Cena zamknięcia w bitmarket.pl

Regulamin forum
1. Początkujący nie mogą oferować "udziałów" i "preorderów"
Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 308
Rejestracja: 25 grudnia 2010
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://lnbits.com/paywall/cUvNttGQiYppTehSvDETs5

Cena zamknięcia w bitmarket.pl

Postautor: wikarus » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 17:08

Witam

Potrzebuje w exelu (google docks) formułę która by mi obliczała przy jakim spadku zamknie pozycje.

Oczywiście z ceną za wykonanie takiej formuły się dogadamy.

Wikarus
⚡
Wszystko co robisz, robisz na własną odpowiedzialność. Wszystkie porady nie są poradami finansowymi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena zamknięcia w bitmarket.pl

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 17:24

Napisz do BM, może pomogą (może nawet mają to podane dokładnie w ich artykułach nt dźwigni?).
Jeśli nie, to ułóż sam formułę z tego działania (choć mogę się gdzieś mylić):

Cena Otwarcia minus/plus* ((1/dźwignia) x cena otwarcia) / 1+ suma prowizje wyrażona w setnych)).

*w zależności od pozycji long lub short

Pamiętaj, że % za pożyczkę może być zmienny bo lending się przecież rusza...

Choć nie wiem, czy na pewno prowizje w dobrym miejscu ujmuje. A po co Ci tak dokładne wyliczenia? Wiesz, że giełda nie gwarantuje i tak zamknięcia równo przy tej sumie, a przy małej płynności i głębokości to zawsze jest ciut inaczej niż likwidacja przy równym -100% na zabezpieczeniu...

Dodano po 2 minutach 9 sekundach:
Ps. Cholera - rejestracja "25 grudnia 2010". Gdzie Ty się uchowałeś dinozaurze? Szczerze zazdroszczę bycia w takich czasach w BTC. :) :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Usługi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości