Kupię historię transakcji

Regulamin forum
1. Początkujący nie mogą oferować "udziałów" i "preorderów"
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 października 2021
Reputacja: -45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię historię transakcji

Postautor: Duel » niedziela, 24 października 2021, 20:44

Kupię historię transakcji z giełd, płacę od 20-50 zł za historię.
Interesują mnie osoby z min 100 operacjami wymiany krypto/fiat.
Najchętniej coś z top 10 najpopularniejszych giełd na świecie (w tym BB)
Pełna anonimowość - nie potrzebuję twoich danych a nawet ich nie chcę.
Kontakt:
 ! Wiadomość z: rav3n_pl
Usunięte na prośbę OPa
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 października 2021, 21:04 przez Duel, łącznie zmieniany 1 raz.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Kupię historię transakcji

Postautor: Kutalisk » niedziela, 24 października 2021, 20:59

Uchol Kontroli Skarbowej? :roll:

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 13 sierpnia 2019
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię historię transakcji

Postautor: Nexos » niedziela, 24 października 2021, 21:06

Nie wiem na co to komu, ale jesli chodzi o jakies sprawy urzedowe to ciekawe czy wiesz ze dana sluzba czy urzad wystepuje do gieldy badz do blizniaczej sluzby i sprawdza czy dane o ktorej prosisz naleza do tej samej osoby wobec ktorej jest prowadzone postepowanie? Jak rozkminia taka akcje, to od razu masz zarzut karny.

Ten kto sprzeda ci takie dane tez moze miec problemy jesli tak zostana one wykorzystane.

Dane z historii transakcji to mozesz pobrac sobie z API gield.
Swoja droga 50zl to smieszna cena za mozliwe problemy jak i biorac pod uwage ile ludzie zarabiaja za krypto. Za sama rejestracje na gieldzie mozna obecnie dostac za darmo z 100$ :lol:

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 października 2021
Reputacja: -45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię historię transakcji

Postautor: Duel » niedziela, 24 października 2021, 21:11

Taa wyobraźnia działa widzę, potrzebuję to do spraw technicznych mam własne konta i dane, ale przykłady innych cenne. Domyślni szybko się domyślą o co może chodzić.
W jaki sposób uchol kiedy nie obchodzi mnie od kogo to jest? Wiem, że to żart, ale pomyśl bo niejeden może wziąć to na serio. Tutaj chodzi o dobrowolne udostępnienie a dane właściciela mnie kompletnie nie interesują. Więc wartość takich danych od strony prawnej jest tyle samo warta co wygenerowana lista z excela.
Technicznie jest to istotne dla mnie.
Mam nadzieje, że to jest jasne.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 października 2021
Reputacja: -45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię historię transakcji

Postautor: Duel » niedziela, 24 października 2021, 21:15

O jakich problemach piszesz człowieku? Czy ty w ogóle zrozumiałeś treść postu?

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 13 sierpnia 2019
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię historię transakcji

Postautor: Nexos » niedziela, 24 października 2021, 21:15

Duel pisze: niedziela, 24 października 2021, 21:11 Więc wartość takich danych od strony prawnej jest tyle samo warta co wygenerowana lista z excela.


No nie jest, jesli wykorzystasz to w taki sposob jak opisalem to po odpytaniu gieldy bedzie dokladnie jasne kto wykonal dana transakcje z historii.
Wystarczy tylko kilka z parametrow z historii aby ustalic wlasciciela konta, badz zawezic do paru kandydatow

Chyba ze ktos ci wysle dane anonimizujac daty oraz identyfikator transakcji, cene zakupu albo sprzedazy jak i ilosc monety. Ale to to mozesz sobie wygenerowac sam.

Wiec sorry, nowe zarejestrowane konto plus proba zakupu takich dane bez jasnego uzasadnienia to tylko szansa na naduzycie.
Jak tworzysz jakies rozwiazanie i potrzebujesz poznac format danych to zarejestruj sie na gieldach i porob testowe transakcje.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 października 2021
Reputacja: -45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię historię transakcji

Postautor: Duel » niedziela, 24 października 2021, 21:20

Udostępnie ci swoją realną transakcje albo nie, 10 ZA DARMO! Ustal moje dane zapłace ci 1000 zł jak zgadniesz kim jestem okej?
Próbujesz być sprytny a bredzisz zwyczajnie.
Po wykonaniu eksportu może sobie nawet ktoś liczby w excelu zamienić jak będzie miał paranoje podobne do twoich.

Dodano po 9 minutach 21 sekundach:
". Ale to to mozesz sobie wygenerowac sam."
kolejny co ma dużo do powiedzenia w temacie, którego temat nie dotyczy
Nie chcesz pomóc to nie mąć wody i nie strasz normalnych ludzi.

Poza tym wyżej cytowanym stwierdzeniem się zupełnie zaorałeś i widać, że nie wiesz o czym mówisz, coś ci tam dzwoni, ale ...

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię historię transakcji

Postautor: miso20 » niedziela, 24 października 2021, 21:40

Duel pisze: niedziela, 24 października 2021, 21:30Udostępnie ci swoją realną transakcje albo nie, 10 ZA DARMO! Ustal moje dane zapłace ci 1000 zł jak zgadniesz kim jestem okej?
anon z neta, to nie urzędnik, który może NAKAZAĆ giełdzie udostępnić informacje czyje jest konto o takich parametrach transakcji.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 października 2021
Reputacja: -45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię historię transakcji

Postautor: Duel » niedziela, 24 października 2021, 21:47

Masakra, forumowe paranoje rosną w siłę misio20, kolejny który bierze mnie za urzędnika?? XD
Urzędnik jak chce to puka do giełdy i bierze dane kogo chce ewo ktoś z MF i bierze WSZYSTKIE WSZYSTKICH POLAKÓW za jednym
zamachem, ja tu mówię o techincznej stronie anonimowej w 100% zamieniaj sobie jeden z drugim ID, dane, kwoty jak masz obsrane gacie i jesteś piwniczakiem co myśli, że cały US czyha na twoje zachomikowane 139 zł wygrane na LISKu czy innym shitcoinie.
Poza tym post jest skierowany do normalnych uczciwych osób, które są rozliczone z podatków i niczego się nie obawiają :)
Chciałem na poważne, ale widzę że to dla mnie komediowy wątek będzie obserwowanie reakcji.

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię historię transakcji

Postautor: ekonokomik » niedziela, 24 października 2021, 22:27

@Duel Jeśli siedzisz choć trochę w krypto to reakcja ludzi tutaj nie powinny Cię dziwić. Każdy z nas nie zliczy ile razy próbowano na najróżniejsze sposoby nas okraść, oszukać, wyłudzić dane itd. Stąd przewrażliwienie i nieufność.

Z drugiej strony mnie dziwi pewna naiwność Twojej oferty. Bo zakładam, że nikt poważnie handlujący nie skusi się na kilkadziesiąt złotych, za to możesz dostać propozycje kupna tych danych od dzieciaków, które spróbują orżnąć Ciebie, generując fejkowe dane z sufitu.

To po prostu ciut nietrafiony pomysł z tą ofertą ;)

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 października 2021
Reputacja: -45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię historię transakcji

Postautor: Duel » niedziela, 24 października 2021, 23:13

@ekonokomik
Tak też czułem, miałem podejrzenia że może nie być łatwo i przeszły mi przez myśl obawy, ale z drugiej strony nie spodziewałem się że aż takie.
Szafowanie hasłami groźnymi od początku jak kret z US, czy później wiązanie ID tx itp. dla kompletnego laika te strachy na lachy brzmią na tyle poważnie, że pewnie zrezygnuje bo po co się wgłębiać w szczegóły.
Dla mnie nie mają znaczenia kwoty jak piszesz czy tzw. "poważny" który obraca milionami pln czy nie.
Nawet jak to są kwoty śmieszne albo testowe rzędu kilkudziesięciu zł, byle transakcji było sporo najlepiej jakieś refferale itp.
To nawet nie muszą być zweryfikowane konta, dyskutanci wyżej postach nie przewidzieli tego również bo po co, najlepiej od razu wszędzie widzieć US. Bo US nie ma co robić tylko bawić się w forumowe zagrywki.

Prawdopodobnie masz racje, że trzeba odpuścić. Nie dlatego, że jest to niebezpieczne dla kogokolwiek, tylko że rządzi zabobon wśród niby świadomych (przynajmniej za takich się uważa zdecydowana większość kryptowaluciarzy jak obserwuję) zresztą nie to nie. I tak chyba za wysoko wyceniłem te śmieszne csv czy excele. Poradzę w inny sposób zamiast rozdawać pieniądze poświęcę te 2-3 dni na zabawy na wszystkich giełdach gdzie nie mam i będę miał własne operacje ;)

ps. porównywanie, że ktoś dostaje za rejestracje gdzieś tam w kambodży 100 baksów zupełnie nietrafione, raz że to nijak się ma do tematu postu a dwa żeby dostać owe pieniądze z polecenia to realnie trzeba kogoś wciągnąć a ten ktoś musi przejść przez to żałosne KYC gdzie procedury są niczym jakieś przyjęcie do służb bo tak tragicznie to teraz wygląda na większości giełd.

Podziwiam wiarę, że jakiemuś urzędasowi chciałoby się pracować w niedziele,
po 17 w dzień roboczy pewnie niełatwo by było a co dopiero w nd :D

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię historię transakcji

Postautor: miso20 » poniedziałek, 25 października 2021, 10:20

Duel pisze: niedziela, 24 października 2021, 21:47Urzędnik jak chce to puka do giełdy i bierze dane kogo chce ewo ktoś z MF i bierze WSZYSTKIE WSZYSTKICH POLAKÓW za jednym
O tym ci napisałem wyżej, stwierdzając prosty fakt. Reagujesz nazbyt emocjonalnie 8-)
ekonokomik pisze: niedziela, 24 października 2021, 22:27To po prostu ciut nietrafiony pomysł z tą ofertą

Mało powiedziane. Jeżeli naprawdę potrzebujesz tego do badań, to powinieneś od razu o tym napisać, a nie zrobić post w stylu orżnę cię i skarbówka cię dojedzie xd. Pewnie byłaby inna reakcja.

Poza tym 50zł? Jeżeli ktokolwiek coś sensownego handlował, to zarobił dużo więcej. A jeżeli ktoś tracił, to tymbardziej nie chce wracać do swojej historii feralnych trejdów.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 października 2021
Reputacja: -45
Reputacja postu: 
-46
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię historię transakcji

Postautor: Duel » poniedziałek, 25 października 2021, 10:56

@zdzicho2000, durniu z folią na głowie(spojrzałem na kilka twoch postów straciłem prawie 10 min życia na przeczytanie paru postów i to mi wystarczy), ubek to cie robił. Szury spiskowe i głąby takie jak ty nie powinny zabierać głosu.
Nie potrafisz dyskutować argumentami to zamknij się, zamiast chować się jak szczur za obraźliwymi komentarzami w ocenach - foliarzu.

Dodano po 8 minutach 39 sekundach:
@miso20 tylko foliarz np. taki jak ty może tak pomyśleć. Normalny jak ma wątpliwości to dopyta o szczególy.

Dodano po 15 minutach 24 sekundach:
Za mało negatywnych ocen, dawać więcej. Komedia z forumowych piwniczaków pseudo znawców.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6334
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię historię transakcji

Postautor: maxi82 » poniedziałek, 25 października 2021, 11:28

Ogłoszenie parafialne.
Użytkownik "Duel" na stałe pożegnał się z forum. Agresywne buractwo nie będzie tolerowane! :evil:
Dziękuję za uwagę.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 94
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię historię transakcji

Postautor: Zavory » poniedziałek, 25 października 2021, 14:23

W takich sprawach zawsze mnie ciekawi faktyczna motywacja ogłoszeniodawcy.

Historia transakcji nie zawiera adresów portfeli ani kwot przelewów, kolega Duel dostałby tylko tabelę z datami, godzinami, kursami i wartościami transakcji, cos jak eksport z Krakena, równie dobrze mógłby to sobie wygenerować automatycznie na przypadkowych danych.

Jakikolwiek pomysł, po co mu to? :)

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię historię transakcji

Postautor: miso20 » poniedziałek, 25 października 2021, 17:18

@Zavory później wyszło, że to troll. Takie osobniki mają smutne życie nie warto marnować myśli na takie żałosne byty :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 94
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię historię transakcji

Postautor: Zavory » wtorek, 26 października 2021, 11:07

miso20 pisze: poniedziałek, 25 października 2021, 17:18Takie osobniki mają smutne życie nie warto marnować myśli na takie żałosne byty
Z wyjątkiem sytuacji, w której znajdą sposób, aby nas skutecznie orżnąć z naszych ciężko zarobionych kryptowalut :D

Obrazek

Wówczas poświęciłbym trochę czasu na dyskucję, jak się przed nimi chronić :D

_________
Edit:
Moja hipoteza: Początkujący haker chce za drobną opłatą dostać gotową listę osób, któte potencjalnie opłaca się atakować (nie liczą się szczegóły historii transakcji, tylko sam fakt, że dana osoba ma lub miała w posiadaniu znaczne ilości kryptowalut - być może nadal je trzyma na jakimś słabo zabezpieczonym portfelu).

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Kupię historię transakcji

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 2 listopada 2021, 23:23

Użytkownik prosił o usunięcie posta, ale widzę tu ciekawą dyskusję.
W sumie nie powiedział mi do czego mu to (ta historia transakcji), ale maila ocenzurowałem.

Osobiście myślę o jakichś próbkach zrobienia softu/skryptu do analizy - obliczanie podatku? opłat? kosztu arbitrażu?

W sumie niepotrzebnie się ludzie unoszą (obie strony tej dyskusji) można to było rozegrać inaczej.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 października 2021
Reputacja: -45
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię historię transakcji

Postautor: Duel » sobota, 27 listopada 2021, 14:35

Hej, moja reakcja przesadzona i prawdopodobnie zbędna, zresztą wiadomo że większość lubi być tu i ówdzie od czasu piwiniczakiem;)
Więc tak, po ciężkim dniu i paru spotkaniach z trudnymi ludźmi, poziom cierpliwości 0 poziom.

@rav3n_pl nieźle zgadł całkiem, początkowo to miał być taxer na razie dałem spokój ze względu na za dużo ale i niejasności (ale może powrócę) teraz bardziej skłaniam się ku czegoś w rodzaju analizy(szczegóły pozwólcie że pominę)/backupu )
A teraz kontynuacja stoi pod znakiem zapytania chwilowo, roboty jest od cholery proste to jest tylko w teorii.
Dane użytkowników są istotne szczególnie historyczne, drobnych ale istotnych kruczków jest sporo bez sensu się wgłębiać.
Nadal twierdzę, że 0 zagrożenia po czymś takim szczególnie, że w requeście prosiłem o dane jakiekolwiek nawet jak ktoś sobie handluje przysłowiową stówką dolców/€, kompletnie nie interesuje mnie wysokość kwoty itp. bardziej realne zdarzenia.

Inna sprawa, że miałem dobre intencje jakbym coś kombinował bardziej bym się starał.. projekt dla zwykłego usera byłby za darmo całkowicie i niektórym mógłby się przydać z tym co mam na myśłi.
Zaoferowałem drobne chociażby za czas poświęcony zamiast żebrać za friko. Tak to symbolicznie niby nic ale drogą nie chodzi, sam mogę sprzedać swoją jak ktoś będzie potrzebował.

Wróć do „Usługi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości