Usługi kolokacji - polecenia, ostrzeżenia, doświadczenia

Regulamin forum
1. Początkujący nie mogą oferować "udziałów" i "preorderów"
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 18 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Usługi kolokacji - polecenia, ostrzeżenia, doświadczenia

Postautor: CryptoUser » wtorek, 7 czerwca 2022, 19:10

Cześć, rozglądam się obecnie za usługa kolokacji (czyli utrzymywania swojej koparki w serwerowni w zewnętrznej firmie). Próbuję stworzyć tabelę z porównaniami i informacjami nt. większości większych firm w Polsce. Może macie jakieś swoje własne doświadczenia, coś polecacie lub nie? Każda opinia będzie dużo warta! Obecnie udało mi się zlokalizować takie firmy (kolejność losowa)

- easyway.pl
- minershop.pl
- xminer.pl
- cyfrowakopalnia.pl
- kopalniakryptowalut.com.pl

W wielu miejscach cena za za kWh się znacząco różni, często dochodzą też koszty stałe (np. stała opłata za koparkę + zużyty prąd). Niektóre firmy chwalą się, że mają prąd za 40 gr, a inne za 95 gr, ale bez dodatkowych kosztów (dla porównania obecnie w domu mam za 75 gr za kWh).

Dajcie proszę znać z jakich usług kolokacji wy korzystacie i czy je polecacie czy nie :)

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Usługi kolokacji - polecenia, ostrzeżenia, doświadczenia

Postautor: Franc22 » czwartek, 28 lipca 2022, 00:28

Dobry temat, też rozglądam sie za kolokacją i wbrew pozorom nie jest to takie proste. Już teraz mogę Tobie powiedzieć że Easyway.pl to był gruby wał strona już nie istnieje, z tego co słyszałem to ludzie szukają swego sprzętu... Oferta cenowa Kopalniakryptowalut.com.pl wyglada bardo podbonie do tej z easyway... a jak cos jest zbyt piekne zeby bylo prawdziwe to zazwyczaj tak jest(to tylko moja intuicja, żadnych dowodów) Ja z powyższej listy postawił bym na cyfrowakopalnia.pl maja długa historie na FB i cay czas aktywnie działają.
Daj znać czy już coś wybrałeś, gdzie i za ile?

Wróć do „Usługi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości