BitWhisk.io ✦ Usługa mieszania bitcoinów ✦ Szybka i bezpieczna!

Regulamin forum
1. Początkujący nie mogą oferować "udziałów" i "preorderów"
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitWhisk.io ✦ Usługa mieszania bitcoinów ✦ Szybka i bezpieczna!

Postautor: BitCryptex » czwartek, 7 czerwca 2018, 19:42

Uwaga! BitWhisk.io zostało zamknięte parę miesięcy temu. Domena została kupiona przez kogoś innego i obecnie działająca strona jest fałszywa! Więcej informacji jest dostępnych tutaj.

BitWhisk.io to nowa usługa mieszania Bitcoinów zaprojektowana aby chronić twoją prywatność. Projekt został stworzony przez zespół doświadczonych programistów i ekspertów od bezpieczeństwa. Staramy się zapewnić jak najwyższy poziom usług aby pomóc zapewnić naszym użytkownikom pełną anonimowość w sieci Bitcoin. Jesteśmy świadomi, że potrzebujemy Waszego zaufania i dlatego chcemy zebrać jak najlepsze opinie.

Główne funkcje:
  • Strona przyjazna urządzeniom mobilnym, łatwy w obsłudze interfejs;
  • Strona dostępna również w sieci TOR;
  • Dowolna opłata za usługę pomiędzy 0,5 a 3 procent
  • Aż do 10 docelowych adresów;
  • Unikalny czas opóźnienia (do 48 godzin) dla każdego docelowego adresu;
  • Możliwość zmiany opłaty transakcyjnej dla każdego adresu docelowego;
  • Gwarancja usługi (Letter of Guarantee) dołączana do każdego zlecenia;
  • W każdej chwili możesz sprawdzić aktualny stan zlecenia;
  • Możliwość korzystania ze strony bez JavaScript;
  • REST-API dla programistów.


Chcielibyśmy przedstawić naszą usługę w formie FAQ. Pełne odpowiedzi znajdziesz na naszej stronie.

Na czym polega proces mieszania?
Całość jest bardzo prosta. Przesyłasz nam swoje monety, a my wysyłamy monety z naszej rezerwy. Otrzymasz BTC, które nie są powiązane z twoją historią transakcji.

Jak długo trwa proces mieszania?
Wszystko zależy od ustawionego wcześniej opóźnienia, które ustawiłeś podczas składania zlecenia. Pamiętaj, że opóźnienie jest liczone od momentu kiedy transakcja będzie miała 2 potwierdzenia (szczegóły poniżej), a nie od momentu złożenia zlecenia. Kiedy wyznaczony czas minie, nasz system automatycznie wyśle monety.

Czy transakcje z opóźnieniem są wysyłane od razu?
Nie, transakcje z ustawionym długim opóźnieniem wysyłamy z różnicą do 10 minut. Robimy to aby zapobiec śledzeniu transakcji, które mogłyby zostać potwierdzone w tym samym bloku. Z kolei, nagłe płatności są wysyłane natychmiastowo po otrzymaniu wymaganej ilości potwierdzeń.

Ile potwierdzeń jest wymaganych?
Potrzebne są przynajmniej 2 potwierdzenia.

Jak długo wygenerowany przez was adres jest ważny?
Wygenerowany przez nas adres ważny jest przez 24 godziny. Wszystkie transakcje przychodzące po tym czasie będą ignorowane. Wszystkie dane dotyczące zlecenia są usuwane natychmiast po przesłaniu monet do wszystkich adresów.

Jakie informacje są zbierane i przechowywane?
Nie przechowujemy żadnych logów ani informacji, które mogłyby pozwolić na zidentyfikowanie naszych klientów. Wszystkie logi są usuwane natychmiast po wykonaniu przez nas zlecenia w celu zwiększenia anonimowości naszych użytkowników.

Czy mogę zmienić opłatę transakcyjną dla adresów docelowych?
Tak, oferujemy taką możliwość w momencie składania zlecenia. W przypadku gdy transakcja nie zostanie potwierdzona w ciągu 5 bloków, zostanie ona przez nas wysłana ponownie z większą opłatą transakcyjną.

Czy używacie adresów SegWit?
Każdy z naszych adresów wspiera SegWit (nested) dzięki czemu korzystanie z naszych usług jest tańsze. Wspieramy także możliwość wysyłania BTC do adresów typu bech32.


Przez pewien czas prowadziliśmy kampanię mającą na celu zebranie recenzji i otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły nam w rozwoju. Poniżej znajdują się najbardziej niezapomniane opinie.


Nie zapomniałem o was. Brałem udział w pierwszych testach i napisałem opinię pochwalającą wygląd interfejsu, który świetnie wygląda na urządzeniach mobilnych. Specjalnie spróbowałem przemieszać trochę monet jeszcze raz aby przetestować adresy SegWit. Wysłałem .002 BTC z opóźnieniem i ręcznie ustawioną opłata transakcyjną. Zero problemów, całość łatwa i przejrzysta. Wróżę wam świetlaną przyszłość. Chciałbym zobaczyć większą maksymalną kwotę możliwą do przemieszania, ale jest to zrozumiałe gdyż to są wasze początki. Obojętne jest mi czy dostanę nagrodę za opinię.

Źródło: https://bitcointalk.org/index.php?topic ... sg33248943

Zleciłem przemieszanie bitcoinów z 5 godzinnym opóźnieniem i otrzymałem monety bez żadnych problemów. Wysłałem monety z adresu SegWit (nested) jak i otrzymałem monety na ten sam typ adresu. Sprawdziłem stan mojego zlecenia po otrzymaniu monet i na stronie nie było żadnego śladu. Cieszę się, że informacje są usuwane. Po pierwszym użyciu tej usługi mogę śmiało powiedzieć, że jest bardzo łatwa w użyciu; to jest najłatwiejsza w obsłudze mieszarka z jakiej dotąd korzystałem.

Nie muszę tego mówić, ale powiem: Dodałem tą mieszarkę do listy usług, z których często korzystam.

Nie ma potrzeby aby wysłać mi nagrodę za moją opinię. Mam nadzieję, że ta usługa będzie dalej się rozwijać i generować zyski. Mam nadzieję, że zdobędziecie więcej pozytywnych opinii, ręczę za was! Świetna opcja na polepszenie prywatności!

Źródło: https://bitcointalk.org/index.php?topic ... sg33258612

Obecnie szukamy inwestorów aby powiększyć naszą rezerwę monet. Oferujemy nawet do 70% zysku w zależności od kapitału. Więcej informacji dostępnych jest na tej stronie.

Przydatne linki:

Uwagi:
Prosimy o zwracanie uwagi na poprawność adresu strony. Tylko te adresy, które zostały podane powyżej są właściwe. Przed wysłaniem monet zalecamy pobranie gwarancji wykonania usługi (Letter of Guarantee). Nasz oficjalny adres BTC używany do podpisywania wiadomości to 1BWhisku6FmdcWk776vrqb2KHs88r5oicp. W przypadku używania przeglądarki Tor prosimy o używanie specjalnej wersji strony.

Życzymy bezpiecznego korzystania z BitWhisk.io

Wróć do „Usługi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości