Analityka rynku kryptowalut | Raporty fundamentalne, badania strategiczne | Perspektywy rynkowe

Regulamin forum
1. Początkujący nie mogą oferować "udziałów" i "preorderów"
Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 1605
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Analityka rynku kryptowalut | Raporty fundamentalne, badania strategiczne | Perspektywy rynkowe

Postautor: stokarz » sobota, 17 sierpnia 2019, 14:44

Obrazek


Rynek kryptowalut wraz ze swoimi publicznymi bazami danych, jakimi są przeróżne blockchainy, oferuje nam wręcz nieograniczone możliwości analityczne. Jednak nawigacja między szumem pojawiającym się z serwisów informacyjnych i natłokiem opinii produkowanych przez tysiące uczestników rynku, bywa trudna. W całym tym galimatiasie, kiedy to bombardowani jesteśmy danymi, ciężko dowiedzieć się, jak rzeczywiście wygląda sytuacja. Znalezienie odpowiedzi na podstawowe pytania na temat wielu kryptowalut jest kluczowe dla poruszania się na tym rynku. ICO manie, piramidy finansowe, IEO - aby nie wpaść w sprytnie zaprojektowane pułapki czekające na nowych inwestorów zainteresowanych kryptowalutami, wymagana jest dokładna analiza fundamentalna. Brak czasu i potrzebnego w tym celu zaangażowania może pokrzyżować nam plany, jeśli chcemy podjąć się tego zadania samemu.

Z tego właśnie powodu, pragnę zaprezentować pierwsze w Polsce kompleksowe usługi analizy fundamentalnej rynku kryptowalut. W skład moich usług wchodzą raporty o dowolnych kryptowalutach, badania całego sektora (np. firm zajmujących się technologią supply chains) i biuletyny informacyjne o perspektywach rynkowych, będące próbą odnalezienia wartości fundamentalnych w świecie kryptowalut. Próbą niekierowania się czystą spekulacją, lecz rzeczywistością.


Obrazek


Zgromadzone przeze mnie portfolio, to dziesiątki artykułów i opracowań o rynku kryptowalut. To również, możliwie profesjonalne, raporty o przeróżnych kryptowalutach. Wszystkie z nich publikowane były już na forum, a dostęp do nich znajdziecie pod tymi linkami:

Ethereum - Przecierając szlaki ku zdecentralizowanej przyszłości
https://www.docdroid.net/11P446k/ethere ... tokarz.pdf

Zcash - Rozwiązując zagadkę prywatności kryptowalut
https://www.docdroid.net/LWYUZUu/zcash- ... tokarz.pdf

Lisk - Odkrywając potencjał technologii sidechain
https://www.docdroid.net/1PCleep/lisk-l ... tokarz.pdf

NEO - Inteligentna ekonomia
https://www.docdroid.net/bmUvPow/neo-ra ... tokarz.pdf

Stellar - Krytyczny stan centralizacji sieci
https://www.docdroid.net/WS10r86/stella ... tokarz.pdf

Amrosus - Weryfikacja kryptowaluty
https://www.docdroid.net/kdp13oF/weryfi ... tokarz.pdf

I wiele więcej... Raporty mojego autorstwa nie są jedynie bezzasadnymi ścianami tekstu o Twoim ulubionym coinie. Publikacja o kryptowalucie Stellar (XLM), podejmująca problem centralizacji sieci, ukazała się na kilka dni przed awarią blockchainu, co z kolei doprowadziło do załamania się kursu. O Zcash pisałem - w obecnej formie nie może spełnić swojego zadania dotyczącego prywatnych transakcji. Tydzień później pojawiły się informacje, że kryptowaluta Zcash zbudowana zostanie na nowo. Raport wymieniał również problemy finansowe firmy zajmującej się rozwojem Zcash - Electric Coin Company i braku środków. W efekcie, miesiąc później Zcash nieprzerwanie spada, a problemy widoczne zza kurtyny, nie wróżą dobrze.


Publikacje mojego autorstwa są w języku polskim, niemniej tworzę również anglojęzyczne treści. Część z nich, na dobre zagościła w archiwach Medium i część z nich, należy do grupy najczęściej czytanych treści o kryptowalutach. Chciałbym tym samym zaznaczyć, że materiały, które przygotowuję, dotyczą bardzo szerokiej tematyki:

Exploring Amabrosus Masternodes - An unique architecture of blockchain nodes
https://blog.goodaudience.com/exploring ... d49517a5b1

Blockchain is reshaping transport - A deep dive into blockchain’s use cases in supply chains
https://blog.goodaudience.com/blockchai ... cb9a6a435c

Reverse Supply Chain Problem - Can blockchain be a solution?
https://blog.goodaudience.com/reverse-s ... e4a0d67633

(Pamiętacie niedawne doniesienia o aferze lekowej w naszym kraju? Znikających z półek aptek kluczowych leków specjalistycznych? Podjąłem się próby opisania i zaproponowania potencjalnego rozwiązania tego problemu, zanim jeszcze usłyszała o nim cała Polska. Po wielu dniach spędzonych na czytaniu raportów unijnych o owym problemie, udało mi się dojść do rekomendacji europejskiej rady lekarskiej, która mówiła o potrzebie wprowadzenia otwartej bazy danych i śledzenia leków.)


Mam również doświadczenie i historię współpracy z większością serwisów medialnych w Polsce w zakresie tematyki kryptowalut. Moje analizy docierają średnio do kilkunastu (do kilkudziesięciu) tysięcy odbiorców w Polsce, są również chętnie publikowane w mediach.


ObrazekZachęcam serdecznie do zapoznania się z ofertą.


Podejmuję się również działań strategicznych i doradztwa gospodarczego dla nowych firm i przedsiębiorstw z obszaru kryptowalut, chcących wdrożyć swoją technologię na rynek. Na czym to dokładnie polega? Na określeniu czy wprowadzenie danej technologii ma sens, jaki jest na to potencjalny rynek (tutaj sprawa się komplikuje, gdyż mowa o niezwykle pionierskiej i mało zaadoptowanej technologii - zatem o tego typu usługi ciężko), itd.

W celu zapoznania się z pełną ofertą proszę pisać.

Kontakt:

  • Wiadomość prywatna na forum
  • Telegram - stokarz


Oferowane przeze mnie usługi, ani w całości ani w części nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zawarte w nich treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 20:51 przez stokarz, łącznie zmieniany 3 razy.

Rozmowny
Posty: 62
Rejestracja: 12 lutego 2012
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Analityka rynku kryptowalut | Raporty fundamentalne, badania strategiczne | Perspektywy rynkowe

Postautor: Maciey » sobota, 17 sierpnia 2019, 15:17

@stokarz ,
Czy Twoje imię i nazwisko jest publicznie ujawnione?
Pytam, bo nie wiem, a nie mogę nic znaleźć na ten temat w interencie.
Dlaczego akurat o to pytam?
W przestrzeni i branży w której się poruszamy anonimowość i prywatność jest bardzo ceniona i jest standardem. Jest to normlane i zrozumiałe. Jednak w przypadku, gdy wchodzimy w realny biznes (a tak rozumiem Twoją ofertę) nazwisko jest czymś czym możemy weryfikować rzetelność firmy.
Oczywiście nie naciskam w tej kwestii, jest ona bardzo indywidualna. Chcę po prostu, abyś się odniósł do tego co napisałem.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 1605
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Analityka rynku kryptowalut | Raporty fundamentalne, badania strategiczne | Perspektywy rynkowe

Postautor: stokarz » sobota, 17 sierpnia 2019, 15:35

Hej Maciey, słusznie zadanie pytanie. Firmy/osoby z którymi mam okazję współpracować zazwyczaj znają moje dane osobowe. Prosta sprawa, jakoś muszę wystawić faktury i podpisywać umowy. Niemniej z uwagi na to, że jest to właśnie krypto, to nie - ze względów bezpieczeństwa w sieci, nie podaję publicznie swojego imienia i nazwiska.

Na razie działalność nie ma formy prawnej (lecz docelowo będzie miała) i robiona jest na zasadach, na których współpracowałem i wykonywałem większość zleceń przez ostatnie miesiące. Anonimowo. Także, podejmując się współpracy, preferuję anonimowe podejście. Ma ono swoje wady - zaufanie. Zarówno ja jako wykonawca, który pracuje tygodniami zazwyczaj nad skończeniem jednego projektu, jak i zamawiający, musimy sobie zaufać. Niestety, nie wymyśliłem jeszcze jakby to zrobić przez blockchain :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2461
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 2671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Trójmiasto

Analityka rynku kryptowalut | Raporty fundamentalne, badania strategiczne | Perspektywy rynkowe

Postautor: socjolog2008 » sobota, 17 sierpnia 2019, 20:38

stokarz pisze: sobota, 17 sierpnia 2019, 14:44Publikacja o kryptowalucie Stellar (XLM), podejmująca problem centralizacji sieci, ukazała się na kilka dni przed awarią blockchainu, co z kolei doprowadziło do załamania się kursu. O Zcash pisałem - w obecnej formie nie może spełnić swojego zadania dotyczącego prywatnych transakcji. Tydzień później pojawiły się informacje, że kryptowaluta Zcash zbudowana zostanie na nowo. Raport wymieniał również problemy finansowe firmy zajmującej się rozwojem Zcash - Electric Coin Company i braku środków. W efekcie, miesiąc później Zcash nieprzerwanie spada, a problemy widoczne zza kurtyny, nie wróżą dobrze.

@Stokarz twoje raporty się przyjemnie czyta, jak wszystko o crypto dla zainteresowanych ale..
Przez ostatnie 3 miesiące również
Dash : -51%
Ripple : -50%
Zcash : -51,88%
Tron : -54,47%
Golem : -56,74%
Stellar : -60,87%
Waves : -64,36%
ETC : -45,41%
ETH : -44,49%
https://www.cryptonator.com/winners-losers
I tak dalej, i tak dalej. Czy byś o czymś pisał mając subiektywnie dobre/złe zdanie to i tak by spadło..Jak wszystko mniej/więcej ;)
Tutaj i swobodnie spamuje :) : https://discordapp.com/invite/3y9TNbT
https://primexbt.com?signup=95256 Platforma z dźwignią Crypto - Waluty - Akcje MISTRZOSTWO DT :mrgreen:
https://ftx.com/#a=1276841 Platforma lepsza niż Bitmex, lepsza niż Finex - nowość

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 1605
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Analityka rynku kryptowalut | Raporty fundamentalne, badania strategiczne | Perspektywy rynkowe

Postautor: stokarz » niedziela, 18 sierpnia 2019, 13:00

socjolog2008 pisze: sobota, 17 sierpnia 2019, 20:38I tak dalej, i tak dalej. Czy byś o czymś pisał mając subiektywnie dobre/złe zdanie to i tak by spadło..Jak wszystko mniej/więcej
Stellar (XLM) zaliczył spadek kilka dni po opublikowaniu przeze mnie raportu, w którym nadmieniałem o problemie z centralizacją. Sieć rzeczywiście padła, cena zanurkowała. Będąc w jakiejkolwiek pozycji w tym momencie, wypadał Ci SL. Wiedza o problemach technicznych Stellara, być może by kogoś przed tym uchroniła.

Każda opinia bądź zdanie są z natury subiektywne. Jednak staram się podchodzić do swojej pracy jak najbardziej obiektywnie, nie mając wcześniejszych założeń lub uprzedzeń o projekcie. Szukam, choć czasem ciężko, długoterminowej wartości w krypto. Nie zawsze przynosi to efekty. Ale nie musi. Przy obecnej strategii, wystarczą takie strzały jak FTT dwa miesiące temu. Wzrost o 730% w momencie upadku wszelkich altcoinów jest aż nadto wystarczający na jednej pozycji.

Ale skończmy, skończmy, nie cierpię przerzucać się procentami. I nie po to również opublikowałem tutaj swoją ofertę. Robię coś co uwielbiam, moje portfolio można samemu zweryfikować i jeśli znajdzie się chętny na wymienione przeze mnie usługi - jestem tutaj po to, aby je dostarczyć!

Wróć do „Usługi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość