Czy ktoś włamał się ba moje konto?

Regulamin forum
1. Wszystkie wykryte krytyczne błędy i luki w oprogramowaniu serwisu zgłaszamy do danego serwisu. Nie publikujemy szczegółów na forum !!! Dopuszczalne jest publikowanie błędów o niskim stopniu zagrożenia oraz możliwych słabych punktów które naruszają podstawowe zasady bezpieczeństwa. np brak SSL
2. Na tym forum zgłaszamy jedynie fakt wykrycia luki z podaniem stopnia zagrożenia - małe/umiarkowane/krytyczne
3. Nie prowadzimy tu luźnych dyskusji i pogaduszek - te będą surowo karane!
4. Wszelkie pomówienia są zakazane !
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 11 czerwca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy ktoś włamał się ba moje konto?

Postautor: Marko40 » wtorek, 30 kwietnia 2024, 09:44

Proszę o pomoc, mam konto w aplikacji z Google play, Binance na telefonie z androidem.

Od kilku miesięcy handluję na giełdzie, żadne pieniądze mi nie zginęły i wszystko działa poprawnie.

Ale wczoraj odkryłem że kiedy pisze posta w aplikacji binance, na tamtejszym czacie, to jestem podpisany jako:
Ashli Malm JosM .. to chyba jakieś imię arabskie
A jedyne co ustawiłem to pseudonim donkichot, i w ustawieniach dalej mam donkichot ale jak się odzywam to ciągle jestem Ashli Malm JosM.

Co się dzieje?

bMh
Początkujący
Posty: 546
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 352
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

Czy ktoś włamał się ba moje konto?

Postautor: bMh » wtorek, 30 kwietnia 2024, 20:39

Mozliwe ze zlapales jakis syf na telefonie i ktos byc moze dostal dostep do Twoich dany w tym konta na binance. Co proponuje to reset telefonu do ustawien fabrycznych i zmiane hasel do poczty, binance, bankow i innych serwisow i uslug

Wróć do „Giełdy i serwisy - zagrożenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości