszono mnie o dodatkowa weryfikacje. Doczytałem się w regulaminie ze może taka weryfikacja nastąpić. Przesłalem skan dokumentu ale portal zrobił dodatkową weryfikacje na zasadzie wyłania listu na wskazany adres. Odpisałem że niestety nie bedę czekał na dodatkowa wryfikacje i rządam zwrotu moim pieniedzy na konto z którego dokonałem przelew. Niestety zostałem bez odpowiedzi a zwrotu pieniedzy nie otrzymałem do dnia dzisiejszego. Czy jest ktoś na tym forum żeby mi pomoc ? Dodam że dane z przelewu zgadzały sie z danymi które były przy rejestracji

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitmarket24.pl weryfikacja konta

Postautor: Chancellor » czwartek, 5 maja 2016, 08:27

kozak12 pisze: portal zrobił dodatkową weryfikacje na zasadzie wyłania listu na wskazany adres. Odpisałem że niestety nie bedę czekał na dodatkowa wryfikacje
Dlaczego?

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitmarket24.pl weryfikacja konta

Postautor: grzem » czwartek, 5 maja 2016, 08:38

Chancellor pisze:
kozak12 pisze: portal zrobił dodatkową weryfikacje na zasadzie wyłania listu na wskazany adres. Odpisałem że niestety nie bedę czekał na dodatkowa wryfikacje
Dlaczego?
Może dlatego, że nie było w regulaminie dodatkowej weryfikacji, ani kolejnej dodatkowej, ani kolejnej dodatkowej dodatkowej.

Albo zwyczajnie nie chce być traktowany jak oszust, ja z tego powodu korzystam tylko z jednej polskiej giełdy.
Zapraszam na https://cryptox.pl

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitmarket24.pl weryfikacja konta

Postautor: pm7 » czwartek, 5 maja 2016, 09:10

grzem pisze:Może dlatego, że nie było w regulaminie dodatkowej weryfikacji, ani kolejnej dodatkowej, ani kolejnej dodatkowej dodatkowej.
Może źle przeczytałem, ale zrozumiałem, że autor tematu chciał się zweryfikować skanem dowodu, a giełda chce podania kodu wysłanego listem. W takim przypadku nie chodzi o dodatkowe, nieregulaminowe weryfikacje, tylko o jedną, zgodną z żądaniem giełdy.
grzem pisze:Albo zwyczajnie nie chce być traktowany jak oszust, ja z tego powodu korzystam tylko z jednej polskiej giełdy.
Któraś giełda nie wymaga weryfikacji?
kozak12 pisze:Czy jest ktoś na tym forum żeby mi pomoc ? Dodam że dane z przelewu zgadzały sie z danymi które były przy rejestracji
Wyślij im przedsądowe wezwanie do zapłaty, czy coś w tym rodzaju :)
Albo, podaj im po prostu ten kod wysłany listem. Z pewnością już doszedł?

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitmarket24.pl weryfikacja konta

Postautor: grzem » czwartek, 5 maja 2016, 10:26

pm7 pisze:
grzem pisze:Może dlatego, że nie było w regulaminie dodatkowej weryfikacji, ani kolejnej dodatkowej, ani kolejnej dodatkowej dodatkowej.
Może źle przeczytałem, ale zrozumiałem, że autor tematu chciał się zweryfikować skanem dowodu, a giełda chce podania kodu wysłanego listem. W takim przypadku nie chodzi o dodatkowe, nieregulaminowe weryfikacje, tylko o jedną, zgodną z żądaniem giełdy.
Nie znam regulaminu tej giełdy, ale autor wątku napisał o dodatkowym żądaniu.
Zapraszam na https://cryptox.pl

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitmarket24.pl weryfikacja konta

Postautor: grzem » czwartek, 5 maja 2016, 10:32

pm7 pisze:Któraś giełda nie wymaga weryfikacji?
Być może nie wymaga ode mnie, zweryfikowałem się przelwewem i spokój, nie słyszałem też narzekań innych na tym forum, na Bitmaszynę.
Zapraszam na https://cryptox.pl

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 5 maja 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitmarket24.pl weryfikacja konta

Postautor: kozak12 » czwartek, 5 maja 2016, 10:59

Jestem ciekawy czy to zgodne z prawem konsumnta taka weryfikacja i przetrzymywania pieniedzy. Kurs btc z dnia kiedy wyskoczyla weryfikacja 1830 zl a teraz 1730 zl. Wymienialem walute w kantorach i nigdy takiej weryfikacji mi nikt nie robil , nie przetrzymywał moich pieniedzy itp. Nie sadzicie ze jak gielda ma w pukcie ostatnim rozwiazanie umowy a ja o takie cos zarzadalem to powinna to uwzglednic ? jak ma sie do tego rzecznik praw konsumenckich czy takie dzialania gieldy jest zgodne z prawem ? jest jeszcze jedna ale adres ktory jest podany przy rejestracji to adres zagraniczny czyli kod moze isc nawet 2 tygodnie. Jak tylko wyskoczyla mi weryfikacja zarzadalem zwrotu moich pieniedzy do dnia dzisiejszego gielda mi nie zwrocila srodkow. Oczywiscie sa wryfikacje na innych gieldach ale pierwszy raz spotykam sie z wyslaniem listu gdzie w regulaminie nie ma tego sprecyzowane do tego w F.A.Q jest oczywiscie wpłaty i wypłaty bez limitne nawet bez jednej zmianki ze taka weryfikacja może byc na innych giełdach jest to wyraznie napisane i czytelne

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitmarket24.pl weryfikacja konta

Postautor: pm7 » piątek, 6 maja 2016, 16:09

grzem pisze:
pm7 pisze:
grzem pisze:Może dlatego, że nie było w regulaminie dodatkowej weryfikacji, ani kolejnej dodatkowej, ani kolejnej dodatkowej dodatkowej.
Może źle przeczytałem, ale zrozumiałem, że autor tematu chciał się zweryfikować skanem dowodu, a giełda chce podania kodu wysłanego listem. W takim przypadku nie chodzi o dodatkowe, nieregulaminowe weryfikacje, tylko o jedną, zgodną z żądaniem giełdy.
Nie znam regulaminu tej giełdy, ale autor wątku napisał o dodatkowym żądaniu.
kozak12 pisze:jak przekroczyłem kwotę 5tyś zł poproszono mnie o dodatkowa weryfikacje. Doczytałem się w regulaminie ze może taka weryfikacja nastąpić. Przesłalem skan dokumentu ale portal zrobił dodatkową weryfikacje na zasadzie wyłania listu na wskazany adres.
Czyli użytkownik chce dokonania weryfikacji w sposób inny, niż giełda. Nie widzę tu winy giełdy, choć na żądanie powinni zwrócić kasę na konto źródłowe.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 5 maja 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitmarket24.pl weryfikacja konta

Postautor: kozak12 » sobota, 7 maja 2016, 16:24

Chodzi mi o to ze na zadanie niestety nie chca zwrócic pieniedzy
Czy to jest zgodne z prawem ?

Wróć do „Giełdy i serwisy - zagrożenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości